15/06/2021 12:52
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 5

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kultinio serialo „PRAKEIKTI III” tęsinys tapo sensacija: tuo ką žiūrovai išvys šiame sezone, bus sunku patikėt
Kultinio serialo „PRAKEIKTI III” tęsinys tapo sensacija: tuo ką žiūrovai išvys šiame sezone, bus sunku patikėtBesitęsiantis karantinas lietuvius ir toliau verčia ieškoti išskirtinio turinio savo laisvalaikiui. Naujos kartos televizijos „Go3“ žiūrovams pristatyta trečioji kultinio serialo „PRAKEIKTI“ dalis sulaukė nepaprasto žiūrovų susidomėjimo, jau pirmoji serija buvo peržiūrėta daugiau nei 25 tūkstančius kartų!

Trečiąjį kultinio serialo sezoną režisuojantis Ramūnas Rudokas, teigė, kad naujame sezone žiūrovų laukia dar daugiau veiksmo scenų, tarp kurių kovinės scenos ir kaskadininkų parengtos įspūdingos automobilių gaudynės.

„Tuo ką žiūrovai išvys šiame sezone, bus sunku patikėti, tai bus tikras kriminalas ir labai gerai, kad tai tik serialas“.

Žiūrovai išvys net 80 epizodų, kuriuose vaidmenis atliko daugiau nei 50 aktorių iš visos Lietuvos. „Gerbėjų susidomėjimas serialo tęsiniu buvo jaučiamas dar nesibaigus antrajam serialo sezonui. Paskelbus naujo sezono anonsą socialiniuose tinkluose sulaukėme daug žinučių iš gerbėjų, nekantraujančių išvysti naujo sezono epizodus.

Džiaugiamės, drauge su „Go3“ galėdami pristatyti naująjį sezoną patiems ištikimiausiems gerbėjams,o dabar jį išvys ir TV3 žiūrovai: juos pirmasis epizodas pasieks jau šį ketvirtadienį. – teigė TV prodiuserių „Videometra“ atstovas Andrius Česnulevičius.

Daugiau nei dešimtmetį vykstanti serialo istorija, šiame sezone pasieks aukščiausią tašką. Kaip teigia serialo kūrėjai „Videometra“ viso karantino metu vykę kruopščiai suplanuoti serialo filmavimai kūrybinei grupei tapo ne tik iššūkiu, bet ir galimybe surinkti išskirtinę aktorių komandą. Seriale šalia serialo senbuvių :Albino Kelerio, Simono Storpirščio, Dovydo Stončiaus, Roberto Lenartavičiaus ir kt. žiūrovai išvys Alvydą Anužį, Žiedūnę Mardosaitę, Saulių Siparį bei Karolį Kasperavičių ir daugelį kitų.

Serialas „PRAKEIKTI III“ – nuo sausio 28 dienos, pirmadieniais – ketvirtadieniais 20.30 val. per TV3.

Baleto primarijus Juška – apie dalyvavimą muštynėse: „Jeigu noriu pažaisti, tai naudoju rankas, o jei rimčiau, tai kojas“
Baleto primarijus Juška – apie dalyvavimą muštynėse: „Jeigu noriu pažaisti, tai naudoju rankas, o jei rimčiau, tai kojas“Trečiadienio vakarą smagiausioje TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ svečiuosis Lietuvos baleto primarijus, savo baleto mokyklos įkūrėjas Nerijus Juška. Laidoje netrūks juoko, smagių praeities istorijų, žaidimų bei epizodų, kuriuose baleto šokėjas pademonstruos neįtikėtinus savo sugebėjimus.

Elegantiškas, humoro jausmo nestokojantis, meno pasaulio atstovas N. Juška nustebins visus papasakodamas, kad praeityje jam ne kartą teko susimušti. „Jeigu noriu pažaisti, tai naudoju rankas, o jei rimčiau, tai kojas“, – juokdamasis kalbėjo Nerijus.

Tačiau N. Juškai žymiai labiau nei muštynės, patinka linksmybės. Jis papasakojo, kaip kartą nuvyko pas drauges trumpam arbatos, o vakaro eigoje draugės nusprendė vykti į klubą. Nerijus pasisiūlė jas nuvežti ir vykti namo, nes kitą dieną turėjo šokti spektaklyje „Gulbių ežeras“.

„Nuvykus į vietą pradėjau galvoti: aš gi esu prie pat durų, man reikia įeiti pasisveikinti „labas, labas, kaip gyvenate“, nueiti pažiūrėti ir važiuoti ilsėtis. Įėjau 10-iai minučių, o išėjau 6 valandą ryte, nors spektaklis 10 valandą ryto“, – smagią istoriją prisiminė baleto artistas.

REKLAMA
N. Juška yra baigęs „Nacionalinę Mikalojaus Konstantino Čiurlionio“ menų mokyklą, daug metų šokęs „Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre“, be to, įkūręs savo baleto mokyklą, kurioje dirba su vaikais.

„Gero vakaro šou“ laidos vedėjas Justinas Jankevičius klausė svečio: „Ką duoda vaikui baletas? Kokia išliekamoji pridėtine vertė?“.

N. Juška iškart atsakė: „Bėgimas, šuolis į tolį, į aukštį, sunkumų kilnojimas.“

Išties sunkumų kilnojimas neatsiejama baleto šokėjų pasirodymų dalis. Nerijus pateikė pavyzdį, kiek kartų tenka pakelti scenos partnerę per vieną pasirodymą: „Per 8 min. šokio gaunasi 33 pakėlimai“, – teigia N. Juška.

Justinas Jankevičius greit suskaičiavo, kad jei balerina vidutiniškai sveria apie 50 kg., tai iš viso gaunasi net 1 tona 650 kilogramų per 8 min. Tai neįtikėtina!

Dar daugiau smagių istorijų, užduočių, juoko, nepakartojamų pasirodymų ir žaidimų išvysite jau šį vakarą, 19.30 per TV3!

Nematytas TV duetas – Giedrius Savickas ir Džiugas Siaurusaitis – ves naują laidą „Šeškinės 20”
Nematytas TV duetas – Giedrius Savickas ir Džiugas Siaurusaitis – ves naują laidą „Šeškinės 20”Daugelio pamėgti savo srities profesionalai, niekada geros nuotaikos nestokojantys Lietuvos teatro ir kino aktoriai – Giedrius Savickas ir Džiugas Siaurusaitis – suvienijo jėgas dėl išskirtinės idėjos įgyvendinimo. Šį kartą jiedu susitiks ne teatro scenoje, o televizijos studijoje. Jau visai netrukus žiūrovai išvys ne tik nuotaikingą vedėjų duetą, bet ir išskirtinį TV šou, simboliškai pavadintą „Šeškinės 20“. Būtent toks yra Vilniuje įsikūrusios LNK televizijos adresas – naujojo šou namai.

Rimtai nusiteikę vedėjai neslepia fakto, kad yra ne tik seniai pažįstami, geri bičiuliai, bet ir puikūs scenos partneriai, o naujas ir pirmą kartą sujungtas jų duetas vienas kitą papildo.

„Ar norėjau kito partnerio? Kad aš neturėjau pasirinkimo, – juokiasi G. Savickas. – Iš tikrųjų džiaugiuosi, kad dirbsime kartu su Džiugu. Apie geresnį partnerį net negalėčiau pagalvoti. Visas kortas statau ant jo, jeigu jam bus įdomu, viskas pavyks. Laidoje kartais bus labai rimtų pokalbių, o kartais mes iš to rimtumo pasijuoksime. Visko bus. Norisi, kad žiūrovas tai matydamas šypsotųsi ir jam būtų įdomu“.

Identiškos nuomonės apie vakaro šou partnerį laikosi ir aktorius, režisierius Dž. Siaurusaitis. „Su Giedriumi mes pažįstami gal jau 20 metų. Kartu esame daug praėję, daug kartu vaidinę, tiesiog bendravę kaip draugai, tačiau, kaip bendros laidos vedėjai – pirmą kartą. Su geru partneriu viskas paprasčiau, o Giedrius būtent toks“, – atskleidė Dž. Siaurusaitis.

Ši laida vadinama išskirtine – atvykę svečiai neprivalės kalbėti to, kas jiems nepatinka. „Nesame nusistatę, kad kažkokių temų neliesime. Su svečiais, kaip ir su žmonėmis gyvenime, kalbėsime apie viską, bet jei jiems bus neįdomi kažkokia tema, ją kardinaliai pakeisime“, – atviravo naujosios LNK laidos vedėjas Dž. Siaurusaitis.

Laidos kūrėjai žiūrovams žada pasiūlyti neeilinį, intelektualų, o, svarbiausia, nesumeluotą, asmeninėmis vedėjų nuomonėmis ir išgyvenimais paremtą turinį. Nors bus gvildenamos pačios įvairiausios temos, tačiau kai studijoje susitinka du televizijos grandai G. Savickas ir Dž. Siaurusaitis, skani juoko dozė – neišvengiama. „Visų pirma, laidą ves geriausi Lietuvoje vedėjai, puikūs ir profesionalūs aktoriai, tikri scenos vilkai, kurie dėl savo patirties ir išsilavinimo žiūrovams gebės pateikti intelektualų humorą. Taip pat labai svarbu, kad tai bus bendras laidos svečių ir vedėjų pokalbis. Tai laida, kurioje žiūrovas galės atrasti būtent tai, ką jis mėgsta – tiek humorą, tiek intelektualius pokalbius, tiek televizijos užkulisių paslaptis, apie kurias niekas iki šiol nebuvo girdėjęs“, – sakė naujosios LNK laidos prodiuseris Andrius Urbanavičius.

Rafinuotas, sumanus bei nuotaikingas Giedriaus Savicko ir Džiugo Siaurusaičio duetas leis ne tik atsipalaiduoti ir pasimėgauti subtiliu humoru, bet ir kartu su laidos svečiais pasinerti į aktualiausius šių dienų įvykius. Nauja intelektualaus humoro laida „Šeškinės 20. Giedriaus ir Džiugo šou“ kiekvieną trečiadienį, 20 val., prie LNK televizijos ekranų žiūrovus prikaustys jau lygiai po savaitės, nuo sausio 27 dienos.
Tadas Vidmantas pasitaškė kraujais ir sukūrė naują juodojo humoro serialą „Medikai paramedikai“
Tadas Vidmantas pasitaškė kraujais ir sukūrė naują juodojo humoro serialą „Medikai paramedikai“Kai šiuo metu medikai išsijuosę pluša gelbėdami mūsų gyvybes, režisierius Tadas Vidmantas sukūrė ironijos ir juodojo humoro persmelktą menamosios dokumentikos (angl. „Mocumentary“) serialą apie juos ir kaip padėką jiems. Juoko injekcija pirmieji galės pasimėgauti televizijos „Go3” žiūrovai. Naujausias Tado Vidmanto juodojo humoro serialas „Medikai Paramedikai“ eterį išvys jau gruodžio 21 d.

Pilnas kino sales renkantis scenaristas - režisierius Tadas Vidmantas – į pirmą savo televizijos serialą pasikvietė net 70 profesionalių aktorių ir žymių Lietuvos žmonių, kuriems teks suvaidinti itin netikėtus personažus ir situacijas, paruošdamas tikrą juoko injekciją žiūrovų organizmui.

Originalaus turinio seriale „Medikai Paramedikai“ galima bus išvysti Inetą Stasiulytę, Marių Repšį, Leonardą Pobedonoscevą, Mantą Vaitiekūną, Aistį Mickevičių, Vitaliją Mockevičiūtę, Julių Žalakevičių, Neringą Varnelytę, Eglę Mikulionytę, Sonatą Visockaitę, Petrą Kuneiką, Ievą Delininkaitytę, Vainių Sodeiką, Mantą Bendžių ir daugybę žinomų Lietuvos „ligonių“, rašoma pranešime spaudai.

Pasak režisieriaus Tado Vidmanto, naujasis serialas „Medikai Paramedikai“ patiks visiems, kam patiko „Riteriai“, „Gautas Iškvietimas“ ir kiti „stambesnio kalibro“ autoriaus kūriniai.

„Internetui esu sukūręs ne vieną serialą, bet televizijai šis bus pirmasis. Medikų temą pasirinkom neatsitiktinai, nes jie šiemet turi ypač daug darbo, gauna daug dėmesio - gydo nuo koronos ir patys ja pavyzdingai serga. Kiek man teko su medikais bendrauti kuriant serialo scenarijų, jų humoro jausmas, yra netgi juodesnis už manąjį. Kitaip, manau, būtų neįmanoma šio darbo dirbti... Pažadu, kad „Medikai Paramedikai“ yra juokingiausias mano serialas. O juokas juk stiprina imunitetą“, – ypatingą juoko dozę žada T.Vidmantas.

„Medikai paramedikai yra linksmi žmonės, nes jų darbe labai daug situacijų, kuriose posakis „juokas pro ašaras“ tinka kaip pirštu į akį. Beje „pirštu į akį“ jų darbe tikrai irgi būna. Kaip ir neįtikėtinų, bet realių situacijų, pavyzdžiui: lūžęs vyriškas organas vyriškiui, kuriam jau virš 70 metų... Kai vieną kartą atvežė mano brolį nesėkmingai nusileidusį po dėjimo ant žemės krepšinio aikštelėje, su atvirkščiai uždėtu kaklo įtvaru, klinikų gydytojai tik linksmai palingavo galva: „Nu va ir vėl ne ta puse uždėjo“. Bet po to viską sutvarkė. Dabar visi mes gyvename ypatingu laiku ir ypatingose situacijose. O medikai paramedikai su ypatingais iššūkiais susiduria kiekvieną dieną. Kartais jiems pavyksta susitvarkyti, kartais ne. Kaip ir medikams paramedikams, taip ir mums, dirbantiems kūrybinį darbą, iš vienos pusės – apribojimai sunkina įprastinę veiklą, iš kitos – iššūkiai gimdo kūrybiškumą ir atveria kelią naujoms, kitokioms idėjoms ir naujoms partnerystėms“, – sakė TV3 kūrybos direktorius Arvydas Rimas.

Lietuvos šeimos gydytojai, alternatyvios medicinos atstovai, chirurgai, morgo darbuotojai, paramedikai, vaistininkai yra šaltų nervų, visko matę žmonės. Jie mus gydo, paguodžia, gelbsti ir traukia iš mirties gniaužtų, bet tai daro su šypsena ir priverčia juoktis. Darbas nelengvas, išbėgusios smegenys, lūžę kaulai, nutrauktos galūnės ar keisti radiniai lavono kūne, todėl be sveiko cinizmo neįmanoma dirbti.
„TV pagalbos“ žvaigždė Žilvinas žmoną surado iškvietimo metu: „Savo gyvenimo žuvį jau pagavau“
„TV pagalbos“ žvaigždė Žilvinas žmoną surado iškvietimo metu: „Savo gyvenimo žuvį jau pagavau“ Žilvinas Žitkus buvo vienas pirmųjų apsivilkusių raudonąją „TV pagalbos“ uniformą ir išvykęs padėti Lietuvos žmonėms. O vieno tokio iškvietimo dėka, jis surado ir savo dabartinę žmoną Ramunę. Daugiau apie darbą, šeimą ir laisvalaikį Žilvinas pasakojo naujienų portalui tv3.lt.

Socialiniuose projektuose Žilvinas dirba jau dešimtmetį. Prie „TV pagalbos“ jis prisidėjo dar tais laikais, kai jos komandą sudarė Gediminas Jaunius, Agnė Jagelavičiūtė, Jonas Stanevičius, Neringa Mažeikienė, Andrius Žemaitis, Brigita Budginaitė ir Justė Milušauskienė.

„Iš tos senosios „gvardijos“ su raudona sermėga likau vienintelis“, – juokiasi jis.

Vyras neslepia, kad karantinas dabar sulėtino darbo apsukas, privertė atkreipti dėmesį į asmens higienos taisykles darbo metu ir paskatino kasdien stebėti vėjo kryptį.

„Netapome meteorologijos specialistais, tačiau kalbindami pašnekovus stengiamės būti atsakingais tiek už jo, tiek už savo saugumą. Interviu ženkliai dažniau vyksta lauke, laikantis ne tik saugaus atstumo ir dėvint kaukes, bet ir pasirenkant pokalbio lokaciją taip, kad vyraujantis tuo metu vėjas pūstų iš šono“, – aiškina Žilvinas.

Bijojo tik kamerų

Nors nuo pirmųjų bandymų padėti „TV pagalbos“ žiūrovams praėjo daug metų, tačiau Žilvinas prisimena, kaip jautėsi tapęs gelbėtoju ir papuolęs į nesuvaidintos realybės dramas. Pasak vyro, baisu nebuvo, bet jaudulys ir nerimas pradėjus darbą buvo nemenkas. Tačiau dėl jo daugiausiai kaltės tenka filmavimo kamerai, prie kurios draugijos teko pratintis.

„Nebuvau įsitikinęs, kad sugebėsiu sėkmingai įsilieti į „TV pagalbos“ gretas. Turiu ekonomikos magistro išsilavinimą, neprastą iškalbą, tačiau pagelbėti ir patarti artimajam, draugui ar kaimynui yra ne tas pats, kaip tai padaryti dalyvaujant vaizdo operatoriui. Filmuojant atsiranda supratimas, kad siužetą stebės tūkstančiai žiūrovų.

Iki šios dienos, kurdamas istorijas, vadovaujuosi prodiuserio patarimu – įsivaizduok, kad stovi didžiausio pasaulyje stadiono viduryje, kuris talpina 200 tūkst. žiūrovų ir jie visi išsižioję laukia, ką tu jiems dabar pasakysi ir parodysi. Nors tokio stadiono dar niekas nepastatė, bet maždaug tokiais kiekiais galima matuoti mūsų laidos bičiulių auditoriją, todėl pagalbą žmonėms reikia atlikti išradingai, reikliai ir kokybiškai, nes... nes tiesiog nebus ką parodyti“, – sako jis.

Nusileidžia net „blogiukai“

Žilvinas pasakoja, kad tenka sutikti ir agresyviai nusiteikusių pašnekovų, tačiau jų agresija dažniausiai nukreipta ne į atvykusius gelbėtojus, bet į šeimos narį ar kaimyną. Tokiais atvejais tenka saugoti aplinkinius nuo smurto, pasakyti griežtesnį žodį smurtautojui, o to neužtekus – „priimti“ smurtautoją į stipraus glėbio gniaužtus.

„Jeigu nesuveikia pirmieji du paminėti veiksmai, esame priversti kviesti policijos ekipažą. Pastebėjau vieną gerą paskutinių metų tendenciją, matyt, savo darbu užsitarnavome didžiulį autoritetą net tarp taip vadinamų „blogiukų“. Jie supranta, kad atvykome ne teisti, ne smerkti, o pagelbėti ir rasti problemos sprendimą. Maloniai nustebina tokių veikėjų pasiryžimas keisti savo gyvenimo būdą, jeigu šią galimybę pavyksta pasiūlyti tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje.

Apibendrinus turėčiau pasakyti ir nelabai man pačiam malonią teisybę – aš jau per senas kažko bijoti. Kažkada, būdamas jaunesnis, į vieno „erelio“ sugniaužtų kumščių artėjimą prie mano nosies spėjau atsakyti: „Teks užmušti iš pirmo smūgio, antraip klius ir pačiam“. Pamatęs, kad baimės nėra nei lašo, greitai persigalvojo“, – prisimena jis.

Pasak gelbėtojo, dideli ir geri darbai drebančiom rankom nesidaro ir jei jau apsiimi įnešti gaivaus oro gurkšnį į apšnerkštą kai kurių žmonių gyvenimą, privalai būti pasiryžęs įvairiausiems netikėtumams.

„Nuo to, kaip reikliai mes žiūrėsim į savo atliekamą misiją, priklauso laidos herojų pasitikėjimas. Nebus pasitikėjimo, matysis dvejonės ar drąsos svyravimai, laidos dalyvių tikrai nepavyks palydėti šviesesnio ir tiesesnio kelio kryptimi. Painiuose gyvenimo labirintuose žmonėms reikia savo jėgomis pasitikinčio palydovo, kad jie taptų jo sekėjais, įsiklausytų į jo patarimus ir atsirastų noras keisti ir keistis“, – sako Žilvinas.

Sprendžia tai, ką kiti praleidžia pro pirštus

Pasak „TV pagalbos“ žvaigždės, projekto pamatai laikosi ant šeimų, porų ar kaimynų noro kažką keisti savo gyvenime.

„Jeigu valstybinės, socialinei atskirčiai mažinti įpareigotos institucijos atliktų savo darbą kokybiškai, mes būtumėme bedarbiais. Negalime tikslingai burnoti ant visų. Yra be galo daug valstybinių ir nevyriausybinių organizacijų, kurios yra susiję su socialiniais visuomenės gyvenimo aspektų sprendiniais.

Nuo institucijos vadovo ir kolektyvo labai priklauso ar į problemas bus žiūrima formaliai ir nomenklatūriškai, užsidedant taip vadinamą varnelę, ar iš tikro jiems rūpės besikreipiančių žmonių reikalai. Mes vykstame ten, kur yra kažkas kažkam blogai ir rečiau tas „trumpas sujungimas“ įvyksta dėl nežinojimo, bet dažniausiai viso ko priežastis būna aplaidus valdininkų požiūris į visuomenės skaudulius ir problemas, nekompetencija ir nenoras dirbti“, – mąsto gelbėtojas.

Vis dėlto, į daugelį situacijų, kol jų nesiima „TV pagalba“, yra žiūrima pro pirštus. Tiek darbo metu, tiek asmeniniame gyvenime, Žilvinas pastebi taisytiną tendenciją, kad valstybės tarnautojai, iš dalies dėl savo vargano atlyginimo, linkę daryti viską, kad nedarytų nieko.

„Interesantams jie sugeba suformuluoti ir atsiųsti krūvas raštų, išnaudoti visus įmanomus delsimo terminus, vietoje asmeninės atsakomybės už tos problemos sprendimą. Kiekviena situacija, kuri nepatenka į tarnautojų kompetencijos rėmus, būna mėtoma, lyg karšta bulvė.

Besiskundžiantys gyventojai sulaukia atsakymų – kreipkitės ten ir ten, ne mūsų atsakomybės ribos ir pan. Kita kontora atrašo identiškai – reikėjo raštu kreiptis ne pas mus, o ten ir ten.

Čia kalbu apie tuos atvejus, kai tą atsirašinėjimą pavyksta iššifruoti ir suprasti esmę. Pasitaiko ir tokių atvejų, kai raštuose nebūna logikos, tiesiog padrikų sakinių kratinys, kuris, išvertus į žmonių kalbą, reikštų – „Ne tavo nosiai, žmogeli, suprasti kokiose aukštumose sklando mūsų mintys, nes esi gimęs šliaužioti ir skraidyt nesugebėsi“. Lieka žmogus su didele nosimi ir, prieš nušokdamas nuo tilto, paskambina į televiziją“, – sako Žilvinas.

Padėjo už vištas į kalėjimą patekusiam jaunuoliui

Tačiau karūnuoti savęs vieninteliais, Žilvinas nesiima. Pasak jo, dažnai iki absurdo privestas situacijas nušviečia ir kitos laidos, tik vienos tai daro su humoru, o kitas renkasi rimtą, informacinį formatą.

„Džiugu, kad dalį visuomenės bėdų pavyksta išspręsti, tiesiog problemą paviešinus. Vienas nesenas pavyzdys iš mūsų darbo praktikos. Prieš kelis mėnesius filmavom siužetą, kuomet kurčnebyliui jaunuoliui, už dešimt pavogtų vištų, buvo skirta reali trijų mėnesių laisvės atėmimo bausmė, nors jaunuolio tėvai nukentėjusiajai visą žalą sumokėjo, ji jokių pretenzijų neturi.

Lygiai tuo pačiu metu vyko kitos rezonansinės bylos svarstymas, kurioje jaunuolis įžūliai ir žiauriai sužalojo merginą, mergina patyrė seksualinę prievartą. Teismo sprendimai šiais skirtingais atvejais yra sunkai suvokiami, tendencingi ir labai dviprasmiški“, – apgailestauja jis.

Maža detalė privertė įsimylėti

Filmuojant praėjusių metų sezono „TV pagalbos“ pristatymą, visi žurnalistai pristatė savo šeimas. Ne išimtis ir Žilvinas. Tą kartą jis pristatė savo žmoną Ramunę ir dukrelę. Kalbėdami apie vienas kitą vyras ir žmona negailėjo gražių žodžių bei teigė, kad jie nepadeda vienas kitam, nes tiesiog viską daro kartu.

Žilvinas sako, kad visa tai tiesiog gaunasi natūraliai, nes jie yra pakankamai panašūs ir jiems malonu rūpintis vienas kitu.

„Mūsų santuoka ir vienam ir kitam nėra pirmoji. Turbūt nebūtume priėmę sprendimo tuoktis, jeigu nebūtų vidinio pajautimo, kad tai tau skirtas žmogus. Sutampa požiūris į gyvenimo vertybes, mūsų pomėgiai labai panašūs. Ramunei patinka sodininkystė, daržovių auginimas. Jinai yra puiki vaistažolių žinovė.

Mano gyvenimas irgi neatskiriamas nuo gamtos. Mėgstu žūklauti, esu aktyvus aplinkosaugininkas. Šie mūsų hobiai labai dažnai persipina. Kai matau su kokiu žmonos užsidegimu ir meile sėklos užglostomos žemėje, man didelė garbė ir malonumas pabūti jos talkininku – sukasti lysvę, aptverti daržą, palaistyti,nupjauti žolę ir pan. Mano žūklės aistrą ji pati gerai pažįsta. Kai per pirmą pasimatymą jos automobilio bagažinėje išvydau meškerę, buvau nuginkluotas ir patiestas ant menčių“, – šypsosi jis.

Kaip nesusipykti?

Nei Žilvinui, nei Ramunei tai nėra pirmoji santuoka, todėl vyras sako, kad jie abu pasimokė iš anksčiau padarytų klaidų, tačiau jokių taisyklių ar sąlygų vienas kitam nenustatinėja.

„Jausmų į stalčiukus nesudėliosi, todėl nesinorėtų, kad santykiai pasiektų tokią prastą būklę, kad reikėtų laikytis suderintų taisyklių. Daug vidinių elgsenos taisyklių padiktuoja buvusios gyvenimo klaidos, todėl stengiamės jų nekartoti. Pagarba vienas kitam, ištikimybė, meilė gamtai ir pilietiškumas mums yra svarbios vertybės“, – sako gelbėtojas.

Pasak vyro, pats geriausias būdas spręsti šeimoje kilusius konfliktus yra – prie jų neprieiti.

„Pas visus būna nuotaikų kaita, neretai jaučiame nuovargį, bet mokame tokiose situacijose pabūti „sugertukais“. Jeigu užsiplieskiu aš, žmona protingai nusileidžia ir išveda iš emocinio vulkano būsenos, jeigu jos nuotaikų kaita nustelbia protą, tenka man pasistengti neatsakyti tuo pačiu.

Patarimas kitoms poroms. Jeigu matote, kad žmona pyksta, švelniai apkabinkite ir pašnibždėkite į ausį: „Aš žinau, brangioji, kad tu dabar nori susipykti, bet tau nepavyks, nes labai tave myliu net tada, kai tu pyksti“, – šypteli Žilvinas.

Dėl pažinties dėkoja televizijai

Prieš susipažindamas su Ramune, Žilvinas jau buvo išgyvenęs dvejas skyrybas, todėl buvo sau pasakęs, kad daugiau niekados nesusituoks. Tačiau praėjus šiek tiek laiko, viltis, surasti naują gyvenimo žmogų, įsižiebė iš naujo.

„Tą viltį įžiebti man padėjo šis projektas. Iki mūsų pažinties, bent keletą sykių kartojosi štai tokia situacija... Kalbinu vyresnio amžiaus moterytę, pokalbio metu į temą įvyniojamas pasakymas „lyg tarp kitko“: „Jūs toks fainas ir protingas, ech, gaila kad mano dukrelė jau į užsienį už anglo nutekėjo, būtinai supirščiau“.

Kitą sykį identiška situacija kartojasi vėl: „Taip laukiau jūsų atvažiavimo, norėjau supažindinti su savo dukra. Manau, jūs vienas kitam labai tiktumėte, tačiau užvakar gavo gydytojos darbą Vokietijoje ir vakar išskrido“, – pasakoja jis.

Tačiau Žilvinas pagalvojo, kad kada nors bent viena moteris nespės „pabėgti“ iki jų atvykimo į iškvietimą.

„Taip ir nutiko. Vieną dieną ėmiau interviu iš moters, dar tuomet nežinodamas, kad tai būsima uošvė. Po filmavimo, aišku „lyg tarp kitko“, ponia Vanda užsiminė apie išsilavinusią, išmintingą ir dailią savo dukrelę.

Sprendžiant pagal mamos išvaizdą, aiškiai ir protingai dėliojamas mintis, galima buvo susidaryti įspūdį, kad tai tikrai ne pigus triukas norint įsiūlyti „katę maiše“. Supažindino, susitikome, patikome, pamilome ir jau šeštus metus gražiai gyvename. Uošvė dažnai būna mūsų viešnia, dažnai prižiūri ir padeda auginti dukrelę“, – pasakoja vyras.

Juokas tapęs realybę

Žilvinui „nerti“ į šią pažintį buvo labiau smalsu bei baisu. Tiesa, jis atskleidžia, kad jiems su žmona nuėjus į pirmąjį pasimatymą, abu turėjo antrąsias puses. Tačiau po pirmo susitikimo abiem kilo jausmas, kad vienas kitą pažįsta visą gyvenimą, tik anksčiau nesusitiko, todėl abu nutraukė neperspektyvius santykius ir tapo pora.

„Ramunė vėliau papasakojo antrą istorijos dalį, kuri, tikėtina, suvaidino irgi nemenką rolę, darant pasirinkimą. Praėjus nemažai laiko po skyrybų, ją mama vis pakalbindavo dalyvauti televizijų konkursuose ar šou atrankose. Ramunė labai gražiai dainuoja, bet filmavimo kamerų baimė imdavo viršų. Motina kaskart primindavo, kad štai žiūrėk, tu į atranką nenuėjai, o vat ta ar kita, žiūrėk, jau vyrą susirado.

Kai Ramunė sužinojo, kad dėl tolimesnės giminaitės bėdų, mama ruošiasi dalyvauti filmavime, išeinant mamai pro duris, juokais leptelėjo: „Vis mane kalbinai ir kalbinai eiti filmuotis, kad vyrą susirasčiau. Dabar pati eini į televiziją, tai prašau imk ir surask man ten vyrą“. Po filmavimo, mamai grįžus namo, jos pirma frazė dukrai buvo tokia: „Žinai ką, man atrodo aš tau visgi vyrą suradau“, – juokiasi Žilvinas.

Atsibučiuoja ir išvažiuoja

Dabar šeima daug laiko praleidžia kaime ir augina mažą mergaitę. Pasak Žilvino žmonos, vyras nepadeda auginti vaiko – jis augina vaiką su ja kartu. Ir buityje jis nepadeda, viską dirba kartu. Vyras sako, kad jam auginant dukrą svarbiausia perduoti tai, ką pats labai vertina ir puoselėja – jautrų požiūrį į supantį pasaulį, norą domėtis ir pažinti kūriniją, meilę žmonėms ir gyvūnams.

Paklausus, į ką panašesnė dukrelė, vyras tik juokiasi, kad jam spręsti labai sunku:

„Aš joje tokį stebuklą įžiūriu, kad objektyviai pasakyti negaliu. Metukų amžiaus būdama visiems priminė tėtį, giminės ir kaimynai sakydavo, tikra kopija. Kadangi Mila nuo pat gimimo kasdien vis gražėja ir protingėja, artėjant antrąjam gimtadieniui turėtų labiau panašėti į mamą, nei į plinkantį tėtį“.

Pačio Žilvino rytas prasideda dukrelės ruošimu į darželį ir pusryčių ruošimu šeimai, po kurių jie „atsibučiuoja ir išsilaksto“.

„Vakare paimu vaiką iš darželio, namuose laukia apsikabinimai, bučiniai ir žmonos paruošta vakarienė. Žaidžiame, dūkstame, skaitome. Išeiginėmis vykstame į Milašių kaimą, ten yra mūsų daržai ir šeimai priklausantis 23 ha Šaminio ežeras.

Ignalinos rajone pamažu kuriame poilsio ir pramogų kampelį gamtos mylėtojams. Žmona užsiima gamtine daržininkyste, visą gėrį užaugina be lašo chemijos. Privatų tvenkinį pavyko ne tik gausiai įžuvinti, bet ir suteikti jam pirmojo ežero, kuriame galioja „sugavai – paleisk“ taisyklė visoms žuvims, statusą. Po kelių metų ežeras turėtų tapti trofėjinės žūklės sinonimu. Ateinantį sezoną planuojame kviesti pirmuosius svečius.

Milai iš Milašių irgi labai patinka buvimas gamtoje – driežas, kurmis, varlė ar žaltys suteikia didžiulį pažinimo džiaugsmą. Nuo pusantrų metų jau skiria valgomus ir nuodingus grybus, pati pasirenka žemuogių, mėlynių, aviečių ar braškių“, – dukrelės žiniomis džiaugiasi Žilvinas.

Vasaros laiku gelbėtojas neatostogauja – jis ne tik augina ir laiką leidžia su dukra, bet turi ir kitų, ne ką mažiau atsakingų veiklų. Jis Vilniuje prižiūri ir žuvina Tapelių ir Juodžio ežerus ir tvarko Tapelių kraštovaizdžio draustinio aplinką.

„Surenku šiukšles, patariu poilsiautojams kaip atsakingai elgtis gamtoje, padedu žvejams sugauti gyvenimo laimikį, nes aš juk savo gyvenimo žuvį jau sugavau“, – šypsosi gelbėtojas Žilvinas.

Naujas TV3 šou „Klo(u)nai“ klonuos Lietuvos įžimybes
Naujas TV3 šou „Klo(u)nai“ klonuos Lietuvos įžimybesTV3 televizija ir prodiuserinė kompanija „TV manija“ sujungė jėgas ir specialiai kovai su koronavirusu sukūrė originalaus formato muzikos, humoro ir įsikūnijimų bei parodijų šou – „Klo(u)nai“. Jame garsiausi aktoriai virs šalies įžymybėmis.

„Gyvenimas tai kaip vienas ilgas, geras TV šou, kuriame yra visko – ir dramos, ir kuriozų, ir netikėtumo, ir juoko. Tik tiek, kad neturi pultelio ir negali perjungti, jeigu kartais kažkas nepatiko. Bet gruodžiui mes paruošėme šį šou. Humoras, muzika, įspūdinga scena, ir geriausi Lietuvos aktoriai – visa tai išvysite naujame TV3 šou „Klo(u)nai“. Be to, žiūrovų laukia naujas ir netikėtas vedėjų duetas. Šou patikėjome vesti aktoriui, komedijinio žanro virtuozui Sakalui Uždaviniui ir žodžio kišenėje neieškančiam, charizmatiškam operos solistui Rafailui Karpiui. Ant jų pečių guls darbas klonų laboratorijoje, o dar geresnę nuotaiką kurs gyvai grojanti grupė. Negana to, „Klo(u)nai“ – tik viena iš naujovių“, – pranešime spaudai projektą pristatė Arvydas Rimas, TV3 kūrybos direktorius.

Televizijos studijoje bus įrengta moderni laboratorija, kurioje „klonuojamos“ Lietuvos įžymybės: muzikos, politikos, visuomenės, interneto ir kitų sričių Lietuvos žvaigždės.

Projekte dalyvaus garsiausi mūsų šalies kino, teatro ir televizijos aktoriai: Ineta Stasiulytė, Arūnas Sakalauskas, Lina Rastokaitė, Ramūnas Rudokas, Aistė Lasytė, Šarūnas Banevičius, Gabrielė Malinauskaitė-Rudzienė, Ramūnas Šimukauskas.

„Labai džiaugiamės, kad projekte sutiko dalyvauti tokio kalibro aktoriai. Ši laida nebus turnyras ar konkursas tarp aktorių. Tai bus žaidimas, smagus televizinis šou. Aktoriai turės vienintelę užduotį – būti kuo panašesni į klonuojamą garsenybę. Juk aktorius prie TV ekranų stebės ne tik žiūrovai, bet ir tos garsenybės. Todėl kiekvieno noras yra įsikūnyti kaip įmanoma geriau “, – sakė šou prodiuseris S. Urbonavičius-Samas.

Žiūrovai galės įvertinti, kam laidoje geriausiai pavyko virsti įžymybės klonu. Šou kulminacija – klono ir klonuotos įžymybės susitikimas gyvai, TV eteryje.
Aktoriui Tomui Rinkūnui žudiką smagiau vaidinti nei gražuolį meilužį: „Verdi narkotikus, bėgi ir slapstaisi“
Aktoriui Tomui Rinkūnui žudiką smagiau vaidinti nei gražuolį meilužį: „Verdi narkotikus, bėgi ir slapstaisi“Populiarus teatro, televizijos serialų aktorius, apdovanotas Auksiniu scenos kryžiumi, muzikinių TV projektų dalyvis Tomas Rinkūnas šiandien jaučiasi laimingas. Dvylika metų su širdies drauge Indre Patkauskaite kartu esantis aktorius vesti neskuba, o atvirkščiai, vertina kiekvieną akimirką, kurių, jo manymu, vedybos tikrai neįtakoja. „Kol kas nematome būtinybės tam parašui ant popieriaus ar žiedui ant piršto. Esame dviese, kartu, laimingi, ko daugiau reikia?“ – atviravo Tomas.

Trečiajame LNK serialo „Rimti reikalai“ sezone vaidinantis T. Rinkūnas prisipažįsta, kad su Benios personažu turi daug panašumų. „Be veiksmo negaliu, esu cholerikas, todėl negaliu nustygti vietoje. Kuo daugiau veiksmo, tuo daugiau darbo aikštelėje ir tuo įdomiau vaidinti. Kai tu verdi narkotikus, bėgi ir slapstaisi. Ar kitokiais reikalais užsiimi. Po visko labai įdomu pamatyti galutinį rezultatą jau po montažo. Benios personažas man labai artimas, jis jautrus, supratingas. Toks esu ir aš“, – teigė T. Rinkūnas.

Mėgstantis veiksmą, kriminalinį pasaulį ir jo subtilybes, Tomas stebisi, kodėl yra dažniausiai kviečiamas atlikti „gražuoliukų“ vaidmenų. „Nesuprantu kodėl mane mato tokiuose amplua. Nesijaučiu nei gražuolis, nei bjaurusis ančiukas, bet norėtųsi, kad kastinge pasakytų, va, jis tikrai galėtų suvaidinti žudiką be skrupulų. To norisi, nes pasiūlymai dažniausiai plaukia tokie, kad reikės suvaidinti meilužį ar karštai įsimylėjusį gražuolį. Aš save iš šalies matau kitaip, nei mane mato kiti. Džiaugiuosi galėdamas atlikti kitokį vaidmenį seriale „Rimti reikalai“, jis man tikrai patinka“, – džiaugėsi aktorius.

Išvaizdus, dideles, mėlynas akis iš mamos paveldėjęs Tomas pokalbio metu prisiminė vieną kuriozišką savo paauglystės istoriją. „Neseniai buvom susitikę su pusbroliu ir juokėmės. Mums buvo gal šešiolika metų. Turiu sodybą Molėtų rajone, o jo seneliai irgi gyveno šalia, tad vasarodavome kartu. Tuo metu dar neturėjau teisių, bet slapta man mama leisdavo nuvažiuoti iki ežero, iki kurio pirmyn atgal yra 8 kilometrai, todėl ji visada griežtai sekdavo kiek nuvažiuota. O iki miestelio buvo dar papildomi 8 kilometrai, kur būdavo merginų. Aš kažkokiu būdu išsiaiškinau, kad važiuojant atbulomis, tie skaičiai sukasi atgal. Atrodo toks neįtikėtinas dalykas, bet jis buvo! Ilgainiui taip įgudom, kad atbuline pavara pasiekdavom net 80km/h greitį. Tai tikrai įdomu, kaip mes atrodėme kitų akimis. Pilnas automobilis vaikinų, dulkančiu keliu, lekia atbulomis. Bet ko tik nepadarysi dėl uždrausto vaisiaus“, – šypsenos neslėpė aktorius T. Rinkūnas.

Nepaleiskite serialo „Rimti reikalai“, kiekvieną pirmadienį – ketvirtadienį, 21 val. tik per LNK
Mirė aktorius, režisierius Petras Dimša
Mirė aktorius, režisierius Petras DimšaMirė režisierius, aktorius Petras Dimša. Aktoriui buvo 81-eri.

Žinią apie aktoriaus mirtį Delfi patvirtino prodiuseris Algirdas Žvinakevičius. Jo žiniomis, aktorius mirė po ilgos ir sunkios ligos.

„Man sunku pasakyti, ar tai buvo vakar kažkuriuo metu į pabaigą dienos, ar šiandien, bet taip atsitiko. Jis labai smarkiai sirgo ir numirė. Gali būti, kad mirė vakar vakare, tačiau aš tik šiandien sulaukiau žinios“, – kalbėjo A. Žvinakevičius.

Nuo 1971 m. dirbo LRT. Buvo daugelio televizijos filmų režisierius ir aktorius. Vaidino populiariuose televizijos serialuose, tokiuose kaip „Giminės“, „Dapkai ir Butkai“. Išleido keletą poezijos knygų.

2013 m. liepos 17 d. neblaivus vairuodamas automobilį mirtinai partrenkė dviratininką. 2015 m. kovo 3 d. dėl šio įvykio nuteistas 6 metams nelaisvės, tačiau Kauno apygardos teismo sprendimu 2018 m. buvo paleistas į laisvę.
Išaiškėjo didžioji „Teleloto“ paslaptis: vedėjais tapo pulkas garsenybių, į eterį grįžta Jonas Radzevičius
Išaiškėjo didžioji „Teleloto“ paslaptis: vedėjais tapo pulkas garsenybių, į eterį grįžta Jonas RadzevičiusNaują TV sezoną pradedanti populiariausia šalyje loterija „Teleloto“ toliau stebina pokyčiais. Nuo rugsėjo 20-osios prie loterijos vairo stoja net šeši televizijos žiūrovams gerai pažįstami veidai – „Teleloto“ vedėjų poromis tampa aktoriai Džiugas Siaurusaitis ir Lina Rastokaitė, dainininkai Deivis ir Renata Norvilai bei radijo laidų vedėja Skaiva Jasevičiūtė ir po pertraukos į „Teleloto“ eterį grįžtantis Jonas Radzevičius.

Atsinaujinusią televizijos loteriją „Teleloto“ naujieji vedėjai ves pakaitomis: kiekvieną savaitę – vis kita vedėjų pora. Pasak „Teleloto“ prodiuserio Arūno Valinsko, tokiu sprendimu siekiama palaikyti loterijos dinamiką ir dar labiau įtraukti televizijos žiūrovus, rašoma spaudos pranešime.

„Visi iki vieno naujieji „Teleloto“ vedėjai – patyrę profesionalai, kuriuos drąsiai galima vadinti eterio vilkais ir vilkėmis. Nors kiekvieno jų patirtis skirtinga, visus šiuos grandus vienija bendras vardiklis – tai gebėjimas žiūrovams dovanoti vien geriausias emocijas ir sukurti šventę. Tuo tarpu tai, kad net dvi iš trijų naujųjų „Teleloto“ vedėjų porų kartu yra ir gyvenime, leis į loteriją įnešti dar daugiau jaukios šeimyninės atmosferos“, – sako A. Valinskas.

Tiesa, naujųjų vedėjų debiuto „Teleloto“ eteryje žiūrovams dar teks kiek palaukti, mat pirmąją sezono „Teleloto“ laidą, kurią žiūrovai išvys jau šį sekmadienį, vesti pasiryžo pats A. Valinskas, kartu į poras pakvietęs savo žmoną Ingą Valinskienę.

„Tai nebus pirmas mūsų projektas, kurį vesime kartu. Drauge esame vedę įvairių renginių, pavyzdžiui, net „Misis Lietuva“. Televizijoje buvo šokių projektas, kitos laidos. Abu esame televizijos ir scenos profesionalai, todėl ir pasirodymui „Teleloto“ studijoje atsakingai ruošiamės. Juolab, kad loterijos kartu dar nesame vedę“, – sako ilgametis televizijos laidų vedėjas ir prodiuseris.

„Teleloto“ organizuoja loterijų bendrovė „Olifėja. 8 proc. nuo kiekvieno parduoto loterijos bilieto skiriama sporto paramai ir keliauja Lietuvos olimpiečių rengimui. Per 27 veiklos metus „Olifėja“ tam skyrė 90 milijonų eurų.
Toma Vaškevičiūtė paatviravo, kaip jai sekasi filmuotis su buvusiu mylimuoju Tadu Gryn: aktoriams teko įkūnyti brolį ir seserį
Toma Vaškevičiūtė paatviravo, kaip jai sekasi filmuotis su buvusiu mylimuoju Tadu Gryn: aktoriams teko įkūnyti brolį ir seserįAuksinį scenos kryžių už pagrindinį Luizės vaidmenį spektaklyje „Laimingi“ gavusi žinoma aktorė Toma Vaškevičiūtė neslepia džiugesio galėdama ir toliau kurti sėkmingus vaidmenis. Šią savaitę startavusiame trečiajame LNK serialo „Rimti reikalai“ sezone aktorė atliks Ievos – šaltos, savo emocijas slepiančios moters vaidmenį.

Kaip teigia pati Toma, šis vaidmuo jai išskirtinis. „Šį personažą šiuo metu vis dar kuriame su režisieriumi Džiugu Siaurusaičiu, jis kreipia mane tinkama linkme, nes tai yra naujas personažas ir reikia įsivažiuoti. Manau, linkstame į tokią gana šaltą, konkrečią, nedaugžodžiaujančią moterį, kas man labai patinka. Nes dažniausiai vaidinu labai emocingas moteris, kurios trykšta jausmais. O Ieva paslaptinga, ne viską pasako, ne viską parodo emocijomis ką jaučia. Džiaugiuosi, kad šis vaidmuo kitoks nei man įprasta“, – trumpai apie vaidmenį pranešime spaudai pasakoja aktorė T. Vaškevičiūtė.

Atlikusi begalę vaidmenų teatre, kine ir serialuose Toma paatviravo apie asmeninį savo gyvenimą ir prisipažino, koks vyras ją pakerėtų.

„Pirmiausia, vyras turi turėti labai gerą humoro jausmą, ir, žinoma, išminties. Nors jau į šitas savybes labai daug telpa, bet ir svarbu, kad vyras mylėtų gyvenimą ir mokėtų juo džiaugtis. O kas dėl išvaizdos, man taip gražu dailiai nuaugę vyrai! Man būtų gera būti šalia aukšto vyro, nes tada tu jautiesi mažesnė, o tai sukuria didelį jaukumo pojūtį. Ir be abejo, dar stiprus bei protingas. Štai toks vyras patrauktų mano dėmesį“, – atskleidžia T. Vaškevičiūtė.

Seriale „Rimti reikalai“ aktorė ne tik gavo jai neįprastą vaidmenį, bet ir turi vaidinti su buvusiu širdies draugu Tadu Gryn. Tačiau ji džiaugiasi turėdama tokį scenos partnerį ir teigia, kad tai jai nesukelia jokio diskomforto, o priešingai – vaidinti brolį ir sesę su aktoriumi T. Gryn labai malonu.


„Su Tadu mes pažįstami labai daug metų, kartu mokėmės akademijoje. Taip pat kartu vaidinome šimtus serijų kituose serialuose, spektakliuose ir filmuose. Todėl, visų pirma, tai yra labai geras scenos partneris, ir labai geras aktorius. Ir tik pliusas vaidinti su žmogumi, kurį pažįsti, o jis pažįsta tave. Patogu, kai esi pripratęs kartu būti prieš filmavimo kamerą ir jokių nepatogumų nejaučiu“, – ramiai atsako Toma.

Serialas „Rimti reikalai“ kiekvieną pirmadienį – ketvirtadienį, 21 val., tik per LNK.
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,380,593 unikalūs lankytojai