15/05/2021 19:30
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
TV3 pokalbių šou „Be grimo“ vedėjos žada apnuoginti ir savo sielas
TV Eteris TV3 pristato jau aštuntą naujieną – iki šiol nematytą Lietuvoje pokalbių šou „Be grimo“. Net dvi stiprios ir charizmatiškos laidų vedėjos Nomeda Marčėnaitė ir Daiva Tamošiūnaitė-Budrė kiekvieną savaitę imsis vis naujos aktualios temos, apie kurią tuo metu karščiausiai diskutuos visuomenė. Laidos vedėjos pasiryžusios ne tik nagrinėti aktualias visuomenei problemas, aštriai diskutuoti, bet ir nevengti apnuoginti savo sielų.

„Jau pačiame pavadinime yra nuoroda, ko galima tikėtis iš mūsų pokalbių šou. Tikrai ne mūsų nosys bus be grimo, o sielos. Esame pasiruošusios nuoširdžiam, atviram pokalbiui apie tai, kas žmonėms iš tiesų aktualu“, – TV3 pranešime spaudai tikina viena iš laidos vedėjų Daiva.

Jai antrina ir Nomeda, kuri prisipažįsta sugrįžti į televizijos eterį sutikusi tik su sąlyga, jog tai bus rimtas projektas, kuriame ji galės būti savimi: „Ši laida bus be netikrų dalykų kalbėjimo, be sintetikos, ne nulaižyta, o žmonėms apie žmones.“

Abi vedėjos neslepia, kad pasiūlymas tapti duetu joms ne tik iššūkis, bet ir įdomi patirtis.

„Esu už kokybišką pokalbį, o kuo daugiau bendrauju su Daiva, tuo labiau jaučiu, kad galime kalbėti unisonu, kad mūsų nuomonės daugeliu dalykų sutampa, abi esame visuomeniškos ir neabejingos tam, kas vyksta Lietuvoje su jos žmonėmis. Nors mūsų temperamentai skiriasi, esu karštakošė, Daiva kiek mąslesnė, vis tiek jaučiu, kad mums pavyks dirbti duetu. Abi esam stiprios pašnekovės, bet tikrai ne tos, kurios draskytųsi. Pasiginčyti visada smagu, bet tik žaidimo forma. Tikrai neprimetinėsime viena kitai nei savo pašnekovams asmeninės nuomonės“, – įsitikinusi Nomeda.

Dėl darbo duetu optimistiškai nusiteikusi ir Daiva: „Abi esame iš tiesų kalbios moterys ir su tvirtomis nuomonėmis, tačiau esu tikra, kad mums nenutiks kaip vienam garsiam rusų televizijos duetui. Dvi moterys, vedusios pokalbių šou, po jo galiausiai ėmė viena su kita nebešnekėti... Atvirkščiai, abi turime patirties kalbinti žmones, kiekviena turime savo būdų prašnekinti svečią, todėl tai, ko nepaklaus viena, paklaus kita. Tikiu, kad tam tikromis temomis padėsime viena kitai ir labiau atsiverti.“

Laidos vedėjos tikina pasiryžusios imtis plataus temų spektro, nevengti nagrinėti karštas, kartais ir skaudžias, rezonansinį atgarsį tą savaitę turėjusias problemas.

„Gal nuskambės herojiškai, bet aš tikiu, kad yra dalykų, kuriuos galima keisti, o pasaulį galima padaryti geresnį, negaliu sėdėti sudėjusi rankas, nes bijau, kad blogis nugalės“, – su šypsena prisipažįsta Nomeda.

Jai pritaria ir Daiva: „Būsime tiesos ieškotojos. Yra begalė dalykų, klausimų, kuriuos norisi išsiaiškinti, problemų, apie kurias reikia kalbėti ir mėginti rasti sprendimą. Manau, kad viešas ir drąsus kalbėjimas yra galinga jėga, o šiuo metu televizijoje kaip tik ir trūksta aštresnio, o kartu ir jautresnio vienos ar kitos visuomenę kamuojančios problemos pagvildenimo.“

Būsimojo pokalbių šou vedėjos jau intensyviai ruošiasi rudens startui.
„Galiu garantuoti, kad pašnekovų turėsime įvairių, kaip ir istorijų, kuriose slypi viena ar kita problema, neišskirsime nė vienos visuomenės grupės, mums svarbus ir miesto, ir kaimo žmogus, ir garsus, ir nežinomas“, – tikina Nomeda.
Komentarai
Komentarų dar neparašyta.
Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti, jeigu norite balsuoti.

Nėra reitingų.
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,259,121 unikalūs lankytojai