22/09/2020 11:12
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
„Išsipildymo akcijos“ koncerte – muzikos žvaigždynas: aukoti ragins Jazzu su A. Mamontovu ir talentingiausi šalies vaikai
„Išsipildymo akcijos“ koncerte – muzikos žvaigždynas: aukoti ragins Jazzu su A. Mamontovu ir talentingiausi šalies vaikaiPenktadienio vakarą Vilniuje bus paskelbta oficiali Kalėdų laukimo pradžia. TV3 žiūrovai išvys, kaip Katedros aikštėje įžiebiama svarbiausia Lietuvos Kalėdų eglė, o ryškiausios muzikos žvaigždės drauge su talentingais šalies vaikais ragins aukoti „Išsipildymo akcijai.

Praėjusias metais tarp gražiausių pasaulio Kalėdų eglių patekusi Vilniaus eglutė žadina daugelio smalsumą. Kaip gi Kalėdų medis atrodys šiemet? Vilniečius ir miesto svečius džiuginsiantis renginys ragins ne tik linksmintis iš visos širdies, bet ir daryti gerus darbus. Be eglutės įžiebimo, Katedros aikštėje ir Valdovų rūmuose vyks „Išsipildymo akcijos“ koncertas. Jo metu žiūrovai bus kviečiami tapti stebukladariais ir išpildyti sergančių vaikų norus.

TV3 žiūrovai stebuklus galės kurti savo mobiliųjų telefonų pagalba. Koncerto metu žiūrovai galės suteikti viltį sergančių vaikų artimiesiems ir parodyti, kad ne viskas yra prarasta. Surinkus 1890 gerumo sąskaita pasipildys 1 euru, 1891 – į gerų darbų maišelį įkris 2 eurai, 1892 – gerumas pasipildys 3 eurais. Jais skambinti bus galima ir reklamos pertraukų metu. „Išsipildymo akciją“ ves ryškiausios TV3 televizijos žvaigždės: Marijonas Mikutavičius, Renata Šakalytė-Jakovleva, Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė. Į žiūrovus kreipsis ir svarbiausias šalies žmogus – Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, taip pat kunigas Ričardas Doveika, olimpietė Vida Vencienė.

Žiūrovai jau keletą mėnesių mato TV3 eteryje besisukančias istorijas apie mažuosius ligonius su didelėmis viltimis. Prisidėti prie „Išsipildymo akcijos“ gali kiekvienas. Kiekvienas suaukotas euras yra labai svarbus ir palengvinsiantis mažųjų sergančių herojų gyvenimą.

Penkioliktosios „Išsipildymo akcijos“ koncerte scenoje savo dainas TV3 žiūrovams dovanos ryškiausios Lietuvos muzikos žvaigždės: Justė Arlauskaitė-Jazzu, Andrius Mamontovas, SKAMP, Saulius Prūsaitis, Beatrich, Erica Jennings, Gerda Žemaitė. Visi jie savo pasirodymus ir dainas paruošė specialiai „Išsipildymo akcijai“. Dainininkams kompaniją scenoje palaikys ir talentingiausia Lietuvos vaikai – mažieji atlikėjai, šokėjai.

Scenoje pasirodys ir ryškiausios „X Faktoriaus“ žvaigždės: „Original Copy“, „Golden Age“, „Zeta Beat“, Iglė Bernotaitytė, Monika Pundziūtė-Monique, „Queens of Roses“, o šiemet „X Faktoriuje“ dalyvavęs aklasis Aurimas Papečkys kartu su Ilona Balsyte atliks specialiai „Išsipildymo akcijai“ skirtą dainą. Scenoje žiūrovai išvys ir „Lietuvos talentų“ dalyvių pasirodymus. Specialų numerį ruošia Emilis ir Milėja, o Airidija pasirodys su grupe „Naktinės personos“, būgnininkė Fausta su Sauliumi Urbonavičiumi-Samu.

„Išsipildymo akcijos“ koncertas jau gruodžio 1 d., penktadienį, 19.30 val. per TV3!
TV3 kalėdinio klipo filmavimo užkulisiai: kaip sukurti stebuklą
TV3 kalėdinio klipo filmavimo užkulisiai: kaip sukurti stebukląIliuzionistai sako, kad atskleidus triuko paslaptį, dingsta visas įdomumas. O geri iliuzionistai net ir paslapties atskleidimą paverčia triuku. Juk visas įdomumas – kūrybos, ir pasirengimo procese. Būtent todėl atskleidžiame netrukus eteryje pasirodysiančio kalėdinio klipo kūrimo užkulisius – kad būtų dar įdomiau laukti rezultato.

Šiemet TV3 televizijos kalėdinio klipo idėja – papuoškime Lietuvą: ir dekoracijomis, ir savo gerais darbais. Klipe atskleidžiamos net kelios jautrios istorijos apie vienišus, paliktus, pamirštus ar tiesiog per šventes dirbančius žmones.

Pasak klipo režisieriaus ir scenarijaus autoriaus Mindaugo Rainio, televizija yra labai galingas įrankis: čia kuriamos emocijos leidžia juoktis, verkti, mylėti ir patirti begales kitu jausmų. „Šių metų kalėdiniame klipe labai norėjau priminti žmonėms, kad gražiausios metų šventės nėra susijusios su didžiausios ar brangiausios dovanos rinkimais. Tai tos trumpos akimirkos, kai esi laimingas, nes aplink tave yra mylintys ir nuoširdūs žmonės. Norėjosi, kad prisimintume tuos, kurie vieniši ir parodytu dėmesiu papuoštume jų kasdienybę. Tam nereikia laukti Kalėdų, tačiau šis laikotarpis yra geriausia proga būti nuoširdžiam sau ir kitiems“, – įsitikinęs Mindaugas.

Kaip pavyko sukurti stebuklingą kalėdinę nuotaiką ir įkvėpti puošti Lietuvą, pamatysite jau netrukus TV3 eteryje pasirodysiančiame klipe, kuriame šį kartą tikrai ne viskas buvo surežisuota.

„Iš filmavimo labai įstrigo „Išsipildymo akcijos“ herojaus Gusto ir Marijono Mikutavičiaus susitikimas. Jis vyko nieko nerežisuojant, natūraliai. Gustas žinojo, kad filmuosis klipe, bet kad jį aplankys jo mylimiausias dainininkas Marijonas, net nenutuokė. Ir šių dviejų skirtingų vyrukų susitikimas virto tokiu draugišku šėliojimu, kad jam abejingi neliko visi kūrybinės grupės nariai. Aš net užmiršau, kad mes turim kažką filmuoti, tiesiog mėgavomės dviejų žmonių laime. Ir tokių scenų jokia technika, jokios dekoracijos ar tiesiog pinigai nesukurs jokiame klipe, nes tai, kas tikra, labiausiai žavi“, – pasakojo klipo režisierius Mindaugas Rainys.

Kaip vyko klipo filmavimas, galite pamatyti čia:

Išskirtiniai užkulisių kadrai: kaip garsūs aktoriai paseno keliais dešimtmečiais
Išskirtiniai užkulisių kadrai: kaip garsūs aktoriai paseno keliais dešimtmečiaisKo gero, nė vienas televizijos ir kino projektas neapsieina be savo darbą išmanančių grimo meistrų. Tam, kad personažai būtų kuo tikroviškesni, o aktoriams būtų lengviau įsijausti į vaidmenį, kartais grimo kėdėje jiems tenka praleisti ne vieną valandą. LRT istorinio daugiaserijino filmo „Laisvės kaina. Partizanai“ komanda – ne išimtis. Pasitelkus grimą čia atkurta ne viena istorinė asmenybė, o kai kurie aktoriai paseno keliais dešimtmečiais.

„Laisvės kaina. Partizanai“ pasakoja apie sovietinės okupacijos Lietuvoje laikotarpį, ir grimo dailininkei Gretai Juodeikytei teko nelengva užduotis aktorius paversti kuo panašesniais į jų istorinius personažus.

„Buvo kur pasistengti. Reikėjo pasidomėti, paanalizuoti veido bruožus. Labai padėjo [tas], kas atrinko aktorius, nes jie parinkti ganėtinai panašūs į savo istorinius personažus“, – pasakoja specialistė.

Istoriniame seriale grimuotojai teko atkurti Salomėjos Nėries, Liudo Giros, Marcelės Kubiliūtės ir kitus istorinius veikėjus.

Nors sukurti portretinį grimą nėra lengva, G. Juodeikytė sako patarimų sulaukusi ir iš pačių aktorių. „Aš visada paklausiu aktorių, kaip jie įsivaizduoja personažą, ir tuomet stengiamės surasti tą viduriuką, kad ir man patiktų, ir aktorius gerai jaustųsi. Nes, manau, jei aktorius blogai jausis, jam bus sunku vaidinti. Išvaizda jam turi padėti“, – sakė G. Juodeikytė.

Grimuotoja prisimena ir sunkų darbą su aktoriais Mariumi Repšiu ir Toma Vaškevičiūte, kurių personažus reikėjo gerokai pasendinti. „Grimuojant M. Repšį kiekvieną rytą prieš filmavimą rinkdavomės dviem valandomis anksčiau negu visi. Tai apie dvi valandas darydavome grimą ir dar nuvykę į filmavimo aikštelę koreguodavome, tvarkydavome. Su T. Vaškevičiūte darbas irgi buvo panašus, ją taip pat reikėjo pasendinti“, – apie išskirtinį dėmesį šiems aktoriams ir jų personažams pasakojo G. Juodeikytė.

Ji atskleidžia, kad darbas šiame istoriniame filme kėlė išties didelį stresą. „Visas projektas buvo sunkus. Buvo labai ilgos darbo valandos – ir para nemiegota, ir pasiruošimai ilgi. Daug įtampos, kad viskas pavyktų gerai. Sunkiausia buvo su M. Repšio grimu. Prieš filmavimus darėme bandymus ir labai norėjosi padaryti kažką kitaip, negu tiesiog nupiešti. Norėjosi išgauti tą natūralų seno veido efektą. Tai tikrai buvo sunku, daug kur eksperimentavau, kol galiausiai atradome tai, kas tiko puikiai“, – galutiniu rezultatu džiaugėsi G. Juodeikytė.

Vizažo specialistai visada buvo laikomi didžiausiais garsenybių paslapčių saugotojais. Kokia G. Juodeikytės patirtis dirbant su serialo aktoriais? „Vieni daugiau, kiti mažiau, bet tikrai yra žmonių, su kuriais dirbam pusę metų ir tampam labai gerais draugais. Tai pasipasakoja tiek jie, tiek mes, patikim galbūt ir mažas savo paslaptis“, – šypsosi grimuotoja.

Prodiuserių kompanijos „Videometra“ sukurtas daugiaserijinis filmas primins apie praėjusio amžiaus viduryje vykusias tris okupacijas ir masinius trėmimus, holokaustą, terorą, bandymą fiziškai ir dvasiškai sugniuždyti Lietuvą. Kartu – ir apie šioje tamsybėje sužydusias gėles: žmones, kurie, nebijodami mirties, vieną ranką ištiesė žydams, o į kitą paėmė ginklą, kad apgintų Lietuvos laisvę.

Filme „Laisvės kaina. Partizanai“ laukia ne tik žiūrovų jau pamėgtų Marcelės Kubiliūtės (akt. T. Vaškevičiūtė), Prano Kuktos (akt. M. Repšys), bet ir naujų herojų nuotykiai ir žygdarbiai.

Istorinis vaidybinis filmas „Laisvės kaina. Partizanai“, režisuojamas Sauliaus Balandžio, rodomas sekmadieniais 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ.
Atlikėjas M. Kavaliauskas nusifilmavo TV seriale – pasimatavo pareigūno uniformą
Atlikėjas M. Kavaliauskas nusifilmavo TV seriale – pasimatavo pareigūno uniformąŽiūrovų pamiltas komiškasis TV3 serialas „Bruto ir Neto 3“ jau trečiajame savo sezone ir toliau negaili linksmų nuotykių ir nesibaigiančio humoro. Žiūrovus pasiryžę kaskart nustebinti aktoriai patiria ne tik didelių išbandymų, bet ir linksmų netikėtumų: seriale nusifilmavęs atlikėjas Martynas Kavaliauskas turėjo galimybę pasimatuoti policininko uniformą ir trumpam apsimesti pareigūnu.

M. Kavaliauskas aktoriaus profesiją išbandė jau ne pirmą kartą. Atlikėjas prieš beveik aštuonerius metus filmavosiseriale, vėliau įgijo patirties teatre, dabar vaidina miuzikluose, tad savo pasirodymą seriale „Bruto ir Neto 3“ vertina teigiamai.

„Su kūrybine komanda sutapo aura, nejautėme įtampos, viskas buvo aiškiai išdėstoma, paaiškinama. Manau, dėl to ir gerai sekėsi. Kaip antrą kartą po didesnės pertraukos, išėjo visai neblogai“, – sakė atlikėjas.

M. Kavaliauskas savo personažų iš kitų nėra linkęs išskirti. „Jis nėra kažkuo išskirtinis ar ypatingas. Jis paprastas, gal šiek tiek kerštingas, bet iš esmės valiūkiškas. Tiesiog jis turi įdomių kėslų. O galbūt tai galima laikyti pagalba – jis nori padėti atkeršyti kitiems personažams už tai, ką jie padarė draugams“, – pasakojo serialo aktorius.

Seriale M. Kavaliauskas turėjo galimybę užsidėti uniformą ir suvaidinti apsimetėlį pareigūną. Dainininkas tikino, kad realiame gyvenime nėra tekę niekuo apsimesti ir panašių išdaigų kaip jo personažas, jis krėsti nemėgsta.

Atlikėjo personažas – šiuolaikiškas, hipsteriškas miesto jaunuolis. Ir nors vyras savęs su vaidmeniu netapatina, porą panašumų pavyko rasti. „Taip, aš taip pat esu visiškas miesto žmogus, gimiau ir augau Kaune, tad esu tikras miestietis“, – atskleidė M. Kavaliauskas.

Personažas seriale po atostogų grįžta iš egzotiškų kraštų. Atlikėjas prisipažino, kad ir gyvenime stengiasi kuo daugiau keliauti. „Labiausiai mėgstame šiltą orą, jūrą ar vandenyną. Kiti labiau mėgsta ekstremalias ar turistines keliones, o mes su mergina labiau mėgstam poilsines. Kelionėje stengiamės labiau atsipalaiduoti“, – mintimis dalinosi serialo aktorius.

M. Kavaliauskas prisipažino, kad mielai ir dar kartą taptų aktoriumi. Atlikėjas atviravo, kad labiausiai norėtų suvaidinti itin ryškaus charakterio personažą. „Ir dar norėčiau, kad tai būtų į mane nepanašus personažas. Manau tai padeda labiau įsijausti į vaidmenį“, – savo norais pasidalino atlikėjas.

Serialo „Bruto ir Neto 3“ ašimi ir vėl tampa linksmieji Bruto bei Neto, kuriuos negailestingos gyvenimo aplinkybės ir vėl nubloškia į nuošaliausią Lietuvos vietą. Nutrūktgalviai draugai vis atsiduria iki ašarų juoktis verčiančiose situacijose, iš kurių išsisukti – beveik neįmanoma.

Seriale „Bruto ir Neto 3“ pagrindinius vaidmenis ir toliau kuria aktoriai Šarūnas Banevičius ir Jonas Gricius, Vaidotas Martinaitis, Asta Baukutė ir kiti. Šiame sezone taip pat bus galima išvysti ir kitus žymiausius aktorius bei garsenybes – Inetą Stasiulytę, Vaidą Baumilą, Valdą Burnį, Rafailą Karpį, Viktoriją Šaulytę ir kitus.

„Bruto ir Neto 3“ pirmadieniais–ketvirtadieniais 19.30 val. per TV3!
Didžiausia sezono intriga – paaiškėjo, ką „X Faktoriuje“ veiks A. Mamontovas
Didžiausia sezono intriga – paaiškėjo, ką „X Faktoriuje“ veiks A. MamontovasJau šį sekmadienį prie ekranų pakvies TV3 muzikinis projektas „X Faktorius“. Reitingų viršūnėse karaliaujantis šou ir šią savaitę nepaliks abejingų. Sekmadienį žiūrovai išvys aistrų ir emocijų kupiną projekto etapą „Kėdžių iššūkis“. Komandą sau iš vaikinų kategorijos rinksis projekto teisėjas Saulius Urbonavičius-Samas.

Pretendentų – 10, kėdžių – tik trys. Kurie laimingieji taps „X Faktoriaus“ finalininkais ir kovos tiesioginiuose eteriuose?
Didžiausia šio sezono intriga – populiariausias visų laikų Lietuvos atlikėjas Andrius Mamontovas Scenos legenda „X Faktoriuje“ bus penktasis teisėjas – rinks savo komandą ir bus jos mokytojas. A. Mamontovas – retas svečias televizijoje ir tai, kad dainininkas sutiko tapti „X Faktoriaus“ dalimi, projektui yra didelė dovana.

„Televizija man visada buvo ir yra labai įdomi erdvė. Tiesiog nesinori dalyvauti bet kur ir bet kada, todėl kruopščiai renkuosi pasiūlymus, kurių sulaukiu. Kažkada dalyvavau TV3 muzikiniame realybės šou „Dangus“. Iš jo liko labai geri prisiminimai, nors esu kiek skeptiškas muzikinių konkursų atžvilgiu. Bet būtent dėl to kartais reikia ir peržengti per save ir pabandyti pamatyti dalykus naujai“, – savo apsisprendimą dalyvauti „X Faktoriuje“ aiškina A. Mamontovas.

Naujasis „X Faktoriaus“ teisėjas rinksis sau komandą iš tų, kurie nepateks pas kitus teisėjus. „Andriaus rinktinė“ – taip vadinsis A. Mamontovo suburta komanda. Įdomu tai, kad „Kėdžių iššūkyje“ kovojantys nežinos, kad juos stebi A. Mamontovas ir tai, kad jis rinks komandą iš etapo neįveikusių dalyvių. Šią sezono naujieną dalyviai sužinos tik pasibaigus „Kėdžių iššūkio“ etapui. Visi jie varžysis trokšdami tapti Sauliaus Urbonavičiaus-Samo, Marijono Mikutavičiaus, Justės Arlauskaitės-Jazzu ar Sauliaus Prūsaičio komandos nariais.

Šį sekmadienį A. Mamontovui bus svarbus kiekvienas S. Urbonavičiaus-Samo sprendimas. Jei tik Samas pražiopsos talentą ir neleis užimti išsvajotosios kėdės, A. Mamontovas galės jį įtraukti į savo renkamos naujos kategorijos kandidatų gretas. „X Faktoriuje“ konkurencija verda ne tik tarp dalyvių, bet ir tarp teisėjų. Juk kiekvienas nori surinkti stipriausią komandą ir tapti tuo, kuris atves „X Faktoriaus“ dalyvį į pergalę.

A. Mamontovas sako, kad savo komandą burs remdamasis intuicija. Penktasis „X Faktoriaus“ teisėjas yra padėjęs žengti pirmuosius žingsnius ne vienam Lietuvos atlikėjui, o jo pamokos scenos naujokams bus neįkainojamos. Kurie projekto dalyviai turi daugiausiai šansų tapti „Andriaus rinktinės“ nariais?

„Visada vadovaujuosi intuicija. Scenoje ne viską įmanoma vertinti objektyviai. Kiekvienas žmogus tas pačias dainas vertina ir suvokia skirtingai. Man svarbu, kokį jausmą klausytojui atneša atlikėjas. Norisi pasirinkti žmones, kuriems jaučiu, kad galiu kažką duoti, bet kurie taip pat ir savyje jau turėtų tam tikras savybes. Išankstinių kriterijų neturiu, todėl mano atsakymas į jūsų klausimą turbūt skamba miglotai“, – šypsosi „X Faktoriaus“ teisėjas.

A. Mamontovas įsitikinęs, kad būsimas „X Faktoriaus“ nugalėtojas turi būti ne tik muzikalus. Jis taip pat turi būti kantrus, ištvermingas, gebėti nepasiduoti ir nebijoti klysti. „Nesvarbu, ar laimėsite ar ne, pasistenkite kuo daugiau išmokti ir pamatyti. Susipažinkite su pramogų pasaulio žmonėmis. Pažintys ir draugiški santykiai čia lemia daug. Stebėkite, kaip viskas veikia. Kas, kaip ir kur susijungia, kad išeitų geras pasirodymas. Klausykite, ką kalba prodiuseriai ir atsirinkite, kas jums tinka. Stebėkite, kaip dirba ir mąsto žinomi žmonės, kurie šalia“, – patarimais su projekto dalyviais dalinasi teisėjas.

Kurie vaikinai taps „X Faktoriaus“ finalininkais? Kaip dalyvių pasirodymus įvertins naujasis teisėjas ir ką sau į komandą pasirinks S. Urbonavičius-Samas? Tai paaiškės jau šį sekmadienį, 19.30 val. per TV3!
Pirmą kartą TV seriale vaidinęs V. Baumila: „Stengiuosi per daug savęs ekrane nemylėti“
Pirmą kartą TV seriale vaidinęs V. Baumila: „Stengiuosi per daug savęs ekrane nemylėti“Nuotaikingas ir siužeto vingių kupinas TV3 nuotykių ir humoro serialas „Bruto ir Neto 3“ žiūrovus stebina vis linksmesnėmis istorijomis ir vienas už kitą unikalesniais personažais. Vienas tokių trečiajame serialo sezone patikėtas ir dainininkui bei aktoriui Vaidui Baumilai, kuris džiaugiasi, galėjęs savo aktorinius sugebėjimus pirmą kartą parodyti ir televizijos žiūrovams.

Seriale „Bruto ir Neto 3“ V. Baumilos vaidinamas Gintaras – Ispanijoje gyvenęs keliaujantis sveikuolis, rodos, žinantis atsakymus į visus gyvenimo klausimus. Filmavimo darbams einant į pabaigą, žinomas vyras pripažįsta, jog jo veikėjas kūrybos procese keitėsi. „Jis truputį kitoks nei kalbėjome su režisieriumi iš pat pradžių. Viskas evoliucionavo filmavimo metu, tai be abejo Gintaras kitoks nei buvo manoma pradžioje“, – sakė V. Baumila.

Atlikėjas atskleidžia, kad savo vaidybą vertina labai kritiškai. „Anksčiau matydamas save ekrane vaidinant būčiau užsidengęs akis, bet dabar tai tiesiog labai pakritikuoju save, kur ką galėčiau daryti kitaip. Stengiuosi per daug savęs ekrane nemylėti. Kaip kiekvienas esame kritiški sau, taip ir aš“, – tikino V. Baumila.

Nors pats atlikėjas savo vaidmens į aukštumas nekelia, palaikymo iš aplinkinių ir mylimosios tikrai sulaukia. „Artimieji supranta, kad tai yra darbas, bet palaiko, žiūrėjo, sakė, kad linksma, labai juokinga, jog labai kitoks mano amplua“, – apie šeimos ir merginos palaikymą kalbėjo V. Baumila.

Prisimindamas darbą filmavimo aikštelėje, V. Baumila šmaikštauja, jog linksmiausia visgi būna po filmavimų. „Labai geras kolektyvas, gera nuotaika. Šarūnas Banevičius ir Jonas Gricius tapo tikrai artimi, daugiau nei pažįstami, kaip ir visa komanda, tikrai bendrausime ir tikiuosi, jog dar dirbsime kartu“, – apie labai malonią patirtį pasakojo atlikėjas.

Nors daugeliui V. Baumila geriau žinomas kaip muzikantas, jis džiaugiasi galėjęs aktorinį meistriškumą atskleisti būtent filmuodamasis seriale „Bruto ir Neto 3“. „Darbas labai įdomus, visai kitoks nei man yra tekę prisiliesti. Kartą filmuojantis užklupo baisi liūtis, o mes turėjome dirbti ir vaidinti, kad yra vasara, nors buvo jau gerokai įsivažiavęs ruduo. Lietus lyja, šalta, o aš stoviu su marškiniais be rankovių ir apsimetu, vaidinu, kad yra vasara, karšta“, – apie kuriozinį, bet smagų nutikimą filmavimo aikštelėje prisiminė aktorius.

V. Baumila tikina, kad ateityje su džiaugsmu nusifilmuotų dar ne viename serialo epizode. „Ant scenos aš aktoriaus karjerą ir tęsiu, tačiau serialuose ir televizijoje tikrai būtų smagu ir tikrai norėčiau“, – tikino aktorius.

„Bruto ir Neto 3“ žiūrovus vėl nukelia į įprastą lietuvišką kaimą, kuriame dedasi visai neįprasti dalykai. Keršto vedamas aktoriaus Vaidoto Martinaičio vaidinamas Pranas mintimis grįžta į laikus, kai bandydamas atsisakyti alkoholio apsigyveno arabų kraštuose.
Naujajame serialo sezone – ne tik įspūdinga Prano priešistorė ir netikėta sėkmė. Serialo ašimi tampa linksmieji Bruto bei Neto, kuriuos negailestingos gyvenimo aplinkybės ir vėl nubloškia į nuošaliausią Lietuvos vietą. Nutrūktgalviai draugai vis atsiduria iki ašarų juoktis verčiančiose situacijose, iš kurių išsisukti – beveik neįmanoma.

Seriale pagrindinius vaidmenis ir toliau kuria aktoriai Šarūnas Banevičius ir Jonas Gricius, Vaidotas Martinaitis, Asta Baukutė ir kiti. Šiame sezone taip pat bus galima išvysti ir kitus žymiausius aktorius bei garsenybes – Inetą Stasiulytę, V. Baumilą, Valdą Burnį, Rafailą Karpį, Viktoriją Šaulytę ir kitus.

„Bruto ir Neto 3“ pirmadieniais–ketvirtadieniais 19.30 val. per TV3.
Vėl vaidinantis V. Bareikis sukūrė vaidmenį istoriniame TV seriale
Vėl vaidinantis V. Bareikis sukūrė vaidmenį istoriniame TV serialeLRT TELEVIZIJOS daugiaserijinio istorinio vaidybinio filmo „Laisvės kaina. Savanoriai“ tęsinyje „Laisvės kaina. Partizanai“ ir toliau nagrinėjama okupacijos ir laisvės tema. Naujajame sezone prie kūrybinės grupės prisijungė šiuo metu retai vaidinantis aktorius, teatro režisierius ir muzikantas Vidas Bareikis. Pirmą kartą televizijos seriale nusifilmavęs aktorius tikina, kad nors vaidybos išsiilgęs, iškart sutinka ne su visais pasiūlytais vaidmenimis.

Originalumu pasižymintį V. Bareikį daugelis įprato matyti kaip atlikėją ar teatro režisierių. Žinomas vyras tikino, kad aktorystę buvo ilgam nustūmęs į šoną. „Kai pats režisuoju, stengiuosi labai nemiksuoti dalykų, todėl normaliai nevaidinu jau ilgą laiką, veikiu tik kaip muzikantas ir režisierius“, – sakė jaunosios kartos teatralas.

Nors V. Bareikiui veiklos kūryboje netrūksta, jį sudomino pasiūlymas vaidinti seriale „Laisvės kaina. Partizanai“. Televizijoje kol kas tik kaip atlikėjas žinomas aktorius atskleidė, kodėl yra retai matomas TV ekranuose.

„Aš nevengiu televizijos, tiesiog nesakyčiau, kad esu baisiai užpilamas tais pasiūlymais. Bet jei gaunu pasiūlymų, tai stengiuosi atsirinkti. Šitas pasiūlymas buvo konkretus vaidmuo, ne masuotė, o ir pataikė reikiamu metu, vasarą, kai neturėjau per daug veiklos“, – apie galimybę filmuotis Sauliaus Balandžio režisuotame televizijos filme „Laisvės kaina. Partizanai“ sakė V. Bareikis.

Pastaruoju metu daugiausia režisūra ir muzika užsiimantis menininkas neslepia, jog aktorystės itin pasiilgo. „Kadangi turiu aktorius studentus, su kuriais dirbu, tai daug tenka prisivaidinti repeticijų metu, ir, tiesą sakant, grįžo tas poreikis vaidinti ir pačiam“, –šypsosi aktorius.

Savo vaidmenį intriguodamas V. Bareikis pristato kaip neigiamą personažą, tačiau džiaugiasi galėjęs į tokį įsikūnyti ir jį perprasti. „Tai žmogus, pardavęs savo sielą komunistų valdžiai. Nuo pat pradžių, kai gavau šį pasiūlymą, galvojau, jog nebūtinai turi būti tik teigiami personažai, yra ir neigiamų. Jie irgi turi turėti savo alibi, kodėl jie taip daro. Tą ir stengiausi šiame vaidmenyje rasti. Niekad nežinai, kurioje barikadų pusėje atsidursi, yra ir didžiausio blogiuko antra pusė, kodėl jis taip daro, gal jis neturėjo kito pasirinkimo“, – kalbėjo V. Bareikis.

Atsidūręs TV serialo filmavimo aikštelėje, aktorius neslėpė džiaugsmo galėjęs pabūti kitokiame kūrybos lauke, nei yra įpratęs. „Įdomiausias tas istorinis laikotarpis, kuriame visa tai vyksta. Ypač, kai tai nėra teatras, kuriame aš daugiausiai dirbu, čia yra kinas, susiduri su visa autentika, lokacijomis, drabužiais – tai tikras malonumas pabūti lyg history channel“, – pripažįsta jis.

V. Bareikis džiaugėsi galėjęs susipažinti ir su visa kūrybine komanda, suprasti, ką mąsto režisierius. „Filmuojantis sutikau aktorių Marių Repšį, kuris buvo mano kursiokas. Mes nuo studijų laikų kartu nebuvom jokioje vienoje vaidybinėje aikštelėje. Todėl toks geras flashback į praeitį visai kitokioje aplinkoje susitikti“, – prisiminė aktorius.

Daugiaserijinis filmas „Laisvės kaina. Partizanai“ pasakoja apie skaudžią Lietuvos istoriją, apie kųrią, pasak V. Bareikio, šiandien kalbėti vis dar aktualu. „Man atrodo, kad žmonės pasižymi trumpa atmintimi ir po kokių 5 metų net ir juodžiausias politikas gali staiga vėl pretenduoti tapti prezidentu. Žmonės turi, pagal mano teoriją, tokią 5 metų žuvies atmintį, kad po 5 metų mes nebeatsimenam daug dalykų. Tai ką jau kalbėt apie dalykus, kurie vyko prieš 50, 100 metų. Todėl manau, jog bet koks tos istorijos priminimas yra labai naudingas. Tai yra mūsų istorijos dalis, elementarus žmonių išprusimas, kad jie suprastų, kuo gyveno mūsų protėviai ir negyventų vien tik šia diena“, – svarsto aktorius.

Prodiuserių kompanijos „Videometra“ sukurtas daugiaserijinis filmas primins apie praėjusio amžiaus viduryje vykusias tris okupacijas ir masinius trėmimus, holokaustą, terorą, bandymą fiziškai ir dvasiškai sugniuždyti Lietuvą. Kartu – ir apie šioje tamsybėje sužydusias gėles: žmones, kurie, nebijodami mirties, vieną ranką ištiesė žydams, o į kitą paėmė ginklą, kad apgintų Lietuvos laisvę.

Filme „Laisvės kaina. Partizanai“ laukia ne tik žiūrovų jau pamėgtų Marcelės Kubiliūtės (akt. Toma Vaškevičiūtė), Prano Kuktos (akt. Marius Repšys), bet ir naujų herojų nuotykiai ir žygdarbiai.

Istorinis vaidybinis filmas „Laisvės kaina. Partizanai“, režisuojamas Sauliaus Balandžio, rodomas sekmadieniais, 21.00 val. per LRT TELEVIZIJĄ.
Atrankoje į šou „Misija: vestuvės“ – vaikų namuose užaugusi virėja ir daugiavaikė mama
Atrankoje į šou „Misija: vestuvės“ – vaikų namuose užaugusi virėja ir daugiavaikė mamaPraėjusią savaitę prasidėjo atranka į naujo ir intriguojančio formato televizijos projektą „Misija: vestuvės“. Jau greitai TV3 ekranuose pasirodysiančiame realybės šou moterys pasakos jautrias ir tikras savo gyvenimo istorijas, džiaugsis gyvenimus pakeisiančiais išvaizdos pokyčiais ir net turės galimybę laimėti visą vestuvių šventę. Projekto organizatoriai atskleidžia sulaukę daugybės būsimų nuotakų anketų. Naujojo šou prodiuserė Vaida Skaisgirė džiaugiasi, kad dalyvauti panoro neeilinių patirčių turinčios moterys.

Jau šią žiemą TV ekranuose pasirodysiantis realybės šou „Misija: vestuvės“ kvies įvairaus amžiaus moteris pasinaudoti išskirtine galimybe ne tik pakeisti savo išvaizdą ir atsikratyti visų kompleksų, bet ir laimėti savo idealią vestuvių šventę. Būtent toks ir yra naujojo šou pagrindinis prizas – vestuvės nuo A iki Z.

Projekto kūrėja V. Skaisgirė džiaugėsi, kad per pirmas atrankų dienas norą dalyvauti išreiškė daugybė įdomių, neeilinių ir dažnam labai artimų patirčių turinčių moterų. „Labai džiaugiamės, kad žinia apie projektą pasiekė tas moteris, kurių mes ir ieškome. Būtent tokioms moterims ir norime padėti prie altoriaus žengti atrodant tobulai. Tai yra moterys, kurioms iš tiesų reikalinga profesionalų pagalba, kurių istorijos – griebiančios už širdies ir priverčiančios susimąstyti“, – sakė V. Skaisgirė.

Naujo realybės šou prodiuserė tikino, kad atrinkti projekto dalyves bus nelengva užduotis, nes kasdien sulaukiama itin daug neeilinių moterų anketų. Dalyvauti atrankoje pasiryžo daugiavaikė mama, vis dar nežengusi prie altoriaus su savo gyvenimo meile; nuostabių veido bruožų jauna moteris, nuo gimimo neturinti plaštakų; sunkių išgyvenimų patyrusi, vaikų namuose užaugusi virėja ir daugybė kitų moterų, kurių istorijos nepaliks abejingų.

Į realybės šou bus atrinktos 12 tuoktis besiruošiančių moterų. Visoms dalyvėms bus suteikiama visokeriopa pagalba tvarkant opiausias jų išvaizdos problemas, tačiau dėl pagrindinio prizo – vestuvių šventės – teks ir pakovoti, iš projekto kas savaitę iškris po vieną dalyvę.

Savo išvaizda nepasitikinčias dalyves projekto partneriai – lazerinės ir estetinės dermatologijos klinikos „Estetus“ specialistai, plastikos chirurgijos centro „SV“ chirurgai ir odontologijos klinikos „Neodenta“ profesionalai – pagražins ir pakeis tam,kad prie altoriaus jos žengtų atrodydamos nepriekaištingai.

„Realybės šou atranka prasidėjo itin sėkmingai, tačiau tai tik pradžia, todėl kviečiu visas būsimas nuotakas nepraleisti neeilinės galimybės ir iki lapkričio 16 dienos pildyti anketą. Norėtųsi padėti visoms, tačiau taisyklės yra taisyklės. Jau lapkričio 18 dieną potencialiausios dalyvės bus kviečiamos sudalyvauti didžiajame atrankų finale, kuris vyks pramogų ir poilsio centre „Belmontas“. Tądien bus išrinktas laimingasis dvyliktukas, kurio laukia neeiliniai pokyčiai ir patirtys naujajame šou“, – sakė V. Skaisgirė.

Visiškai naujo formato, jausmingas ir tikras pokyčių realybės šou „Misija: vestuvės“ – jau greitai tik per TV3!

Atranka į projektą „Misija: vestuvės“ jau prasidėjo, anketas iki lapkričio 16 dienos galima pildyti čia: www.tv3.lt/vestuves
Prasideda 15-oji „Išsipildymo akcija“: olimpiečiai Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko kviečia patikėti stebuklais
Prasideda 15-oji „Išsipildymo akcija“: olimpiečiai Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko kviečia patikėti stebuklaisViena gražiausių dailiojo čiuožimo porų – Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko šiemet tapo „Išsipildymo akcijos“ ambasadoriais. Žiemos olimpinių žaidynių žvaigždės – atkaklūs, tvirtai siekiantys tikslo sportininkai ir trapi, vilties neprarandanti Lukrecija. Mergaitė serga reta autoimunine liga. Nors gimė visiškai sveika, iki trejų su puse džiugino dainomis, dabar mergaitė neprataria nė žodžio.

Po susitikimo su Povilu ir Margarita Lukrecijos mama parašė laišką, kuriame dėkojo „Išsipildymo akcijai“ ir ypač Povilui bei Margaritai: „aš seniai jau nemačiau tokios laimingos Lukrecijos“, – rašė mama.

Lukrecija šiuo metu nekalba, sutriko mergaitės rega, prasidėjo traukuliai. Matęs kaip sesuo praranda sąmonę ir ją ištinka paralyžius, tuomet dar penkiametis broliukas sugalvojo norą ir kiekvieną savo gimtadienį, užpūsdamas žvakeles, jis prašo to paties – kad sesutė pasveiktų.

Akimirksniu užsimezgusi draugystė su Povilu ir Margarita bei minutės, kai ji tarsi atgyja, o akyse šviečia stebuklingas gyvenimas – suteikia vilties. Lukrecija puikiai reiškia savo jausmus ir mintis gestais, tačiau tam, kad galėtų gyventi toliau – ligą būtina sustabdyti. Itin brangūs vaistai kaip ir būtina reabilitacija po autoimuninio encefalito – nekompensuojami, o gydymui reikalinga suma – 7000 eur. Pati liga labai reta ir atrasta tik 2007 metais. Tačiau taikomas gydymas visame pasaulyje panašus.

Emocijos, tikėjimas ir stiprybė įkvepia olimpiečius, siekiančius užsibrėžtų tikslų. Povilas ir Margarita kviečia mus visus susivienyti olimpiniam tikslui – ištiesti pagalbos ranką ir padovanoti Lukrecijai viltį vėl dainuoti. Viltį gyventi. „Jeigu žmogus tiki, kad stebuklas gali įvykti, tai tikrai įvyks. Stebuklai šiame pasaulyje egzistuoja“, - įsitikinęs Povilas Vanagas.

Lukrecijos susitikimą su Povilu Vanagu ir Margarita Drobiazko galite pamatyti čia: https://youtu.be/srO2EmUF5QQ
TV3 ir SEB banko organizuojama „Išsipildymo akcija“ sėkmingai gyvuoja jau nuo 2003 metų. Kaip aukoti vaikams, galite sužinoti užsukę į „Išsipildymo akcijos“ svetainę.
TV3 eterio naujokai kviečia dalyvauti „Pyragų dienoje“
TV3 eterio naujokai kviečia dalyvauti „Pyragų dienoje“TV3 kviečia švęsti tradicija tapusią „Pyragų dieną“. Šia iniciatyva, kurią įkvėpė TV3 ir SEB banko organizuojama „Išsipildymo akcija“, visi įmonių ir įstaigų vadovai, darbuotojai, moksleiviai, studentai ir tiesiog geros valios žmonės kviečiami iškepti pyragą ir pirmadienį, lapkričio 6 dieną, atsinešti jį į darbovietę ar mokymo įstaigą bei už sutartą kainą parduoti kolegoms, o surinktas lėšas paaukoti šių metų „Išsipildymo akcijai“.

Padėti likimo nuskriaustiems vaikams – prisidėti prie „Pyragų dienos“ tradiciškai ruošiasi ir TV3 eterio žvaigždės. TV3 televizijoje yra tradicija, kad pyragą būtinai turi iškepti naujokai. Todėl „Pyragų dienai“ intensyviai ruošiasi naujasis TV3 sporto vedėjas Paulius Cubera. „Šiaip pyragų nekepu, nors gaminti man labai patinka, bet ne saldėsius. Mano firminiai patiekalai – burgeriai, keptos krevetės. Tad šįkart gal teks į pagalbą pasikviesti žmoną.“ Tačiau Paulius pripažįsta, kad silpnybę pyragams jis vis dėlto turi, ypač jei tai sūrio pyragai arba pyragai su varške, įvairiomis uogienėmis: „Pyragus mėgstu, bet vengiu dažnai valgyti, nes nesveika, pyragai į pilvą eina, o jei pyragas skanus, tai aš nemoku po vieno gabaliuko sustoti“, – prisipažįsta Paulius.

Indrė Kavaliauskaitė jau 4 metus prie „Išsipildymo akcijos“ prisijungia kaip koncerto vedėja. Ji įsitikinusi, jog būti šios akcijos dalimi yra didžiulė privilegija, o „Pyragų diena“ yra dar vienas smagus būdas surinkti lėšų vaikams, kuriems būtina mūsų pagalba. „Padėti visada yra gera, o „Pyragų diena“ suteikia galimybę ne tik padėti vaikams, bet dar ir pabūti kartu su tais, kurie būna šalia, tačiau ne visuomet randame laiko parodyti jiems dėmesį – kolegomis, bendramoksliais, kaimynais. Kasmet laukiu „Išsipildymo akcijos“, nors manau, kad gerumu dalintis reikia nuolat, bet juk kartais toks priminimas labai padeda susiimti ir įdėti šiek tiek pastangų“.

TV3 televizijos vadovė Laura Blaževičiūtė džiaugiasi, kad „Pyragų diena“ tapo dar vienu TV3 pradėtu visuotiniu reiškiniu: „Kasmet prie „Pyragų dienos“ prisideda vis daugiau įstaigų, mokyklų, bendruomenių. Girdime, jog žmonės renka aukas įvairiems fondams ir iniciatyvoms. Labai smagu, kad ši diena tapo dar viena proga pasidalinti gerumu“. Prie „Pyragų dienos“ iš tiesų kasmet prisijungia vis daugiau žmonių, štai šiemet Utenos „Juventus“ krepšinio komanda prieš rungtynes su Sardinijos „Dinamo Sassari“ taip pat rengia „Pyragų dieną “. Čia pyragus keps patys krepšininkai, o jų paragauti galės visi susirinkę sirgaliai.

Pyragų dieną jau šeštus metus rengia ir SEB bankas. Prie šios gerumo akcijos aktyviai jungiasi ne tik didžiųjų šalies miestų, bet ir mažesniuose įsikūrę banko skyriai, išsibarstę po visą Lietuvą. Pyragais pakvips ir Marijampolėje, ir Alytuje, Tauragėje bei kituose miestuose. Šventinių pyragų kepėjų būrys visada gausus, mat ir čia naujokai noriai įsilieja į viso banko dalimi tapusią „Išsipildymo akciją“.
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
5,588,661 unikalūs lankytojai