19/05/2021 02:11
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 2

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
LNK „Grožio fabrikas“ įsikurs moterų kalėjime
TV EterisŠio pirmadienio „Grožio fabriko“ laida bus parengta Panevėžio moterų pataisos namuose. „Prasideda tikrasis pavasaris ir ne tik laisvėje gyvenančios moterys nori būti gražios. „Grožio fabrikas“ išsiruošė į unikalią priešvelykinę akciją, kad į gyvenimą už grotų atneštų dalelę džiaugsmo ir geros nuotaikos“, - sako realybės šou „Grožio fabrikas“ prodiuseris Kristupas Krivickas.

Ne kartą realybės šou kūrėjus yra pasiekę moterų laiškai iš įkalinimo įstaigos, tačiau šou kūrėjai pasijusdavo bejėgiai padėti, nes moterys iš įkalinimo įstaigos nėra išleidžiamos. Tačiau Šv. Velykų proga „Grožio fabriko“ kūrėjai nusprendė patys nuvažiuoti į Panevėžio moterų pataisos namus.

Į kalėjimą vyksta stilistai, kosmetologai, kirpėjai ir kiti Grožio terapijos ir chirurgijos klinikos specialistai.

Iš viso grožio šventėje dalyvaus trys kalėjimo moterys. Tiesa, viena jų kaip tik šią savaitę turėtų išeiti į laisvę. Teismas turėtų patenkinti prašymą dėl išankstinio moters paleidimo į laisvę. Šiuo metu dedamos visos pastangos, kad laisvėn išėjusi dalyvė nesijaustų atskirta nuo visuomenės...

Tikimasi, kad ši „Grožio fabriko“ pavasario akcija praskaidrins ne tik Panevėžyje kalinčių moterų gyvenimą, bet ir padės joms siekti noro pradėti naują gyvenimą.

Bausmę atlikusiai „Grožio fabriko“ dalyvei šou kūrėjai ne tik pakeis išvaizdą, bet ir žada malonių siurprizų.....
Mūsu HTML kodas !
Zaliuko naujienosIdėkit į savo interneto portalą mūsų HTML kodą - Aciū ! Parsisiūst HTML ?
Angliški gandrai Beatą Nicholson aplankys liepą
TV Eteris Dar visai neseniai LTV laidos „Arti toli“ vedėja Beata Nicholson ir jos vyras Tomas tikino, kad pusiau lietuviškas, pusiau britiškas jų gyvenimas artimiausiu metu nesikeis. Tačiau žinia apie pirmosiomis liepos dienomis gimsiantį kūdikį planus gerokai pakoregavo.

Apie tai, kad Beata jau šeštąjį mėnesį laukiasi iki šiol žinojo tik artimiausi žmonės. Jos nuomone, nauja gyvybė - labai intymus ir asmeniškas dalykas, kurio ji nėra linkusi dalintis su visais.

Nėštumas sutuoktiniams buvo staigmena, nes pradėti lauktis mažylių jiedu planavo tik po penkerių vedybinio gyvenimo metų.

Kaip rašo žurnalas „Žmonės“, Beata žada parengti visas laidas iki televizijos sezono pabaigos, o po to į Lietuvą grįš tik rudenį.
TV3 eteryje - muzikinių sveikinimų laida, kurioje nebus tetų ir gėlių vazonėlių
TV Eteris Balandžio 1-ąją, visų melagių dieną, TV3 eteryje startuoja nuotaikinga savaitinė geriausių muzikinių sveikinimų laida „Padovanok dainą!“. Pirmosios savo kolegas, draugus ir artimuosius netikėčiausiomis progomis sveikins ir dainas jiems dedikuos TV3 ir „Tango TV“ televizijos žvaigždės.

„Tai visai kitoks sveikinimų koncertas, nei esame įpratę matyti: čia nebus gražiai susišukavusios tetos su gėlių vazonėliu pašonėje ir eilėraščių lapeliu rankose – artimuosius, draugus, mylimuosius TV3 eteryje Lietuvos žmonės sveikins patys“, – sako laidos „Padovanok dainą!“ prodiuserė Jurga Pukenytė.

Balandžio 1-osios laida su televizijos žvaigždėmis bus ir šventinė – su smagiais pokštais, negirdėtais gandais ir neskaitytais posmais, ir „pavyzdinė“ – TV3 žiūrovai galės pamatyti, kaip šioje laidoje galima bus vienam kitą sveikinti. „Laidos komanda dirbs visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje ir Alytuje. Jei sveikintojai artimuosius norės pasveikinti namie – vyksime į namus, jei studijoje – kviesime į televiziją, jei kavinėje – drauge kelsime šampano taurę“, - tikino prodiuserė.

Sveikinimus artimiesiems į laidą gali siųsti ir užsienyje gyvenantys artimųjų išsiilgę tautiečiai. „Jiems tereikia patiems nusifilmuoti, atsiųsti mums kasetę ir paskambinus išsirinkti dainą. Sveikinimai nemokami, nes TV3 myli savo žiūrovus“, – apie neribotas naujos TV3 laidos galimybes pasakoja ir taisykles vardija J. Pukenytė.

Laidos „Padovanok dainą!“ repertuare – populiariausios ir naujausios Lietuvos muzikos žvaigždžių ir grupių dainos.
TV3 „Penktadienio muzikos šou“ – humoro meistro J.Zavaliausko vestuvės
TV EterisKovo 31 dieną, penktadienį, nuotaikingoji TV3 laida „Penktadienio muzikos šou“ žiūrovus kviečia į vestuves. Tiesiai iš santuokų rūmų į vestuvių pobūvį studijoje atvyks humoro virtuozas Juozas Zavaliauskas ir žavioji jo žmona Ramunė Paškonytė.

Jaunuosius į laidos vedėjų Violetos Riaubiškytės ir Edmundo Kučinsko glėbį grodamas Mendelsono maršą atlydės Šeduvos gimnazijos orkestras.

„Pirmą kartą laidos istorijoje švęsime tikras vestuves! Bus ir dainų, ir ginčų, ir bučinių – žodžiu, švęsime tradiciškai, – pasakoja vestuvių puotos dalyviu tapęs laidos vedėjas E. Kučinskas. – Piršlio vaidmenį atliks neišsenkantis anekdotų šaltinis Raimundas Bingelis, kuris papasakos, kodėl J. Zavaliauskas jau nebe pirmą kartą nutarė tuoktis ir kaip susipažino su perpus už save jaunesne ir beveik dvigubai aukštesne išrinktąja. Jaunikis atrėždamas piršliui pareikš, kad jo naujoji žmona su juo ne miega, o neišsimiega“.

„O saldainius žiūrovams studijoje mėtys svočia – dainininkė Tikroji Išdykėlė. Vyriausios pamergės vaidmuo atiteks raudona suknele pasipuošusiai pagrindinei moterų komandos žaidėjai, moksleivei Indrei Anankaitei iš Alytaus. Prieš ją vestuvių puotoje kovos vyriausias pabrolys – Šeduvos gimnazijos mokytojas ir orkestro vadovas Kęstutis Meškauskas. Vestuvėse bus ir besilinksminančių dainingų svečių – atlikėjas Rolandas Janavičius ir dvi žavios ilgakojės merginos“, – toliau vestuvių scenarijų dėsto gražioji laidos vedėja V. Riaubiškytė.

Įsitraukę į smagų puotos šurmulį, „Penktadienio muzikos šou“ žiūrovai galės su visa svita dainuoti klasikinį vestuvinį repertuarą – „Po stikliuką“, „Oi, Zuzana“.

O E. Kučinsko perspėjimas žaidimo pradžioje, kad vyrų komandai pralaimėjus J. Zavaliauskas atsidurs naujai žmonai po padu, taip išgąsdins jaunuosius, kad nuotaka užtrauks liūdną ištekėjusios moters dalią apraudančią dainą, o auksine gitara jai akompanuos pats jaunasis.
Sugrįžom
Zaliuko naujienos Mūsu svetainė sugrįžo i puslapiai.lt serveri :)
Sekmadienį per TV3 – R.Cicino koncertas draugams
TV EterisSekmadienį, kovo 12-ąją, 20.45 val. TV3 rodys įspūdingą Lietuvos estrados princo Ryčio Cicino muzikinį šou – „Ryčio Cicino koncertas draugams“. Daugiau nei valandos trukmės populiariausių dainų koncerte Rytis Cicinas draugams pasirodys ir su lietuviškos estrados karaliene Janina Miščiukaite, ir su plunksnuotosiomis „Rokada“ šokėjomis, ir duete su operos soliste Aušra Cicėnaite.

Smagiame koncerte R. Cicinui populiariausias dainas dovanos geriausi jo draugai – Lietuvos moterų numylėtinis Žilvinas Žvagulis, smagioji Irena Starošaitė ir tvirtabalsė Arina, estrados princą sveikins gausybė kviestinių Lietuvos pramogų verslo, televizijos ir politikos žvaigždžių, tarp jų ir drauge su dainininku TV3 kelionių realybės šou „Kelionė su žvaigžde“ dalyvavęs pramogų atstovas Jogaila Morkūnas

Muzikinį šou „Ryčio Cicino koncertas draugams“ ves maestro Vytautas Kernagis.

TV3 žiūrovai pavasarį pasitiks klausydami anekdotų
TV Eteris„Jei sumaišytume pekinesą su rūžavu banteliu ir žirafą, gautųsi „Yva““, - tai tik vienas iš daugelio trečiadienio vakarą Kėdainių pramogų klube „Vikonda“ skambėjusių anekdotų, papasakotas DELFI skaitytojams laidos „TV pagalba“ gelbėtojo Gedimino Jauniaus.

Tą vakarą „agurkų sostinėje“ vyko naujojo TV3 televizijos ir kompanijos „Just.TV“ projekto „Didysis anekdotų šou“ filmavimas, startuosiantis kovo 4 dieną. Pavasarinio projekto veidas – charizmatiškasis aktorius, šmaikščių replikų ir humoro jausmo nestokojantis laidų vedėjas, pramogų pasaulio chameleonas Vytautas Šapranauskas.
Reklama
Ta proga pats laidos vedėjas ir dar keletas vakaro svečių DELFI skaitytojams papasakojo kelis šmaikščius anekdotus, susijusius su šių dienų politikos, muzikos ir nūdienos aktualijomis.Laidos „Didysis anekdotų šou“ vedėjas Vytautas Šapranauskas:Mokslininkai nustatė, kad ilgai vartojant „Viagrą“ galimas visiškas apakimas. Vaistų naudojimo instrukcijoje parašyta, kad jeigu erekcija tęsiasi ilgiau nei keturias valandas, apsilankykite pas daktarą. Bet kaip patekti pas daktarą nematant kur eini? O ką jau kalbėti apie vokiečius, kurie vartoja dvi tabletes: vieną – kad reitingas būtų aukštas, o antrą – kad pakiltų ranka.Artūras Zuokas ir Juozas Statkevičius parengė projektą „Kas yra kas Lietuvoje?“. „Jau gegužės mėnesį Vilniaus savivaldybėje visi darbuotojai dėvės uniformas, kad žmonės lengviau pastebėtų su kuo turi reikalą“, – paaiškino A.Zuokas. Darbuotojai taip pat nešios nedidelius varinius varpelius po kaklu, kad juos pastebėtų silpniau matantys.

J.Statkevičius garantavo, kad vyrų uniforma bus ne mažiau atvira ir žavinti, nei moterų. Po savivaldybių darbuotojų kiti uniformas apsivilks Lietuvos gėjai ir lesbietės, Murza, feministės, partijos ir visi kiti tikintieji, nes mes turime teisę žinoti, kas yra kas Lietuvoje.

Anekdotų karalius Raimundas Šilanskas:- Pasakokit, kaip viskas buvo, - sako teisėjas.

Moteriškė atsistoja ir sako:

- Aš vairavau, vyras sėdėjo prie vairo...

“TV pagalbos“ vedėja Aušra Kilkuvienė:Mokytoja paprašo Petriuko, kad parašytų rašinėlį apie tai, ką veikė per vasaros atostogas. Petriukas kalbasi su draugu:

- Varge, nežinau, ką rašyti, nes visą vasarą rūkiau „žolę“, - sunerimęs draugo klausia Petriukas. Draugas jį nuramina ir pataria:

- Vietoj žodžio rūkiau, rašyk žodį skaičiau.

Petriuko rašinys skambėjo maždaug taip:

„Atsikėliau ryte, ką veikt? Paskaičiau. Praėjo kažkiek laiko, nuėjau papusryčiauti, nes mama kvietė. Po to dar šiek tiek paskaičiau. Pasėdėjau ir dar šiek tiek paskaičiau. Smagu skaityti, tai aš ir skaičiau, skaičiau, ilgai skaičiau. Kai gerai paskaičiau, tada nuėjau pas draugą ir tada mes abu skaitėme.“

„TV pagalbos“ gelbėtojas Jonas Stanevičius:

Lietuviui vyrui reikalingos trys žmonos. Pirma turi būti žydaitė, kad vaikai būtų gražūs ir protingi, antra – slavė, kad lovytėj ir sekse viskas būtų gerai, o trečia - lietuvė, nes kapus gerai prižiūri.

„TV pagalbos“ gelbėtoja Agnė Martinaitienė:

Šnekasi dvi blondinės:

- Dariau nėštumo testą, - sako viena blondinė.

- O labai sunkūs klausimai buvo? – paklausė kita.

Laidos “TV pagalba“ gelbėtoja Brigita Budginaitė:Petriukas nemokėjo pasakyti skaičiau trys. Jis sugalvojo, kad labai nori bandelės, nuėjo į parduotuvę ir sako:

- Duokite man keturias bandeles ir vienos nereikia.

Laidos „TV pagalba“ gelbėtoja Neringa Mažeikienė:

Sako, jei per anksti pradedi gyventi lytinį gyvenimą, tai su laiku pradedi lėčiau skaityti.


TV3 televizijos atstovės spaudai padėjėja Indrė Pleskovaite:

Visos moterys vertos sekso, tik ne visos – du kartus.
Reklama
Zaliuko naujienos Norit pailseti ? Siulom jums pabuti uz Lietuvos ribu :) Su siomis kameromis manau laikas neprailgs :) www.kameros.com
Rekomenduoju
Zaliuko naujienos Draugai.lt portalas turi labai dideli ir naudinga privaluma , uzsiregistrvusiems asmenims sis portalas jums dovanoje net 30 SMS išsiusti tarp jusu draugu kurie turi anketas draugai.lt . Rekomenduoju ir jums www.draugai.lt Pastaba : Registruotis draugai.lt portale gali tik gave kvietima sms zinute ar elektroniniu pastu . Taciau tai ne beda , parasykit mums emailu : zaliukas@puslapiai.lt kad mes atsiustumem jums kvietima , zinutes antrasteje yrasykite draugai.lt ir savo mobilaus numeri .
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,270,081 unikalūs lankytojai