29/01/2022 06:58
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Aktorė Oneida Kunsunga atskleidė, kodėl net prieš filmavimus nesinaudoja vizažisčių paslaugomis
Aktorė Oneida Kunsunga atskleidė, kodėl net prieš filmavimus nesinaudoja vizažisčių paslaugomisJau šį pirmadienio vakarą, 21 val., startuosiančiame trečiajame LNK serialo „Monikai reikia meilės“ sezone vaidinanti aktorė Oneida Kunsunga-Vildžiūnienė įsitikinusi, kad laiko švaistyti veltui negalima. O kiekvieną norą, apie kurį galvoji ilgiau nei vieną dieną, būtina pildyti. Būtent todėl ji prieš keletą metų atvėrė visiškai svetimas sau duris.

„Nusprendžiau, kad reikia to pasimokyti profesionaliai. Ir kai buvo daugiau laisvo laiko, pamaniau, kad reikia to imtis. O kada daugiau?“ – intrigavo aktorė O. Kunsunga-Vildžiūnienė

Niekada šypsenos ir geros nuotaikos nestokojanti profesionali teatro ir televizijos serialų aktorė prieš keletą metų pasinėrė į spalvų ir kruopštumo pasaulį, kuriuo mėgaujasi ir gyvena iki šiol.

„Man visada buvo įdomu. Man visada patiko spalvos, teptukai ir gražus makiažas. Dirbu tokioje sferoje, jog dailus ir žmogui tinkantis grimas yra neatsiejama dalis. Turbūt viskas prasidėjo teatre, vis dažniau prieš spektaklius paimdavau teptuką į rankas ir bandydavau sau kurti makiažą. Todėl profesionaliai išmokau visų makiažo subtilybių, kurios man praverčia ne tik dėl asmeninių priežasčių darbe, bet taip pat atsivėrė naujos galimybės pačiai dirbti už kadro grimuojant aktorius kine. Kai pandemijos metu teatrai buvo uždaryti, mane gelbėjo antroji profesija – grimavau „Netflix“ produkcijos kuriamuose serialuose“, – teigė serialo „Monikai reikia meilės“ aktorė Oneida.

Tiesa, aktorė gražinasi ne tik prieš šventes ar spektaklius, bet ir prieš televizijos kameras. Nors įprasta, kad televizijoje aktorius puošia ir dailų makiažą daro grimerės, Oneida viską atlieka pati ir vizažisčių paslaugomis nesinaudoja.

„Nėra taip, kad nepasitikėčiau mūsų merginomis, kurios kiekvieną pamainą grimuoja aktorius. Pačioje serialo kūrimo pradžioje su grimere susiderinome, koks mano personažo įvaizdis turėtų būti ir aš pati save grimuodama Nikolės vaidmeniui to laikausi. Svarbiausia, man patinka grimuoti, todėl prieš kiekvieną filmavimą grimuojuosi pati“, – atskleidė aktorė O. Kunsunga

Jau šį pirmadienio vakarą startuoja naujas, trečiasis LNK serialo „Monikai reikia meilės“ sezonas. Nepraleiskite ir po trumpos pertraukos susitikite su jau pamėgtais serialo personažais! Nuotykiai ir kuriozinės situacijos prasideda 21 val. per LNK televiziją.
„Teleloto“ laukia pokyčiai: naujus vedėjus išrinks žiūrovai
„Teleloto“ laukia pokyčiai: naujus vedėjus išrinks žiūrovaiJau 26 metus skaičiuojanti populiariausia loterija šalyje „Teleloto“ ruošiasi pokyčiams. Kaip pasakoja „Teleloto“ prodiuseris Arūnas Valinskas, naujajame televizijos sezone žaidėjų laukia ne tik nauji žaidimai ir gausybė vertingų prizų, bet ir nauja loterijos vedėjų pora, kurią išrinkti jau netrukus bus patikėta žiūrovams.

„26-eri metai televizijos eteryje – retas ir įspūdingas rezultatas, įrodantis, kad „Teleloto“ užima svarbią vietą televizijos žiūrovų širdyse. Esame pažadėję žaisti, kol laimės visa Lietuva, todėl nuolat dedame visas pastangas siekdami dovanoti žiūrovams vien geriausias emocijas, išlikti šiuolaikiški ir plėsti žiūrovų bei dalyvių auditoriją. Būdas tai padaryti – tiksliniai pokyčiai laidoje, žadinantys žiūrovų smalsumą ir įsitraukimą“, – sako A. Valinskas.

Bemaž svarbiausias pokytis naujajame „Teleloto“ sezone – nauji vedėjai, kurie pakeis vieną iš trijų iki šiol loterijai dirigavusių vedėjų porų. Unikalu tai, kad pirmąkart „Teleloto“ istorijoje naujuosius vedėjus išrinks patys žiūrovai.

„Savo žiūrovus stebiname nuolatos, todėl kartelė kasmet kyla. Šįkart nusprendėme į jų rankas patikėti bemaž svarbiausią sprendimą – kas gi turėtų stovėti prie „Teleloto“ vairo. Jau netrukus žiūrovams pristatysime dvi naujas, į vedėjų vietą kandidatuojančias žinomų žmonių poras, ir klausime: kuri iš jų turėtų tapti naujaisiais „Teleloto“ veidais? Ta pora, kuri surinks daugiau žiūrovų balsų, ir laimės vietą televizijos eteryje – galimybę dovanoti prizus visiems laimingiesiems „Teleloto“ žiūrovams“, – sako A. Valinskas.

Balsuoti už savo favoritus „Teleloto“ žiūrovai galės internetu, specialioje balsavimo platformoje. Apie balsavimo pradžią žiūrovams bus pranešta pirmoje naujojo „Teleloto“ sezono laidoje, rugsėjo 12-ąją.

Pasak „Teleloto“ filmavimus rengiančios bendrovės „Perlas Network“ marketingo direktorės Renatos Mozuraitės, spręsdami, kam atiduoti savo balsą, žiūrovai taip pat turės galimybę išsamiau susipažinti su poromis-kandidatėmis.

„Būsimas žiūrovų sprendimas – ypač svarbus ir lemiamas viso naujojo „Teleloto“ sezono atžvilgiu, todėl norime sudaryti visas sąlygas jį apgalvoti ir palyginti kandidatuojančias vedėjų poras tarpusavyje. Juk naujieji vedėjai su žiūrovais iš televizijos ekranų sveikinsis kas trečią sekmadienį, ištisus metus“, – sako R. Mozuraitė.

„Teleloto“ organizuoja loterijų bendrovė „Olifėja“. 8 proc. nuo kiekvieno parduoto loterijos bilieto skiriama sporto paramai ir keliauja Lietuvos olimpiečių rengimui. Naujasis „Teleloto“ sezonas prasidės rugsėjo 12 d., LNK eteryje.
Aktorė Kristina Radžiukynaitė svaigsta iš laimės: dabar yra pats geriausias mano gyvenimo etapas
Aktorė Kristina Radžiukynaitė svaigsta iš laimės: dabar yra pats geriausias mano gyvenimo etapasSerialo filmavimai, renginiai, naujų dainų pristatymai, kūrybinės vaikų stovyklos, koncertai – tokia šiuo metu įtempta ir kupina veiksmo dienotvarkė lydi aktorę ir atlikėją Kristiną Radžiukynaitę. Karantino metu prikaupusi kūrybos atlikėja jau dalinasi ja su klausytojais ir žada dar ne vieną siurprizą.

„Dabar įrašinėju savo pirmąjį albumą. Mini albumą, todėl pristatinėju dainas vieną po kitos. Tai man šiuo metu tai yra didžiausias įvykis ir svarbiausias momentas, ties kuriuo ir koncentruojuosi. Apie tai svajojau jau labai seniai ir pagaliau prasidėjo šios svajonės įgyvendinimas”, – atskleidė K. Radžiukynaitė

Intensyviai koncertuojanti Kristina, pasislėpusi po sceniniu vardu KaYra, džiaugiasi, kad ši vasara kitokia, įkvepianti ir gyvybinga. O pagaliau grįžęs nuovargis jai teikia tik geriausias emocijas, bet ir grąžino gyvenimo ritmą, kuris jai yra itin artimas. „Galutinės datos, kada albumas bus išleistas, neturime, tačiau rudenį pasirodys trečioji mano albumo daina. Labai džiaugiuosi, nes po truputį atrandu savo, kaip atlikėjos stilių. Kadangi dauguma mane labiau žino, kaip aktorę, o ne atlikėją, tai čia yra labai svarbus mano gyvenimo etapas“, – pasakojo pirmadienį, rugsėjo 6-ąją startuosiančio LNK serialo „Monikai reikia meilės“ aktorė.

Jau trečiajame LNK serialo „Monikai reikia meilės“ sezone vaidinsianti aktorė pripažino, kad šis sezonas ypatingas. Filmavimo aikštelė su kolegomis tapo tarsi antri namai ir labiau primena laisvalaikį nei darbą. „Šis sezonas bus kitoks, nei pirmieji du. Pirmą kartą filmavimai vyksta vasarą, todėl tai bus labai vasariška ir gaivu. Ypatingas dėmesys bus skiriamas serialo draugių draugystei, jų vieningumui sprendžiant įvairias problemas. Tačiau įgyvendinti nebus taip ir sunku, kadangi su Skaiste Vievese ir Oneida Kunsunga labai gerai sutariame ir realybėje. Galiu jas vadinti ne tik kolegėmis, bet ir draugėmis“, – gražių žodžių aktorėms negailėjo Kristina

Šiuo metu ypatingai daug muzikuojanti aktorė K. Radžiukynaitė atskleidė, kad mielai savo muzikinę kūrybą išgirstų ir seriale. „Niekada negali žinoti! Gal kuri nors iš naujausių mano dainų nuskambės ir seriale, kuriame pati vaidinu! Reikės pasikalbėti su prodiuseriu“, – šypsenos neslėpė Kristina.

Yra posakis, jog laimė mėgsta tylą, jo laikosi ir niekada šypsenos nestokojanti aktorė Kristina. Su savo mylimuoju Justu Girdvainiu susipažinusi šokių projekte ji nedaugžodžiavo ir trumpai apibūdino šiuo metu ją supančius jausmus. „Kai tiek veiklų šiuo metu turiu, tai Justas tiesiog varo mane iš namų... Juokauju! Ką galiu pasakyti, esu labai laiminga ir turiu begalinį jo palaikymą. Kai nori, laiko randi viskam, man pavyksta viską suderinti. Dabar yra pats geriausias mano gyvenimo etapas, liko tik metai iki mano trisdešimtmečio, jaučiu tarsi brandos ir moteriškumo periodą. Labai įdomus laikotarpis“, – kalbėjo serialo „Monikai reikia meilės“ aktorė K. Radžiukynaitė

„Aš labai pamilau šokį, tai nutiko projekto ir mano partnerio dėka. Supratau, kaip mano kūnas gali judėti, pajutau savo kūną. Juk šokdamas irgi gali pasakoti savo istorijas, išsireikšti kūrybiškai. Su Justu šokame ir toliau, todėl rudenį padovanosime ne vieną šokį žiūrovams, tai bus tarsi atskiras projektas“, – apie ateities planus atviravo K. Radžiukynaitė

Trečiasis LNK serialo „Monikai reikia meilės“ sezonas kartu su naująjį sezoną pradėsiančia LNK - jau nuo rugsėjo 6 dienos, 21 val. pirmadieniais – ketvirtadieniais.
„Lietuvos balsas“ grįžta su nauju formatu
„Lietuvos balsas“ grįžta su nauju formatuVienas populiariausių televizijos formatų pasaulyje „The Voice“, mūsų šalyje žinomas kaip „Lietuvos balsas“, pristato naujausią projekto versiją „Lietuvos balsas. Šeimos“, į kurį LNK skelbia atranką. Naujausiu „The Voice“ formatu, kuris pasaulinėje rinkoje žinomas pavadinimu „The Voice. Generations“, jau susidomėjo daugybė šalių ir kartu su Lietuva viena pirmųjų valstybių, kurios žiūrovai išvys naująjį projektą, bus Australija.

„Šlovę pelnęs formatas „The Voice“ pasaulyje švenčia savo 10-metį. Naujajame sezone per LNK startuos nematyta šio formato versija „Lietuvos balsas. Šeimos“. Projekte galės dalyvauti ne tik giminystės ryšiais susiję duetai ar grupės. Žodį „šeima“ čia reikėtų suprasti platesne prasme. Juk šeima gali vadintis ir gerai „susigrojęs“ darbo kolektyvas, sėkminga sporto komanda ar tiesiog neišskiriamų draugų kompanija. O, svarbiausia, kad vienu metu scenoje matysime įvairiausių kartų atstovus, ir tai pavers šį projektą savaitgalio pramoga visoms Lietuvos šeimoms“, – pranešime spaudai sako LNK programų direktorius Jurgis Jefremovas.

LNK transliuos jau devintąjį „Balso“ sezoną, visus juos sėkmingai įgyvendino Kūrybos namų „ELITAZ“, vadovaujama Gedimino Jauniaus.

„Drauge su LNK televizija devynerius metus sėkmingai plėtodami „The Voice“ franšizę Lietuvoje, įgijome reikšmingą pasitikėjimą iš formato savininkų „ITV Studios”, leidusį naujausią TV formato versiją LNK žiūrovams pasiūlyti vieniems pirmųjų pasaulyje“, – sako vyriausiasis prodiuseris Gediminas Jaunius.

Pasak prodiuserio, kaip pasaulyje, taip ir Lietuvoje „Balsas“ niekada nestovi vietoje, dėl to gimsta įdomios naujovės, o ši – skirta ypatingai plačiai auditorijai ir garantuojanti kokybišką bei smagų laiko praleidimą visai šeimai.

„Šiuo projektu išryškinamos ir itin svarbios bendrystės vertybės, skatinančios telktis, suvokti bendrumo svarbą. Esu tikras, žiūrovai pasiilgo jaudinančio gyvo šou, kurį galima ne tik stebėti per TV ekraną ar sekti socialiniuose tinkluose, bet ir tapti gyvų muzikinių įvykių dalyviais – planuojame filmavimo studijos duris plačiai atverti „Balso“ gerbėjams ir gyvai pasimatyti ir grandioziniame finaliniame šou, kurį surengsime vienoje šalies didžiųjų arenų”, – pasakoja Kūrybos namų ELITAZ vyriausiasis prodiuseris Gediminas Jaunius.

Pasak G. Jauniaus, dalyvauti „Lietuvos balsas. Šeimos“ projekte gali visi, kurie mėgsta dainuoti ne vieni ir kuriuos sieja muzikinė bendrystė. „Tai nepriklauso nuo amžiaus, socialinio statuso ar ryšių, visi, kurie dainuoja kartu šeimoje, darbe, vakarėliuose. Šįkart ant scenos vyks itin daug veiksmo, kuriamo charizmatiškų, muzikalių įvairaus amžiaus ir stiliaus atlikėjų“, – pabrėžė G. Jaunius.

Į šou jau galima registruotis ir pildyti anketą televizijos internetinėje svetainėje.
Indrė Kavaliauskaitė išdavė, ko daryti niekad neišdrįstų: būčiau iš karto demaskuota
Indrė Kavaliauskaitė išdavė, ko daryti niekad neišdrįstų: būčiau iš karto demaskuotaTelevizijos laidų vedėją, socialinių tinklų žvaigždė Indrę Kavaliauskaitę ir vėl išvysime neįtikėtino populiarumo sulaukusiame slapčiausiame LNK projekte „Kaukės“.

„Man patinka puoštis, neslėpsiu. Neturiu vieno stiliaus, o mėgstu išbandyti įvairius derinius ir gyvenu spalvingą gyvenimą. Televizija – puiki vieta eksperimentuoti su skirtingais įvaizdžiais ir deriniais“, – garsi moteris neslepia, kad antrajam sezonui ruošėsi itin atsakingai.

Maža to, Indrė juokiasi, kad nebesuskaičiuoja kiek suknelių teko pasimatuoti ruošiantis filmavimams, rašoma spaudos pranešime.

„Esu dėkinga stilistams ir visai komandai bei savo artimiems bičiuliams, kad padėjo įgyvendinti viską, apie ką svajojau. Man patinka atrasti naujus kūrėjus, ypač Lietuvos, ir parodyti juos plačiai auditorijai. Buvo ir taip, kad išsvajota suknelė atvyko tiesiai į filmavimą, ją geras bičiulis atsiuntė su kurjeriu, kad tik viską suspėtume! Žinoma, gerai atrodyti padėjo ir mano seni draugai. Pamenu, viename salone vis žiūrėdavau į vieną suknelę ir, kaip tyčia, niekaip nepavykdavo jos gauti. Smagu, kad būtent laidos „Kaukės“ viename iš filmavimų man pavyko ja pasipuošti“, – džiaugėsi Indrė.

Buvusiai sportinių šokių šokėjai ir BTV laidos „Muzikinė kaukė” vedėjai muzika gyvenime labai svarbi. Tačiau ji neslepia, kad vis dėlto pati užsidėti kaukę ir dainuoti ant scenos kol kas nedrįstų.

„Savo dainavimo galimybes vertinu labai adekvačiai. Nemoku dainuoti ir bijau, kad, jeigu man tektų tapti šio nuostabaus šou dalyve, būčiau akimirksniu demaskuota. Išgirsti mane dainuojančią galima tik automobilyje”, – juokiasi moteris ir priduria, kad nė vieno savo ryto neįsivaizduoja be „Coldplay“ dainos „Magic”.

„Ši daina man yra geros dienos garantas. Rytais jos klausydama kartoju sau, kad diena bus stebuklinga ir, žinokite, tai veikia!” – sako Indrė.

„Mes patys viską susikuriame savo galvoje. Todėl žmonės kas dieną turėtų susikurti sau šventę. Mano mėgstamiausias posakis yra „Mes kuriame teigdami, o ne neigdami”, – atskleidžia Indrė.

Visada visiems sakau, kad reikia pastebėti kas gražu ir patinka, ir džiaugtis mažais dalykais kiekvieną dieną. „Aš labai džiaugiuosi, kad man suteikta galimybė antrus metus iš eilės būti šiame projekte. Man tai yra didelė dovana. Visada visiems sakau, kad visi: prodiuseriai, apšvietėjai, operatoriai, kostiumų dailininkai ir galų gale žmonės, kurie slepiasi po kaukėmis, yra stebukladariai. Būtent šios komandos dėka yra sukuriama šventė kiekvienuose namuose”, – džiaugsmo neslepia projekto komisijos narė.

Nors šiame projekte visi yra pasirašę itin griežtas konfidencialumo sutartis ir negali net artimiausiems šeimos nariams atskleisti nė menkiausios šou detalės, Indrė sako galinti šiek tiek praskleisti paslapties šydą. „Jau prasidėjo pirmieji filmavimai. Ir žinote, kas sunkiausia? Tylėti ir saugoti visas paslaptis iki žiemos. Dar viena įdomi detalė, kad šiais metais būtent žiūrovai nuspręs, kas laimės projektą. Todėl laukiu nesulaukiu pabaigos. Įdomu, ar komisijos ir žiūrovų simpatijos sutaps.”

Maža to, Indrė Kavaliauskaitė prisipažįsta: „Mano didžiausia klaida, kad smegenyse turėjau užsidėjusi blokus. Iš karto atmečiau kai kuriuos žinomus žmones, nes maniau, jog jie neturi laiko arba niekada nesutiktų dalyvauti šiame šou. Tai yra didžiausia klaida. Vos pamačiusi, kas slepiasi po pirmosiomis kaukėmis, likau be žado. Ne veltui ši laida yra tokia populiari, nes čia sutinka dalyvauti ryškiausios Lietuvos žvaigždės.”

LNK projektas „Kaukės” praėjusiais metais buvo labai populiarus. Didžiausia intriga čia – atspėti, koks garsus mūsų šalies žmogus slepiasi po kauke. Būtent šis smagus žaidimas nepaliko abejingų, o nuotaikingos spėlionės – kas slepiasi po kauke – skambėjo visur. Todėl šį sezoną išvysite naujas, dar įspūdingesnes kaukes, po kuriomis savo veidus slėps žinomiausi šalies žmonės.

Naujas „Kaukių“ sezonas – jau nuo rugsėjo 12 dienos, sekmadieniais, per LNK.
„Moterys meluoja geriau“ Rudokas naudoja ir savo patirtį: „Jei nebūčiau matęs įvairių santykių, negalėčiau to atspindėti kūryboje“
„Moterys meluoja geriau“ Rudokas naudoja ir savo patirtį: „Jei nebūčiau matęs įvairių santykių, negalėčiau to atspindėti kūryboje“Tikriausiai nėra saldesnio melo nei tas, į kurį jau 14 sezonų pasineria ištikimiausi serialo „Moterys meluoja geriau“ žiūrovai. Nuo naujo TV3 sezono „skirtingai nuostabūs“ pradžios, serialo gerbėjai ir vėl bus kviečiami dar paslaptingesniems, linksmesniems, ir, žinoma, dar didesniu melu apipintiems vakarams su kultiniais herojais. Juk santykius, meilę, intrigas ir net tą patį melą kiekvienas suprantame ir vertiname skirtingai, tiesa?

Nuo rudens pradžios žiūrovų laukia ir kita maloni staigmena. Nuo šiol savo pamiltu serialu mėgaukitės dvigubai ilgiau – pirmadieniais-ketvirtadieniais žiūrovai su „Moterys meluoja geriau“ bus kviečiami praleisti visą valandą!

Vienas iš „Moterys meluoja geriau“ kūrėjų, Ramūnas Rudokas, neslepia – per daugelį metų darbo prie šio serialo jis netruko įsitikinti, kad žiūrovai visuomet be galo laukia tęsinio. „Tačiau jiems svarbus ne tik jis, bet ir turinys, kuris pateisintų lūkesčius. Vis dėlto su scenaristais žiūrovams nepataikaujame… Scenarijus yra puikiai susiformavęs, labai išieškotas. Žiūrovų skonis – labai jautrus, tačiau manau, kad visi jie dar vieną sezoną sulauks to, ko ir trokšta“, – sako jis ir žada dar daugybę įsimintinų serijų.

Ne paslaptis, kad R. Rudokas ne tik prisideda prie serialo kūrybos darbų, bet ir pats jame vaidina. „Kadangi save galima vertinti tik iš šono, daugeliu atveju stengiuosi tai daryti labai atsakingai ir kritiškai. Tačiau kartu dėl savo personažo nebijau – jis tikrai nepasikeis neatpažįstamai. Galbūt neatpažįstamas jis pasirodys tik kai kuriose vietose, tačiau tai telieka paslaptimi“, – apie savo personažą 14-ame sezone kalba R. Rudokas.

Ir nors yra neabejingas ir savo paties kuriamam vaidmeniui, didžiausią prisirišimą žinomas vyras vis dėlto jaučia pagrindinei serialo herojai Medai (akt. Inga Norkutė). Nepaisant to, kad visi aktoriai yra puikūs, o per tiek laiko visi jie tapo viena didele šeima, anot R. Rudoko, būtent be Medos šis serialas taptų neįsivaizduojamas.

„Kad ir koks puikus aktorių kolektyvas ją besuptų, bet kokiu atveju būtent ji yra centrinė figūra. Žinoma, išties puikus ir kitų aktorių kolektyvas – jis daug metų dėliotas, suvedinėtas. Manau, kad visi šie aktoriai – ir jauni, ir vyresni – puošia šį serialą, o kartu sukasi aplink Medą“, – sako jis.

Šiame sezone nemažai veiksmo suksis ir apie vestuves – tačiau ar gali būti vedybinis gyvenimas tik rožėmis klotas? R. Rudokas juokdamasis sako, jog jis toks gali būti tik svajokliams: „Gal taip yra tik tiems, kurie nešioja rožinius akinius, tačiau aš su tokiais nevaikščiojau niekuomet. Mano gyvenimas niekuomet nebuvo rožėmis klotas, tačiau nepaisant to esu įsitikinęs, kad beveik su kiekvienu žmogumi galima rasti bendrą kalbą. Tačiau šis serialas – tikrai ne apie tai, kaip ieškoti bendros kalbos. Serialas yra apie tai, kaip apgauti, sumeluoti, išduoti, pajuokti ir pasinaudoti.“ (šypsosi)

Paklaustas, gal serialas padėjo ir jam pačiam pagilinti žinias apie neišsemiama tema tapusius vyrų ir moterų santykius, žinomas vyras šypteli – iš tiesų, yra atvirkščiai. „Jei per daugelį savo gyvenimo metų nežinočiau, neįsivaizduočiau ir nebūčiau matęs įvairiausių vyriškų ir moteriškų santykių, tikriausiai niekaip to negalėčiau atspindėti ir savo kūryboje. Labai daug iš to, kas liečia vyrų ir moterų amžinus tarpusavio karus, čia sudėta ir iš mano asmeninės bei pasaulinės patirties“, – sako jis.

Ir vis dėlto, praėjus 14 serialo sezonų, R. Rudokas, panašu, jau ima rasti tinkamą atsakymą į klausimą, kuris „Moterys meluoja geriau“ gerbėjus kamuoja nuo pat pradžios. Vyrai ir moterys – tikrai yra be galo skirtingi. Tačiau kurie iš jų vis dėlto yra geresni melagiai?

„Tai – tikrai amžinas klausimas, nes kai meluoja moterys, vyrai dažniausiai jomis tiki. Kai meluoja vyrai, moterys jais netiki net ir tada, kai jie sako tiesą, kadangi joms visuomet atrodo, kad vyrai meluoja. O kai susėda dvi moterys, kurios viena kitai ima meluoti, jos tiesiog tampa bičiulėmis. Ir tuo bendravimu be galo mėgaujasi, nes tai – saldžiausias melas pasaulyje“, – besišypsodamas sako jis ir kviečia dar vienam, intrigų kupinam, tačiau beprotiškai žaviam „Moterys meluoja geriau“ sezonui.

14-ajame kultinio serialo „Moterys meluoja geriau“ sezone Meda pirmą kartą to, kas jai priklauso, siekia nebe viena. Meda ir Natalija – seserys, kurios abi nori savo tėčio palikimo, ir padarys viską, kad tik jį gautų. Tačiau kuri pirmoji įvykdys visus reikalavimus?

Serialas „Moterys meluoja geriau“ nuo šiol – dvigubai ilgiau! Stebėkite pirmadieniais-ketvirtadieniais nuo 20.30 val. per TV3!
Plastikos chirurgas Vygintas Kaikaris neria į televizinę avantiūrą, taps vienu iš laidos vedėjų
Plastikos chirurgas Vygintas Kaikaris neria į televizinę avantiūrą, taps vienu iš laidos vedėjųKone garsiausias Lietuvos plastikos chirurgas Vygintas Kaikaris televizijos laidose – dažnas svečias, tačiau nuo šiol TV žiūrovai žinomą mediką matys netikėtame amplua.

Nuo rugsėjo 5-ios dienos jis taps vienu iš atsinaujinusios TV8 medicinos laidos „Sveikas rytojus“ vedėjų ir kiekvieną sekmadienį griaus mitus bei švies žiūrovus apie grožį bei sveikatą.

Nuo rugsėjo 5-osios dienos į eterį sugrįžta medicinos laida „Sveikatos medis“, tačiau naująjį, jubiliejinį, dešimtąjį sezoną ji pasitinka atsinaujinusi – su nauju pavadinimu, koncepcija ir net keturiais naujais vedėjais, rašoma pranešime spaudai. Nuo šiol laida vadinsis „Sveikas rytojus“, o prie ilgametės laidos vedėjos gydytojos Irenos Pivoriūnienės prisijungia ir solidi komanda: kartu savo rubrikas turės ir iliuzionistas, VšĮ „Įveik vėžį“ steigėjas Arvydas Stonys, šeimos gydytoja Raimonda Plioplytė bei plastikos chirurgas, vienas „Fi Clinica“ įkūrėjų Vygintas Kaikaris.

Pastarasis pasakoja, jog sutikti stoti prie laidos vairo paskatino noras dalintis savo žiniomis ir tikėjimu apie sveikatą ir grožį kartu su kitais. Nors V. Kaikaris, kaip svečias, yra ne kartą dalyvavęs įvairiose televizijos laidose, vedėjo amplua – naujas posūkis jo profesiniame kelyje.

„Man visada buvo įdomu dalintis savo patirtimi, žiniomis ir tuo, kuo pats tikiu. Vienas iš mano gyvenimo kredo – dalyba yra geriausia daugyba. Niekada nebuvau laidos vedėju, tai naujas iššūkis, kuris taip pat man yra įdomus. Suprantu, kokią tai neša atsakomybę, tačiau man patinka auditorija, patinka bendravimas ir šio iššūkio nebijau“, - teigia V. Kaikaris.

Vienu žymiausiu Lietuvos plastikos chirurgu vadinamas V. Kaikaris pripažįsta, jog visuomenėje vis dar sklando daugybė mitų apie plastinę chirurgiją. Neretai daugeliui tai siejasi su dirbtinumu, pripūstomis lūpomis, didelėmis krūtinėmis, tačiau gydytojas ketina visus šiuos mitus, susidariusius per eilę metų, pabandyti sugriauti ir įrodyti, jog plastinės chirurgijos pagrindinis tikslas – ne pakeisti žmogų, o padėti jam įveikt turimus kompleksus, atsikratyti sveikatos bei išvaizdos problemų ir tapti laimingesniu.

„Kiekviena siela, gyvenanti mūsų kūne, kuriasi sau komfortą, kuriame nori gyventi. Ta siela nori gyventi ir gražiame kūne, nes kaip graikai sako, sveikam kūne – sveika siela. Dirbdamas aš tikiu, kad darau ne tik tai grožį, aš padarau žmogų laimingesnį, labiau savimi pasitikintį. Visų grožio operacijų esmė nėra, kad kiti žmonės pamatę tą žmogų sakytų, jog jis kažką pasidaręs, esmė, kad pats žmogus, žiūrėdamas į save veidrodyje, būtų patenkintas“, - sako plastikos chirurgas.

Vyginto Kaikario globojamoje laidos „Sveikas rytojus“ rubrikoje „Sveikas grožis“ bus kalbama ne vien tik apie plastinę chirurgiją. Kartu bus paliestos ir kitos temos, susijusios su žmogaus sveikata ir grožiu: lazerinės odos procedūros, estetinė dantų priežiūra, sąnarių skausmo problemų sprendimai, kova su hemorojumi, lazerinės makšties procedūros, lytinių lūpų plastika, išvaržos ir daugelis kitų. Visas šias temas pristatys geriausi savo srities profesionalai, dirbantys Vyginto Kaikario ir partnerių Kaune įkurtoje klinikoje „Fi Clinica“.

Jau daugiau nei 25-erius metus plastikos chirurgu dirbantis ir ne vieną žinomą Lietuvos pramogų ir verslo pasaulio žvaigždę padailinęs Vygintas Kaikaris drąsiai tvirtina, kad vien procedūrų pagalba grožio nesukursi ir bėgančio laiko bei natūralaus senėjimo proceso nesustabdysi. Visgi, sulėtinti šį etapą galima, o chirurginio skalpelio dėka pašalinti kompleksai žmogui suteikia vidinio pasitikėjimo savimi, kuris leidžia tikrajam grožiui skleistis iš vidaus.

„Nuo Hipokrato laikų laikomės priesaikos, kad negalime pakenkti, negalime daryti to, kas yra nesveika ir nepriimtina. Niekada 60-mečio nepadarysime atrodančio kaip 18-mečio, tačiau tą bėgantį laiką galime pristabdyti ir padaryti laimingesnį ir labiau savimi pasitikintį 60-metį. Tai nereiškia, jog kiekvienam Lietuvos gyventojui turėtų būti skirta po plastinę rekonstrukcinę operaciją. Ji galima tik tada, kai žmogui tikrai to reikia ir kai mes, gydytojai, matome, kad tai bus reikšminga. Operacija nėra plaukų dažymas ar manikiūras, tai turi savo kainą, todėl būtinas atsakingumas ir pas žmogų, kuris ateina, ir pas gydytoją, kuris imasi tai daryti. Mitas, jog plastinė operacija kardinaliai pakeičia išvaizdą – jeigu operacija yra atlikta gerai, jos niekas neturi matyti, išskyrus patį žmogų“, - teigia V. Kaikaris.

Televizinis medicinos žurnalas „Sveikas rytojus“ sujungs visas medicinos pasaulio sritis bei sveikos gyvensenos filosofijas. Prie laidos vairo stoja 4 vedėjai, kurie savo srities rubrikose pasidalins svarbiausiomis, naudingiausiomis, aktualiausiomis ir pačiomis naujausiomis medicinos, farmacijos ir sveikatingumo pasaulio aktualijomis.

„Sveikas rytojus“ – nuo rugsėjo 5 dienos, 12 val. per TV8 televiziją.
Nebelieka legendinės laidos „Klausimėlis“
Nebelieka legendinės laidos „Klausimėlis“Kultinę laidą „Klausimėlis“, ko gero, žino kiekvienas lietuvis. Per daugybę metų šis televizinis žanras prie ekrano pritraukdavo ir smagiai šyptelėti, ir daugiau sužinoti norinčius žiūrovus. Visgi, po daugiau nei dešimtmetį trukusios istorijos laida atsisveikina.

Penktadienį lrt.lt pranešė, kad žiūrovai naujame LRT sezone minėtosios laidos neišvys.

Priežastys, kodėl eteryje nebelieka „Klausimėlio“, nėra nurodomos.

Delfi primena, kad ilgus metus gyvavusi ir skirtinguose Lietuvos miestuose bei kaimeliuose filmuota unikalaus žanro laida užsiaugino ištikimų gerbėjų ratą – ją mėgo įvairiausio išsilavinimo, skirtingų skonių žiūrovai.

Tiesa, kai kas ją buvo įrašęs ir į naikintinų projektų sąrašą – esą joje tyčiojamasi iš pašnekovų.

Laidą kūrė ir vedė Juras Jankevičius.

„Jeigu žinių laida aktualumą praranda iš karto po transliacijos, daugumą „Klausimėlių“ galima kartoti ir po dešimtmečio, – yra sakęs J. Jankevičius. – Juk tai – šviečiamoji laida“.

„Klausimėlis“ kaip laidos „Laisvės alėja“ rubrika atsirado dar 1992-aisiais, o nuo 2000-ųjų tapo atskira laida.

„Laidos komanda su klausimais iš skirtingų sričių išmaišė visą Lietuvą. Praeiviai pasisakė įvairiomis temomis – nuo propagandos, korupcijos ar demokratijos iki astronomijos, ekonomikos ar istorijos. Galima sakyti, kad tai viena ilgiausiai gyvavusių laidų – buvo sukurtos iš viso 666“, – Delfi komentavo atstovė spaudai.
Rūta Mikelkevičiūtė pasirodė necenzūruotame seriale: apstulbino suvaidinusi muštynių scenoje
Rūta Mikelkevičiūtė pasirodė necenzūruotame seriale: apstulbino suvaidinusi muštynių scenojeNe vieną dešimtmetį pramogų pasaulyje besisukanti Rūta Mikelkevičiūtė prisipažįsta, kad niekada nesvajojo atsidurti ten, kur yra dabar, priešingai, jos norai buvo gerokai žemiškesni.

„Niekada nenorėjau būti aktore, niekada nenorėjau būti laidų vedėja, norėjau būti melžėja. Ir man atrodo, kad dėl tos melžėjos karjeros aš dar turiu perspektyvų. Man įdomu kažko išmokti, pabūti su žmonėmis, pabendrauti. Esu žmogus, kuris negali sėdėti vietoje, – sako Rūta.

Ne vienerius metus su žiūrovais kiekvieną savaitę iš televizijos ekranų besisveikinanti R. Mikelkevičiūtė atskleidė, kad niekada nenorėjo ir nesutikdavo leistis į tokias avantiūras kaip aktorystė. Tačiau, panašu, vedėjos nuomonė pasikeitė ir ji sutiko atlikti vaidmenį viename naujausių LNK.lt serialų. Grožiu spinduliuojančiai vedėjai atiteko neįprasta užduotis, seriale ji turėjo suvaidinti save. Vaidinti teko su pagrindiniu serialo „Muilodrama“ aktoriumi Valentinu Kirejevu, todėl nebuvo išvengta ekstremalių išbandymų.

„Nors visada galvojau, kad į tokias avantiūras nesileisiu, šį kartą pagalvojau, kodėl gi ne? Man labai patiko! O labiausiai patiko paskutinė scena, kurioje reikėjo kirsti iš esmės! Smūgis iš rankos, o tada tokį stiprų knock-down iš kaktos. Supratau, kad visą tai galiu. Realybėje to atlikti niekada gyvenime nėra tekę, bet dabar tikrai žinosiu kaip“, – su šypsena apie įspūdžius iš filmavimo aikštelės kalbėjo R. Mikelkevičiūtė.

Nors pasinerti į tokį nuotykį buvo malonumas, tačiau laidos vedėja juokavo, kad buvo ir nerimo.

„Man labiausiai rūpimas klausimas buvo ar netyčia neatpurtysiu savo smegenų, todėl, kad bent jau po keleto repeticijų ir galvos purtymo pradėjau jausti galvos svaigimą. Tačiau filmavimo komandos vyrai patikino, kad tikrai neliks liekamųjų reiškinių“, - juokėsi ji.

LNK.lt seriale „Muilodrama“ vaidmenis atliko ne tik būrys puikių aktorių, bet ir ne vienas pramogų pasaulio atstovas. Aktorius ir režisierius Dainius Kazlauskas buvo pakviestas atlikti išskirtinį vaidmenį, kuris itin artimas jo asmenybei ir gyvenimui.

„Buvo puiki diena, oras lepino, todėl dirbti tik dar maloniau. Kaip man sekėsi vaidinti režisierių, tegul vertina žiūrovai. Man nereikėjo vaidinti konkrečiai savęs, tačiau gavau režisieriaus vaidmenį. Galiu pasakyti, tai yra pirmas vaidmuo mano karjeroje, kuomet aš atėjau, suvaidinau vieną sceną ir viskas, pabaiga. Trumpas, geras, vienos scenos vaidmuo. Tai pats trumpiausias mano gyvenime vaidmuo“, - pasakojo vienas žinomiausių šalies aktorių D. Kazlauskas

Nuosekliai žiūrėkite, kaip sukasi pramogų pasaulis viduje, ko nemato žiūrovai ir kodėl eteryje atsiranda projektai, kurie kelia nuostabą net visko mačiusiems. Nepraleiskite paskutinės necenzūruoto serialo „Muilodrama“ serijos jau dabar per LNK.lt
Pirmiems kartams amžius – ne riba: Larisa Kalpokaitė metė sau dar vieną iššūkį
Pirmiems kartams amžius – ne riba: Larisa Kalpokaitė metė sau dar vieną iššūkįGarsi teatro bei kino aktorė, romansų atlikėja Larisa Kalpokaitė šią vasarą priėmė netikėtą iššūkį – tapo naujos TV3 laidos „Amžius ne riba“ vedėja. Energija ir pozityvumu spinduliuojanti moteris kartu su laidos kūrybine komanda ruošiasi pasakoti žiūrovams veiklių, kūrybingų, įkvepiančių brandžių asmenybių istorijas ir taip griauti stereotipus apie vyresnio amžiaus žmones Lietuvoje.

Mintis apie laidą vyresniems žmonėms, kurie trykšta gyvenimo džiaugsmu ar nori šį jausmą prisiminti, brandinta kurį laiką, rašoma pranešime spaudai.

Larisa Kalpokaitė prisipažįsta, kad pasiūlymas tapti televizijos laidos vedėja nebuvo visiškai netikėtas – pasirodo, ji jau kurį laiką norėjo išbandyti tokį amplua. Niekam nieko apie tai nesakius, mintys ėmė ir materializavosi.

„Man labai patinka bendrauti su žmonėmis, jų klausytis. Mielai žiūriu Larry Kingo ir Oprah Winfrey pokalbių laidas. Ir kokius metus vis pagalvodavau, kad man būtų labai įdomu televizijos eteryje kalbinti pašnekovus, pasakoti jų istorijas. Matyt, ta mintis sukėlė veiksmą. Tad sulaukusi laidos prodiuserės pasiūlymo nedvejodama sutikau“, – šypsosi jau rugsėjį startuosiančios laidos vedėja.

Pirmąkart televizijos laidos vedėja tapusi žinoma aktorė sako, kad vaidinti ir vesti laidą yra gana skirtingi dalykai, tačiau jie turi vieną bendrą bruožą – abiem atvejais turi pamiršti save.

„Vaidindamas pasislepi už personažo ir pats scenoje išnyksti. O laidoje turi būti atviras, nemeluoti, nesistengti užgožti pašnekovo, domėtis juo, kaip ir scenoje, visiškai pamiršti save. Žiūrovams tu neįdomus, jiems turi būti įdomus pašnekovas. Ir kiek jis bus įdomus tau pačiam, tiek jis bus įdomus kitiems žmonėms“, – paaiškina.

L. Kalpokaitei labai patiko naujosios laidos idėja – kalbinti paprastus, tačiau unikalius vyresnio amžiaus žmones, kurių širdys kupinos meilės gyvenimui, aistros savo veiklai, noro džiaugtis ir siekti svajonių.
Ir pati aktorė pažįsta nemažai vyresnių žmonių, galinčių būti puikiu veiklumo, nepasidavimo laiko tėkmei pavyzdžiu.

Tarp jų – nepailstanti senolė, apie savo kaimą parašiusi ne vieną knygą ir vis dar renkanti medžiagą, organizuojanti šventes, inicijuojanti savo krašto gražinimo darbus. L. Kalpokaitės manymu, šviesuolių galima rasti net ir mažuose kaimeliuose.

Tad, pasak žymios moters, vienas iš laidos „Amžius ne riba“ tikslų – atrasti tokių asmenybių ir parodyti, kiek daug turime grynuolių, ant kurių entuziazmo, jaunatviško požiūrio, atsidavimo savo pomėgiui laikosi bendruomenė.

„Būtent jie sudaro pačius brandžiausius, gražiausius Lietuvos karūnos brangakmenius, – vaizdžiai kalba pašnekovė. – Norime paraginti palaikyti tuos nenurimstančius kūrybingus žmones, jų judėjimą, kad jie jaustųsi reikalingi gyvenimui, bendruomenei, visai Lietuvos visuomenei. Kad valdžios atstovai pamatytų vyresnio amžiaus žmonių situaciją, kad jų iniciatyvos būtų labiau skatinamos ir galėtų skleistis dar plačiau.“

Kitas laidos kūrėjų užmojis – paskatinti vyresnius žmones nesiliauti mėgautis gyvenimu, atrasti naujų veiklų, pomėgių, burtis į bendraminčių bendruomenes.

„Ateina laikas, kai vyresnio amžiaus žmonės nustoja dirbti, save realizuoti ir pasijunta tarsi praradę pagrindą po kojomis. Galbūt fizinės jėgos nebe tokios kaip anksčiau, tačiau vidinio noro veikti vis dar yra. Labai svarbu tame etape neprarasti užsidegimo, neužsidaryti tarp keturių sienų, neužbraukti brūkšnio. Verčiau išlikti atviram, įsitraukti į kokią nors bendruomenę. Suradę kitą saviraiškos būdą, galime vėl pasijusti laimingi ir reikalingi“, – sako L. Kalpokaitė.

Žinoma moteris pastebi, kad dabar Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, kone visose srityse įsigalėjęs jaunystės kultas. Todėl ji džiaugiasi, kad naujoji laida apie brandžius, gyvenime daug nuveikusius, tikrosioms vertybėms atstovaujančius žmones taps atsvara šiam kultui.

Tiesa, ir pati L. Kalpokaitė rodo puikų aktyvaus gyvenimo po 60-ies pavyzdį. Ji vis dar dirba savo be galo mėgstamą darbą – vaidina, leidžiasi į keliones su vyru ir draugais, lankosi renginiuose, koncertuoja, drąsiai priima įvairius iššūkius, mielai bendrauja su jaunimu ir mokosi naujų dalykų. O kai pasiilgsta grožio, puoselėja savo gėlynus sodyboje. Sako, kad aktyvus gyvenimo būdas jai suteikia prasmę – duoda įkvėpti jaunystės energijos.

Žinoma aktorė prisipažįsta, kad dabar – nuostabiausias jos gyvenimo etapas.

„Vaikas jau užaugintas, gyvena savo gyvenimą. Buitis sutvarkyta. Nepasistatėme rūmų, tačiau kiek turime, tiek mums ir užtenka. Vis dar mėgaujuosi savo darbu. Manau, kad man pavyko įsitvirtinti savo profesijoje, ir jaučiu, kad tam tikrai žiūrovų grupei esu reikalinga. Kiekvienam aktoriui tai labai svarbu. Myliu savo darbą. Manau, jeigu nori būti laimingas – turi padaryti, kad tavo darbas sutaptų su hobiu. O svarbiausia priežastis džiaugtis – šalia esanti šeima. Džiaugiuosi kiekviena diena, galimybe matyti pasaulį ir kasdienybėje justi pilnatvės akimirkas“, – šypsosi L. Kalpokaitė.

L. Kalpokaitė įrodys, kad visi vyresni žmonės yra kviečiami būti „skirtingai nuostabūs“, o laidą „Amžius ne riba“ žiūrovai kartu kviečiami stebėti šeštadieniais, 9.00 val. ryte per TV3.
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,948,937 unikalūs lankytojai