15/08/2020 07:25
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Šeštadienį per TV3 – tradicinės „Horn Grand Prix 1003 km lenktynės“!
TV Eteris Liepos 26-29 dienomis alsuojanti vasara kurortinė Palanga savaitgalį vėl taps Baltijos šalių automobilių sporto Meka. Šiomis dienomis čia įvyks gražia tradicija tapusios septintąjį kartą rengiamos „Horn Grand Prix 1003 kilometrų lenktynės“, kuriose šiemet laimę išbandys net penkios TV3 televizijos žvaigždės.
Liepos 27 dieną vyksiančiame žvaigždžių drage TV3 laidų vedėjai – Giedrė Rusytė iš „Policijos akademijos“, Rokas Petkevičius iš TV3 Žinių, Edmundas Kučinskas iš „Penktadienio muzikos šou“, Gediminas Jaunius iš „TV pagalbos“ ir Agnė Armoškaitė-Šemberienė – dėl greičiausiojo titulo susikaus su Lietuvos muzikos žvaigždėmis: Natalija iš grupės „Yva“, Nijole Pareigyte iš „69 danguje“ ir Džordana Butkute.
Pagrindinėse „Horn Grand Prix 1003 kilometrų lenktynėse“, kurias liepos 29 dieną nuo 10.30 val. tiesiogiai transliuos TV3 televizija, kanalui atstovaus du vyrai: Vytautas Šapranauskas TV3 žiūrovams praneš karščiausias naujienas ir kometuos lenktynes, o TV3 generalinis direktorius Ramūnas Šaučikovas spaus greičio pėdalą ir bandys laimėti pirmą šių lenktynių vietą.
Šeštadienį TV3 eteryje bus net šešios transliacijos iš Palangos: 10.30 val. „Horn Grand Prix 1003 kilometrų lenktynių“ startas (tiesioginis eteris), 13.00 val., 14.20 val. ir 17.25 val. – lenktynės, 21.10 val. finišas ir 21.40 val. tiesiogiai – „Horn Grand Prix 1003 kilometrų lenktynių“ koncertas, kuriame dainuos Jurga, „69 danguje“, „Kastaneda“, „Delfinai“, „N.E.O“, „Naujieji lietuviai“, „Lemon joy“, latviai „C-Stones“, Virgis Stakėnas, grupė „Land“, naujas duetas – Karina iš „69 danguje“ ir Sniegė.
„Horn Grand Prix 1003 kilometrų lenktynės“ – liepos 29 dieną 10.30 val., 13.00 val., 14.20 val., 17.25 val., 21.10 val. ir 21.40 val. per TV3!
TV3 „Policijos akademijoje“ – garsenybių nuotykiai su Lietuvos policija
TV Eteris TV3 vasaros laida „Policijos akademija“, kuri viešosios nuomonės tyrimų agentūros TNS Gallup Media TV metrų tyrimų duomenimis (laikotarpis 2006 07 10–16) jau tapo vienu žiūrimiausiu humoro šou Lietuvoje, nuo kitos savaitės užderės Lietuvos garsenybėmis.

„Užteks juoktis tik iš JAV pareigūnų bukumo, pribrendo laikas pasidomėti ir automobilių nuotykiais Lietuvos keliuose, pakelėse, sankryžose ir greitkeliuose. Kaip dirba Lietuvos pareigūnai, kokias bausmes taiko už nusižengimus ir kokias nuodėmes atleidžia keliuose, pasakos jūsų šalies garsenybės, patyrę greičio vilkai aktorius Arūnas Sakalauskas, „dangietis“ Natas, gelbėtojas Gediminas, humoristas Vytautas Šapranauskas ir daugybė kitų“, – TV3 pranešime spaudai naują svečio rubriką „Policijos akademijoje“ pristato laidos vedėja Giedrė Rusytė – seržantė Volker iš JAV.
„Be išpažinčių, jų laukia ir puikioji laidos dalis – anekdotai apie policijos pareigūnus ir kelių eismo pamokėlės mūsų akademijoje. Įdomu, kaip po mūsų laidos į šiuos garsius veidelius ims žvelgti policijos pareigūnai, nes, neoficialiais garsenybių apklausos duomenimis, daugeliui jų nusižengimai atleidžiami vien dėl pažįstamo veidelio…“ – šypsosi „Policijos akademijos“ kursantas Ramūnas Cicėnas – Koala.
Pasak laidos prodiuserio ir scenaristo Jurgio Jefremovo, kasdienėje laidoje Lietuvos garsenybės pasirodys kartą ar du per savaitę.
Iš „Meilės trikampio“ pirmąkart pašalinta apsimelavusi dalyvė
TV Eteris Nors trečioji populiariausio vasaros realybės šou „Meilės trikampio“ savaitė prasidėjo romantiškiausiomis nuotaikomis, atrodo, kad ji baigsis labai audringai – trečiadienio vakarą iš „Meilės trikampio“ pirmąkart per tris sezonus pašalinta dalyvė. Tai 19-metė studentė iš Vilniaus Jolanta.

„Mergina mums pamelavo neturinti vaikino, esanti visiškai laisva ir ieškanti antrosios pusės, o paaiškėjo, kad jai tereikėjo televizijos kamerų ir visos Lietuvos dėmesio, – TV3 pranešime spaudai padėtį komentuoja „Meilės trikampio“ prodiuseris Saulius Bartkus. – Paprašėme jos palikti šį šou, nes tai ne išlikimo, o poravimosi laida. Iš jos sužinojome net tai, kad Jolantos vaikinas labai prieštaravo jos dalyvavimui šiame šou, o ji vis tiek atėjo. Jolanta labai nuvylė ir net supykdė dėl jos besivaržiusius jaunuolius jiems pareikšdama, kad šie nesistengtų, nes jai jie nerūpi.“
Vieniše prisistačiusi vilnietė Jolanta „Meilės trikampio“ dalyvės anketoje rašė ir atrankos pokalbiuose dėstė: „Mano hobi – vaikinų medžioklė. Juk jie tokie pat laukiniai, tik skirtumas, kad jų daugiau nei briedžių... Meilėje prisipažinau begalybę kartų, net nežinau, kaip tas skaičius vadinasi. Man patinka pasitikintys savimi, gražūs, turtingi vaikinai, kurie turi gražų žirgą ir pilį. Dėl patinkančio vaikino galėčiau kariauti labai rimtai.“
Tačiau kariauti ji nė nesiruošė, o bandė su vienu iš dalyvių susitarti dėl ilgesnio pasilikimo šiame šou: „Šiandien aš paliksiu tave, rytoj tu palik mane, paskui žiūrėsim, gal išeisim kaip pora. Gerai pasibūsim.“ Nė vienas vaikinas nesutiko gudrauti, nes į šį realybės šou atėjo susirasti poros. Kai vakare atėjo pasirinkimo metas ir savimi patenkinta Jolanta išėjo rinktis vieno iš dviejų vaikinų, atvertusi kortas rado ne jų nuotraukas, o tekstą, kurį turėjo garsiai perskaityti: „Jolanta, į „Meilės trikampį“ žmonės ateina ieškoti kitos pusės. O tau jos nereikia. Vienadiene televizijos žvaigžde tu jau pabuvai. Grįžk pas savo vaikiną, kad nebūtum kliūtis tiems, kurie tiki meile.“ Namelyje tąnakt liko nakvoti du vaikinai, kurie tikėjosi, kad kitą rytą duris pravers kur kas nuoširdesnė ir vaikino neturinti mergina.
„Trečiajame sezone, kaip nė viename kitame, tiek daug pirmų kartų: pirmąkart šiame realybės šou per tris sezonus dėl vieno vaikino simpatijų kovojo identiškos dvynukės, pirmąkart pašalinta dalyvė, pirmąkart nakvoti romantiškame namelyje liko ne vaikinas su mergina, o du vaikinai, pirmąkart dalyviai žino, kokios lyties dalyvis pasirodys ryte…, – šypsosi S. Bartkus. – Šiemet „Meilės trikampis“ stebina ir mus pačius.“
B.Nicolson susilaukė pirmagimės Izabelės Meilės
TV Eteris Savaitgalį gandrai aplankė Londone gyvenančios LTV laidų vedėjos Beatos Nicolson šeimą. Vasarišką praėjusio šeštadienio popietę Beata su vyru Tomu susilaukė gražios, sveikos, 3660 gramų sveriančios mergaitės, kurią ketina pavadinti Izabelės Meilės vardu.

„Viskas mums pasisekė labai gerai. Sekmadienį grįžom namo, visi esame patenkinti ir laimingi“, - pasakojo pirmagimės susilaukusi moteris.
Pasak laidų vedėjos draugų, tėvai džiaugiasi naujagime, kuri turėtų bent šiek tiek praskaidrinti po neseniai Beatos mamos laidotuvių namuose tvyrojusią niūrią nuotaiką.
Gerai Lietuvoje žinoma laidų vedėja šiuo metu gyvena Londone. Su šiuo lietuvių pamėgtu miestu Beata sieja ir savo šeimos ateitį, o Lietuvoje žadėjo pasirodyti tik rudenį.
Reklama
Zaliuko naujienos Sveiki , būtu labai malonu kad jūs užpildytumėt mūsu reklaminę formą :)
Ar populiarumo našta sunkiai prislegia pečius?
TV Eteris Išsivedė kariškiai. LNK televizijos realybės šou „Kelias į žvaigždes“ nugalėtojas Andrius Rimiškis į kariuomenę buvo paimtas tiesiai iš TV studijos. Tai žiūrovai pamatys šį vakarą, 20 val. 5 min., laidoje „Vakaras su Marijonu“ (LNK).

Andrius labai sutriko, kai laidos filmavimo metu į studiją be jokių ceremonijų įžengė keli uniformuoti ir ginkluoti asmenys.

Nuo plieskiančių prožektorių akis prisidengę delnais, jie surado tarnybos vengiantį atlikėją ir pareikalavo eiti kartu.

„Kas čia vyksta?.. Gal leistumėte bent baigti laidą? Ar aš neturiu teisės pasimatyti su savo prodiuseriu arba pasikviesti advokatą?“ – sutrikęs į šalis dairėsi A.Rimiškis.

Tačiau kariškiai nesileido į ilgas kalbas. „Įsakyta jus pristatyti į karinį dalinį“, – tepasakė jie, pro studijos duris vesdamiesi žado netekusį Andrių.

Nė vienas laidos rengėjų neatskleidžia, kuo baigėsi šis incidentas. „Pamatysite šį vakarą“, – tepasakė laidos vedėjas M.Mikutavičius.

Laimės kūdikiai

Prieš pasirodant kariškiams Andrius pasakojo apie tai, ar lengva pakelti staiga užgriuvusią populiarumo naštą.

Būriai iš paskos sekiojančių gerbėjų, autografų kaulytojai, gėlės...

Kalbama, kad Andriaus gimtuosiuose Jūžintuose norima pastatyti paminklą „Kelio į žvaigždes“ nugalėtojui.

Paskutinėje šį sezoną laidoje „Vakaras su Marijonu“ susitiksime ir su kitais pramogų pasaulio atstovais, kurie šiais metais kuo nors nustebino savo gerbėjus.

Studijoje taip pat viešės atlikėjas Deivis, jis papasakos apie savo karjerą.

Beje, „Nacionalinėje muzikos lygoje“ (LNK) Deivis neseniai nugalėjo A.Rimiškį. M.Mikutavičius bandys išsiaiškinti, ar Andrius dėl to labai nusiminė.

Aktoriaus pašaukimas

Laidoje dalyvaus ir aktoriai Ramūnas Cicėnas bei Andrius Bružas. Jie šiemet sėkmingai vaidino festivalio AXX filmuose, pasirodė įvairiuose studentų projektuose.

Ar tikrai aktoriaus gyvenimas – vien aplodismentai, gėlės ir gerbėjų meilės prisipažinimai? Ar visi aktoriai būtinai turi persirgti vadinamąja žvaigždžių liga?

Ar niekada neteko gailėtis dėl pasirinktos profesijos? Pagaliau ar šiais laikais aktorius gali išgyventi iš savo profesijos?

Į šiuos ir panašius M.Mikutavičiaus klausimus atsakinės studijos svečiai.

Beje, A.Bružas yra kilęs iš provincijos, o R.Cicėnas – vilnietis.

Pastarasis prisipažino, kad kažkada kiek iš aukšto žiūrėdavo į kolegas, atvykusius iš provincijos.
Po dvynių istorijos – bendravardžiai gerbėjai
TV Eteris TV3 realybės šou „Meilės trikampis“ (20 val. 30 min.) – visiška painiava. Išvakarėse daugiausia emocijų patirti teko 19-mečiam studentui Dariui. Vos atėjęs jis susižavėjo gražuole 21 metų siuvėja iš Prienų Jurgita. Studentas net pareiškė, kad tai – jo svajonių mergina. Darius kaip tik svajojo apie mėlynakę blondinę.
Reikėjo matyti Dariaus reakciją, kai duris pravėrė dar viena tobulybė – Jurgitos dvynė sesuo Jolanta, taip pat siuvėja. Sutrikusiam Dariui pradėjo drebėti rankos.
„Meilės trikampio“ istorijoje tai pirmas kartas, kai į kovą dėl vaikino stojo dvynės.
Vakare Darius pasirinko Jolantą – ji jam pasirodė drąsesnė ir linksmesnė nei Jurgita. Bet šiltesni jausmai tarp jų dar neprabudo.
O šiandien kiek sutrikusi jau pasijuto Jolanta – „Meilės trikampio“ buveinės duris pravėrė vaikinas, beje, – irgi Darius.
26-erių vadybininkas laisvalaikiu dirba didžėjumi. Ir neturi jokių nuostatų dėl to, kaip turi atrodyti mergina, kuri jam būtų įdomi.
Jolantai teks apsispręsti, kuris Darius jai mielesnis.
NML superfinale susikaus dvi supermergaitės
TV Eteris Šį vakarą 20 val. 45 min. LNK nacionalinės muzikos lygos (NML) superfinale griaudės fanfaros ir žibės fejerverkai. Paaiškės šių metų profesionalų muzikinių kovų čempionas, tiksliau — čempionė.
Į pirmąją vietą pretenduoja dvi supermergaitės. Tai „Kelio į žvaigždes“ finalininkė Vilija Matačiūnaitė ir dainininkė Irena Starošaitė.
Pirmosios vietos nugalėtojai atiteks 250 tūkstančių vertės, antrosios — 150 tūkstančių vertės prizinio fondo dalis. Praėjusį sekmadienį paaiškėjęs trečiosios vietos laimėtojas Deivis iš NML prizinio fondo atsirieks 100 tūkstančių vertės dalį.
Irenai tai bus trečioji dvikova trečią sekmadienį iš eilės. Pernai NML laimėjo jos vyras Žilvinas Žvagulis.
„Vilija — labai stipri kovotoja, turi gerą gerklę, bet gal jai trūksta patirties, kurioje būtų ir praradimų ir atradimų? — samprotavo I.Starošaitė. — Kovosiu iš paskutiniųjų su savo draugėmis Vaida ir Žaneta bei gyvai grojančia grupe. Atidžiai įsiklausiau į vyro patarimus“.
Vilija neslepia, kad pergalė NML jai būtų labai svarbi. Ypač po to, kai „Kelyje į žvaigždes“ ją nurungė Andrius Rimiškis, kuris į NML finalą nepateko. „Būsiu tokia, kokia esu, ir dainuosiu geriausias savo dainas. Tikiuosi, man padės draugai iš „Kelio į žvaigždes“, — sakė dainininkė.
Po Joninių sužydėjo „Meilės trikampio“ aistros
TV Eteris TV3 pradėjo rodyti trečiąjį realybės šou „Meilės trikampis“. Meilės aistras galima stebėti kasdien 20 val. 30 min.
Romantiškoje vietovėje netoli Vilniaus, jaukiame namelyje šalia pušyno, už kurio atsiveria įspūdingas vaizdas į ežerą, įsikūrė šeši jauni antrųjų pusių ieškantys žmonės.
Šią savaitę čia jausmų dramas ir nuotykius išgyvena vilniečiai 22 metų Vitalija, 22-ejų Alina bei 27-erių Justas, kaunietės 22-ejų Diana ir 26 metų Deimantė bei klaipėdietis 30 metų Nerijus.
Žaidimo prodiuseris Saulius Bartkus žada, kad romantiškų staigmenų, gerų vaikinų, protingų merginų, mielų pokalbių ir dar malonesnės draugijos tikrai netrūks.
Šiemet dalyvauti projekte ir dar kartą pabandyti susirasti mylimą žmogų ryžosi vyresni nei anksčiau dalyviai. Meilės žaidimas jau prasidėjo pavydo protrūkiais ir intrigomis. Šiandien, neatlaikius konkurencijos, byrės pirmosios ašaros.
Pirmasis į „Meilės trikampį“ atėjęs šešetas tvirtai žino - jiems reikia poros, ir dėl to bus kaunamasi visais įmanomais būdais.
Dainuoja laisvę Joninėms skelbusi televizija
TV Eteris Šio vakaro TV3 laida „Penktadienio muzikos šou“ (19 val. 10 min.) kviečia visus švęsti Jonines. Televizijai tai dar viena proga priminti visai Lietuvai, kad prieš trejus metus būtent TV3 aktyviausiai kovojo, kad Joninės taptų poilsio diena. Ir entuziastams pavyko!
TV3 žiūrovams dviejų valandų koncerte pasirodys grupės „69 danguje“, „Vairas“, „16 Hz“, YVA dainininkai Neda Malūnavičiūtė, Egidijus Sipavičius, Liveta ir Petras Kazlauskai, Ovidijus Vyšniauskas.
Specialus Joninių koncertas nufilmuotas vaizdingame Lietuvos kampelyje - po atviru dangumi Trakuose, ant Akmenos ežero kranto.
„Čia bus ne tik muzikos, kovinio azarto, sveikinimų, bet ir paparčio žiedo paieškos.
„Ambrozijos“ humoristai pabandys dar kartą ištekinti Nataliją Zvonkę, grupės „69 danguje“ merginos dovanos automobilio „Niva“ raktelius, tvenkinyje gaudys keptą auksinę žuvelę, seks pasakas, gundys ant stebuklingos skrynios sėdinčią „Mamą Rock'n'Roll“ bei bandys pakeisti mus - laidos vedėjus“, - pasakojo „Penktadienio muzikos šou“ vedėjai dainininkai Violeta Riaubiškytė ir Edmundas Kučinskas.
Atsisveikinimui - garsiausi herojai
TV Eteris TV3 laida „Geri laikai. Blogi laikai“ (20 val. 30 min.) sezoną užbaigs, į vieną valandą sutalpindama garsiausių savo herojų - sporto ir politikos elito įdomiausias interviu ištraukas.
Žiūrovai sezono pradžios archyviniuose kadruose vėl pamatys dukterį Urtę Mariją iš gimdymo namų pasiimantį krepšininką Šarūną Marčiulionį.
„Geri laikai. Blogi laikai“ kūrybinė grupė garsaus krepšininko trečiosios atžalos gimimą palydėjo moralizuojančiu komentaru: gal Š.Marčiulionis, kurį laiką garsėjęs tik istorijomis su moterimis, sugebės sukurti draugei Kotrynai Kirdeikytei ir mažajai dukrelei Urtei Marijai laimę.
Krepšininkas Arvydas Sabonis prieš pusmetį laidos rengėjus tikino nebegrįšiąs į krepšinio aikštę.
Ir pažadą įvykdė - į krepšinio areną ateidavo tik pažiūrėti žaidžiančių jaunesnių krepšininkų. O pats dalyvavo tik veteranų varžybose, žaisdamas Madrido „Real“ komandoje.
Į politiką ir atgal
Kitą savo herojų - Seimo pirmininką Viktorą Muntianą laidos rengėjai vadino „pilka pelyte“, į politikos elitą įšokusia per atsitiktinumą ir akimirksniu.
Nušalintasis prezidentas Rolandas Paksas interviu „Geri laikai. Blogi laikai“ kūrybinei grupei nepasakė nieko originalaus: tik įtikinėjo esąs nekaltas ir žadėjo sugrįžti. Bet kol kas skrenda aplink pasaulį.
Buvusį vyriausią Seimo narį Kazį Bobelį laidos „Geri laikai. Blogi laikai“ rengėjai jaučiasi išlydėję į pensiją. Kelios dienos po to, kai pasirodė laida, K.Bobelis paskelbė pasitraukiąs iš Seimo.
Laidoje politikas ir jo žmona Dalia skundėsi juos „nugydžiusiais“ Lietuvos medikais bei žadėjo senatvę leisti arčiau vaikų ir Amerikos medicinos įstaigų. Dabar K.Bobelis išparduoda Lietuvoje turimą nekilnojamąjį turtą.
„Tai tarsi patvirtinimas - Bobeliai visiems laikams atsisveikina su Lietuva“, - sakė laidos vedėja Juventa Mudėnienė.
Laidoje du kartus
Ekspremjeras Algirdas Brazauskas laidos „Geri laikai. Blogi laikai“ herojumi praėjusį televizijos sezoną buvo net du kartus. Laidos rengėjai iškart pakomentavo žinią, jog tuometis Vyriausybės vadovas gydosi sunkią ligą - galima tikėtis, kad jis atsistatydins.
Likus vos kelioms dienoms iki A.Brazausko darbo Vyriausybės kabinete pabaigos tokius sutuoktinio planus šios laidos žurnalistams patvirtino Kristina Brazauskienė.
„Abipus sienos“ vedėjas - vadovas katalikiškoje stovykloje ir diskžokėjus
TV Eteris Viena populiariausių TV3 laidų – „Abipus sienos“ baigia darbingą sezoną ir nuo kitos savaitės išeina atostogų. Jos vedėjas Giedrius Leškevičius galės kelis mėnesius pailsėti nuo rimtosios publicistikos, pranešime spaudai rašo TV3.

„Ką veiksiu? Turiu tiek planų, kad net nežinau, ar viską suspėsiu padaryti iki rudenį prasidėsiančio sezono. Liepos 4-ąją švęsiu gimtadienį, laukia naujo būsto įkurtuvės. Be to, vasarą labai daug renginių, į kuriuos mane kviečia kaip diskžokėjų. Esu prisiekęs muzikos gerbėjas ir neretai stovėdamas prie pulto nustebinu pažįstančius mane tik iš ekrano žmones“, – pasakoja G. Leškevičius.
„Abipus sienos“ vedėjo atostogų kalendoriuje jau suplanuotos dvi rugpjūčio savaitės, kurias Giedrius praleis stovykloje netoli Vievio.
„Tai tarptautinė katalikiška jaunimo stovykla. Važiuoju į ją kasmet kaip vadovas. Čia susirenka jaunuoliai iš Lietuvos, Vokietijos, Čekijos ir net Ispanijos. Muzikuojame, tapome, vaidiname, rengiame žygius po lietuviškas „džiungles“, žodžiu, smagiai pramogaujame“, – pasakoja publicistinės laidos vedėjas. Ilsėtis užsienyje šią vasarą Giedrius nežada: „Galbūt palauksime, kol čia atšals ir tuomet su žmona Gina lėksime kur nors į egzotišką kraštą pasišildyti“.
Kitą savaitę startuoja trečiasis „Meilės trikampis“
TV Eteris Po ilgo ir audringo Joninių savaitgalio birželio 27 dieną TV3 eteryje jau trečiąjį sezoną su antros gyvenimo pusės ieškančiais dalyviais iš visos Lietuvos pradės populiariausias vasaros realybės šou „Meilės trikampis“. Pirmąją savaitę romantiškąjį „Meilės trikampį“ išbandys vilniečiai 22-ejų Vitalija ir Alina, ir 27-erių Justas, kaunietės 22-ejų Diana ir 26-erių Deimantė ir gargždiškis-klaipėdiškis 30-etis Nerijus, sakoma pranešime spaudai.

„Dalyvauti „Meilės trikampyje“ man tiesiog būtina, nes reikia susirasti pabrolį pusseserės vestuvėms. Jeigu iki to laiko vaikino neturėsiu, šventė bus sugadinta“, – atėjusi į TV3 realybės šou atranką dėstė Diana iš Kauno.
„Noriu dar kartą pabandyti laimę „Meilės trikampyje“. Gal šįsyk pavyks, juk trečias kartas nemeluoja“, – vilties kupinas susirasti savo antrąją pusę prieš šou filmavimus kalbėjo Klaipėdoje dirbantis gargždiškis Nerijus, kuris laimę bandė dar pirmajame „Meilės trikampyje“, tačiau mergina tuomet jį atstūmė.
„Viliuosi pamiršti visas praeities nesėkmes ir iš naujo atrasti meilę. Su meile man tikrai nesiseka, vos įsimyliu, tuoj viskas žlunga. Neseniai išsiskyriau su vaikinu ir praradimo nuotaikos many vis dar rusena. Noriu kažko nepaprasto, romantiško ir skaidraus, noriu viską pradėti iš naujo“, – atviravo pirmosios savaitės dalyvė Vitalija iš Vilniaus.
„Turėjau gal 20 merginų, tačiau tik dviem pasakiau, kad jas myliu. Trečiajame „Meilės trikampyje“ viliuosi sutikti trečiąją ir tikriausią savo gyvenimo meilę“, – surimtėti žada vilnietis Justas.
„Nepamilčiau melagio, vulgaraus ir storžievio. Tokio man nesiųskite“, – tvirtai prodiuseriui prieš filmavimą nurėžė aerobikos grupių instruktorė iš Kauno Deimantė, kuri pasimatymus mieliau išmaino į knygas ir 15 kilometrų bėgimo trasą.
Romantiškų staigmenų, gerų vaikinų, protingų merginų, malonių pokalbių ir dar malonesnės draugijos, kaip „Meilės trikampio“ prodiuseris Saulius Bartkus žada, tikrai šiemet netrūks: „Dalyvauti projekte ir dar kartą pabandyti susirasti mylimą žmogų šiemet ryžosi vyresni nei visada dalyviai. Meilės žaidimas jau prasidėjo lyg melodrama su pavydo protrūkiais ir intrigomis. Pirmieji į „Meilės trikampį“ atėję žmonės tvirtai žino – jiems reikia poros, todėl, pamatę patinkantį priešingos lyties atstovą, kovoja dėl jo visais įmanomais būdais“.
Šiemet „Mielės trikampio“ dalyviai įsikūrė itin romantiškoje vietovėje netoli Vilniaus – jaukus naujai įrengtas namelis yra prie pušyno, už kurio atsiveria įspūdingas vaizdas į ežerą.
Atostogų pamokos: kaip keliauti už gražias akis?
TV Eteris Paskutinėje šį sezoną laidoje „Labirintai“ (TV3, 19 val. 10 min.) - vasariška ir karšta istorija. Pasiskųsti laidai panoro Vova. Jam ėmė kelti įtarimų draugės Gitanos pomėgis keliauti po Europą. Mergina pasakodavo, kad keliauja kartu su savo Londone gyvenančia drauge. Ir vaikinas draugę ramiai išleisdavo.
Tačiau vieną dieną paaiškėjo, kad merginos po svečias šalis keliauja ne vienos, bet lydimos, pasak Vovos, „rėmėjų“.
Atėjus vasarai vėl iškilo konfliktas - Gitana su savo drauge ruošiasi vykti į egzotiškas salas. Ir vėl su tais pačiais geraisiais vyrukais, kurie neva tik iš draugiškumo už dyką į kompaniją priima ir abi merginas.
Laidos vedėja Audronė Daugėlytė studijos svečiams pasiūlė pasvarstyti: ar įmanoma, kad vaikinai vežasi merginas tiesiog šiaip sau - už gražias akis, kaip teigia Gitana?
Vova tuo nebetiki. Įsiplieskė audringa diskusija.
Laidos pabaigoje - linksmiausi viso sezono „Labirintų“ epizodai.
Taip pat - ir per „Labirintus“ išgarsėjusio Minedo daina.
Šaipūnai su žiūrovais atsisveikina visam laikui
TV Eteris „Kas gera, prisiminkime, kas bloga - lai išblės“, - su tokiu šūkiu šį vakarą 19 val. 10 min. TV3 ekrane pasirodys laida „Be tabu savaitė“.
Aštuonerius metus gyvavusią laidą matysime jau paskutinį kartą. Rudenį į ekranus ji nebesugrįš.
Ta proga laidos vedėja Ramunė Kurienė ekrane žadėjo išspausti tikrą ašarą.
O jos kolega Vytas Tulevičius - visų žiūrovų akivaizdoje „įkalti“ vieną kitą bokalą alaus, o po to ryžtingai protestuoti prieš laidos uždarymą.
Tačiau kiti „Be tabu savaitės“ kūrėjai tvirtino, kad laida numirė natūralia mirtimi - nuo senatvės.
Tiesa, jėgų ši senutė turėjo dar labai daug.
Sociologai teigia, kad šią laidą žiūrėdavo kiek daugiau nei septyni procentai žmonių. Praėjusį mėnesį „Be tabu savaitė“ buvo penkta pagal populiarumą TV3 laida.
Paskutinėje „Be tabu savaitės“ laidoje matysime pokalbius su Seimo nariais apie planuojamas jų atostogas, reportažą iš baikerių šventės. Taip pat - originaliausios grimasos konkurso finalą.
Į „TV pagalbą“ trumpam sugrįš visi buvę gelbėtojai
TV Eteris Nuo birželio 19 iki liepos 5 dienos į Palangą persikelsiančioje laidoje „TV pagalba“ TV3 žiūrovai pamatys visus per keturis projekto sezonus dirbusius gelbėtojus. Nuo pat laidos gyvavimo pradžios „TV pagalboje“ vis dar dirba trys senbuviai – laidos vedėja Aušra Kilkuvienė ir „gelbėtojai“ Andrius Žemaitis bei Gediminas Jaunius.

Netrukus jau pirmajame laidos „TV pagalba“sezone prie jų prisijungė ir iki šiol dirbantis „gelbėtojas“ žurnalistas Jonas Stanevičius, sakoma pranešime spaudai.

„Nuo Palangos tilto transliuojamoje laidoje „TV pagalba“ vėl pamatysite kažkada žiūrovų pamėgtus buvusius gelbėtojus Stasį ir Laurą, vieną pirmųjų gelbėtojų Raimundą Bingelį, taip pat - Neringą, Liutaurą, Eriką, Reną, Dovilę ir Laimį. Tai bus puiki ir linksma proga pamatyti, kaip keitėsi mūsų laida, kaip per pirmuosius sezonus atrodė „gelbėtojai“, ir prisiminti įdomiausias keturių laidos gyvavimo sezonų gelbėjimo istorijas“, – sako laidos „TV pagalba“ projekto vadovas „gelbėtojas“ Andrius Žemaitis.
„Kaip kokie dinozaurai, tikriausiai, išlikome todėl, kad dar prieš pradėdami dirbti laidoje „TV Pagalba“ jau buvome bandę televizijos duonos. Buvome užsigrūdinę, pamilome šį projektą ir paprastų žmonių bėdas“, – vienu balsu tvirtina laidos „TV Pagalba“ senbuviai Aušra, Andrius, Gedas ir Jonas.
Po Palangos „TV pagalbos“ komanda ilsėsis vos keletą savaičių – jų laukia intensyvūs pasiruošimai naujajam jubiliejiniam laidos sezonui.
Ar ragana galėtų užburti muzikantą?
TV Eteris Skirtingo amžiaus poros
Paskutiniame šį sezoną TV3 realybės šou „Keičiu žmoną“ (20 val. 30 min.) – išbandymas, kuriam ryžosi ir vos prieš pusmetį susikūrusi šeima. Tai – vyriausiąja Lietuvos ragana vadinama Liaudies medicinos centro vadovė Vilija Lobačiuvienė ir Mokslų akademijos bibliotekos Leidybos skyriaus vadovas Darius Sabaliauskas.
18 metų už vyrą vyresnei Vilijai dešimčiai dienų teko keliauti į namus, kur šeimininkavo beveik tiek pat metų už savo žmoną vyresnis sutuoktinis.
Nors Vilija bei Darius laidos redaktorius tikino, kad savo šeimoje metų skirtumo nejaučia, šiems pasirodė, kad temperamentingoji „ragana“ nevengia pamokyti savo mažiau patyrusį sutuoktinį.
Šiauliuose V.Lobačiuvienės laukė taip pat gyvenimo išmintimi su savo jaunesne žmona mėgstantis dalytis pučiamųjų orkestro muzikantas Algimantas Butnorius.
Jo žmona Vita, mokanti choreografijos pradinėje mokykloje, šeimos galvos klauso.
Tačiau V.Lobačiuvienės vyras D.Sabaliauskas dar prieš porų susikeitimą pajuokavo, kad naujasis Vilijos „vyras“ greitai pasigailės ryžęsis tokiai avantiūrai.
„Vienintelis lengvas dalykas šiame susikeitime bus tai, kad po manęs Dariui nebus sunku su jokia moterimi“, – juokavo ir V.Lobačiuvienė.
Sieja tik interesai
V.Lobačiuvienė iš anksto laidos rengėjus įspėjo, kad nėra paprasta namų šeimininkė.
Ji niekada negamina savo vyrui valgyti, jos žodis visada yra lemiamas, o nuomonė beveik nepakeičiama.
Bet Vilija įsitikinusi, kad jų šeimoje ji – ramesnė, sugebanti išlaikyti „raganišką“ orumą. Darius – impulsyvesnis.
„Mūsų šeima nuo daugybės kitų skiriasi vien tuo, kad mūsų nesieja nei kartu užgyventas turtas, nei vaikai. Esame kartu todėl, kad mums tai įdomu, ir būsime kartu tol, kol tai bus mums įdomu“, – taip savo šeimą pristatė V.Lobačiuvienė.
Būrė iš kavos tirščių
Vos susipažinę su savo naujomis „antrosiomis pusėmis“, ir Vilija, ir iš jos kai kurių paslapčių išmokęs Darius nusprendė paburti iš kavos tirščių. Darius Vitai išbūrė šokėjos karjerą, o Vilija Algimantui – didelį turtą.
Vilija į šiauliečio namus atsivežė net virgules – išsiaiškinti, ar geras ten energetinis laukas.
Vita ir Algimantas prieš filmavimą neslėpė nerimaujantys, ar televizija nesugadins jų gyvenimo. Susipažinę prieš visus dešimt metų, drauge jie irgi neseniai – nuo tada, kai prieš kelerius metus subyrėjo ankstesnės jų poros.
Dabar Algimantas vadovauja orkestrui, o Vita ne tik mokytojauja, bet ir šoka pilvo šokį privačiuose vakarėliuose.
„TV pagalba“ vasarai vėl keliauja į Palangą
TV Eteris Nuo birželio 19 dienos TV3 laida „TV pagalba“ ir jos vedėja Aušra Kilkuvienė tradiciškai persikelia į Palangą. Žiūrovų laukia vasariškas Palangos tiltas, pajūrio naktinio gyvenimo aktualijos ir dvidešimt pačių įdomiausių istorijų iš ketverių laidos gyvavimo metų.

„Šiuo metu mūsų komanda karštai diskutuoja atrinkinėdama įdomiausias ir linksmiausias pagalbos istorijas, kurias tikrai verta prisiminti. Be to, nekantrauju vėl tiesioginiame eteryje pasisveikinti su žiūrovais nuo Palangos tilto, šios transliacijos kasmet man suteikia daug gerų emocijų. Neabejoju, kad su mumis puikiai laiką leidžia ne tik vasariškai nusiteikę poilsiautojai, bet ir tie, kurie neatostogauja. Žiūrėdami mūsų laidą jie gali bent mintimis pabūti prie Baltijos jūros“, – pasakoja laidos vedėja Aušra Kilkuvienė.
Į Palangą persikelia ir gelbėtojas Gediminas Jaunius – neįmanoma įsivaizduoti vasarinės „TV pagalbos“ be „orų berniuko“ ir jo pajūrio orų prognozės.
„Visas tiesiog drebu ir net keliai linksta, kaip pasiilgau Palangoje poilsiaujančių mūsų laidos gerbėjų. Kadangi šiemet pranašaujama šaltoka vasara, ypatingą dėmesį kreipsiu į karštus pramogų ir naktinio gyvenimo orus, dvelkiančius Lietuvos pajūryje. Padėsiu susigaudyti painiose pramogų džiunglėse ir įrodysiu, kad net ir esant žemesnei temperatūrai Palangoje galima ne tik įkvėpti jodu prisotinto oro, bet ir karštai praleisti laiką“, – sako laidos „TV pagalba“ „orų berniukas“ Gediminas Jaunius.
Palangoje TV3 gelbėtojai darbuosis iki liepos 5 dienos, tądien žiūrovai sužinos, kuri „TV pagalbos“ operacija per ketverius metus buvo įdomiausia.
Žiūrimiausia gegužės televizija – TV3
TV EterisGeriausiais filmais, serialais ir įdomiais projektais žiūrovus traukianti TV3 televizija gegužės mėnesį buvo žiūrimiausia televizija Lietuvoje. Tyrimų bendrovės „TNS Gallup“ duomenimis, šią televiziją vidutiniškai žiūrėjo 23,3%, LNK – 22,8%, LTV – 15,8%, BTV – 9,3% visos auditorijos (4+ amžiaus grupė). 15-35 žiūrovų amžiaus grupėje TV3 vidutiniškai teko 26,1%, LNK – 23,3%, LTV – 13, BTV – 9% auditorijos dalies.

Na, o didžiausi TV3 gerbėjai gegužę buvo vaikai ir paaugliai. Amžiaus grupėje 4-14 TV3 televizijai teko net 32,1%, LNK – 26,6%, BTV – 12,7%, LTV – 10,6% auditorijos dalies.

TV3 vaikus pradžiugins ir birželį – specialiai jiems birželio 9 dieną, penktadienį, 20.00 val. bus transliuojama įspūdinga, magiška ir spalvinga tradicinių TV3 projekto „Vaikų balsas 2006“ apdovanojimų ceremonija.
„Nomedoje“ - ketvirtojo sezono pabaigtuvės
TV Eteris Paskutinėje šį sezoną TV3 pokalbių laidoje „Nomeda“ (17 val. 40 min.) kūrybinė grupė bandys sutalpinti visa, ką norėjo pasakyti keliais šimtais laidų, nufilmuotų per devynis sezono mėnesius.

„Kodėl, ilgus metus gyvendami po vienu stogu, patirdami kasdienius rūpesčius ir džiaugdamiesi maloniais dalykais, vyras ir moteris neišdrįsta vienas kitam pasakyti, ką iš tiesų jaučia ir ką norėtų keisti?

Kodėl tėvai mano, kad vaikai nenori jų girdėti, o vaikai įsitikinę, kad tėvai nesupranta jų problemų? Kodėl vieni žmonės bendrauja lengvai bei turi daug draugų, o kiti gyvena vieniši, jausdamiesi nuskriausti?

Tai klausimai, į kuriuos atsakymų ieškome ketvirtus metus, - kalbėjo laidos vedėja N.Marčėnaitė. - Svarbiausia, ką supratome, - išsikalbėti ir dalytis patirtimi yra būtina“.

Dešimties žmonių „Nomedos“ komanda per sezoną pasidalyti patirtimi į studiją pakvietė apie 1000 žmonių.

„Esu dėkinga visiems, kurie, įveikę viešumo baimę, išdrįsta ateiti ir papasakoti savo istoriją. Kartais pokalbiai būna linksmi, kartais liejasi ašaros - taip, kaip ir gyvenime“, - sakė N.Marčėnaitė.

Laidoje, kurioje žiūrovai pamatys daug trumpų įdomiausių ketvirtojo sezono temų ištraukų, kalbės ir laidos partneriai - psichologai.

„Pradėję šį projektą greitai supratome, kad negalime išleisti po laidos žmogaus, nepabandę patarti, ką jis turi keisti savo gyvenime. Ir tai turi daryti profesionalai, - sakė N.Marčėnaitė. - Psichologai įsitikino, kad viena yra pažiūrėti laidą per televizorių ir komentuoti žmogaus elgseną, kita - įvardyti pašnekovo klaidas žiūrint jam į akis“.

„Tango TV“ vasarą sutinka su nauju televizijos veidu ir pramogomis
TV Eteris Šiuolaikiška ir jaunatviška „Tango TV“ vasarą pasitinka savo žiūrovams dovanodama daugybę naujovių ir pramogų. Nors įprasta, kad televizijos vasarą baigia sezoną, jaunimo kanalas imasi laužyti šią taisyklę ir žada nemažus pasikeitimus jau nuo birželio 1 dienos.

„Svarbiausia naujiena – visiškai keičiasi „Tango TV“ veidas. Žiūrovus džiugins naujas, spalvingas logotipas ir vaizdo grafika. Nuo šiol visų šios televizijos gerbėjų šūkis „O man Tango! – praneša „Tango TV“ vadovė Laura Blaževičiūtė. – Be to, mes plečiamės – iki šiol „Tango TV“ matė tik didžiųjų miestų gyventojai, o dabar ir mažesniuose Lietuvos miestuose gyvenantys žiūrovai galės rasti šią televiziją daugumos kabelinių televizijų pagrindiniame pakete“. Visą sezoną intensyviai kulinarinius šedevrus laidoje „Skanus savaitgalis su Maratu“ gaminęs Maratas Sargsyanas bei karščiausias stiliaus naujienas „Tango stiliuje“ pasakojusi Eglė Vaičytė birželio 26 dieną išeina vasaros atostogų. Tačiau „Tango TV“ savo žiūrovams nuobodžiauti tikrai neleis.

Vietoje atostogaujančių laidų „Tango TV“ siūlo labai linksmus ir seksualius realybės šou „Tapk žavinga“ ir „Bepročių namai“, diskžokėjų čempionatą, formulės kvalifikacines varžybas, informacinį šou apie garsenybių paklydimus ir skandalus „Nešlovingieji“, o sezoną baigusio serialo „Seksas ir miestas“ fanams – šmaikštaus serialo „Laukiniai“ premjerą.
Paskutinė šiame sezone „Nomeda“ – po atviru dangumi
TV Eteris Baigdama itin darbingą ir sėkmingą sezoną TV3 televizija ruošiasi naujiems vasaros projektams, o intensyviai plušėjusios laidos – užtarnautoms atostogoms. Pirmoji – mėgautis atostogų malonumais išeina populiariausios kasdienės pokalbių laidos „Nomeda“ kūrybinė komanda.

Jau šį penktadienį, birželio 2 dieną, TV3 žiūrovai pamatys paskutinę šio sezono „Nomedos“ laidą. Ji bus visiškai kitokia, nei įprasta, ir filmuota po atviru dangumi.

„Jau ketverius metus kiekvienos darbo dienos vakarą beldžiuosi į savo žiūrovų namus. Per tiek laiko vieni kitus pažinome, pamilome. Kad neliktų beveik jokių paslapčių, nusprendėme sezoną baigti išėję iš įprastos mums studijos ir pažvelgti į laidą tarsi iš šalies. Čia išgirsite tai, ką labiausiai noriu pasakyti savo žiūrovams, papasakosiu, kaip gimsta laida ir su kokiomis problemomis susiduriame. Tai bus dar artimesnis ir dar atviresnis pokalbis su žiūrovu“, – sako laidos vedėja Nomeda Marčėnaitė.
Beje, iki birželio 26 dienos įprastu laiku „Nomedos“ gerbėjai galės matyti geriausių šio sezono laidų kartojimus.
Tarp juoko ir ašarų
TV Eteris Į „TV antenos“ klausimus atsako LNK laidos „Dviračio šou“ aktorė Rimantė Valiukaitė.

Dosjė. 36 metų Rimantė - vilnietė. 1988-1992 metais Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje studijavo aktoriaus meistriškumą. Nuo 1990 m. su pertraukomis - Nacionalinio dramos teatro aktorė. 2002-2004 metais vaidino LTV improvizacijų šou „Pagauk kampą“. Trečią sezoną vaidina „Dviračio šou“. Išsiskyrusi, duktė Morta (15 m.)

- Prieš kelerius metus, pakviesta vaidinti serialuose, baiminotės televizijos paviršutiniškumo ir skuboto darbo. O dabar dirbate kasdienėje laidoje.

- Dabar turiu tiek darbų, kad grėsmė nubėgti paviršiumi - visą laiką greta. „Dviračio šou“, teatras, filmuojuosi seriale „42“.

Bijau paviršutiniškumo. Bet tai suvokdama, galiu ir stabtelėti, ir paieškoti gilesnių prasmių. Nors manau, kad ir prasmingi dalykai gali būti pasakyti linksmai ir paprastai. Nebūtina viską dramatizuoti.

- Ar taip manėte visada, ar patirtis išmokė?

- Gal išmokau. Kai prisimenu paauglystę ir jaunystę, ašaromis nukapsėtus dienoraščių lapus... Dramos vyko baisios.

- Gal visa drama buvo dėl kokių nors susikurtų fizinių „trūkumų“?

- Lyg ir ne dėl to. Nieko konkretaus nebuvo - tik kažkokios svajonės, meilė, baimės. Ir, be abejo, gyvenimas atrodė neturintis prasmės ir žiaurus.

Ir šiaip buvo apėmęs totalus skausmas. Įsivaizduoju, kaip sunku dabar mano dukteriai.

- Bandote apie tai su ja pasikalbėti?

- Morta - uždaroka. Pasakau, kad suprantu ją, o duktė atšauna, kad aš šunį myliu labiau nei ją!

- Šunį išsirinkote trejus metus jį stebėjusi. O kiek laiko jums trunka įsitikinti, kad bendraujate su tikru draugu?

- Turbūt ilgai. Turiu tik keletą artimų draugių. Neseniai buvome apsipykusios su geriausia drauge - stiliste Karina Leontjeva, tai apsiverkiau po nežinia kokios pertraukos.

- Kartą esate sakiusi, kad visada baisu klausimo, kylančio pasibaigus projektui: „Kas toliau?“ Dar pavartote darbo skelbimus?

- Pavartau! Didelę profesinę pauzę - beveik ketverių metų - jau ištvėriau. Nes darbas „Dviračio šou“ yra tik malonumas, hobis, suderintas su darbu. Teatre pastarąjį kartą premjeroje suvaidinau 2002 metais Jeano Anouilho „Bamboje“. O kai neturi darbo, neišvengiamai imi manyti, kad ne tą profesiją pasirinkai.

Bet šiuo metu lyg ateina šviesus periodas - jau žinau, kad nuo rudens turėsiu darbų. Dabar repetuoju ir Kosto Smorigino režisuojamame monospektaklyje pagal Sigito Parulskio pjesę „Urvinė moteris“.

- Pokštausite apie moterų ir vyrų nesusikalbėjimą?

- Tikrai nebus vien standartiniai pokštai apie lyčių nesusikalbėjimą. Kita vertus, ar įmanomas moters gyvenimas be vyro?! Aišku, kad ne.

O juokingiausia, kad, pažiūrėjusi spektaklį „Urvinis žmogus“, supratau, jog aš - vyras! Visą spektaklį palaikiau vyrišką poziciją ir nieko sau nepritaikiau iš to, kas buvo kalbama apie moteris.

- O ką santykiuose su moterimis sunkiausiai sekasi suvokti vyrams?

- Viską jie suvokia. Žinote, moterys vyriškėja, vyrai moteriškėja... Aš optimistiškai žiūriu į vyrų ir moterų santykius. Nors kartais ir atrodo, kad kalbame skirtingomis kalbomis.

- Kaip apibūdintumėte vienu žodžiu savo asmeninį gyvenimą?

- Nesusipratimas. (Juokiasi.) Jis - keistas, netelpantis į jokius rėmus. Ir tie rėmai niekada neatsiras. Niekada neturėsiu laimingo asmeninio gyvenimo - bent jau standartiškai įsivaizduojamo.

Man miela matyti, kaip jaunystėje susituokę žmonės užaugina vaikus ir dar gražiai bendrauja. Pavydžiu. Bet man taip neišėjo, ir žinau, kad to nebus. Specialiai ir nemodeliuoju kuria nors kryptimi gyvenimo.

Kreipiu save labiau į darbą nei į asmeninį gyvenimą. Nežinau kodėl - ar dėl to, kad nenusisekus asmeniniam gyvenimui lieka atsidėti darbui, ar nuo pat pradžių taip buvo.

- Gyvenate name. Kas rūpinasi jo priežiūra?

- Aš rūpinuosi. Na, Vytas (Rimantės gyvenimo draugas aktorius Vytautas Šapranauskas. - Red.) padeda, bet jis irgi nemėgsta buities darbų.

- Neretai pavarčius moterų nuotraukų albumus atrodo, kad bėgant metams jos tik gražėja. O kaip jaučiatės jūs?

- Gal laikui bėgant atsiranda kokia moteriška paslaptis. Pavyzdžiui, artimiausias žmogus man sako, kad aš vis dar gražėju. Bet kada nors tas procesas, aišku, sustos, ir tada jau prasidės kitas procesas...

Niekada nelaikiau savęs gražuole. Kai kas nors pagiria, galvoju, ko jis siekia.

- Ar pati mokate sakyti komplimentus, pagirti?

- Pasakau komplimentų ir vyrams, ir moterims. Ir artimiausiam žmogui pasakau. Bet net malonų dalyką sakant man visada norisi pridėti druskos - kad nebūtų per saldu. Ir atvirkščiai - nemalonius dalykus stengiuosi pasakyti juokaudama.

- Koks laimingiausias jūsų gyvenimo periodas?

- Viskas eina juostomis: šviesi, tamsi, šviesi, tamsi. Ir, ko gero, tai priklauso nuo to, ką dirbi ir su kokiais žmonėmis bendrauji.

- Gal dabar, kai atsiranda darbų teatre, atsisakysite televizijos?

- Bet jeigu viską suspėju, gal niekam netrukdo, kad dirbu televizijoje? Televizijoje dirbu ne iš vargo. Man malonumas dirbti su „dviratininkų“ kompanija.

- Pagal išvaizdą jums lyg labiau tiktų draminiai vaidmenys. O pastaruoju metu vis pokštaujate.

- Aš pati manau, kad esu tragikomiško amplua. Ir mieliausia man, kai teatre yra ir juoko, ir ašarų.

- Koks personažas „Dviračio šou“ - jūsų mėgstamiausias?

- Mano meilė - ta Andžela, kuri neseniai tapo blondine. Smagi man ta herojė - švelni, meili, nuoširdžiai kvaila mergina.

- O landžios bei primityvios „Apatinių baltinių“ žurnalistės personažą, atrodo, irgi kuriate su meile...

- Bet jis tikrai neturi vieno prototipo. Tai - visų televizijos gyvenimo būdo žurnalų vedėjų parodija.

Pirmadienis – ne visada sunki diena
TV Eteris Įsijautė švęsti

Kas pasakė, kad pirmadienis – sunki diena? Tik žmogus, neturintis fantazijos.

Šį teiginį, kaip ir kiekvieną pirmadienio vakarą, 19 val. 10 min. per TV3 bandys patvirtinti pramoginė laida „Be tabu“ savaitė.

Per Velykas ir Motinos dieną Lietuvos piliečiai turėjo du laisvus pirmadienius. Atrodo, kad juos švęsti tapo įpročiu.

Tuo įsitikino „Be tabu“ komanda, pirmadienį po švenčių atvykusi į vieną sostinės gydymo įstaigų. 14 valandą čia ūžė puota ir skimbčiojo taurės.

Puotos – viena mėgstamiausių „Be tabu“ temų. Iš pradžių medikai ir Sveikatos apsaugos ministerijos atstovai net nesuvokė, kad juos, švenčiančius kolegos jubiliejų, filmuoja ne draugai ar giminaičiai, o televizija. Po to buvo per vėlu. Vaišių dalyviams teko grįžti prie darbų – pas ligonius.

Kuklus žavesys

Mylimiausiu praėjusių metų politiku „Be tabu“ savaitės išrinktas Darbo partijos narys milijonierius Antanas Bosas laidai svetingai atvėrė savo būsto Palangoje duris.

Jį puošia medžio inkrustacijos ir židiniai. Lauke šeimininkas parodė zoologijos sodą su salamandromis, papūgomis, kanarėlėmis, šunimis ir katėmis.

Čia įrengti keli tvenkiniai, kuriuose plaukioja auksiniai karpiai. Ši rausvos spalvos žuvis kainuoja apie 800 litų.

Svečių pageidavimą jų paragauti iškeptų šeimininkas praleido negirdomis. Tačiau iš kuklios A.Boso buveinės žurnalistai išėjo skaniai pamaitinti.

„Be tabu“ žmogus

Pagaliau paaiškės, kas taps praėjusių metų „Be tabu“ žmogumi. Jį šį kartą rinko žiūrovai, kurie pamatė 10 serijų apie trijų pretendentų nuotykius Gran Kanarijoje.

Antanas ir Sėkla surinko po penkis balsus, o Brigita papuošė vyrų kompaniją.

Visi jie patyrė smagių nuotykių. Brigita iki pat kelionės pabaigos išsaugojo nepakantumą Antanui. Šis liko abejingas seksualiai merginai ir tvirtino, kad jam labiau patinka paslaptingos Gambijos moterys.

Antanas kurorte jautėsi, kalbėjo ir elgėsi kaip marsietis. Vaikinas atsigaudavo tiktai gavęs progą padainuoti koncerte. Sėkla demonstravo toleranciją, retsykiais virstančią būsena „dzin“.

Kam atiteks tradicinis „Be tabu“ apdovanojimas – lazda su bronzine ožio galva, – paaiškės šio pirmadienio vakarą. Žiūrovai spręs, kam atiduoti paskutinį – lemtingą šeštąjį balsą.

„Naujųjų lietuvių“ ir „69 danguje“ staigmenos
TV Eteris Šį vakarą, 19 val. 10 min., TV3 laidoje „Penktadienio muzikos šou“ - daug netikėtumų.

Dėl pagrindinio prizo varžysis 42 metų Danguolė Barauskienė iš Kėdainių. Baigusi dramos režisūrą, ji dirba kultūrinės veiklos organizatore: vaidina teatro studijoje „Logos“, vadovauja vaikų dramos būreliui.

Pagrindinis žaidėjas vyrų pusėje - 27-erių vilnietis Gytis Balčiūnas. Jis - radijo laidų ir renginių vedėjas. Gyčiui laidoje talkins mįslingo bei skandalingo šokių muzikos kolektyvo „Naujieji lietuviai“ vaikinai.

Moterų pusėje kausis seksualiosios grupės „69 danguje“ merginos. Prieš pusantrų metų jos karjerą pradėjo trise. Kalbama, kad dabar trio papildė pabėgėlė iš didžiausių „69 danguje“ konkurenčių grupės „Yva“ - šokėja Goda.

Gandus patvirtino laidos vedėjas Edmundas Kučinskas. Jis ėmėsi burtų, ir studijoje pasirodė grupės naujokė Goda.

Šio vakaro svečiai - dainininkas Egidijus Sipavičius, grupės „Delfinai“ ir „Kastaneda“.

Pradedama atranka į "Alfa.lt" greitojo reagavimo žurnalistų pajėgas
TV EterisRugpjūčio 7-ąją per LNK startuoja naujas realybės šou „Alfa.lt“, kuriame dalyvaus esami ir būsimi žurnalistai.

Laimingieji, komisijos ir balsavusių internautų sprendimu patekę į realybės šou, gyvens ir kurs tikroje redakcijoje. Šou žiūrovai su jų darbo rezultatais galės susipažinti kasdien internete, turės teisę vertinti dalyvių darbą, rašyti apie juos komentarus.

Greitojo reagavimo žurnalistų būrio stovykla truks 8 savaites. Kas savaitę būrys rinks savo vyriausiąjį redaktorių, kuris savaitės pabaigoje atleis du darbuotojus. Vieną iš jų žiūrovai sugrąžins atgal į greitojo reagavimo žurnalistų pajėgas.

Norintys stoti į greitojo reagavimo žurnalistų pajėgas, turi atlikti kovinę užduotį - užpildyti anketą puslapyje www.alfa.lt ir parašyti rašto darbą. Siūlomos trys rašto darbo temos: „We are the winners of “Eurovision“; „Kodėl Lietuva neturi kosmonautų“ ir „Kodėl blondinėms (-ams) nepadeda Dievas“.

Rašinio forma - laisva, atspindinti autoriaus mąstymo laisvę ar stilių. Draudžiama cituoti, plagijuoti kitus žiniasklaidoje nuskambėjusius ar publikuotus pasisakymus, straipsnius. Rašinio apimtis neturi viršyti 3000 ženklų su tarpais. Rašto darbas vertinamas atsižvelgiant į šiuos kriterijus: sugebėjimą plėtoti pasirinktą temą, argumentuoti, iliustruoti faktais, įdomiomis detalėmis; rašinio kompozicijos originalumą, stiliaus savitumą, aiškumą, gramatikos ir stiliaus klaidas.

Iki „Alfa.lt“ pradžios liko 83 dienos!

Daugiau info – www.alfa.lt
Vyrai - apie malonius tėvystės išbandymus
TV Eteris LNK laidoje „Nuo... iki...“ 20 val. 5 min. - įdomios tėviškos meilės istorijos.
Apie tėvo pareigas laidos vedėjai Rūtai Mikelkevičiūtei pasakojo buvęs „Žinių radijo“ vadovas trijų vaikų tėvas Eduardas Eigirdas, vienturtę dukterį auginantis buvusios BTV žinių vedėjos Birutės Budginaitės vyras, komunikacijų specialistas Paulius Bartaševičius ir kol kas dar tik būsimas tėvas LNK laidų vedėjas Algis Ramanauskas.
Algis tėvu taps jau netrukus.
Rūta įsitikino, kad jis neblogai įsivaizduoja, kaip pasikeis gyvenimas namuose atsiradus naujam šeimos nariui.
„Mes įpratę, kad apie vaikus ištisas valandas gali plepėti motinos. O filmuodami šią laidą turėjome progą įsitikinti, kad ta tema malonu šnekėti taip pat ir vyrams“, - gyrė pašnekovus R.Mikelkevičiūtė.
Laidos herojai svarstė, kas yra vyriškumas. Kodėl auginti savo vaiką daugeliui tėvų vis dar atrodo nejauku ir gėda.
O štai išdidūs tėvai laidoje dėstė, kokias pasakas seka vaikams, kaip juos maitina, keičia sauskelnes ir net išdavė, kokie ypatingi metodai padeda greitai užmigdyti mažylius.
„Tango TV“ eteryje startuos laida mamoms „Supermamos!“
TV Eteris Gegužės 21 dieną, sekmadienį, 10.50 val. „Tango TV“ eteryje startuos laida mamoms „Supermamos!“, kurią ves buvusi TV3 žinių orų mergaitė keturių atžalų – 15-ečio Arno, 10-ties Gabrielės, 5-erių Viliaus ir vos vienerių Oskaro – supermama Birutė Šaltytė-Belousovienė.

„Tereikia tik panorėti ir viskas pildosi“, – šypsosi į TV ekraną po pusantrų metų pertraukos sugrįžtanti laidos „Supermamos!“ vedėja. – Eidama motinystės atostogų svajojau kada nors vesti laidą apie šeimą, mamas, namus. Maniškiai, kaip ir aš, labai džiaugiasi šia laida ir naujuoju mano darbu. Tai man puikiausia gimtadienio dovana“.

Pasak B. Šaltytės-Belousovienės, susitvarkyti su nauja laida jai bus lengva, nes mamos „darbas“ jai itin malonus, o visi su vaikais susiję rūpesčiai, buities kasdienybė jos nė kiek nevargina: „Manęs tikrai nepavadinsi nusivylusia namų šeimininke. Esu veikli ir net su mažyliu Oskaru mes sugebame nuveikti galybę darbų per dieną: apkeliauti parduotuves, pasipuošti, surinkti brolius ir seseris iš mokslų, paruošti valgį, papramogauti ir net patarti draugėms, ką daryti susirgus jų vaikams. Noriu, kad ši laida pakeistų požiūrį į motinystę – tai ne vargas, o Dievo dovana“.
Pasak laidos „Supermamos!“ prodiuserio Vyginto Prebergo, ši laida bus skirta ne tik namuose su mažyliais likusioms, o ir aktyviai dirbančioms mamoms: „Laidą kurs pačios mamos: bendrame interneto forume kviesime jas išsakyti savo norus, diskutuoti aktualiausiomis temomis, klausime, kas joms šiuo metu svarbiausia. Laidoje netrūks patarimų ir apie grožį, moteriškumą, nes mama pirmiausia yra moteris ir jeigu ji laiminga, laimingi ir jos vaikai“.
Tiesa, laidoje įdomybių galės rasti ir tėčiai, o ateityje planuojama sukurti ir specialią laidos rubriką „Supertėčiai!“. Naujoji „Tango TV“ laida vykdys ir paramos projektą, kuriame mamos galės padėti vienos kitoms išaugtais vaikų rūbeliais, pinigėliais šeimą ištikus nelaimei ir t.t. Atviras laidos forumas vyks interneto svetainėje Supermama.lt (www.supermama.lt).
Laida mamoms „Supermamos!“ su supermama Birute Šaltyte-Belousoviene – sekmadieniais 10.50 val. per „Tango TV“!
Rūkaliams su šiais metais baigsis katino dienos
Lietuvos naujienos2007 m. sausio 1 d. bus uždrausta rūkyti restoranuose, kavinėse, baruose, kitose viešojo maitinimo įstaigose, klubuose, diskotekose, išskyrus specialiai įrengtus cigarų ar pypkių klubus.

Už šio įstatymo nustatyto reikalavimo pažeidimą juridiniai asmenys bus baudžiami nuo vieno tūkstančio iki penkių tūkstančių litų bauda.

Seimas nepritarė Vyriausybės siūlymui uždrausti rūkyti maitinimo įstaigose nuo 2008 metų pradžios.

"Tai vienas iš reikšmingiausių šios kadencijos Vyriausybės ir Seimo priimtų sprendimų sveikatos apsaugos srityje", - pareiškė Sveikatos apsaugos ministras Žilvinas Padaiga. Liberaldemokratas Julius Veselka tikino, kad draudimas rūkyti maitinimo įstaigose gali paskatinti narkotikų vartojimą.

Liberalo Eligijaus Masiulio nuomone, valdžia labai nenuosekliai elgiasi savo piliečių atžvilgiu: „Iš pradžių buvo aiškūs reikalavimai iki gegužės 1 d. pertvarkyti kavinių patalpas pagal Europos Sąjungos higienos reikalavimus, kas pareikalavo tikrai daug pinigų, įvedant modernias vėdinimo technologijas“. Pasak Seimo nario, nuo 2007 m. sausio 1 d. uždraudus rūkyti, verslininkų investicijos įrengiant modernias vėdinimo technologijas „nueina šuniui ant uodegos“.

Pasaka apie ištvirkusią Eglę žalčių karalienę
TV Eteris Bronius (Algis Ramanauskas) ir Česlovas (Rimas Šapauskas) sukūrė planą, kaip apgauti darbdavį.

Jie nusprendė garažą parduoti, dalį pinigų pragerti, o už likusius emigruoti į Airiją. Ten abu herojai turėjo susirasti gerą darbą, praturtėti ir grįžti milijonieriais.

Tačiau planas nepavyksta - garažo savininkas juos nutveria ir gerokai išspardo abiem užpakalius.

Kvapą užgniaužiantys Broniaus ir Česlovo nuotykiai - laidoje tik vyrams „Ragai“ (LNK), kuri rodoma 22 val. 40 min.

Išvytiems iš garažo laidos herojams pavyksta įsidarbinti lavoninėje. Čia darbas nesudėtingas - jiems tereikia švariai nuplauti lavonus. Tačiau, išgirdę Broniaus ir Česlovo blevyzgas, numirėliai vienas po kito prisikelia ir paknopstom grįžta pas savo artimuosius.

Šioje laidoje taip pat išgirsite pasaką apie pasileidusią Eglę žalčių karalienę, kuri Antrojo pasaulinio karo metais vienu metu mylėdavosi ir su vokiečių kareiviais, ir su sovietiniais partizanais.

Ideali pora
TV Eteris Padiksutuokit visi kartu apie Ideale pora :) Spauskit čia :)
LNK „Grožio fabrikas“ įsikurs moterų kalėjime
TV EterisŠio pirmadienio „Grožio fabriko“ laida bus parengta Panevėžio moterų pataisos namuose. „Prasideda tikrasis pavasaris ir ne tik laisvėje gyvenančios moterys nori būti gražios. „Grožio fabrikas“ išsiruošė į unikalią priešvelykinę akciją, kad į gyvenimą už grotų atneštų dalelę džiaugsmo ir geros nuotaikos“, - sako realybės šou „Grožio fabrikas“ prodiuseris Kristupas Krivickas.

Ne kartą realybės šou kūrėjus yra pasiekę moterų laiškai iš įkalinimo įstaigos, tačiau šou kūrėjai pasijusdavo bejėgiai padėti, nes moterys iš įkalinimo įstaigos nėra išleidžiamos. Tačiau Šv. Velykų proga „Grožio fabriko“ kūrėjai nusprendė patys nuvažiuoti į Panevėžio moterų pataisos namus.

Į kalėjimą vyksta stilistai, kosmetologai, kirpėjai ir kiti Grožio terapijos ir chirurgijos klinikos specialistai.

Iš viso grožio šventėje dalyvaus trys kalėjimo moterys. Tiesa, viena jų kaip tik šią savaitę turėtų išeiti į laisvę. Teismas turėtų patenkinti prašymą dėl išankstinio moters paleidimo į laisvę. Šiuo metu dedamos visos pastangos, kad laisvėn išėjusi dalyvė nesijaustų atskirta nuo visuomenės...

Tikimasi, kad ši „Grožio fabriko“ pavasario akcija praskaidrins ne tik Panevėžyje kalinčių moterų gyvenimą, bet ir padės joms siekti noro pradėti naują gyvenimą.

Bausmę atlikusiai „Grožio fabriko“ dalyvei šou kūrėjai ne tik pakeis išvaizdą, bet ir žada malonių siurprizų.....
Mūsu HTML kodas !
Zaliuko naujienosIdėkit į savo interneto portalą mūsų HTML kodą - Aciū ! Parsisiūst HTML ?
Angliški gandrai Beatą Nicholson aplankys liepą
TV Eteris Dar visai neseniai LTV laidos „Arti toli“ vedėja Beata Nicholson ir jos vyras Tomas tikino, kad pusiau lietuviškas, pusiau britiškas jų gyvenimas artimiausiu metu nesikeis. Tačiau žinia apie pirmosiomis liepos dienomis gimsiantį kūdikį planus gerokai pakoregavo.

Apie tai, kad Beata jau šeštąjį mėnesį laukiasi iki šiol žinojo tik artimiausi žmonės. Jos nuomone, nauja gyvybė - labai intymus ir asmeniškas dalykas, kurio ji nėra linkusi dalintis su visais.

Nėštumas sutuoktiniams buvo staigmena, nes pradėti lauktis mažylių jiedu planavo tik po penkerių vedybinio gyvenimo metų.

Kaip rašo žurnalas „Žmonės“, Beata žada parengti visas laidas iki televizijos sezono pabaigos, o po to į Lietuvą grįš tik rudenį.
TV3 eteryje - muzikinių sveikinimų laida, kurioje nebus tetų ir gėlių vazonėlių
TV Eteris Balandžio 1-ąją, visų melagių dieną, TV3 eteryje startuoja nuotaikinga savaitinė geriausių muzikinių sveikinimų laida „Padovanok dainą!“. Pirmosios savo kolegas, draugus ir artimuosius netikėčiausiomis progomis sveikins ir dainas jiems dedikuos TV3 ir „Tango TV“ televizijos žvaigždės.

„Tai visai kitoks sveikinimų koncertas, nei esame įpratę matyti: čia nebus gražiai susišukavusios tetos su gėlių vazonėliu pašonėje ir eilėraščių lapeliu rankose – artimuosius, draugus, mylimuosius TV3 eteryje Lietuvos žmonės sveikins patys“, – sako laidos „Padovanok dainą!“ prodiuserė Jurga Pukenytė.

Balandžio 1-osios laida su televizijos žvaigždėmis bus ir šventinė – su smagiais pokštais, negirdėtais gandais ir neskaitytais posmais, ir „pavyzdinė“ – TV3 žiūrovai galės pamatyti, kaip šioje laidoje galima bus vienam kitą sveikinti. „Laidos komanda dirbs visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje ir Alytuje. Jei sveikintojai artimuosius norės pasveikinti namie – vyksime į namus, jei studijoje – kviesime į televiziją, jei kavinėje – drauge kelsime šampano taurę“, - tikino prodiuserė.

Sveikinimus artimiesiems į laidą gali siųsti ir užsienyje gyvenantys artimųjų išsiilgę tautiečiai. „Jiems tereikia patiems nusifilmuoti, atsiųsti mums kasetę ir paskambinus išsirinkti dainą. Sveikinimai nemokami, nes TV3 myli savo žiūrovus“, – apie neribotas naujos TV3 laidos galimybes pasakoja ir taisykles vardija J. Pukenytė.

Laidos „Padovanok dainą!“ repertuare – populiariausios ir naujausios Lietuvos muzikos žvaigždžių ir grupių dainos.
TV3 „Penktadienio muzikos šou“ – humoro meistro J.Zavaliausko vestuvės
TV EterisKovo 31 dieną, penktadienį, nuotaikingoji TV3 laida „Penktadienio muzikos šou“ žiūrovus kviečia į vestuves. Tiesiai iš santuokų rūmų į vestuvių pobūvį studijoje atvyks humoro virtuozas Juozas Zavaliauskas ir žavioji jo žmona Ramunė Paškonytė.

Jaunuosius į laidos vedėjų Violetos Riaubiškytės ir Edmundo Kučinsko glėbį grodamas Mendelsono maršą atlydės Šeduvos gimnazijos orkestras.

„Pirmą kartą laidos istorijoje švęsime tikras vestuves! Bus ir dainų, ir ginčų, ir bučinių – žodžiu, švęsime tradiciškai, – pasakoja vestuvių puotos dalyviu tapęs laidos vedėjas E. Kučinskas. – Piršlio vaidmenį atliks neišsenkantis anekdotų šaltinis Raimundas Bingelis, kuris papasakos, kodėl J. Zavaliauskas jau nebe pirmą kartą nutarė tuoktis ir kaip susipažino su perpus už save jaunesne ir beveik dvigubai aukštesne išrinktąja. Jaunikis atrėždamas piršliui pareikš, kad jo naujoji žmona su juo ne miega, o neišsimiega“.

„O saldainius žiūrovams studijoje mėtys svočia – dainininkė Tikroji Išdykėlė. Vyriausios pamergės vaidmuo atiteks raudona suknele pasipuošusiai pagrindinei moterų komandos žaidėjai, moksleivei Indrei Anankaitei iš Alytaus. Prieš ją vestuvių puotoje kovos vyriausias pabrolys – Šeduvos gimnazijos mokytojas ir orkestro vadovas Kęstutis Meškauskas. Vestuvėse bus ir besilinksminančių dainingų svečių – atlikėjas Rolandas Janavičius ir dvi žavios ilgakojės merginos“, – toliau vestuvių scenarijų dėsto gražioji laidos vedėja V. Riaubiškytė.

Įsitraukę į smagų puotos šurmulį, „Penktadienio muzikos šou“ žiūrovai galės su visa svita dainuoti klasikinį vestuvinį repertuarą – „Po stikliuką“, „Oi, Zuzana“.

O E. Kučinsko perspėjimas žaidimo pradžioje, kad vyrų komandai pralaimėjus J. Zavaliauskas atsidurs naujai žmonai po padu, taip išgąsdins jaunuosius, kad nuotaka užtrauks liūdną ištekėjusios moters dalią apraudančią dainą, o auksine gitara jai akompanuos pats jaunasis.
Sugrįžom
Zaliuko naujienos Mūsu svetainė sugrįžo i puslapiai.lt serveri :)
Sekmadienį per TV3 – R.Cicino koncertas draugams
TV EterisSekmadienį, kovo 12-ąją, 20.45 val. TV3 rodys įspūdingą Lietuvos estrados princo Ryčio Cicino muzikinį šou – „Ryčio Cicino koncertas draugams“. Daugiau nei valandos trukmės populiariausių dainų koncerte Rytis Cicinas draugams pasirodys ir su lietuviškos estrados karaliene Janina Miščiukaite, ir su plunksnuotosiomis „Rokada“ šokėjomis, ir duete su operos soliste Aušra Cicėnaite.

Smagiame koncerte R. Cicinui populiariausias dainas dovanos geriausi jo draugai – Lietuvos moterų numylėtinis Žilvinas Žvagulis, smagioji Irena Starošaitė ir tvirtabalsė Arina, estrados princą sveikins gausybė kviestinių Lietuvos pramogų verslo, televizijos ir politikos žvaigždžių, tarp jų ir drauge su dainininku TV3 kelionių realybės šou „Kelionė su žvaigžde“ dalyvavęs pramogų atstovas Jogaila Morkūnas

Muzikinį šou „Ryčio Cicino koncertas draugams“ ves maestro Vytautas Kernagis.

TV3 žiūrovai pavasarį pasitiks klausydami anekdotų
TV Eteris„Jei sumaišytume pekinesą su rūžavu banteliu ir žirafą, gautųsi „Yva““, - tai tik vienas iš daugelio trečiadienio vakarą Kėdainių pramogų klube „Vikonda“ skambėjusių anekdotų, papasakotas DELFI skaitytojams laidos „TV pagalba“ gelbėtojo Gedimino Jauniaus.

Tą vakarą „agurkų sostinėje“ vyko naujojo TV3 televizijos ir kompanijos „Just.TV“ projekto „Didysis anekdotų šou“ filmavimas, startuosiantis kovo 4 dieną. Pavasarinio projekto veidas – charizmatiškasis aktorius, šmaikščių replikų ir humoro jausmo nestokojantis laidų vedėjas, pramogų pasaulio chameleonas Vytautas Šapranauskas.
Reklama
Ta proga pats laidos vedėjas ir dar keletas vakaro svečių DELFI skaitytojams papasakojo kelis šmaikščius anekdotus, susijusius su šių dienų politikos, muzikos ir nūdienos aktualijomis.Laidos „Didysis anekdotų šou“ vedėjas Vytautas Šapranauskas:Mokslininkai nustatė, kad ilgai vartojant „Viagrą“ galimas visiškas apakimas. Vaistų naudojimo instrukcijoje parašyta, kad jeigu erekcija tęsiasi ilgiau nei keturias valandas, apsilankykite pas daktarą. Bet kaip patekti pas daktarą nematant kur eini? O ką jau kalbėti apie vokiečius, kurie vartoja dvi tabletes: vieną – kad reitingas būtų aukštas, o antrą – kad pakiltų ranka.Artūras Zuokas ir Juozas Statkevičius parengė projektą „Kas yra kas Lietuvoje?“. „Jau gegužės mėnesį Vilniaus savivaldybėje visi darbuotojai dėvės uniformas, kad žmonės lengviau pastebėtų su kuo turi reikalą“, – paaiškino A.Zuokas. Darbuotojai taip pat nešios nedidelius varinius varpelius po kaklu, kad juos pastebėtų silpniau matantys.

J.Statkevičius garantavo, kad vyrų uniforma bus ne mažiau atvira ir žavinti, nei moterų. Po savivaldybių darbuotojų kiti uniformas apsivilks Lietuvos gėjai ir lesbietės, Murza, feministės, partijos ir visi kiti tikintieji, nes mes turime teisę žinoti, kas yra kas Lietuvoje.

Anekdotų karalius Raimundas Šilanskas:- Pasakokit, kaip viskas buvo, - sako teisėjas.

Moteriškė atsistoja ir sako:

- Aš vairavau, vyras sėdėjo prie vairo...

“TV pagalbos“ vedėja Aušra Kilkuvienė:Mokytoja paprašo Petriuko, kad parašytų rašinėlį apie tai, ką veikė per vasaros atostogas. Petriukas kalbasi su draugu:

- Varge, nežinau, ką rašyti, nes visą vasarą rūkiau „žolę“, - sunerimęs draugo klausia Petriukas. Draugas jį nuramina ir pataria:

- Vietoj žodžio rūkiau, rašyk žodį skaičiau.

Petriuko rašinys skambėjo maždaug taip:

„Atsikėliau ryte, ką veikt? Paskaičiau. Praėjo kažkiek laiko, nuėjau papusryčiauti, nes mama kvietė. Po to dar šiek tiek paskaičiau. Pasėdėjau ir dar šiek tiek paskaičiau. Smagu skaityti, tai aš ir skaičiau, skaičiau, ilgai skaičiau. Kai gerai paskaičiau, tada nuėjau pas draugą ir tada mes abu skaitėme.“

„TV pagalbos“ gelbėtojas Jonas Stanevičius:

Lietuviui vyrui reikalingos trys žmonos. Pirma turi būti žydaitė, kad vaikai būtų gražūs ir protingi, antra – slavė, kad lovytėj ir sekse viskas būtų gerai, o trečia - lietuvė, nes kapus gerai prižiūri.

„TV pagalbos“ gelbėtoja Agnė Martinaitienė:

Šnekasi dvi blondinės:

- Dariau nėštumo testą, - sako viena blondinė.

- O labai sunkūs klausimai buvo? – paklausė kita.

Laidos “TV pagalba“ gelbėtoja Brigita Budginaitė:Petriukas nemokėjo pasakyti skaičiau trys. Jis sugalvojo, kad labai nori bandelės, nuėjo į parduotuvę ir sako:

- Duokite man keturias bandeles ir vienos nereikia.

Laidos „TV pagalba“ gelbėtoja Neringa Mažeikienė:

Sako, jei per anksti pradedi gyventi lytinį gyvenimą, tai su laiku pradedi lėčiau skaityti.


TV3 televizijos atstovės spaudai padėjėja Indrė Pleskovaite:

Visos moterys vertos sekso, tik ne visos – du kartus.
Reklama
Zaliuko naujienos Norit pailseti ? Siulom jums pabuti uz Lietuvos ribu :) Su siomis kameromis manau laikas neprailgs :) www.kameros.com
Rekomenduoju
Zaliuko naujienos Draugai.lt portalas turi labai dideli ir naudinga privaluma , uzsiregistrvusiems asmenims sis portalas jums dovanoje net 30 SMS išsiusti tarp jusu draugu kurie turi anketas draugai.lt . Rekomenduoju ir jums www.draugai.lt Pastaba : Registruotis draugai.lt portale gali tik gave kvietima sms zinute ar elektroniniu pastu . Taciau tai ne beda , parasykit mums emailu : zaliukas@puslapiai.lt kad mes atsiustumem jums kvietima , zinutes antrasteje yrasykite draugai.lt ir savo mobilaus numeri .
Atsinaujinom
Zaliuko naujienosSveiki , turim gera naujiena , pagaliau musu svetainė atsinaujino ir tapo vėl gyva :) Atkreipkit demesi i meniu - svetainės MP-3 ir MP-3 dainų topas . Gero narsymo :) Akilesni svetainės lankytojei turbut pastebejo kad svetainė patalpinta nuo siol vhost.lt serveryje . Taciau ten.lt adresas nepakito jis buvo ir bus zaliukas.xxi.lt Iki Vasario 20 dienos svetainę bus galima pasiekti ir senuoju adresu zaliukas.puslapiai.lt
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
5,432,152 unikalūs lankytojai