25/07/2021 12:28
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Nuožmaus banditų vado vaidmenį kuriantis aktorius Albinas Keleris – apie kitokią kasdienybę: Fredas Koganas – visiška mano priešingybė
Nuožmaus banditų vado vaidmenį kuriantis aktorius Albinas Keleris – apie kitokią kasdienybę: Fredas Koganas – visiška mano priešingybė„Fredas Koganas – visiška mano priešingybė, – sako ikoniškąjį nuožmaus kriminalinio pasaulio vado vaidmenį seriale „Prakeikti“ kuriantis Albinas Keleris. – Tekstas scenarijuje yra tarsi natos, kurias, mano, kaip profesionalaus aktoriaus, pareiga yra kokybiškai sugroti“.

Nors žiūrovui negailestingo šešėlinio pasaulio atstovo vaidmuo gali atrodyti labai įtikinantis ir kelti asociacijų apie patį aktorių, jo kolegos vienbalsiai pritaria: „Tas rūstus gangsterio personažas neturi nieko bendro su realiu gyvenimu“. Realybėje A. Keleris – įvairiapusė, jautri asmenybė, besidominti knygomis, teatru, muzikiniu pasauliu ir itin aktyviai užsiimanti sportu, rašoma pranešime spaudai.

Tvirto sudėjimo 63 metų vyras, priklausomai nuo darbų krūvio, sportuoja 4-5 kartus į savaitę. Dažnas sportinę veiklą pavadintų hobiu, o Albinas sako, kad atrodyti gerai ir palaikyti puikią sveikatą – jo profesinė pareiga. Paklaustas, kurią veiklą galėtų pavadinti savo hobiu, jis išsirenka tik vieną labai netikėtą užsiėmimą.

„Lankau sporto salę, minu dviratį, plaukioju. Žodžiu, mėgstu įvairias sporto rūšis. Sportuoju visą gyvenimą iki šios dienos. Tačiau tai nėra mano hobis. Sportas – sudedamoji mano profesijos dalis. Aš buvau išmokytas, kad aktorius privalo turėti tvirtą kūną ir sveikatą.

Hobių aš išvis neturiu. Be galo mėgstu skaityti knygas, tačiau to irgi negalima pavadinti hobiu. Ruošdamasis tam tikro autoriaus spektakliui aš turiu pažinoti ir kitus jo darbus, įsigilinti į jo kūrybą. Aktoriaus profesija reikalauja visapusiškumo. Koncertai – irgi ne hobis, o darbas, nes ir juose dalyvaudamas stebiu, ką galėčiau pritaikyti savo vaidmenyse. Net muzikos klausau kitaip – gilindamasis į emociją.

Na, gerai, mano vienintelis užsiėmimas, kurį galėčiau pavadinti hobiu – plauti grindis. Aš labai mėgstu švarą. Visa kita – darbas“, – sako pašnekovas.

47 metus vaidmenis Juozo Miltinio dramos teatre kuriantį aktorių puikiai pažįsta ir spektaklių gerbėjai. Viename jų, „Meilužis“, pagrindinį herojų jis įkūnija jau 27-erius metus. „Gera medžiaga negali nusibosti. Ji pati veža, tad visada yra ką vaidinti ir kur improvizuoti“, – patikina aktorius.

Negana veiklos gimtajame krašte, A. Keleris dar keliauja dirbti ir į sostinę. Į televizijos serialo „Prakeikti“ filmavimus neretai tenka atvažiuoti ir visai dienai. Kadangi ryškaus personažo scenarijuje – gausu, per dieną nufilmuojama toli gražu ne viena skirtingai serijai skirta scena.

Nepaisant nemenko krūvio, anot kriminalinės dramos režisieriaus Ramūno Rudoko, A. Keleris ne tik atvyksta idealiai išmokęs tekstą, bet dar ir pasiūlo korekcijų, padedančių tiek jam, tiek žiūrovui jį lengviau suprasti.

„Jeigu manimi pasitikėjo, pakvietė ir aš pasirašiau – privalau gerai atlikti savo darbą. Aišku, ne viskas nuo manęs priklauso. Priklauso ir nuo scenaristo, ir nuo teksto kokybės ir kitų sudedamųjų dalių. Bet kokiu atveju, mano siekiamybė yra gerai atlikti savo darbą. Nemačiau nė vieno aktoriaus, kuris siektų kitokio tikslo. Galbūt ne visiems pavyksta, bet pateisinti lūkesčius nori visi“, – kalba aktorius.

Pandemijos nuvargintiems žiūrovams gali pasirodyti, kad filmavimo aikštelėje nuolat susitinka gausus būrys serialo herojų, A. Keleris patikina – jį scenarijus šį sezoną suvedė tik su atitinkamu kolegų ratu, kurį jis švelniai vadina „savo vaikais“.

„Šį sezoną su kai kuriais aktoriais net nepasimačiau. Nė vienoje scenoje nesusidūriau su Vytautu Rumšu, Vytautu Kaniušoniu ar Kęstučiu Jakštu. Su Sauliumi Sipariu tik grimo kambaryje keliais žodžiais persimesdavome. Vis viliamės, kad jau kitą sezoną tai tikrai turėsime bendrų scenų. Su Vytautu Anužiu irgi tik vieną sceną turėjome. Gyvenimas seriale mūsų nesuveda.

Na, o mano vaikai, su kuriais dirbame jau ne vieną sezoną – tie patys: Justina Nemanytė, Arnas Butkus, Simonas Storpirštis, Robertas Lenartavičius. Taip pat džiaugiuosi susipažinęs su aktorėmis Egle Valadkevičiūte, Inesa Paliulyte. Visi faini, geri, talentingi ir darbštūs žmonės – nesijaučia jokio barjero ar kartų skirtumo“, – apie bendravimą su kolegomis pasakoja pašnekovas.

Vis dėlto didžiausią padėką už darbą kartu A. Keleris reiškia buvusiam serialo aktoriui, o dabar režisieriui R. Rudokui.

„Aš sužavėtas tuo žmogumi. Žinojau jį kaip „Keistuolių teatro“ aktorių, televizijos žvaigždę, tačiau ne kaip režisierių. Ką jis daro aikštelėje – nuostabu. Jam tai duota. Visa surinkta komanda yra be galo profesionali – pradedant operatorių darbu, baigiant įvaizdžio ir grimo specialistėmis. Viskas sustyguota, nėra jokio blaškymosi. Manau, kad tai yra didelis Ramūno nuopelnas. Nėra jokio nereikalingo sąmyšio, triukšmo. Kai važiuoji dirbti ir žinai, kad laukia puiki darbinė atmosfera – vienas malonumas“, – pasidžiaugė aktorius.
Lietuviško serialo žvaigždė Justinas Barkus negaili gražių žodžių savo žmonai: viskas, kas yra su ja, man yra tobula
Lietuviško serialo žvaigždė Justinas Barkus negaili gražių žodžių savo žmonai: viskas, kas yra su ja, man yra tobulaLietuviškuoju Van Dammu pramintas lietuvis, serialų aktorius, karatė meistras Justinas Barkus pripažįsta, kad toks palyginimas su pasaulinio lygio žvaigžde jam yra labai malonus, tačiau kaip teigia pats Justinas, meilė ir laimė jam gyvenime yra svarbiau už viską.

„Meilė, pinigai ar tiesa? Žinoma, meilė! Mano žmona mėgsta man sakyti tokią frazę: nori būti laimingas ar teisus? Aš labai mėgstu įrodinėti savo tiesą, bet, išgirdęs šią jos frazę, visada sakau, kad noriu būti laimingas“, – šypsenos veide neslėpdamas teigia J. Barkus.

LNK serialo „Rimti reikalai“ aktorius mažiau nei prieš dvejus metus amžinąją meilę prisiekė su mylimąja Solveiga. Anot jo, vedybos jų santykiams atnešė tik pozityvių dalykų ir mylima moteris pakeitė jo požiūrį į gyvenimiškus dalykus.

„Kažkas gal ir pasikeitė, bet tik į gerąją pusę. Po vedybų mūsų santykiai tikrai nepablogėjo, sakyčiau, atvirkščiai, tik stiprėja su kiekviena diena. Kalbant apie žmonos lepinimą, aš buvau labai skeptiškas ties tuo, visos tos gėlės, dovanos, dėmesys, atrodė tokie nereikalingi ir bereikšmiai dalykai. Tačiau, pasirodo, kad reikia tinkamo žmogaus, jog pats norėtum taip elgtis. Kava kiekvieną rytą į lovą ar tiesiog jos atsigėrimas kartu – jau neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Tik aš turbūt esu labiau lepinamas. Viskas, kas yra su ja, man yra tobula“, – atviravo LNK serialo „Rimti reikalai“ aktorius J. Barkus

LNK kriminaliniame seriale „Rimti reikalai“ Justinas įkūnija personažą, kuris, kaip jis teigia, pats turi didelių panašumu su jo paties asmenybe, nors seriale romantiškų jausmų niekam ir nepuoselėja. „Visų pirma, tu turi mėgti savo personažą, turi su juo susigyventi, nes kitaip jis bus netikras ir kitiems. Mano akimis Larkinas yra savyje pasiklydęs žmogus. Teisingas, geros širdies, o ir dėl draugų galintis visus savo planus nukelti tolimesnei ateičiai“, – kalbėjo Justinas.

„Su savo personažu turime panašumų. Didžiausias panašumas tas, kad labai jau panašiai fiziškai atrodome. Ir abu mėgstame teisingumą. Pavyzdžiui, aš niekada nenumoju ranka, jei savo gyvenime matau smurtą ar neteisybę. Tikrai neapeinu, o kišuosi, jei matau, kad kažkas yra skriaudžiamas. Man labai pikta, kai praeiviai nereaguoja į tam tikrus dalykus. O skirtumas tarp mūsų tas, kad Larkinas neturi gyvenimo meilės, o aš neužsiimu kriminaliniais reikalais“, – atviravo J. Barkus.

Kriminalinis, kupinas intrigų ir nenumatytų situacijų serialas „Rimti reikalai“, kiekvieną pirmadienį-ketvirtadienį, 21 val., tik per LNK televiziją.
TV3 ir Go3 pristato didžiausią pavasario intrigą – naują realybės ir TV šou „Didysis šou burbulas“
TV3 ir Go3 pristato didžiausią pavasario intrigą – naują realybės ir TV šou „Didysis šou burbulas“Ilgai buvome sustoję... Lietuvos muzikantai, atlikėjai, kūrėjai ilgai sėdėjo užsidarę namų „burbule“, kur stigo veiklos ir pasirodymų, o žmonės pasiilgo koncertų ir pramogų. Tad, metas sugrąžinti džiaugsmą, spalvingus pasirodymus ir šou į mūsų gyvenimą!

TV3 televizija ir Go3 pristato sprogstančią pavasario naujieną – realybės ir sekmadienio TV šou „Didysis šou burbulas“.

„Dainininkai, muzikantai, kompozitoriai, prodiuseriai, šokėjai, choreografai, aktoriai, scenografijų kūrėjai – visi šou pasaulio dalyviai ir visas šou pasaulis dėl karantino sustojo. Jų gyvenimus, darbą ir pajamas pandemija pakeitė labai stipriai. Pakeitė ir paprastų žmonių gyvenimą – netekome koncertų, pasirodymų, spektaklių, o kartu – įspūdžių ir pramogų. Gyventi pasidarė pilka ir nuobodu. Taigi, nutarėme, kad pats laikas keisti šią situaciją ir mylimus atlikėjus sugrąžinti į sceną – jų ir žiūrovų džiaugsmui. O sujungus du žanrus – realybės ir sekmadienio shiny floor turėsime unikalų, išskirtinį projektą.

Čia išvysite tikras emocijas, draugystę, konfliktus, išgyvenimus, kūrybos užkulisius ir savaitės darbo rezultatą – pasirodymus didžiojoje scenoje kiekvieną sekmadienį TV3 eteryje. Labai svarbus vaidmuo čia tenka žiūrovams – jie galės balsuoti už mylimiausius dalyvius realybės šou metu savaitės eigoje ir už labiausiai patinkančius pasirodymus – sekmadieniais. Tik žiūrovai nuspręs ir, kas taps projekto nugalėtoju. Jam atiteks didysis prizas – 10 tūkst. eurų grynaisiais ir 100 tūkst. eurų vertės TV3 žiniasklaidos grupės reklaminis paketas”, – nujausią projektą pristatė Arvydas Rimas, TV3 kūrybos direktorius.

Garsiausi Lietuvos muzikantai, atlikėjai, kūrėjai susirinks į „šou burbulą“ – apsigyvens vienoje erdvėje, kurioje 24 val. per parą 7 dienas per savaitę praleis kartu. Žiūrovai projekte išvys tiek jaunus, dar neseniai iškilusius talentus, tiek patirties jau turinčias žvaigždes. Čia jie bendraus, šėls, kvailios ir, pagal iš anksto suformuluotą temą, kurs įspūdingus pasirodymus, kuriuos demonstruos sekmadienio šou žiūrimiausios televizijos –TV3 eteryje. Kiekvieną sekmadienį silpniausiai pasirodę sugrįš į namus, o stipriausi kausis „Didžiojo šou burbulo“ tiesioginiuose finaluose. Kas iškris, o kas verti tęsti kovą – spręs tik žiūrovai.

REKLAMA
Kaip vyksta pasiruošimas sekmadienio pasirodymams, kokios intrigos ir diskusijos verda, siekiant būti geriausiu, kaip atrodo šou pasaulio užkulisiai – žiūrovai galės stebėti kiekvieną dieną 24 val. per parą per naujos kartos televiziją – Go3. Be to, žiūrovai realybės šou metu galės daryti įtaką pasirodymų temoms, siūlyti savo idėjas dalyviams ir bendrauti su jais online.

Spalvingiausias pavasario TV3 ir Go3 projektas „Didydis šou burbulas“ – jau greitai!
Premjera šiurpių istorijų mėgėjams „Gaujų karai. Princai“ – jau šiandien: istorija gvildens Šiaulių nusikalstamos grupuotės gyvenimus
Premjera šiurpių istorijų mėgėjams „Gaujų karai. Princai“ – jau šiandien: istorija gvildens Šiaulių nusikalstamos grupuotės gyvenimusPasiilgusius įtampos, aštraus siužeto ir šiurpulių, kviečiame šeštadienio vakarą praleisti su tikrų įvykių įkvėpta kriminaline drama „Gaujų karai. Princai“. Pirmoji kriminalinės dramos dalis – „Gaujų karai. Smaugliai“ apie Vilniaus nusikalstamą grupuotę sulaukė didžiulio žiūrovų susidomėjimo ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje.

Antrojoje dalyje „Gaujų karai. Princai“ bus pasakojama apie Šiaulių nusikalstamą grupuotę, vadinamą „Princais“. Istorija apie negailestingą gangsterių pasaulį – jau šį vakarą, 21.30 val. per TV3!

Serialas „Gaujų karai. Princai“ paremtas kriminaline istorija, galimai nutikusia XX amžiaus dešimtojo dešimtmečio antroje pusėje, Lietuvoje. Seriale vaizduojami vienos iš tuo metu egzistavusios nusikalstamos grupuotės „Princai“ veiklos metodai, gyvenimo būdas bei santykiai su kitomis nusikalstamomis grupuotėmis, taip pat paliečiama ir korupcijos teisėsaugos institucijose problema.

Istorijos įvykiai sukasi aplink nepavykusį „Princų“ bandymą įgyvendinti didelės vertės kontrabandinių cigarečių krovinio pardavimą užsienio užsakovams ir dėl to kilusios konfrontacijos su Kauno bei Klaipėdos nusikaltėliais.

Įtemptas šios istorijos siužetas atskleidžia pagrindinių personažų vidinius konfliktus, jų ryšį su artimaisiais bei esama gyvenimo realybe. Kur yra riba, kurią peržengus jau nėra kelio atgal? Ar materialinis praturtėjimas, nesiskaitant su priemonėmis, yra svarbiausias dalykas gyvenime?

Atsakymo į tai ieško visi iki vieno šios istorijos veikėjai: šaltas ir žiaurus pragmatikas Latvis (Robertas Vileikis), dėl kurio gyvenimo būdo nukentėjo mylima sesuo, infiltruotas į nusikaltėlių gaują policijos pareigūnas Bortas (Andrius Bartusevičius), kažkada paradęs šeimą ir bandantis susigrąžinti dukrą Čyžas (Saulius Čyžauskas), prokurorė Irma Radavičienė, pasiklydusi tarp pareigos ir meilės, kuri nuves į tragišką baigtį ir kiti veikėjai.

Dingusi ir visos istorijos metu ieškoma didelė pinigų suma sujungia skirtingų veikėjų likimus į vientisą pasakojimą, leidžiantį žiūrovui pajausti bei prisiminti XX amžiaus pabaigos Lietuvos atmosferą. Taip pat žiūrovai pamatys ir daug įspūdingų veiksmo scenų, bei išskirtinių namų interjerų, kuriuose kadaise iš tiesų gyveno nusikaltėlių grupuočių atstovai.

Seriale „Gaujų karai. Princai“ pagrindinius vaidmenis atlieka puikiai pažįstami kino bei teatro aktoriai: Tadas Gryn, Žilvinas Tratas, Ramūnas Rudokas, Sigitas Jokūbauskas, Jokūbas Bareikis, Ainis Storpirštis ir daugelis kitų.

„Gaujų karai. Princai“ – jau šį vakarą, 21. 30 val. per TV3!
Maslobojevas – apie kovotojus persekiojantį stereotipą, ką reiškia būti 3 vaikų tėčiu ir naują savo veiklą
Maslobojevas – apie kovotojus persekiojantį stereotipą, ką reiškia būti 3 vaikų tėčiu ir naują savo veikląKikboksininkas Sergejus Maslobojevas visai neseniai ryžosi iššūkiui ir sutiko nusifilmuoti seriale „Prakeikti III“, o siekdamas nustebinti žmoną, visa tai pasistengė nuslėpti net ir nuo jos. Vaidindamas šiame seriale žinomas vyras ne tik išbando naują amplua, bet turi ir kur kas svarbesnę, didesnę misiją, kurią skleisti stengiasi jau ne vienerius metus.

Taip pat šio karantino metu jis pagaliau pasiryžo ir kitai veiklai, apie kurią ilgai svajojo, o apie visa tai jis papasakojo naujienų portalo tv3.lt vaizdo konferencijos metu.

Pasiūlymą filmuotis seriale „Prakeiti III“ žinomas vyras priėmė nedvejodamas, kadangi veikla, susijusi su sportu, jau beveik metus laiko yra sustojusi. S. Maslobojevui pasirodė, kad tai tinkamas laikas išnaudoti kitas galimybes, išbandyti save kitose veiklose – dabar jis ne tik filmuojasi „Prakeiti III“, bet ir ėmė kurti savo paties „YouTube“ kanalą.

Ir nors S. Maslobojevui tai – ne pirmas kartas, kai kažkur filmuojasi, jis neslėpė, kad įtampą tikrai jautė. Negana to, tai, kad filmuojasi seriale, kovotojas nusprendė nuslėpti nuo žmonos, kad padarytų jai staigmeną.

„Norisi labai gerai pasirodyti, o amplua vis dėlto naujas. Taip pat aš neturiu kaip treniruotis scenarijaus, nes namuose apie tai, kad filmuojuosi, niekas nežino, o šiuo metu daug mano kitų darbų taip pat vyksta iš namų. Man aikštelėje savo žodžius leidžia sakyti truputį kitaip – man padeda, pasufleruoja, o aš visa tai kiek perfrazuoju. Dėl to, kad esu kiek išskirtinis, jaučiuosi nejaukiai. O kai pasirodys pirma serija ir mano žmona apie tai sužinos, manau, kad pradėsime treniruotis kartu su ja“, – sakė kovotojas.

Tiesa, Sergejus ne vienintelis jų šeimoje, kuris mėgsta nustebinti. Pasirodo, kad Airinė taip pat mylimąjį stengiasi lepinti siurprizais. „Niekuomet neplanuoju savo gimtadienių. Per visus 8 metus, kol esame kartu, visus mano gimtadienius yra suplanavusi ji. Kiekvienas mano gimtadienis yra siurprizas – kas jame dalyvaus, kokios dovanos bus ir ką mes veiksime“, – pasakojo kikboksininkas.

Seriale S. Maslobojevas taip pat vaidina kovotoją, ir nors jo personažas padeda išspręsti nusikaltimą, realybėje daugelis žmonių kovotojus vis dėlto yra linkę matyti neigiamoje šviesoje.

Anot žinomo vyro, tai susiję su senais stereotipais ar tiesiog silpnų žmonių išmislais: „Kovos menai pasaulyje turi visai kitokį įvaizdį, negu pas mus, Lietuvoje. Azijoje propaguojama gražioji kovos menų pusė, kai kovotojai rodo vienas kitam pagarbą, jie nesikeikia, nesistumdo. Kovos menai yra labai puikus dalykas, bet kartais jie pastatomi ne pačia gražiausia puse, nes taip, galbūt, įdomiau žiūrėti, yra intriga. Žmonėms to reikia, nes tai – įdomu, bet kovos menai yra visai ne apie tai. Kovos menuose vyrauja pagarba vienas kitam.“

Sergejus pripažino, kad ir pats svajoja ir dirba ties tuo, jos šis stereotipas laikui bėgant pasikeistų iš pamatų. „Kažkada buvau sau davęs misiją, kad sulaužysiu tą seną stereotipą Lietuvoje, parodysiu kovotoją iš kitos pusės – kitokį, nei jie yra įpratę matyti ar įsivaizduoti. Net ir mano socialiniuose tinkluose žmonės komentuoja, jog mane įsivaizdavo visai kitaip. O pabendravus, kaip jie vadina, paaiškėja, kad aš nesu „marozas“, – juokėsi S. Maslobojevas.

Kad visa tai pakeistų, žinomas vyras ėmėsi ir atitinkamų veiksmų: „Dirbu ties tuo klausimu, ir laisvalaikiu stengiuosi lankyti ir kariuomenę, ir įkalinimo įstaigas, ir reabilitacijos centrus, kad žmones aplankyčiau, pasidalinčiau savo istorija, patirtimi, išgyvenimais, ir papasakočiau, kaip kovos menai pakeitė mano gyvenimą į gerąją pusę.“

Tiesa, jis neslėpė, kad ir pačiam yra tekę su minėtais stereotipais susidurti – galbūt tai yra viena priežasčių, kodėl į kovos menus S. Maslobojevas pasuko palyginus vėlai.

„Aš į kovos menus nuėjau sulaukęs tik 18 metų, nes man buvo įkalta, kad ten nuėjus man sudaužys galvą, nosį ir liksiu durnas. Tačiau jau pirmoje treniruotėje supratau, kad tai yra mano pašaukimas, kad čia galiu būti savimi, išreikšti save, kaip noriu. Taip pat kovos menai moko gyvenimo, karmos dėsnių. Padarei klaidą – karma ateis iškart. Todėl ir gyvenime imi svarstyti apie pasėkmes. Tačiau prie to reikia pribręsti, kol imsi sau uždavinėti protingus klausimus“, – atviravo jis.

Rudenį žinomas vyras tapo ir pirmosios dukrelės tėčiu – iki tol kartu su žmona Airine jiedu augino dar du sūnelius. Nepaisant to, kad vaikai – tikras džiaugsmas ir svajonės išsipildymas, S. Maslobojevas pripažįsta ir tai, kad vaikų priežiūra – pats tikriausias darbas.

„Būti 3 vaikų tėčiu reiškia, kad namuose yra pastovus bardakas, chaosas, tu esi prie tų namų pririštas. Vyresniajam sūnui yra 6 metukai, viduriniajam – metukai, ir tik keli mėnesiai mažytei. Jie prašo dėmesio, pažiūrėti, paklausyti. Bet aš juos labai myliu ir už juos dievui labai dėkoju. Visą paauglystę svajojau tapti tėčiu. Mano mintys buvo išgirstos viršuje, nes lygiai taip pat su žmona svajojome turėti du sūnus ir tik po to – vyšnaitę ant torto – dukrytę. Taip viskas ir atsitiko.

Tačiau šeima yra ir labai sunkus darbas, ir niekuomet nesakau kitaip. Kiti žmonės socialiniuose tinkluose vien šypsosi ir sako, kaip viskas faina, o aš pripažįstu, kad esu velniškai pervargęs ir prie visų savo darbų – filmavimo ir montavimo – galiu prisėsti tik tada, kai užmigdau vaikus“, – apie šeimą ir savo naują projektą „YouTube“ kanale sakė Sergejus.

Paklaustas, iš kur tuomet tokia didelė jo motyvacija, sportininkas pripažino, kad ir jam pasitaiko pačių įvairiausių dienų. „Bet tu suvoki, kad nuo to, kad tu skųsiesi arba nuleisi rankas, situacija visiškai nepasikeis. Kai važinėju po reabilitacijos centrus šnekėtis su žmonėmis, kurie buvo palūžę ar pasisuko į alkoholizmą, jiems pasakau, kad problemos tuo neišsisprendžia. Taip, tu ieškai kelio, kaip pabėgti, bet problemos taip pat bėgioja, ir bėgioja dar greičiau. Jei problema yra, reikia ją spręsti. Yra gera žydų patarlė, kad jei problemą galima išspręsti pinigais, tai – ne problema, tai – išlaidos“, – savo mintimis dalijosi S. Maslobojevas.

Ir nors dabar Sergejus jau kurį laiką negali sportuoti taip, kaip norėtų, mitybą jis vis dar prisižiūri – tam nesutrukdo net karantinas. Kiekvieną dieną sveikas ir subalansuotas maistas jam yra pristatomas į namus.

„Kai mažiau judi, dirbi prie kompiuterio ir jauti daug įtampos ar streso, norisi kartais paužkandžiauti ir daugiau, bet negaliu pasakyti, kad svorio priaugau daug, gal tik 1-2 kilogramus. Anksčiau, kai valgyti sau gamindavausi pats, būdavo daug baisiau. Be problemų priaugdavau po 7-8 kilogramus. Kai labai užsimanau su maistu paišdykauti – o valgyti aš mėgstu – aš sau primenu, kad esu profesionalas“, – savo patarimais pasidalijo jis.

Visą pokalbį su S. Maslobojevu galite pamatyti peržiūrėję vaizdo ištrauką straipsnio pradžioje.

„Prakeikti III“ – jau šiandien, 20.30 val. per TV3!

Kultinio serialo „PRAKEIKTI III” tęsinys tapo sensacija: tuo ką žiūrovai išvys šiame sezone, bus sunku patikėt
Kultinio serialo „PRAKEIKTI III” tęsinys tapo sensacija: tuo ką žiūrovai išvys šiame sezone, bus sunku patikėtBesitęsiantis karantinas lietuvius ir toliau verčia ieškoti išskirtinio turinio savo laisvalaikiui. Naujos kartos televizijos „Go3“ žiūrovams pristatyta trečioji kultinio serialo „PRAKEIKTI“ dalis sulaukė nepaprasto žiūrovų susidomėjimo, jau pirmoji serija buvo peržiūrėta daugiau nei 25 tūkstančius kartų!

Trečiąjį kultinio serialo sezoną režisuojantis Ramūnas Rudokas, teigė, kad naujame sezone žiūrovų laukia dar daugiau veiksmo scenų, tarp kurių kovinės scenos ir kaskadininkų parengtos įspūdingos automobilių gaudynės.

„Tuo ką žiūrovai išvys šiame sezone, bus sunku patikėti, tai bus tikras kriminalas ir labai gerai, kad tai tik serialas“.

Žiūrovai išvys net 80 epizodų, kuriuose vaidmenis atliko daugiau nei 50 aktorių iš visos Lietuvos. „Gerbėjų susidomėjimas serialo tęsiniu buvo jaučiamas dar nesibaigus antrajam serialo sezonui. Paskelbus naujo sezono anonsą socialiniuose tinkluose sulaukėme daug žinučių iš gerbėjų, nekantraujančių išvysti naujo sezono epizodus.

Džiaugiamės, drauge su „Go3“ galėdami pristatyti naująjį sezoną patiems ištikimiausiems gerbėjams,o dabar jį išvys ir TV3 žiūrovai: juos pirmasis epizodas pasieks jau šį ketvirtadienį. – teigė TV prodiuserių „Videometra“ atstovas Andrius Česnulevičius.

Daugiau nei dešimtmetį vykstanti serialo istorija, šiame sezone pasieks aukščiausią tašką. Kaip teigia serialo kūrėjai „Videometra“ viso karantino metu vykę kruopščiai suplanuoti serialo filmavimai kūrybinei grupei tapo ne tik iššūkiu, bet ir galimybe surinkti išskirtinę aktorių komandą. Seriale šalia serialo senbuvių :Albino Kelerio, Simono Storpirščio, Dovydo Stončiaus, Roberto Lenartavičiaus ir kt. žiūrovai išvys Alvydą Anužį, Žiedūnę Mardosaitę, Saulių Siparį bei Karolį Kasperavičių ir daugelį kitų.

Serialas „PRAKEIKTI III“ – nuo sausio 28 dienos, pirmadieniais – ketvirtadieniais 20.30 val. per TV3.

Baleto primarijus Juška – apie dalyvavimą muštynėse: „Jeigu noriu pažaisti, tai naudoju rankas, o jei rimčiau, tai kojas“
Baleto primarijus Juška – apie dalyvavimą muštynėse: „Jeigu noriu pažaisti, tai naudoju rankas, o jei rimčiau, tai kojas“Trečiadienio vakarą smagiausioje TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ svečiuosis Lietuvos baleto primarijus, savo baleto mokyklos įkūrėjas Nerijus Juška. Laidoje netrūks juoko, smagių praeities istorijų, žaidimų bei epizodų, kuriuose baleto šokėjas pademonstruos neįtikėtinus savo sugebėjimus.

Elegantiškas, humoro jausmo nestokojantis, meno pasaulio atstovas N. Juška nustebins visus papasakodamas, kad praeityje jam ne kartą teko susimušti. „Jeigu noriu pažaisti, tai naudoju rankas, o jei rimčiau, tai kojas“, – juokdamasis kalbėjo Nerijus.

Tačiau N. Juškai žymiai labiau nei muštynės, patinka linksmybės. Jis papasakojo, kaip kartą nuvyko pas drauges trumpam arbatos, o vakaro eigoje draugės nusprendė vykti į klubą. Nerijus pasisiūlė jas nuvežti ir vykti namo, nes kitą dieną turėjo šokti spektaklyje „Gulbių ežeras“.

„Nuvykus į vietą pradėjau galvoti: aš gi esu prie pat durų, man reikia įeiti pasisveikinti „labas, labas, kaip gyvenate“, nueiti pažiūrėti ir važiuoti ilsėtis. Įėjau 10-iai minučių, o išėjau 6 valandą ryte, nors spektaklis 10 valandą ryto“, – smagią istoriją prisiminė baleto artistas.

REKLAMA
N. Juška yra baigęs „Nacionalinę Mikalojaus Konstantino Čiurlionio“ menų mokyklą, daug metų šokęs „Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre“, be to, įkūręs savo baleto mokyklą, kurioje dirba su vaikais.

„Gero vakaro šou“ laidos vedėjas Justinas Jankevičius klausė svečio: „Ką duoda vaikui baletas? Kokia išliekamoji pridėtine vertė?“.

N. Juška iškart atsakė: „Bėgimas, šuolis į tolį, į aukštį, sunkumų kilnojimas.“

Išties sunkumų kilnojimas neatsiejama baleto šokėjų pasirodymų dalis. Nerijus pateikė pavyzdį, kiek kartų tenka pakelti scenos partnerę per vieną pasirodymą: „Per 8 min. šokio gaunasi 33 pakėlimai“, – teigia N. Juška.

Justinas Jankevičius greit suskaičiavo, kad jei balerina vidutiniškai sveria apie 50 kg., tai iš viso gaunasi net 1 tona 650 kilogramų per 8 min. Tai neįtikėtina!

Dar daugiau smagių istorijų, užduočių, juoko, nepakartojamų pasirodymų ir žaidimų išvysite jau šį vakarą, 19.30 per TV3!

Nematytas TV duetas – Giedrius Savickas ir Džiugas Siaurusaitis – ves naują laidą „Šeškinės 20”
Nematytas TV duetas – Giedrius Savickas ir Džiugas Siaurusaitis – ves naują laidą „Šeškinės 20”Daugelio pamėgti savo srities profesionalai, niekada geros nuotaikos nestokojantys Lietuvos teatro ir kino aktoriai – Giedrius Savickas ir Džiugas Siaurusaitis – suvienijo jėgas dėl išskirtinės idėjos įgyvendinimo. Šį kartą jiedu susitiks ne teatro scenoje, o televizijos studijoje. Jau visai netrukus žiūrovai išvys ne tik nuotaikingą vedėjų duetą, bet ir išskirtinį TV šou, simboliškai pavadintą „Šeškinės 20“. Būtent toks yra Vilniuje įsikūrusios LNK televizijos adresas – naujojo šou namai.

Rimtai nusiteikę vedėjai neslepia fakto, kad yra ne tik seniai pažįstami, geri bičiuliai, bet ir puikūs scenos partneriai, o naujas ir pirmą kartą sujungtas jų duetas vienas kitą papildo.

„Ar norėjau kito partnerio? Kad aš neturėjau pasirinkimo, – juokiasi G. Savickas. – Iš tikrųjų džiaugiuosi, kad dirbsime kartu su Džiugu. Apie geresnį partnerį net negalėčiau pagalvoti. Visas kortas statau ant jo, jeigu jam bus įdomu, viskas pavyks. Laidoje kartais bus labai rimtų pokalbių, o kartais mes iš to rimtumo pasijuoksime. Visko bus. Norisi, kad žiūrovas tai matydamas šypsotųsi ir jam būtų įdomu“.

Identiškos nuomonės apie vakaro šou partnerį laikosi ir aktorius, režisierius Dž. Siaurusaitis. „Su Giedriumi mes pažįstami gal jau 20 metų. Kartu esame daug praėję, daug kartu vaidinę, tiesiog bendravę kaip draugai, tačiau, kaip bendros laidos vedėjai – pirmą kartą. Su geru partneriu viskas paprasčiau, o Giedrius būtent toks“, – atskleidė Dž. Siaurusaitis.

Ši laida vadinama išskirtine – atvykę svečiai neprivalės kalbėti to, kas jiems nepatinka. „Nesame nusistatę, kad kažkokių temų neliesime. Su svečiais, kaip ir su žmonėmis gyvenime, kalbėsime apie viską, bet jei jiems bus neįdomi kažkokia tema, ją kardinaliai pakeisime“, – atviravo naujosios LNK laidos vedėjas Dž. Siaurusaitis.

Laidos kūrėjai žiūrovams žada pasiūlyti neeilinį, intelektualų, o, svarbiausia, nesumeluotą, asmeninėmis vedėjų nuomonėmis ir išgyvenimais paremtą turinį. Nors bus gvildenamos pačios įvairiausios temos, tačiau kai studijoje susitinka du televizijos grandai G. Savickas ir Dž. Siaurusaitis, skani juoko dozė – neišvengiama. „Visų pirma, laidą ves geriausi Lietuvoje vedėjai, puikūs ir profesionalūs aktoriai, tikri scenos vilkai, kurie dėl savo patirties ir išsilavinimo žiūrovams gebės pateikti intelektualų humorą. Taip pat labai svarbu, kad tai bus bendras laidos svečių ir vedėjų pokalbis. Tai laida, kurioje žiūrovas galės atrasti būtent tai, ką jis mėgsta – tiek humorą, tiek intelektualius pokalbius, tiek televizijos užkulisių paslaptis, apie kurias niekas iki šiol nebuvo girdėjęs“, – sakė naujosios LNK laidos prodiuseris Andrius Urbanavičius.

Rafinuotas, sumanus bei nuotaikingas Giedriaus Savicko ir Džiugo Siaurusaičio duetas leis ne tik atsipalaiduoti ir pasimėgauti subtiliu humoru, bet ir kartu su laidos svečiais pasinerti į aktualiausius šių dienų įvykius. Nauja intelektualaus humoro laida „Šeškinės 20. Giedriaus ir Džiugo šou“ kiekvieną trečiadienį, 20 val., prie LNK televizijos ekranų žiūrovus prikaustys jau lygiai po savaitės, nuo sausio 27 dienos.
Tadas Vidmantas pasitaškė kraujais ir sukūrė naują juodojo humoro serialą „Medikai paramedikai“
Tadas Vidmantas pasitaškė kraujais ir sukūrė naują juodojo humoro serialą „Medikai paramedikai“Kai šiuo metu medikai išsijuosę pluša gelbėdami mūsų gyvybes, režisierius Tadas Vidmantas sukūrė ironijos ir juodojo humoro persmelktą menamosios dokumentikos (angl. „Mocumentary“) serialą apie juos ir kaip padėką jiems. Juoko injekcija pirmieji galės pasimėgauti televizijos „Go3” žiūrovai. Naujausias Tado Vidmanto juodojo humoro serialas „Medikai Paramedikai“ eterį išvys jau gruodžio 21 d.

Pilnas kino sales renkantis scenaristas - režisierius Tadas Vidmantas – į pirmą savo televizijos serialą pasikvietė net 70 profesionalių aktorių ir žymių Lietuvos žmonių, kuriems teks suvaidinti itin netikėtus personažus ir situacijas, paruošdamas tikrą juoko injekciją žiūrovų organizmui.

Originalaus turinio seriale „Medikai Paramedikai“ galima bus išvysti Inetą Stasiulytę, Marių Repšį, Leonardą Pobedonoscevą, Mantą Vaitiekūną, Aistį Mickevičių, Vitaliją Mockevičiūtę, Julių Žalakevičių, Neringą Varnelytę, Eglę Mikulionytę, Sonatą Visockaitę, Petrą Kuneiką, Ievą Delininkaitytę, Vainių Sodeiką, Mantą Bendžių ir daugybę žinomų Lietuvos „ligonių“, rašoma pranešime spaudai.

Pasak režisieriaus Tado Vidmanto, naujasis serialas „Medikai Paramedikai“ patiks visiems, kam patiko „Riteriai“, „Gautas Iškvietimas“ ir kiti „stambesnio kalibro“ autoriaus kūriniai.

„Internetui esu sukūręs ne vieną serialą, bet televizijai šis bus pirmasis. Medikų temą pasirinkom neatsitiktinai, nes jie šiemet turi ypač daug darbo, gauna daug dėmesio - gydo nuo koronos ir patys ja pavyzdingai serga. Kiek man teko su medikais bendrauti kuriant serialo scenarijų, jų humoro jausmas, yra netgi juodesnis už manąjį. Kitaip, manau, būtų neįmanoma šio darbo dirbti... Pažadu, kad „Medikai Paramedikai“ yra juokingiausias mano serialas. O juokas juk stiprina imunitetą“, – ypatingą juoko dozę žada T.Vidmantas.

„Medikai paramedikai yra linksmi žmonės, nes jų darbe labai daug situacijų, kuriose posakis „juokas pro ašaras“ tinka kaip pirštu į akį. Beje „pirštu į akį“ jų darbe tikrai irgi būna. Kaip ir neįtikėtinų, bet realių situacijų, pavyzdžiui: lūžęs vyriškas organas vyriškiui, kuriam jau virš 70 metų... Kai vieną kartą atvežė mano brolį nesėkmingai nusileidusį po dėjimo ant žemės krepšinio aikštelėje, su atvirkščiai uždėtu kaklo įtvaru, klinikų gydytojai tik linksmai palingavo galva: „Nu va ir vėl ne ta puse uždėjo“. Bet po to viską sutvarkė. Dabar visi mes gyvename ypatingu laiku ir ypatingose situacijose. O medikai paramedikai su ypatingais iššūkiais susiduria kiekvieną dieną. Kartais jiems pavyksta susitvarkyti, kartais ne. Kaip ir medikams paramedikams, taip ir mums, dirbantiems kūrybinį darbą, iš vienos pusės – apribojimai sunkina įprastinę veiklą, iš kitos – iššūkiai gimdo kūrybiškumą ir atveria kelią naujoms, kitokioms idėjoms ir naujoms partnerystėms“, – sakė TV3 kūrybos direktorius Arvydas Rimas.

Lietuvos šeimos gydytojai, alternatyvios medicinos atstovai, chirurgai, morgo darbuotojai, paramedikai, vaistininkai yra šaltų nervų, visko matę žmonės. Jie mus gydo, paguodžia, gelbsti ir traukia iš mirties gniaužtų, bet tai daro su šypsena ir priverčia juoktis. Darbas nelengvas, išbėgusios smegenys, lūžę kaulai, nutrauktos galūnės ar keisti radiniai lavono kūne, todėl be sveiko cinizmo neįmanoma dirbti.
„TV pagalbos“ žvaigždė Žilvinas žmoną surado iškvietimo metu: „Savo gyvenimo žuvį jau pagavau“
„TV pagalbos“ žvaigždė Žilvinas žmoną surado iškvietimo metu: „Savo gyvenimo žuvį jau pagavau“ Žilvinas Žitkus buvo vienas pirmųjų apsivilkusių raudonąją „TV pagalbos“ uniformą ir išvykęs padėti Lietuvos žmonėms. O vieno tokio iškvietimo dėka, jis surado ir savo dabartinę žmoną Ramunę. Daugiau apie darbą, šeimą ir laisvalaikį Žilvinas pasakojo naujienų portalui tv3.lt.

Socialiniuose projektuose Žilvinas dirba jau dešimtmetį. Prie „TV pagalbos“ jis prisidėjo dar tais laikais, kai jos komandą sudarė Gediminas Jaunius, Agnė Jagelavičiūtė, Jonas Stanevičius, Neringa Mažeikienė, Andrius Žemaitis, Brigita Budginaitė ir Justė Milušauskienė.

„Iš tos senosios „gvardijos“ su raudona sermėga likau vienintelis“, – juokiasi jis.

Vyras neslepia, kad karantinas dabar sulėtino darbo apsukas, privertė atkreipti dėmesį į asmens higienos taisykles darbo metu ir paskatino kasdien stebėti vėjo kryptį.

„Netapome meteorologijos specialistais, tačiau kalbindami pašnekovus stengiamės būti atsakingais tiek už jo, tiek už savo saugumą. Interviu ženkliai dažniau vyksta lauke, laikantis ne tik saugaus atstumo ir dėvint kaukes, bet ir pasirenkant pokalbio lokaciją taip, kad vyraujantis tuo metu vėjas pūstų iš šono“, – aiškina Žilvinas.

Bijojo tik kamerų

Nors nuo pirmųjų bandymų padėti „TV pagalbos“ žiūrovams praėjo daug metų, tačiau Žilvinas prisimena, kaip jautėsi tapęs gelbėtoju ir papuolęs į nesuvaidintos realybės dramas. Pasak vyro, baisu nebuvo, bet jaudulys ir nerimas pradėjus darbą buvo nemenkas. Tačiau dėl jo daugiausiai kaltės tenka filmavimo kamerai, prie kurios draugijos teko pratintis.

„Nebuvau įsitikinęs, kad sugebėsiu sėkmingai įsilieti į „TV pagalbos“ gretas. Turiu ekonomikos magistro išsilavinimą, neprastą iškalbą, tačiau pagelbėti ir patarti artimajam, draugui ar kaimynui yra ne tas pats, kaip tai padaryti dalyvaujant vaizdo operatoriui. Filmuojant atsiranda supratimas, kad siužetą stebės tūkstančiai žiūrovų.

Iki šios dienos, kurdamas istorijas, vadovaujuosi prodiuserio patarimu – įsivaizduok, kad stovi didžiausio pasaulyje stadiono viduryje, kuris talpina 200 tūkst. žiūrovų ir jie visi išsižioję laukia, ką tu jiems dabar pasakysi ir parodysi. Nors tokio stadiono dar niekas nepastatė, bet maždaug tokiais kiekiais galima matuoti mūsų laidos bičiulių auditoriją, todėl pagalbą žmonėms reikia atlikti išradingai, reikliai ir kokybiškai, nes... nes tiesiog nebus ką parodyti“, – sako jis.

Nusileidžia net „blogiukai“

Žilvinas pasakoja, kad tenka sutikti ir agresyviai nusiteikusių pašnekovų, tačiau jų agresija dažniausiai nukreipta ne į atvykusius gelbėtojus, bet į šeimos narį ar kaimyną. Tokiais atvejais tenka saugoti aplinkinius nuo smurto, pasakyti griežtesnį žodį smurtautojui, o to neužtekus – „priimti“ smurtautoją į stipraus glėbio gniaužtus.

„Jeigu nesuveikia pirmieji du paminėti veiksmai, esame priversti kviesti policijos ekipažą. Pastebėjau vieną gerą paskutinių metų tendenciją, matyt, savo darbu užsitarnavome didžiulį autoritetą net tarp taip vadinamų „blogiukų“. Jie supranta, kad atvykome ne teisti, ne smerkti, o pagelbėti ir rasti problemos sprendimą. Maloniai nustebina tokių veikėjų pasiryžimas keisti savo gyvenimo būdą, jeigu šią galimybę pavyksta pasiūlyti tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje.

Apibendrinus turėčiau pasakyti ir nelabai man pačiam malonią teisybę – aš jau per senas kažko bijoti. Kažkada, būdamas jaunesnis, į vieno „erelio“ sugniaužtų kumščių artėjimą prie mano nosies spėjau atsakyti: „Teks užmušti iš pirmo smūgio, antraip klius ir pačiam“. Pamatęs, kad baimės nėra nei lašo, greitai persigalvojo“, – prisimena jis.

Pasak gelbėtojo, dideli ir geri darbai drebančiom rankom nesidaro ir jei jau apsiimi įnešti gaivaus oro gurkšnį į apšnerkštą kai kurių žmonių gyvenimą, privalai būti pasiryžęs įvairiausiems netikėtumams.

„Nuo to, kaip reikliai mes žiūrėsim į savo atliekamą misiją, priklauso laidos herojų pasitikėjimas. Nebus pasitikėjimo, matysis dvejonės ar drąsos svyravimai, laidos dalyvių tikrai nepavyks palydėti šviesesnio ir tiesesnio kelio kryptimi. Painiuose gyvenimo labirintuose žmonėms reikia savo jėgomis pasitikinčio palydovo, kad jie taptų jo sekėjais, įsiklausytų į jo patarimus ir atsirastų noras keisti ir keistis“, – sako Žilvinas.

Sprendžia tai, ką kiti praleidžia pro pirštus

Pasak „TV pagalbos“ žvaigždės, projekto pamatai laikosi ant šeimų, porų ar kaimynų noro kažką keisti savo gyvenime.

„Jeigu valstybinės, socialinei atskirčiai mažinti įpareigotos institucijos atliktų savo darbą kokybiškai, mes būtumėme bedarbiais. Negalime tikslingai burnoti ant visų. Yra be galo daug valstybinių ir nevyriausybinių organizacijų, kurios yra susiję su socialiniais visuomenės gyvenimo aspektų sprendiniais.

Nuo institucijos vadovo ir kolektyvo labai priklauso ar į problemas bus žiūrima formaliai ir nomenklatūriškai, užsidedant taip vadinamą varnelę, ar iš tikro jiems rūpės besikreipiančių žmonių reikalai. Mes vykstame ten, kur yra kažkas kažkam blogai ir rečiau tas „trumpas sujungimas“ įvyksta dėl nežinojimo, bet dažniausiai viso ko priežastis būna aplaidus valdininkų požiūris į visuomenės skaudulius ir problemas, nekompetencija ir nenoras dirbti“, – mąsto gelbėtojas.

Vis dėlto, į daugelį situacijų, kol jų nesiima „TV pagalba“, yra žiūrima pro pirštus. Tiek darbo metu, tiek asmeniniame gyvenime, Žilvinas pastebi taisytiną tendenciją, kad valstybės tarnautojai, iš dalies dėl savo vargano atlyginimo, linkę daryti viską, kad nedarytų nieko.

„Interesantams jie sugeba suformuluoti ir atsiųsti krūvas raštų, išnaudoti visus įmanomus delsimo terminus, vietoje asmeninės atsakomybės už tos problemos sprendimą. Kiekviena situacija, kuri nepatenka į tarnautojų kompetencijos rėmus, būna mėtoma, lyg karšta bulvė.

Besiskundžiantys gyventojai sulaukia atsakymų – kreipkitės ten ir ten, ne mūsų atsakomybės ribos ir pan. Kita kontora atrašo identiškai – reikėjo raštu kreiptis ne pas mus, o ten ir ten.

Čia kalbu apie tuos atvejus, kai tą atsirašinėjimą pavyksta iššifruoti ir suprasti esmę. Pasitaiko ir tokių atvejų, kai raštuose nebūna logikos, tiesiog padrikų sakinių kratinys, kuris, išvertus į žmonių kalbą, reikštų – „Ne tavo nosiai, žmogeli, suprasti kokiose aukštumose sklando mūsų mintys, nes esi gimęs šliaužioti ir skraidyt nesugebėsi“. Lieka žmogus su didele nosimi ir, prieš nušokdamas nuo tilto, paskambina į televiziją“, – sako Žilvinas.

Padėjo už vištas į kalėjimą patekusiam jaunuoliui

Tačiau karūnuoti savęs vieninteliais, Žilvinas nesiima. Pasak jo, dažnai iki absurdo privestas situacijas nušviečia ir kitos laidos, tik vienos tai daro su humoru, o kitas renkasi rimtą, informacinį formatą.

„Džiugu, kad dalį visuomenės bėdų pavyksta išspręsti, tiesiog problemą paviešinus. Vienas nesenas pavyzdys iš mūsų darbo praktikos. Prieš kelis mėnesius filmavom siužetą, kuomet kurčnebyliui jaunuoliui, už dešimt pavogtų vištų, buvo skirta reali trijų mėnesių laisvės atėmimo bausmė, nors jaunuolio tėvai nukentėjusiajai visą žalą sumokėjo, ji jokių pretenzijų neturi.

Lygiai tuo pačiu metu vyko kitos rezonansinės bylos svarstymas, kurioje jaunuolis įžūliai ir žiauriai sužalojo merginą, mergina patyrė seksualinę prievartą. Teismo sprendimai šiais skirtingais atvejais yra sunkai suvokiami, tendencingi ir labai dviprasmiški“, – apgailestauja jis.

Maža detalė privertė įsimylėti

Filmuojant praėjusių metų sezono „TV pagalbos“ pristatymą, visi žurnalistai pristatė savo šeimas. Ne išimtis ir Žilvinas. Tą kartą jis pristatė savo žmoną Ramunę ir dukrelę. Kalbėdami apie vienas kitą vyras ir žmona negailėjo gražių žodžių bei teigė, kad jie nepadeda vienas kitam, nes tiesiog viską daro kartu.

Žilvinas sako, kad visa tai tiesiog gaunasi natūraliai, nes jie yra pakankamai panašūs ir jiems malonu rūpintis vienas kitu.

„Mūsų santuoka ir vienam ir kitam nėra pirmoji. Turbūt nebūtume priėmę sprendimo tuoktis, jeigu nebūtų vidinio pajautimo, kad tai tau skirtas žmogus. Sutampa požiūris į gyvenimo vertybes, mūsų pomėgiai labai panašūs. Ramunei patinka sodininkystė, daržovių auginimas. Jinai yra puiki vaistažolių žinovė.

Mano gyvenimas irgi neatskiriamas nuo gamtos. Mėgstu žūklauti, esu aktyvus aplinkosaugininkas. Šie mūsų hobiai labai dažnai persipina. Kai matau su kokiu žmonos užsidegimu ir meile sėklos užglostomos žemėje, man didelė garbė ir malonumas pabūti jos talkininku – sukasti lysvę, aptverti daržą, palaistyti,nupjauti žolę ir pan. Mano žūklės aistrą ji pati gerai pažįsta. Kai per pirmą pasimatymą jos automobilio bagažinėje išvydau meškerę, buvau nuginkluotas ir patiestas ant menčių“, – šypsosi jis.

Kaip nesusipykti?

Nei Žilvinui, nei Ramunei tai nėra pirmoji santuoka, todėl vyras sako, kad jie abu pasimokė iš anksčiau padarytų klaidų, tačiau jokių taisyklių ar sąlygų vienas kitam nenustatinėja.

„Jausmų į stalčiukus nesudėliosi, todėl nesinorėtų, kad santykiai pasiektų tokią prastą būklę, kad reikėtų laikytis suderintų taisyklių. Daug vidinių elgsenos taisyklių padiktuoja buvusios gyvenimo klaidos, todėl stengiamės jų nekartoti. Pagarba vienas kitam, ištikimybė, meilė gamtai ir pilietiškumas mums yra svarbios vertybės“, – sako gelbėtojas.

Pasak vyro, pats geriausias būdas spręsti šeimoje kilusius konfliktus yra – prie jų neprieiti.

„Pas visus būna nuotaikų kaita, neretai jaučiame nuovargį, bet mokame tokiose situacijose pabūti „sugertukais“. Jeigu užsiplieskiu aš, žmona protingai nusileidžia ir išveda iš emocinio vulkano būsenos, jeigu jos nuotaikų kaita nustelbia protą, tenka man pasistengti neatsakyti tuo pačiu.

Patarimas kitoms poroms. Jeigu matote, kad žmona pyksta, švelniai apkabinkite ir pašnibždėkite į ausį: „Aš žinau, brangioji, kad tu dabar nori susipykti, bet tau nepavyks, nes labai tave myliu net tada, kai tu pyksti“, – šypteli Žilvinas.

Dėl pažinties dėkoja televizijai

Prieš susipažindamas su Ramune, Žilvinas jau buvo išgyvenęs dvejas skyrybas, todėl buvo sau pasakęs, kad daugiau niekados nesusituoks. Tačiau praėjus šiek tiek laiko, viltis, surasti naują gyvenimo žmogų, įsižiebė iš naujo.

„Tą viltį įžiebti man padėjo šis projektas. Iki mūsų pažinties, bent keletą sykių kartojosi štai tokia situacija... Kalbinu vyresnio amžiaus moterytę, pokalbio metu į temą įvyniojamas pasakymas „lyg tarp kitko“: „Jūs toks fainas ir protingas, ech, gaila kad mano dukrelė jau į užsienį už anglo nutekėjo, būtinai supirščiau“.

Kitą sykį identiška situacija kartojasi vėl: „Taip laukiau jūsų atvažiavimo, norėjau supažindinti su savo dukra. Manau, jūs vienas kitam labai tiktumėte, tačiau užvakar gavo gydytojos darbą Vokietijoje ir vakar išskrido“, – pasakoja jis.

Tačiau Žilvinas pagalvojo, kad kada nors bent viena moteris nespės „pabėgti“ iki jų atvykimo į iškvietimą.

„Taip ir nutiko. Vieną dieną ėmiau interviu iš moters, dar tuomet nežinodamas, kad tai būsima uošvė. Po filmavimo, aišku „lyg tarp kitko“, ponia Vanda užsiminė apie išsilavinusią, išmintingą ir dailią savo dukrelę.

Sprendžiant pagal mamos išvaizdą, aiškiai ir protingai dėliojamas mintis, galima buvo susidaryti įspūdį, kad tai tikrai ne pigus triukas norint įsiūlyti „katę maiše“. Supažindino, susitikome, patikome, pamilome ir jau šeštus metus gražiai gyvename. Uošvė dažnai būna mūsų viešnia, dažnai prižiūri ir padeda auginti dukrelę“, – pasakoja vyras.

Juokas tapęs realybę

Žilvinui „nerti“ į šią pažintį buvo labiau smalsu bei baisu. Tiesa, jis atskleidžia, kad jiems su žmona nuėjus į pirmąjį pasimatymą, abu turėjo antrąsias puses. Tačiau po pirmo susitikimo abiem kilo jausmas, kad vienas kitą pažįsta visą gyvenimą, tik anksčiau nesusitiko, todėl abu nutraukė neperspektyvius santykius ir tapo pora.

„Ramunė vėliau papasakojo antrą istorijos dalį, kuri, tikėtina, suvaidino irgi nemenką rolę, darant pasirinkimą. Praėjus nemažai laiko po skyrybų, ją mama vis pakalbindavo dalyvauti televizijų konkursuose ar šou atrankose. Ramunė labai gražiai dainuoja, bet filmavimo kamerų baimė imdavo viršų. Motina kaskart primindavo, kad štai žiūrėk, tu į atranką nenuėjai, o vat ta ar kita, žiūrėk, jau vyrą susirado.

Kai Ramunė sužinojo, kad dėl tolimesnės giminaitės bėdų, mama ruošiasi dalyvauti filmavime, išeinant mamai pro duris, juokais leptelėjo: „Vis mane kalbinai ir kalbinai eiti filmuotis, kad vyrą susirasčiau. Dabar pati eini į televiziją, tai prašau imk ir surask man ten vyrą“. Po filmavimo, mamai grįžus namo, jos pirma frazė dukrai buvo tokia: „Žinai ką, man atrodo aš tau visgi vyrą suradau“, – juokiasi Žilvinas.

Atsibučiuoja ir išvažiuoja

Dabar šeima daug laiko praleidžia kaime ir augina mažą mergaitę. Pasak Žilvino žmonos, vyras nepadeda auginti vaiko – jis augina vaiką su ja kartu. Ir buityje jis nepadeda, viską dirba kartu. Vyras sako, kad jam auginant dukrą svarbiausia perduoti tai, ką pats labai vertina ir puoselėja – jautrų požiūrį į supantį pasaulį, norą domėtis ir pažinti kūriniją, meilę žmonėms ir gyvūnams.

Paklausus, į ką panašesnė dukrelė, vyras tik juokiasi, kad jam spręsti labai sunku:

„Aš joje tokį stebuklą įžiūriu, kad objektyviai pasakyti negaliu. Metukų amžiaus būdama visiems priminė tėtį, giminės ir kaimynai sakydavo, tikra kopija. Kadangi Mila nuo pat gimimo kasdien vis gražėja ir protingėja, artėjant antrąjam gimtadieniui turėtų labiau panašėti į mamą, nei į plinkantį tėtį“.

Pačio Žilvino rytas prasideda dukrelės ruošimu į darželį ir pusryčių ruošimu šeimai, po kurių jie „atsibučiuoja ir išsilaksto“.

„Vakare paimu vaiką iš darželio, namuose laukia apsikabinimai, bučiniai ir žmonos paruošta vakarienė. Žaidžiame, dūkstame, skaitome. Išeiginėmis vykstame į Milašių kaimą, ten yra mūsų daržai ir šeimai priklausantis 23 ha Šaminio ežeras.

Ignalinos rajone pamažu kuriame poilsio ir pramogų kampelį gamtos mylėtojams. Žmona užsiima gamtine daržininkyste, visą gėrį užaugina be lašo chemijos. Privatų tvenkinį pavyko ne tik gausiai įžuvinti, bet ir suteikti jam pirmojo ežero, kuriame galioja „sugavai – paleisk“ taisyklė visoms žuvims, statusą. Po kelių metų ežeras turėtų tapti trofėjinės žūklės sinonimu. Ateinantį sezoną planuojame kviesti pirmuosius svečius.

Milai iš Milašių irgi labai patinka buvimas gamtoje – driežas, kurmis, varlė ar žaltys suteikia didžiulį pažinimo džiaugsmą. Nuo pusantrų metų jau skiria valgomus ir nuodingus grybus, pati pasirenka žemuogių, mėlynių, aviečių ar braškių“, – dukrelės žiniomis džiaugiasi Žilvinas.

Vasaros laiku gelbėtojas neatostogauja – jis ne tik augina ir laiką leidžia su dukra, bet turi ir kitų, ne ką mažiau atsakingų veiklų. Jis Vilniuje prižiūri ir žuvina Tapelių ir Juodžio ežerus ir tvarko Tapelių kraštovaizdžio draustinio aplinką.

„Surenku šiukšles, patariu poilsiautojams kaip atsakingai elgtis gamtoje, padedu žvejams sugauti gyvenimo laimikį, nes aš juk savo gyvenimo žuvį jau sugavau“, – šypsosi gelbėtojas Žilvinas.

Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,469,337 unikalūs lankytojai