22/09/2020 11:46
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 3

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Naujame seriale aikštingą dukterį vaidinanti S. Vievesė: maištauti prieš mamą – nauja patirtis
Naujame seriale aikštingą dukterį vaidinanti S. Vievesė: maištauti prieš mamą – nauja patirtisJau ateinantį pirmadienį, birželio 25 dieną, TV3 ekranus pasieks naujas lietuviškas serialas „Kam ta meilė?“, pasakosiantis ne tik apie meilės paieškas, bet ir apie santykius tarp šeimos narių. Aikštingos ir savo kelio vis dar beieškančios Ingos vaidmenį seriale kuria talentinga ir televizijos žiūrovams puikiai pažįstama aktorė Skaistė Vievesė.

Pernai savo vestuves šventusi moteris atskleidžia, kad meilės vis dar ieško kiekvienoje gyvenimo situacijoje. Komiškų situacijų ir romantikos kupinas serialas „Kam ta meilė?“ pasakos apie dvi visiškai skirtingas seseris ir jų meilės paieškas bei judviejų mamos norą kontroliuoti dukrų gyvenimą. Vienos iš dukterų vaidmenį atliekanti S. Vievesė tikina, kad kiekviename naujame personaže atranda dalelę savęs. „Visuose vaidmenyse galima atrasti šiek tiek tikrosios manęs, tai neišvengiama, nors šį kartą mano kuriamas personažas Inga – jauna, nesavarankiška, tėvų išlepinta dukra, kuri blaškosi kiekviename žingsnyje, daug meluoja nevertindama to, ką turi.

Mano personažas vis dar ieško tikrosios savęs – kaip jai seksis, pamatysite jau visai netrukus“, – intrigavo S. Vievesė. Gana netipinį vaikų ir tėvų santykių modelį iliustruojantis serialas „Kam ta meilė?“ geriau suprasti tarpusavio santykius padės ne tik žiūrovams – S. Vievesė tikino besifilmuodama išmokstanti daugybę naujų dalykų, o ypač – santykių su mama peripetijų. „Ši tema man ypatingai sudėtinga. Dėl tam tikrų aplinkybių paauglystės laikotarpiu augau be mamos, todėl viskas, ką tenka išgyventi mano personažui filmavimo aikštelėje, yra nauja: nesutarimai, maištas prieš tėvus, konfliktai, mamos kontrolė. Šiandien aš su mama esame geros draugės, paauglystės laikotarpiu turėjau galimybę formuotis savarankiškai ir net esu už tai jai dėkinga ir manau, kad kuo mažiau kontrolės, tuo geriau“, – tikino aktorė.

Dar visai neseniai už mylimojo ištekėjusiai S. Vievesei meilės tema – viena svarbiausių gyvenime: „Tiesą pasakius, man niekada nėra kilęs klausimas „kam ta meilė?“. Meilė man gyvybiškai svarbi, aš ja kvėpuoju visur ir visada, ko tik besiimčiau – tai pagrindinis mano motyvacijos šaltinis.“ „Aš jau sutikau sau artimą sielą, tačiau meilės paieškos vis dar tęsiasi kasdien. Kartu esame jau 9 metus ir vis iš naujo įsimylime vienas kitą, nors, neslėpsiu, būna ir ne meilės savaičių. Šiandien labiausiai meilės ieškau sau ir stengiuosi išmokti teisingai mylėti save“, – sakė aktorė.

Įsisukusi į gausybę darbų S. Vievesė atskleidė retai randanti laiko poilsiui, tačiau geriausiai atsipalaiduoja būdama gamtoje. „Dėl šio ir kitų filmavimų teko atsisakyti ne vieno pasiūlymo, net trumpam paatostogauti nuo radijo eterio. Vasaras labai myliu, todėl tarp filmavimų randu laiko grįžti į pajūrį, iš kurio esu kilusi, leidžiu savaitgalius pas senelius sode su uogomis, mišku ir gyvūnėliais – tai didžiausias poilsis. Nors laisvalaikį mėgstu fiziškai aktyvų su kuo daugiau nuotykių ir iššūkių“, – pasakojo naujojo serialo žvaigždė.

Pirmuosius naujojo serialo kadrus galite išvysti čia:Naujas lietuvių serialas „Kam ta meilė?“ pasirodys visai netrukus, birželio 25-ąją. Intrigų, komiškų situacijų ir romantikos kupiname seriale persipins tėvų ir vaikų santykiai, draugystė bei meilės paieškos.

Serialo centre pasirodys dvi visiškai skirtingos seserys, kurių gyvenimus desperatiškai stengsis sutvarkyti mama. Pagrindinius serialo herojus įkūnys televizijos žiūrovų pamilti aktoriai bei kylančios, jaunos ir talentingos žvaigždės – Ramūnas Rudokas, Asta Baukutė, Andrius Paulavičius, Skaistė Vievesė, Žiedūnė Mardosaitė.

„Kam ta meilė?“ – jau nuo birželio 25 d. pirmadieniais–ketvirtadieniais 21 val. per TV3!
R. Šakalytė apie liepos 6-osios tradiciją: „Mano dukros būtent tai dienai mokėsi himno žodžius“
R. Šakalytė apie liepos 6-osios tradiciją: „Mano dukros būtent tai dienai mokėsi himno žodžius“Liepos 6 d. visų lietuvių širdys plaka vienu ritmu, o lūpose skamba viena melodija – „Tautiška giesmė“. Šiemet TV3 ruošia įspūdingą Lietuvos Himno giedojimo transliaciją sostinėje prie Baltojo tilto ir jau kviečia žymėtis specialiame himno giedojimo žemėlapyje.

Tradicijas puoselėjanti TV3 televizija, kaip ir kasmet, kviečia kartu švęsti Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną. Šiemet jau 10 kartą visi lietuviai visuose pasaulio kampeliuose liepos 6 d. 21.00 val. kviečiami ir vėl susiburti bei kartu sugiedoti „Tautišką giesmę“. Šiemet TV3 kviečia himną giedoti Vilniuje prie Baltojo tilto. Visi sostinės gyventojai ir jos svečiai kviečiami susiburti pievoje prie tilto, kur 21 valandą vyks tiesioginė TV3 televizijos himno giedojimo transliacija, kurią ves Renata Šakalytė ir Mindaugas Rainys.

Abu vedėjai – ilgamečiai TV3 televizijos darbuotojai, vedę jau ne vieną socialinį projektą ar laidą. Jie tikina, kad himno giedojimo tradicija, kurią jau dešimtmetį puoselėja TV3 televizija, suvienija Lietuvą. Renata Šakalytė buvo ir pačios pirmosios tokios šventės vedėja, todėl kasmet nepraleidžia progos ypatingai paminėti valstybės dieną: „Liepos 6-oji ilgą laiką man buvo tiesiog dar viena laisva diena. Tikrai pamenu, kad niekada jos kažkaip ypatingai neminėdavom. Tačiau viskas viduje apsivertė, kai užgimė tradicija visiems pasaulio lietuviams vienu metu giedoti

Tautišką giesmę. Tai viena gražiausių ir įspūdingiausių tradicijų, prie kurios gimimo prisidėjo TV3. Gera, kad būtent tada aš irgi stovėjau scenoje drauge su Marijumi Mikutavičiumi ir jau amžiną atilsį Virgilijumi Noreika. Jo giedamas himnas lyg kokia trispalvė upė užliejo mus visus ir nusėdo giliai į širdis. Nuo tos akimirkos iki šiol man liepos 6-oji yra ypatinga, – prisiminimais dalijosi Renata, – mano dukros būtent tai dienai pradėjo mokytis Tautiškos giesmės žodžius. Gera, kad tradicija išsiplėtė ir tapo kone globaliu reiškiniu!

Mūsų tiek daug pasaulyje – esam išsibarstę, bet būtent liepos 6-ąją lygiai 21 valandą tampam vieninga Lietuva – be pykčio, be nuoskaudų. Labai tikiuosi, kad šią tradiciją su malonumu puoselės ir mūsų vaikai bei anūkai. Ji to verta“. „Kad ir kur bebūčiau, liepos 6 dieną 21 valandą, stojuosi, raginu visus aplinkui ir giedu himną“, – sako Mindaugas Rainys. TV3 laidų vedėjai ir visi lietuviai jau pradėjo žymėtis specialiame žemėlapyje, kur liepos 6 dieną giedos Tautišką giesmę. Žemėlapyje (tv3.lt/himnas) pasižymėjusi „TV pagalbos“ narė Gerda Žemaitė sako, kad Valstybės diena jai svarbi kaip ir kiekvienam lietuviui: „Labai smagu, kad tapo tradicija giedoti Tautišką giesmę.

Visuomet giedodama susigraudinu. Manau, kad bendras giedojimas visus mus suvienija. Labai džiaugiuosi, kad visos lietuvių bendruomenės visame pasaulyje gieda kartu, tai rodo, kaip stipriai mes mylim savo Tėvynę“, – kalbėjo Gerda. Kviečiame visus pasižymėti, kur ketinate giedoti himną: portale www.tv3.lt/himnas esančiame specialiame žemėlapyje pažymėkite vietą, kurioje šiemet giedosite „Tautišką giesmę“, kad visi kartu visam pasauliui vėl parodytume savo vienybę! TV3 pradėta himno giedojimo tradicija tapo tautine: liepos 6-ąją himną giedantys žmonės jau turi įprastas šventės vietas ir kompanijas, o „Tautiška giesmė” su draugais, artimaisiais ar tiesiog bendraminčiais giedama visur – gatvėse, namuose ir net atokiausiuose pasaulio kampeliuose.
V. Skaisgirės laukia neįprasta kelionė: per vasarą visą Lietuvą apkeliaus net du kartus
V. Skaisgirės laukia neįprasta kelionė: per vasarą visą Lietuvą apkeliaus net du kartusNors daugelis vasarą planuoja poilsį ir keliones, televizijos laidų kūrėjai ir vedėjai Vaidai Skaisgirei – pats darbų įkarštis. Tiesa, moteris šią vasarą taip pat pasiruošusi keliauti, tik šįkart visos kelionės numatytos čia, Lietuvoje. Liepos pradžioje TV3 ekranus pasieks nauja kulinarinių kelionių laida „Maisto kelias“, pasakosianti apie Lietuvos regionus, jų kultūrą, kulinariją ir išskirtinius patiekalus bei lankytinas vietas.

Jau vieną kartą apvažiavusi visą šalį, televizijos laidų kūrėja pasirengusi į tokią pačią kelionę leistis dar kartą, nes žiūrovams ruošia išskirtinį projektą.Nauja, apie kulinarinį turizmą pasakosianti televizijos laida, TV ekranuose pasirodys jau šią vasarą, liepos pradžioje, o V. Skaisgirė tikina, kad ją sukurti paskatino pačios aistra kulinarijai ir kelionėms.

„Viliuosi, ši laida prisidės prie kulinarinio turizmo budinimo Lietuvoje. Kartu su komanda norime parodyti, kokia graži ir turtinga savo kultūra yra mūsų šalis. Kulinarija yra mano pačios aistra, dažnai gaminu, domiuosi, skaitau apie kulinariją, tad idėja kurti tokį projektą atėjo natūraliai“, – sakė naujosios laidos prodiuserė. Dėl ypatingų kadrų ir įdomiausių atradimų V. Skaisgirė leidosi į tikrą pažinimų kelionę – su kūrybine komanda jau apvažiavo visą Lietuvą ieškodama išskirtinių objektų. „Laidos filmavimai jau prasidėję, tačiau pirmą kartą aplink Lietuvą važiavome norėdami skrupulingai atrinkti objektus, kuriuose bus filmuojama, o antrą kartą į kelionę po visą kraštą leidomės jau jų filmuoti.

Atradome tokių vietų, kad sunku patikėti, jog jos egzistuoja čia pat, pas mus“, – tikino V. Skaisgirė. Pasak V. Skaisgirės, naujoji laida kaskart pasakos apie skirtingą Lietuvos apskritį ir jos pačius įdomiausius, išskirtiniausius ir unikaliausius kulinarinius taškus: autentiškus, išskirtinius restoranus, istorinius dvarus, pilis bei malūnus, kulinarines edukacijas, neeilinius didelius ir mažus maisto pramonės verslus. Už laidos vairo stos net trys visiems puikiai pažįstami veidai, kurie kol kas dar lieka paslaptyje.

„Norėčiau, kad ši laida taptų tarsi savotišku savaitgalio gidu – juk ne visi žmonės turi galimybę keliauti po užsienį, o Lietuva iš tiesų yra nuostabaus grožio, tad norime atskleisti, kur galima pas mus nuvykti, kur ką išskirtinio galima paragauti. Keliauti, ieškoti, atrasti, sužinoti, skanauti – norime, kad pažiūrėję šią laidą žmonės užsimanytų būtent tokių dalykų“, – šypsojosi naująją laidą „Maisto kelias“ kuriančios prodiuserių kompanijos „TV topas“ savininkė ir prodiuserė V. Skaisgirė.

Visai netrukus, liepos pradžioje, TV3 ekranus pasieksianti nauja kulinarinių kelionių laida „Maisto kelias“ žiūrovus žadins kiekvieną vasaros šeštadienį, 9.30 val. Netikėta laidos vedėjų trijulė leisis į kelionę po visą Lietuvą, kur jų lauks regioninių patiekalų degustavimas ir vietinės virtuvės tradicijų pažinimas, todėl vedėjai, keliaudami maisto keliu, aplankys gražiausius Lietuvos kampelius, išbandys autentiškus regionų patiekalus bei supažindins su ilgaamžėmis lietuviško maisto tradicijomis. „Maisto kelias“ kartu su žiūrovais leisis į skonių ir potyrių kupiną kelionę per visas dešimt Lietuvos apskričių.

Vedėjai ragaus pagal senąsias Lietuvos tradicijas pačių dvariškių gamintus patiekalus, pažins totoriškos virtuvės subtilybes, lietuviškos duonos kepimo procesą, mokysis kepti šakočius, atras netikėčiausius gero maisto restoranėlius bei aplankys daugybę kitų Lietuvos kulinarinių perlų. Nauja laida „Maisto kelias“ žiūrovus kvies atsikelti nuo sofos, susiruošti kelionei ir kartu su kompanija vykti į gražiausias šalies vietas, kur jų lauks ne tik įdomios istorijos ir pažinimas, bet ir skaniausi patiekalai.

„Maisto kelias“ – jau šią vasarą, nuo liepos 7 dienos, šeštadieniais, 9.30 val. per TV3!
Naują dainą apie meilę įrašiusi Liepa Norkevičienė: „Meilė užklumpa netikėčiausiose vietose“
Naują dainą apie meilę įrašiusi Liepa Norkevičienė: „Meilė užklumpa netikėčiausiose vietose“Liepos daina „Kam ta meilė“: https://youtu.be/Unsg_EmpJQk Jau visai netrukus, birželio 25 dieną, TV3 televizijos eterį užkariaus naujas lietuvių serialas „Kam ta meilė?“. Serialo kūrėjai žiūrovams pažada ne tik intriguosiančias istorijas, romantika apgaubtus vakarus, bet ir iš galvos nedingstančią vasarišką melodiją – pristatyta specialiai serialui „Kam ta meilė?“ sukurta daina, kurią įrašė atlikėja Liepa Norkevičienė.

Jau greitai startuosiantis komiškų situacijų ir romantikos kupinas serialas „Kam ta meilė?“ pasakos apie dvi visiškai skirtingas seseris, jų meilės paieškas ir kovą su perdėtu mamos noru sutvarkyti jų gyvenimą. Romantika apgaubs ne tik televizijos žiūrovus, bet ir melomanų širdis – pristatyta specialiai serialui sukurta daina, kurią sukūrė muzikos prodiuseris Stano, o atlieka žinoma dainininkė Liepa Norkevičienė.

„Ar tai bus vasaros topas, nežinau, bet labai tikiuosi. Daina labai linksma, labai vasariška ir bent jau man ji labai patinka. Pradėjome su Stano kartu ją dėlioti, kurti melodiją, viskas po truputį dėliojosi ir tada supratau, kad tikrai bus puiki daina. Tikiuosi, kad ji tiks ne tik serialui, bet patiks ir žmonėms“, – įspūdžiais dalinosi L. Norkevičienė. Vasarišku ritmu skambančioje dainoje slypi meilės paieškos ir užklumpančios problemos. Tačiau pati dainos atlikėja teigia, kad dažnai meilės gyvenime ieškoti net nereikia. „Meilė yra tokia, kad gali užklupti bet kur, bet kada, pasiruošus ar ne. Kaip ir dainoje sakoma, tiesiog turi būti visada jai pasiruošęs. Juk meilė dažniausiai ir užklumpa netikėčiausiose vietose, dėl to reikia būti atvira širdimi, priimti naujus iššūkius ir naujas meiles“, – kalbėjo dainininkė.

Ir seriale, ir dainoje iškeliamas klausimas sudėtingas net patiems aktoriams, L. Norkevičienė įsitikinusi – žmogus be meilės tiesiog negali gyventi. „Meilė man yra pagrindinis variklis, kuris duoda postūmį daryti gerus dalykus ir suteikia gerą nuotaiką. Be meilės negalėčiau gyventi, man ji yra būtina. Tiek mylėti, tiek jausti, kad myli mane. Mylintis ir mylimas žmogus gali padaryti tikrai labai daug gerų dalykų. Manau, kiekvienam žmogui ji yra labai svarbi ir būtina, įsimylėję žmonės daro stebuklingiausius dalykus gyvenime“, – svajingai kalbėjo L. Norkevičienė.

Neseniai iš atostogų su vyru grįžusi dainininkė pasidalino ir sėkmingų santykių bei tvirtos abipusės meilės receptu. „Turbūt svarbiausia – pagarba vienas kitam, nuoširdus bendravimas, nuoširdus ryšys. Kai nuoširdžiai gerbi žmogų, mylį jį ir stengiesi dėl jo, tada ir pavyksta tą meilę išsaugoti. Reikia stengtis vienam dėl kito, negali užmigti, turi nuolat meilę pakurstyti, kad ji liepsnotų. Taigi, nuoširdumas, pagarba ir pasitikėjimas yra pagrindiniai dalykai, kurie stiprina meilę ir leidžia jai liepsnoti“, – teigė dainininkė.

Naują atlikėjos dainą serialui „Kam ta meilė?“ ir netrukus pasirodysiančio serialo kadrus galite išvysti čia:Naujas lietuvių serialas „Kam ta meilė?“ pasirodys visai netrukus, birželio 25-tąją. Intrigų, komiškų situacijų ir romantikos kupiname seriale persipins tėvų ir vaikų santykiai, draugystė bei meilės paieškos. Serialo centre – dvi visiškai skirtingos seserys, kurių gyvenimus desperatiškai stengsis sutvarkyti mama.

Pagrindinius serialo herojus įkūnys televizijos žiūrovų pamilti aktoriai bei kylančios jaunos ir talentingos žvaigždės – Ramūnas Rudokas, Asta Baukutė, Andrius Paulavičius, Skaistė Anusevičiūtė, Žiedūnė Mardosaitė.

Serialas „Kam ta meilė?“ – jau nuo birželio 25 d. per TV3!
Septynmetė Naglio Šulijos dukra išbandė fotografės darbą
Septynmetė Naglio Šulijos dukra išbandė fotografės darbąŽinomiausias ir mylimiausias Lietuvos orų pranešėjas Naglis Šulija laisvalaikį dažnai leidžia su savo dukra Elžbieta, netrukus švęsiančia aštuntąjį gimtadienį. Tačiau per TV3 Žinių vedėjų fotosesiją Naglio dukrai teko ne tik mėgautis tėčio draugija, bet ir padirbėti.

Surinkti televizijos žinių tarnybą į vieną vietą – sudėtinga užduotis. Žinios tuo ir ypatingos, kad dirba nuolat ir be pertraukų, o kuris nors iš žiniukų visuomet būna užimtas. Vis dėlto TV3 žiniukai rado laiko bendrai fotosesijai, kurios nuotaika, nors ir deramai solidi, kartais priminė smagų vakarėlį. Naglio Šulijos dukra Elžbieta čia irgi rado puikų užsiėmimą, mergaitė ėmėsi fotografuoti profesionalios fotosesijos užkulisius.

Daugiau nei 600 nuotraukų pripyškinusi Elžbieta savo darbu buvo labai patenkinta. Žinoma, daugiausiai Elžbietos dėmesio sulaukė būtent tėtis, tačiau ji įamžino ir fotosesijos vietą, žaidė su stambiais ir bendrais planais, todėl panašu, kad ateityje gali užaugti puiki fotografė. Naglis Šulija sako, kad jo nenustebintų toks dukters karjeros pasirinkimas: „Kol kas dar ką nors garantuotai tvirtinti yra per anksti, bet šeimos tradicija tokia, kad daug jos atstovų randa savo vietą žiniasklaidoje, nebūtų keista jeigu savo vietą čia rastų ir ji“, – sako Naglis ir prisimena ne vieną kartą žurnalistų ir lituanistų iš savo giminės.

Siūlome įvertinti keletą Elžbietos nuotraukų ir pasižvalgyti po TV3 Žinių fotosesijos užkulisius:

TV3 – geidžiamiausias paslaugų sektoriaus darbdavys
TV3 – geidžiamiausias paslaugų sektoriaus darbdavysTV3 televizija, jau keturiolika metų iš eilės išlaikanti žiūrimiausios televizijos titulą, šiemet pripažinta geidžiamiausiu darbdaviu paslaugų sektoriuje. Šiandien vykusioje „Verslo žinių“ organizuojamoje konferencijoje „Personalas 2018“ UAB „All Media Lithuania“ buvo apdovanota kaip geidžiamiausias paslaugų sektoriaus darbdavys. „All Media Lithuania“ valdo televizijos kanalus TV3, TV6, TV8, interneto televiziją „TV3 Play“, radijo stotį „Power Hit Radio“ ir portalą tv3.lt, mokamą televiziją „Viasat“ ir vaizdo transliacijų internetu platformą „Viaplay“.

Apdovanojimą atsiėmusi generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė sakė, kad jai labai svarbu pateisinti darbuotojų pasitikėjimą, todėl šis įvertinimas itin reikšmingas: „Dirbdami televizijoje pirmiausia visuomet galvojame apie žiūrovus, norime patikti ir įtikti jiems, siekiame gerų reitingų. Panašiai mąsto daugelis dirbančių paslaugų sektoriuje: svarbiausia – klientas. Taip galvodami rizikuojame primiršti, jog ir darbuotojas tam tikra prasme yra mūsų klientas. Ir tas darbuotojas, kuris dirba, ir tas, kurį dar tik kviečiame į darbo pokalbį.Todėl kiekviena įmonė ieško savotiško X faktoriaus, kuris ne tik trauktų klientus, bet ir motyvuotų bei smagiam komandiniam darbui suburtų darbuotojus.

Labai džiaugiuosi, kad TV3 visomis prasmėmis pateisina savo šūkį – Gera kartu“, – sakė „All Media Lithuania“ vadovė Laura Blaževičiūtė. Iki šiol geidžiamiausią darbdavį internetu rinkdavo „Verslo žinių“ skaitytojai, tačiau šiemet nuspręsta atsisakyti šio būdo ir sudaryti reitingą remiantis keliais rodikliais. Sudarant reitingą „Geidžiamiausias darbdavys 2018“, buvo vertinamos 3 rodiklių grupės: įmonės stabilumas, atlygis ir reputacija. Darbdavio stabilumas buvo vertinamas pagal įmonės finansinius rodiklius bei darbuotojų skaičiaus pokytį.

Darbdavio mokamas atlygis vertinamas pagal vidutinio darbo užmokesčio 2017 m. dydį bei jo santykį su vidutiniu užmokesčiu ta pačia veikla užsiimančiose įmonėse Lietuvoje. Į vertinimą įtrauktas ir darbuotojų skaičius, nes jis turi įtakos skaičiuojant atlyginimų vidurkį. Reputacija įvertinta pagal du rodiklius. Pirma, kaip dažnai įmonė buvo paminėta karjeros portalo cv.lt vartotojų užsisakomuose darbo skelbimuose. Antra vertinimo dalis – UAB „Mediaskopas“ atliktas įmonės žinomumo/reputacijos įvertinimas.
Naujo serialo apie meilę režisierius R. Rudokas: „Dėl meilės prasideda visos įmanomos problemos“
Naujo serialo apie meilę režisierius R. Rudokas: „Dėl meilės prasideda visos įmanomos problemos“Įvairiuose televizijos serialuose dažnai pasirodantis Ramūnas Rudokas savo duoklę žiūrovui atiduoda ne tik ekrane, bet ir kitoje jo pusėje: filmavimo aikštelėje vyras ne tik aktorius, bet ir režisierius. Kaip žinomam vyrui sekasi vienu metu dirbti du darbus žiūrovai galės išvysti jau visai netrukus, birželio 25 dieną, kuomet TV3 televizijos eterį užkariaus jo režisuojamas naujas lietuvių serialas „Kam ta meilė?“.

Jau birželio 25 dieną pasirodysiantis komiškų situacijų ir romantikos kupinas serialas „Kam ta meilė?“ pasakos apie dvi visiškai skirtingas seseris ir jų meilės paieškas. Tačiau tiksliausiai apie naująjį serialą gali papasakoti pats režisierius Ramūnas Rudokas, kuris ne tik diriguoja darbą filmavimo aikštelėje, bet ir pats įkūnys vieną iš personažų. „Nauji televizijos veidai, gražūs žmonės, daug intrigų, smagi vasaros nuotaika. Įtraukiantis ir užburiantis, lengvas ir jautrus, melodramiškas ir dramatiškas, aistringas ir geidžiamas – toks turėtų būti naujasis serialas „Kam ta meilė?“, – epitetų naujam projektui negaili R. Rudokas.

Nuolat energingas, veiklus vyras – tikras žmogus-orkestras. Jis ne tik režisuoja ir vaidina, bet, negana to, puikiai sugeba tai daryti vienu metu. „Esu seriale tris sezonus vaidinęs pagrindinį vaidmenį ir tuo pačiu jį režisavęs, ten tai buvo darbelis. Kiekvieną dieną turėjau būti ir kadre, ir už kadro. Seriale „Kam ta meilė?“ ne taip dažnai tenka būti kadre, dėl to ženkliai lengviau. Galų gale, ilgametė patirtis daro savo, nebeturiu streso dirbdamas savo mylimą darbą“, – kalbėjo režisierius. Daugiausia apie serialo liniją galintis papasakoti R. Rudokas savo įkūnijamą personažą apibūdino taip pat lakoniškai ir užtikrintai – „arogantiškas šiknius“. Aktorius teigė, kad tokį vaidmenį įkūnyti jam nesunku, tačiau, ar tai tikrai artima jam pačiam, tegu nusprendžia patys žiūrovai.

„Paskaitykite, ką apie mane rašo žiniasklaida ir suprasite, kad šie žodžiai lyg ir būtų visai man artimi pagal žiniasklaidos sudarytą nuomonę. O toliau tik mano artimiausi žmonės žino, koks esu iš tikrųjų. Tiek to, tegu taip ir lieka – arogantiškas ir viskas“, – šypsodamasis kalbėjo vyras. Į seriale iškeliamą klausimą – „kam ta meilė?“ sunkiai atsako net patys aktoriai. Tačiau režisieriui šis klausimas gilaus susimąstymo nesukelia. „Labai viskas aišku – o kam ta meilė, jeigu galima ir be jos? Išgyventi be jos – faktas, kad galima, ir labai gerai išgyventi.

Kai žmogus susiduria su meile, prasideda visos įmanomos problemos gyvenime“, – kalbėjo serialo režisierius. Neseniai vedusiam beveik 30 metų jaunesnę manekenę Justiną Žeimytę R. Rudokui režisuoti serialą apie meilę tikrai nėra sunku, o ir papasakoti apie šį jausmą jis gali išties daug. „Meilė yra problema ir dar kokio dydžio – iki dangaus. Ši problema maloni tik tada, kai tarp dviejų žmonių ji yra abipusė. Tada tai yra be galo maloni, lengvai sprendžiama problema. Ir kuo ji didesnė, tuo įdomiau“, – įsitikinęs R. Rudokas.

Naujas lietuvių serialas „Kam ta meilė?“ televizijos eterį pasieks visai netrukus, birželio 25-ąją. Intrigų, komiškų situacijų ir romantikos kupiname seriale persipins tėvų ir vaikų santykiai, draugystė bei meilės paieškos. Serialo centre – dvi visiškai skirtingos seserys, kurių gyvenimus desperatiškai stengsis sutvarkyti mama.

Pagrindinius serialo herojus įkūnys televizijos žiūrovų pamilti aktoriai bei kylančios, jaunos ir talentingos žvaigždės – Ramūnas Rudokas, Asta Baukutė, Andrius Paulavičius, Skaistė Anusevičiūtė, Žiedūnė Mardosaitė.

„Kam ta meilė?“ – jau nuo birželio 25 d. per TV3!
Naujo serialo apie meilę aktorė Ž. Mardosaitė: „Tikrosios meilės dar nesu atradusi“
Naujo serialo apie meilę aktorė Ž. Mardosaitė: „Tikrosios meilės dar nesu atradusi“Jau visai netrukus, birželio pabaigoje, TV3 televizijos eterį užkariaus naujas, romantika ir linksmomis istorijomis intriguosiantis lietuvių serialas „Kam ta meilė?“. Į sudėtingą ir amžiną klausimą atsakymo ieško ne tik aktoriai, bet ir būsimi serialo žiūrovai: viena pagrindinių „Kam ta meilė?“ aktorių Žiedūnė Mardosaitė gegužę vykusioje tulpių žydėjimo šventėje žmones stebino romantika dvelkiančiais klausimais. Jau greitai pasirodysiantis komiškų situacijų ir romantikos kupinas serialas „Kam ta meilė?“ pasakos apie dvi visiškai skirtingas seseris ir jų meilės paieškas. Viena jų – Liucė, kuriai meilės reikalai neįkandami kaip aukštoji matematika.

Padėti rasti atsakymus į Liucei ramybės neduodančius klausimus leidosi pati ją įkūnysianti jaunosios kartos aktorė Žiedūnė Mardosaitė. Tulpių žydėjimo šventės metu lepinę vasariški orai ir šventiška nuotaika žmones nuteikė pozityviai ir atsakydami į aktorės klausimus „kam ta meilė?“, „kas ta meilė?“, daugelis dalinosi nuoširdžiomis mintimis. „Su žmonėmis viskas buvo labai aišku ir paprasta, juk šis klausimas yra kiekvieno mūsų širdyje. Mes nuolat su juo susiduriame. Tiesiog, kai žmogus būna užkluptas netikėtai, jam sudėtinga atsakyti greitai“, – įspūdžiais dalinosi aktorė.

Vietoje nenustygstanti Ž. Mardosaitė klausinėjo visus, kuriuos sutiko kelyje – jaunuolius, poras ir vienišius, šeimas ir daug gyvenime patyrusius senolius. „Jeigu meilė gera, tai ir gyventi smagu“, – švytinčiomis iš džiaugsmo akimis kalbėjo ne vieną meilę patyrusi 93-ečius metus skaičiuojanti senolė. „Jaunuoliai labiau kalbėjo apie tą pirmąjį, pradinį meilės etapą, kada esi susižavėjęs, kada jauti aistrą vienas kitam, jie meilę supranta taip. O kai šnekėjo žmonės, kurie meilėje gyvena jau trisdešimt metų ir daugiau, tai jau buvo šiek tiek kitaip.

Jie yra labiau patyrę, daugiau dalinosi pamokymais, kaip reiktų mylėti ir bendrauti, o ne gilinosi, kas ta meilė“, – įspūdžiais dalinosi Ž. Mardosaitė. Išklausiusi begalę įvairiausių atsakymų, aktorė pati į šį klausimą atsakyti dar nesiryžta. „Šis klausimas turbūt sudėtingiausias iš visų klausimų, kurie gali kilti. Meilė yra privaloma kiekvienam žmogui, o kas ji yra, prisipažinsiu, nežinau“, – samprotavo Ž. Mardosaitė. „Aišku, meilę esu patyrusi, aš kiekvieną dieną myliu. Myliu daug žmonių įvairiomis formomis ir tai nebūtinai tarp moters ir vyro, kas turbūt yra labiausiai trokštama meilė, kuri norėčiau, kad nutiktų ir man.

Aš, kaip ir mano personažas Liucė, ieškau meilės įvairiomis priemonėmis, iš įvairių skirtingų žmonių, su kuriais susiduriu gyvenime. Ieškau, kas yra tas mano žmogus, bet tos tikrosios meilės dar nesu atradusi“, – atviravo jauna aktorė. Naujas lietuvių serialas „Kam ta meilė?“ pasirodys visai netrukus, birželio pabaigoje. Intrigų, komiškų situacijų ir romantikos kupiname seriale persipins tėvų ir vaikų santykiai, draugystė bei meilės paieškos. Serialo centre – dvi visiškai skirtingos seserys, kurių gyvenimus desperatiškai stengsis sutvarkyti mama.

Pagrindinius serialo herojus įkūnys televizijos žiūrovų pamilti aktoriai bei kylančios, jaunos ir talentingos žvaigždės – Ramūnas Rudokas, Asta Baukutė, Andrius Paulavičius, Skaistė Anusevičiūtė, Žiedūnė Mardosaitė. Praeivių mintis apie meilę ir jos paieškas galite išvysti čia:„Kam ta meilė?“ – jau greitai per TV3!
Filmo „Moterys meluoja geriau. Robertėlis“ anonse – žymiausių Lietuvos aktorių desantas
Filmo „Moterys meluoja geriau. Robertėlis“ anonse – žymiausių Lietuvos aktorių desantasJau šią vasarą, rugpjūčio 3 dieną Lietuvos kino teatrus pasieks netikėta naujiena – vaidybinis filmas „Moterys meluoja geriau. Robertėlis“, pasakosiantis apie vieno geriausiai atpažįstamų personažų gyvenimo vingius. Šiandien filmo kūrėjai pristato trumpą anonsą, kuriame kino mylėtojai ne tik gali išvysti niekur nematytus būsimos premjeros kadrus, bet ir susipažinti su veikėjais, kuriuos atliks mylimi teatro, televizijos ir kino aktoriai bei pramogų pasaulio žvaigždės.

Nors žinią apie vasarą pasirodysiančią romantinę komediją „Moterys meluoja geriau. Robertėlis“ jo kūrėjai pranešė dar visai neseniai, šiandien jau pristato jo anonsą, kurį bus galima išvysti ir kino teatruose.

Filmo prodiuseris Povilas Skaisgirys tikina, kad filmas itin patiks tiems, kurie pasiilgo gero lietuviško humoro ir netikėtų siužeto vingių. „Filmas pasakos apie visiems gerai pažįstamą Robertėlį, kuriam jau virš keturiasdešimt, bet jis vis dar klauso mamos, yra itin doras pilietis, bet giliai širdyje svajoja apie tikrą meilę. Pagaliau jis ras moterį, dėl kurios verta stengtis, tačiau viskas bus daug sunkiau, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio“, – intrigavo prodiuseris.

Pasak P. Skaisgirio, vasarą pasirodysiančiame filme žiūrovai išvys gausų būrį garsiausių Lietuvos aktorių ir žinomų žmonių. „Roberto vaidmenį atliks Nerijus Gadliauskas, o į jo gyvenimą netikėtai atėjusios merginos – televizijos žiūrovų numylėtinė Justina Žiogaitė. Be jų žiūrovai taip pat išvys daug kitų aktorių: Ramūną Rudoką, Marių Jampolskį, Džiugą Siaurusaitį, Roką Petrauską, po ilgos pertraukos ekrane vėl išvysime aktorę Kristiną Kazlauskaitę, taip pat filmuose retai sutinkamus veidus, tokius, kaip Jurijus Smoriginas ir daugelį kitų“, – pasakojo filmo prodiuseris.

Tačiau naujajame filme – ne vien juokingos ir nuotaikingos situacijos, bet ir romantiška bei ašarą išspausti priversianti meilės linija. „Visi gyvenime nori mylėti ir būti mylimi, rasti žmogų, kuris apverčia viską aukštyn kojomis, bet tuo pačiu ir pastato viską į vietas. Taip bus ir Robertėliui – jis ras tokią meilę, kurios bijo ir apie kurią svajoja kiekvienas“, – sakė P. Skaisgirys.

Trumpą filmo „Moterys meluoja geriau. Robertėlis“ anonsą galite išvysti čia:Nekilnojamojo turto vystymo agentūroje dirbti pradėjęs Robertas galvoja, kad jo gyvenimas puikus, tačiau tuomet jis sutinka Gretą ir gyvenimas pamažu, bet užtikrintai ima verstis aukštyn kojomis. Greta – gražuolė kaip reikiant, tačiau tokio sunkaus charakterio, kad net patį velnią išvarytų iš kantrybės. Robertas visais būdais bando jos atsikratyti, tačiau kuo ilgiau su Greta bendrauja, tuo labiau supranta, kad po kandaus žodžio ir grubaus elgesio kauke slepiasi jautri ir trapi būtybė, kuri tiesiog ieško meilės ir užuovėjos savo sudaužytai širdžiai...
Naujo serialo apie šeimos santykius žvaigždė A. Baukutė: „Man gyvenime su uošvienėmis nepasisekė“
Naujo serialo apie šeimos santykius žvaigždė A. Baukutė: „Man gyvenime su uošvienėmis nepasisekė“Jau visai netrukus TV3 televizijos eterį užkariaus naujas, romantika ir linksmomis istorijomis intriguosiantis lietuvių serialas „Kam ta meilė?“. Serialo kūrėjai žiūrovams žada ne tik neblėstančią šypseną, nuoširdų juoką ir meilės kupinus vakarus, bet ir praneša, kad seriale pasirodys publikos numylėti aktoriai. Viena jų – Asta Baukutė, kuri seriale įkūnys vieną pagrindinių vaidmenų.

Jau greitai pasirodysiantis komiškų situacijų ir romantikos nestokosiantis serialas „Kam ta meilė?“ pasakos apie dvi visiškai skirtingas seseris, jų meilės paieškas ir kovą su perdėtu mamos noru sutvarkyti jų gyvenimą. Dukrų mamą Jūratę įkūnys visiems puikiai žinoma aktorė Asta Baukutė, kuriai mamos vaidmuo nesvetimas ir gyvenime. Apie tai, ar aktorės įkūnijama motina yra panaši į ją, A. Baukutė kalba dviprasmiškai. „Visos mamos yra vienodos. Tai yra motiniška meilė, tai – rūpestis. Kai kur sutinku su personažu, kai kur nelabai. Bet čia pasirodo personažo charakteris. Visos mes norim savo vaikams gero, bet tokiomis priemonėmis, kurių imsiuosi seriale, tai aš tokių gyvenime netaikiau“, – pasakojo aktorė. Seriale aktorė įkyriai kišasi į dukrų gyvenimus, planuoja vestuves ir jų ateitį. Gyvenime A. Baukutė su tokiu elgesiu kategoriškai nesutinka.

„Manau, kad svarbiausia investicija yra iki dešimties metų, o jei neturėjai laiko, kišai auklėms mažiuką, tai ir neišmokei, ko reikia. Aš, augindama keturis vaikus, suprantu tik tai, kad vaikai nėra mano nuosavybė, tuo su Jūrate ir skiriamės, jos ramybės garantas yra sutvarkyti vaikams ateitį“, – mintimis dalinosi aktorė. Skeptiškai žiūrėdama į tėvus, kurie vis primena savo jau suaugusiems vaikams, kad laikas vestuvėms ir atžaloms, aktorė teigė, kad jos šeimoje panašių dalykų tikrai nebus. „Ne, šito neprikišinėsiu.

Tuo labiau, kad mano abu vyresnėliai turi antras puses. Man gyvenime nepasisekė su uošvienėmis, tai aš bandau džiaugtis jų pasirinkimu ir tai vertinti“, – šypsodamasi kalbėjo aktorė. Paradoksalu tai, kad aktorės įkūnijama Jūratė sunkiai tvarkosi su dviem suaugusiomis dukterimis, kai tuo tarpu pati A. Baukutė gyvenime džiaugiasi motinyste ir puikiai susitvarko su keturiais vaikais. „Reikia labai klausyti širdies, ką ji pataria. Nesivaikyti madingų auklėjimo sistemų. Šeimoje, auklėjime yra reikalingas pastovumas.

Nesu žiniuonė, pati kasdien mokausi būti mama. Mano vaikai – visiškai skirtingi, jie skleidžiasi patys kaip asmenybės ir man labai gražu, kad aš galiu prisidėti“, – kalbėjo A. Baukutė. Naujame seriale intensyviai vyks meilės paieškos, personažai mėgins išsiaiškinti, kas tai yra, kam gi ta meilė? Tačiau iš pažiūros lengvas klausimas, sudėtingas atrodo ir patiems serialo aktoriams. „Negaliu atsakyti, tik žinau, kad be meilės šitam gyvenime nėra ką veikti. Ji žmogų daro geresnį, atlaidesnį kitiems. Mano personažas rodo didžiulę meilę – egoizmą – tik sau.

Dėl to santykiai su dukra, su vyru yra nevykę. Džiaugiuosi, kad šito personažo dėka man kyla daugiau klausimų, noriu padaryti jį kuo artimesnį žiūrovui, kad jis žiūrėtų serialą ir jaustų malonumą. Nekantraudama, kada televizijos eteryje pasirodys serialas „Kam ta meilė?“ aktorė teigė, kad jis, be abejonės, žiūrovus privers nekantriai laukti vis naujos serijos.

„Žiūrovus užkabins tai, kad jie seriale atpažins patys save. Savo santykius, savo klaidas. O jas juk darome visi, svarbiausia jas paversti privalumais“, – šypsodamasi kalbėjo aktorė. Naujas lietuvių serialas „Kam ta meilė?“ pasirodys visai netrukus, birželio mėnesį. Intrigų, komiškų situacijų ir romantikos kupiname seriale persipins tėvų ir vaikų santykiai, draugystė bei meilės paieškos. Serialo centre – dvi visiškai skirtingos seserys, kurių gyvenimus desperatiškai stengsis sutvarkyti mama.

Pagrindinius serialo herojus įkūnys televizijos žiūrovų pamilti aktoriai bei kylančios, jaunos ir talentingos žvaigždės – Ramūnas Rudokas, Asta Baukutė, Andrius Paulavičius, Skaistė Anusevičiūtė, Žiedūnė Mardosaitė.

Serialas „Kam ta meilė?“ – jau greitai per TV3!
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
5,588,761 unikalūs lankytojai