01/12/2021 17:41
Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Shoutbox
You must login to post a message.

No messages have been posted.
Navigacija
· Namai
· Straipsniai
· Siuntimai
· DUK
· Forumas
· Web nuorodos
· Nauja kategorija
· Kontaktai
· Pateikti nuorodą
· Pateikti naujienas
· Pateikti straipsnį
· Rekomenduokit mus
· Mūsų darbai
· Su Nomeda
· Dainius
· Foto galerija
· Šį vakarą tv rodys
· TV programos
· MP-3
· TV eteris
Forumo temos
Naujausios temos
· Kokios muzikos norė...
· Juokai
· Norit moderuoti koki...
· TV pagalba.
Populiariausios temos
Temų nėra
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 101
· Naujausias narys: test
Skaitliukas Nr.1
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Naujame kultinio serialo „Moterys meluoja geriau“ sezone – jau gerai pažįstami ir nauji veidai
Naujame kultinio serialo „Moterys meluoja geriau“ sezone – jau gerai pažįstami ir nauji veidaiJau nuo pirmadienio TV3 televizijos žiūrovai išvys legendinio serialo „Moterys meluoja geriau“ tęsinį. 13-asis sezonas atneš intriguojančių akimirkų, juoko ir įkvepiančios meilės. Vėl sutiksime pasiilgtus aktorius, o kai kuriuos iš jų seriale nuo šiol matysime kur kas dažniau nei buvo įprasta. Ryškų vaidmenį „Moterys meluoja geriau“ atliks aktorė Vaida Buranovė, melomanams dar pažįstama, kaip atlikėja Alice Way. Ne veltui jos personažo vardas – Muzika.

„Šiemet Muzikos yra daugiau nei dvyliktame sezone ir gerokai daugiau nei devintame. Muzika gali būti paviršutiniška, pikta, kalė ir t.t. Bet mes pamatome ir jos vidų, kuris yra paliestas įvairių asmeninių istorijų. Ir tai jai suteikia labai daug dimensijos. Atsiranda supratimas, kodėl ji elgiasi taip, kaip elgiasi. Na, ir dar šiemet jos gyvenime bus daugiau santykių, kurie bus gilesni nei paremti tarkime materialių dalykų“, – kalbėjo raudonplaukė aktorė.

Vaida juokiasi, kad Muzikos personažas į ją asmeniniame gyvenime panašus ne tik dėl su viena jos profesijų susijusio herojės vardo, rašoma pranešime spaudai. Ji ir pati gyvenime yra daugialypė asmenybė, sugebanti dirbti ne tik scenoje bei filmavimo aikštelėje, bet ir politikoje ar filosofijos srityje.

„Galbūt mes panašios tuo, kad aš to savo daugialypumo neslepiu, pakankamai daug apie tai kalbu. Gerai, kad žmogus gali save realizuoti daugelyje sričių. Tai yra. Tas standartas, kad mes galime būti geri darydami tik vieną, gali būti laužomas. Man atrodo, kad Muzika irgi yra standartų laužytoja. Jai viskas patinka, ji visko imasi ir viską išbando“, – apie savo asmenybės ir atliekamo vaidmens sąsajas kalbėjo serialo aktorė.

Paklausta, ar nesibaimina, kad Muzikos lengvabūdiškumas gali daryti įtaką aplinkinių požiūriui į ją ar kitoms jos specialybėms, moteris patikino pastebėjusi, kad dažniausiai atskirtis tarp jos atliekamo vaidmens ir Vaidos – didžiulė. Aplinkiniai etikečių kol kas nelipdo.

Vaida pasidžiaugė, kad bet kokius panašius nesklandumus atpirktų serialo filmavimo aikštelėje tvyranti dvasia. Kartais ir 7 val. ryte grimo kėdėje atsidurianti aktorė sako, kad jausmas tvyrantis susitikus su kolegomis – fantastinis.

„Mes esame labai atviri ir šilti vieni su kitais. Tai yra žmonės, kuriuos, atėjęs į filmavimo aikštelę, iš karto apsikabini. Kažkas manęs klausė: „Kaip tu gali taip anksti keltis?“. O aš atsikeliu norėdama į darbą. Aš noriu pamatyti tuos žmones, man gera daryti tai, ką darau ir daryti tai su šiais žmonėmis. Pastaruoju metu jaučiuosi pakylėta“, – patikino aktorė.
Prie „Klauskite daktaro“ kūrėjų komandos prisijungia kardiologė profesorė dr. Jurgita Plisienė
Prie „Klauskite daktaro“ kūrėjų komandos prisijungia kardiologė profesorė dr. Jurgita PlisienėPrie žiūrovų pamėgtos LRT TELEVIZIJOS laidos „Klauskite daktaro“ kūrėjų komandos jungiasi gydytoja kardiologė profesorė Jurgita Plisienė. 25-erių metų darbo patirtį turinti gydytoja naujame TV sezone laidą ves pasikeisdama su daktaru profesoriumi Alvydu Unikausku. Naujajame sezone taip pat matysime ir Liepą Norkevičienę.

Ištikimiems laidos žiūrovams prof. J. Plisienė jau yra pažįstama – profesorė yra ne kartą dalyvavusi „Klauskite daktaro“ laidose, kuriose kalbėjo apie širdies ir kraujagyslių ligas, visame pasaulyje nusinešančias daugiausia žmonių gyvybių.

„Edukacinė laida „Klauskite daktaro“ Lietuvos žmonėms yra labai reikalinga laida. Tą girdžiu ir iš savo pačios pacientų, kurie laidą žiūri ir vertina. Laida yra ne vien tik apie ligas ir jų gydymą, bet taip pat ir apie ligų prevenciją, sveiką gyvenseną, apie tai, kaip nesusirgti. Būtina apie tai kalbėti ir edukuoti mūsų žmones. Prisijungdama prie laidos kūrėjų komandos jaučiu ir didelę atsakomybę žiūrovams ir kolegoms medikams, kad laida būtų naudinga, o joje pateikiama informacija patikrinta ir patikima“, – sako profesorė J. Plisienė

Medicinos mokslų daktaro laipsnį J. Plisienė apsigynė Vokietijoje, šiuo metu dirba Kaune, kur eina Kauno klinikų kardiologijos klinikos Konsultacijų ir diagnostikos skyriaus vadovės pareigas, yra Lietuvos sveikatos mokslų universiteto profesorė.

Laidą „Klauskite daktaro“ žiūrėkite nuo rugpjūčio 31 d. per LRT TELEVIZIJĄ pirmadieniais – ketvirtadieniais nuo 18.30 valandos. Atsižvelgiant į situaciją dėl COVID-19, laida naujame sezone bus filmuojama be žiūrovų. Laidos įrašus taip pat galima žiūrėti LRT mediatekoje.

LRT TELEVIZIJOS laida „Klauskite daktaro“ rodoma šeštąjį sezoną, nuo 2015 metų.

Aktorius Tadas Gryn prisipažino, kad jo širdis jau užimta
Aktorius Tadas Gryn prisipažino, kad jo širdis jau užimtaVienas žinomiausių lietuviškų serialų aktorių, „Sidabrinės gervės“ apdovanojimą už geriausią aktoriaus vaidmenį pelnęs Tadas Gryn – apmąstymuose. Niekas nėra jo matęs atliekant geraširdžio, ramaus, šeimos vyro vaidmens. Visi įpratę Tadą matyti nuolat besisukant nusikaltimų ir intrigų sūkuryje. Kaip teigia pats aktorius, jis nežino, kodėl taip yra. „Aš neseniai pats susimąsčiau, kodėl aš visada kviečiamas vaidinti blogiečius. Bet rimtai... Gal vizualiai mano išvaizda primena blogą žmogų. O gal aš ir esu blogas žmogus?“ – juokiasi aktorius.

Realiame gyvenime aktorius yra visai kitoks, todėl ekrane matydama savo sūnų Tado mama ne juokais piktinasi. „Esu tikrai geras žmogus, romantikas, atliekami vaidmenys tikrai neatitinka mano asmenybės, nebent kartais gal vienas kitas niuansas išlenda. Mano tėvų požiūris į mano darbą yra normalus, juk jie žino, kad vaidinu. Tik mama žiūrėdama kažkurio serialo epizodą susinervino, kad mane nužudė, ir sakė, kaip aš galiu žiūrėti, kai mano sūnų žudo!“ – prisiminimais dalinasi Tadas.

Gryn prisipažįsta, kad jau beveik penkiolika metų būdamas aktorystėje turėjo daug abejonių dėl šio savo pasirinkimo. „Aišku, kad visko buvo! Gana dažnai būna tokių abejonių, net ir dabar. Bet jeigu reiktų keisti profesiją, nežinau, ką veikčiau, turbūt labai ilgą laiką galvočiau. Nors ilgainiui iškiltų ir finansinių klausimų, kad jau nebūtų iš ko rinktis ir reiktų eiti dirbti, vis tiek stengčiausi daryti tai, kas man patiktų“, – pasakoja Tadas Gryn.

Nors šiuo metu aktorius paskendęs darbuose, tačiau, nors ir trumpam, pavyko jį grąžinti laiku atgal. Paklaustas apie pirmąją meilę Tadas su šypsena veide prisimena vaikų darželio laikus. „Oi, vaikystėje buvo labai daug meilių ir jos dažnai keisdavosi... Puikiai atsimenu savo simpatiją darželyje. Tuo metu, kai esi mažas, dar nelabai žinai skirtumų tarp mergaičių ir berniukų, ypač fiziologinių, ir tada ta simpatija mane nusivedė į tualetą parodyti, kokie tie skirtumai iš tikrųjų yra“, – juokiasi Tadas.

Nors vaikystėje Tadas turėjo daug simpatijų, tačiau ilgainiui viskas pasikeitė ir aktorius teigia, kad per savo gyvenimą nuoširdžiai pamilęs yra mažai kartų. Taip pat, jis prisipažino, kad šiuo metus puoselėja šiltus jausmus merginai, tačiau neatskleidžia, kas ji tokia.

Jau nuo rugsėjo mėnesio per LNK televiziją aktorių Tadą Gryn galėsime išvysti trečiajame serialo „Rimti reikalai“ sezone. Apie naują vaidmenį seriale Tadas nedaugžodžiauja. „Daug pasakoti negaliu, nes tada užbėgsime į priekį ir atskleisime scenarijų. Naujajame serialo sezone atgysiu kaip Rolas, karštakošiškai šaltakraujis vaikinas, kuriam nieko nekainuoja kito žmogaus gyvybė. Rolas viską labai paprastai gali išspręsti. O kurią pusę palaikyti būsiu linkęs, sužinos tik ištikimiausi gerbėjai, sulaukę rugsėjo. O gal būsiu priešas visiems?“ – trumpai prasitaria Tadas Gryn.

Trečiasis serialo „Rimti reikalai“ sezonas – jau rugsėjį per LNK.
Po 13 metų į LNK eterį sugrįžta Livija Gradauskienė
Po 13 metų į LNK eterį sugrįžta Livija Gradauskienė25–erių metų jubiliejų švenčianti LNK televizija savo žiūrovams ruošia ypatingą staigmeną – paslaptingiausią muzikinį šou – „Kaukės”. Šio projekto komisijos narės kėdę užims ir televizijos bei radijo mylėtojams puikiai žinoma Livija Gradauskienė.

„Mano aplinkoje daug žmonių, kurie domisi televizija ir jos naujienomis, todėl kai pirmą kartą išvydau šį šou, supratau, kad tai yra didžiausias stebuklas, koks begali būti. Čia kiekviena akimirka kupina siurprizų. Mes gyvename tokiame laike, kai visko aplink daug, todėl pojūčiai tarsi atbunka, o šis projektas priverčia ir atidžiai klausytis, ir įdėmiai stebėti, ir kiekvieną kartą nustebti, nes po kauke slėpėsi tas žmogus, apie kurį gal net nepagalvojai! Labai džiaugiuosi, kad būtent LNK įsigijo teises į šį formatą ir kad man teks laimė tapti jo dalimi” – pranešime spaudai įspūdžiais apie naująjį projektą dalinasi Livija Gradauskienė.

Moteris pasitiki savo jėgomis, mat daugelio metų patirtis dirbant radijo stotyje ir buvimas komisijoje muzikinėje laidoje išugdė itin aštrią klausą, ji išmoko girdėti atlikėjų balso niuansus, įsiklausyti į tembro specifiką.

„Man atrodo, kad lengviausiai aplink pirštą mane galėtų apvynioti žmogus, kurio nebuvau lig šiol girdėjusi dainuojančio, bet iš kitų muzikinių projektų žinau, kad mūsų atlikėjai moka labai profesionaliai keisti balsus ir, gali būti, kad net daugybę kartų girdėtas atlikėjo balsas čia nuskambės visiškai kitaip ir aš neatspėsiu! Žinokit, nei euro nestatyčiau, kad kurį nors žmogų atspėsiu iškart, labai savimi abejoju šiuo atveju, nes visai kas kita klausytis dainos matant ją atliekantį žmogų ir daug sudėtingiau stebėti tik personažą” – pasakoja L. Gradauskienė.

Šou „Kaukės” dalyviu galėjo tapti bet kuris gerai Lietuvoje žinomas žmogus. Komisijos nariams teks pasitelkti visas žinias, visus prisiminimus, kaip viena ar kita įžymybė juda, kalba ir kaip galėtų skambėti jos balsas dainuojant. Būtent komisijos nariai kiekvienos laidos pabaigoje turės išsirinkti vieną kaukę, kurią nuspręs atskleisti ir visi sužinosime, kas gi po konkrečiu personažu slėpėsi.
„Žinokit, jei tarp dalyvių būtų prezidentas Gitanas Nausėda, gali būti, kad aš atpažinčiau, nes esu girdėjusi jį dainuojant!” – juokiasi Livija.

Prieš šešiolika metų kartu su Leonardu Pobedonoscevu LNK eteryje vedusi kultinę laidą „Myli nemyli”, Livija džiaugiasi, kad po ilgo laiko tarpo susitiks ir Vaidotą Valiukevičių, kuris tuomet jos vedamoje laidoje buvo dalyvis ir ieškojo antrosios pusės. „Labai smagu, kad susitiksime su Vaidotu jau visiškai skirtinguose amplua, nei tada. Šį kartą jis taip pat bus komisijoje, tikiuosi, sėdėsime šalia?” – šypsosi L. Gradauskienė, trejus metus buvusi itin populiarios LNK laidos „Myli nemyli“ vedėja.

„Labai laukiu „Kaukių“ premjeros. Labai smalsu, kas gi slėpsis po kaukėmis, o jei netyčia ir Ed Sheeranas ten būtų, tai išvis tobula” – juokiasi naujojo projekto komisijos narė L. Gradauskienė.

Paslaptingiausias muzikinis šou televizijų istorijoje „Kaukės” – jau greitai LNK eteryje.
TV3 sveikina su Naujais ir kviečia švęsti naują pradžią!
TV3 sveikina su Naujais ir kviečia švęsti naują pradžią!Vasarai bėgant į pabaigą, daugelis pradeda ruoštis naujoms pradžioms: naujiems mokslo metams, naujam gyvenimo tarpsniui, kai iš tėvų namų išsikraustoma studijuoti į kitą miestą, naujiems darbams po atostogų...

Naujai pradžiai ruošiasi ir didžiausia žiniasklaidos grupė TV3. Naują televizijos sezoną ji pradeda su šūkiu „Su Naujais!”. Ir pristato naujojo sezono įvaizdinį klipą:

Kažkada labai garsus politikas spaudos konferencijoje pirmadienį visiems palinkėjo gero savaitgalio ir sukėlė didžiulę nuostabos bangą. Išgirdus TV3 naujojo sezono šūkį „Su Naujais!“ taip pat galima susimėtyti, ar viskas čia gerai su laiko nuovoka, juk dar tik vasaros pabaiga. Tačiau užtikriname, kad tai ne kalendorinė klaida, o pozityvi žinutė kviečianti švęsti naują etapą.

Akivaizdu, kad rudens pradžia atneša žymiai daugiau naujų dalykų nei sausio pirmąją prasidedantys Naujieji metai Tai, kodėl pabaigus vasaros atostogas nesušukus „su Naujais!“? Su naujais draugais, su naujais jausmais, įvykiais, potyriais. Su naujom laidom, kelionėm, istorijom. Su naujais džiaugsmais ir... iššūkiais.

„TV3 žiniasklaidos grupė kuria naują tradiciją – rudens pradžioje švęsti „Naujuosius“. Juk šimtai tūkstančių žiūrovų pripažįsta, kad naujojo televizijos sezono jie laukia kaip didžiausios šventės. Tačiau frazė „Su Naujais“ – ne vien apie televiziją. Tai – apie mus, mūsų iššūkius, pozityvumą, užsidegimą ir gebėjimą atsinaujinti bet kokiomis aplinkybėmis. Tad po frazės „Su Naujais...“ palikime daugtaškį ir tegu kiekvienas įsirašo savo sėkmę nešančią sakinio pabaigą“, – naujo sezono idėją pristatė TV3 žiniasklaidos grupės vadovė Laura Blaževičiūtė.

Naują pradžią skelbia visi TV3 žiniasklaidos grupės TV kanalai (TV3, TV6, TV8), radijo stotis „Power Hit Radio“ ir naujienų bei pramogų portalas tv3.lt. Visi jie pasiūlys vienokių ar kitokių naujovių žiūrovams, skaitytojams bei klausytojams.

TV3 eteryje – tradicinių ir naujų laidų kokteilis

Naujajame TV3 televizijos sezone žiūrovai išvys ir jau pamėgtas, ilgalaikes tradicijas suformavusias laidas, tokias kaip: „Gero vakaro šou“, „Prieš srovę“, „TV Pagalba“, „Farai“, „Pasaulis pagal moteris“, „Svajonių sodai“ ir neseniai startavusias, bet daugelį simpatijų pelniusias naujas laidas, pvz., „galvOK“, „La maistas“, „Tėvų darželis“, „Namų idėja su IKEA“ ir kitos.

Bene didžiausia TV3 sezono naujiena – muzikinis projektas „X Faktorius. Žvaigždės“. Jo išskirtinumas – scenoje pasirodys Lietuvoje garsūs ir savo srityje puikiai žinomi žmonės, turėję svajonę dainuoti, bet jos nerealizavę. Tai bus ir žymūs sportininkai, rašytojai, TV laidų vedėjai, iš viso – 32 drąsuoliai, pasiryžę įgyvendinti savo svajonę ir nepabūgę didžiosios scenos. Laukia tikrai daug netikėtumų ir išskirtinė galimybė pamatyti žinomus žmones visai kitokiame amplua.

TV žiūrovų naujiena lauks ir kiekvieną pirmadienį – startuos nauja diskusijų, pokalbių laida, kurioje per humoro prizmę bus nagrinėjamos svarbiausios nūdienos aktualijos.

Žiūrovų dėmesiui – naujausi filmai ir serialai

TV3 sezonas bus gausus ir naujais filmais bei serialais. Žiūrovai išvys garsiai nuskambėjusį „Mano meilė karantinas“ serialą ir intriguojantį, kriminalinį pasaulį atskleidžiantį – „Gaujų karai“. Neliks nuskriausti ir meilės, bei intrigų gerbėjai – tryliktą sezoną pradės „Moterys meluoja geriau“ serialas.

„Didysis penktadienio filmas“ tradiciškai kvies prie TV ekranų susiburti šeimas penktadienio vakarais, o „Šeštadienio gero kino vakaro“ rubrikoje žiūrovai išvys geriausius pasaulinius filmus, tarp kurių ir „Kino pavasario“ repertuaro perliukus – tikriems kino gurmanams.

Spalvingą, linksmą įvaizdinį TV3 naujo sezono klipą lydi specialiai jam sukurta daina, kviečianti džiaugtis ir švęsti naują pradžią. Dainos žodžius parašė TV3 Marketingo vadovas Mindaugas Stasiulis, muzikos autorius – Stanislavas Stavickis-Stano, atliko muzikinio projekto „X Faktorius“ nugalėtoja“ Milda Martinkėnaitė. Kviečiame pasižiūrėti įvaizdinį klipą čia.
„TV pagalbos“ gelbėtojai parodė savo mažas kopijas: panašumas – stulbinantis
„TV pagalbos“ gelbėtojai parodė savo mažas kopijas: panašumas – stulbinantisAr kada nors susimąstėte, kaip galėtų atrodyti jūsų mažoji kopija? Ar ji turėtų panašias jūsų akis, tokius pačius plaukus, o galbūt vos tik pažvelgus į ją, būtų aišku, kad ji tikrai turi jūsų charakterio savybių? Visai neseniai TV3 laidos „TV pagalba“ gelbėtojams apie tai susimąstyti net neprireikė, nes tikrų tikriausias savo gyvas mažąsias kopijas jie išvydo priešais save.

Šią savaitę „TV pagalbos“ gelbėtojams teko patirti iš tiesų gausybę emocijų. Mat kiekvienas iš jų susipažino su savo „mažąja kopija“. Būtent tokia idėja kilo laidos prodiuseriams, filmuojant naujojo „TV pagalbos“ sezono anonsą – parinkti kiekvienam gelbėtojui miniatiūrinę jo kopiją.

Rūta Filejeva ir jos antrininkė Noelė

Šį kartą žiūrovų numylėtos gelbėtojos Rūtos Filejevos antrininke patapo septynmetė ilgaplaukė Noelė. Pati Rūta prasitaria, kad asmeniškai ji išvaizdos panašumų su mergaite įžvelgė ganėtinai mažai, tačiau judviejų charakterio panašumas Rūtą ganėtinai nustebino:

„Ji savo charakteriu ir drąsa tikrai labai panaši į mane. Aš irgi buvau visur dalyvaujanti, drąsi mergaitė. Su ja filmavimo metu susibendravome iš karto, mergytė noriai fotografavosi ir bendravo, o atsisveikindama dar ilgai mojo rankute“, – džiugesio neslepia gelbėtoja.

Rūta juokaudama sako, kad jeigu „TV pagalbos“ klipo filmavimas būtų trukęs ilgiau, jos su Noele būtų susibendravusios tik dar stipriau.

„Vos spėjome susibendrauti, o jau teko ir atsisveikinti... Parsivežiau labai šiltus įspūdžius iš klipo filmavimo. Ne kasdien gali pamatyti save kaip mažąją gelbėtoją. Ji tokia miniatiūrinė, tokia graži... Tai bus išskirtinai šiltas anonsas“, – įsitikinusi R. Filejeva.

Renata Šakalytė-Jakovleva ir jos antrininkė Viltė

„TV pagalbos“ laidos vedėjos R. Šakalytės-Jakovlevos antrininke tapo šešerių metų sulaukusi Viltė. Pati R. Šakalytė-Jakovleva prasitaria, kad iš pradžių Viltė jos šiek tiek gėdijosi, bet vėliau mergaitę iš tiesų pavyko prisijaukinti.

„Iš tiesų bent jau man, fiziškai mes su Vilte esame labai panašios ir ji mane tikrai primena vaikystėje. Tik tokio amžiaus aš buvau gal truputį stambesnė ir neturėjau tokių ilgų kasų kaip ji. Bet tos rudos akys, tamsūs plaukai, plati šypsena... Panašumų yra tikrai daug“, – šypsenos neslepia Renata.

Renata juokiasi, kad parinkta mažoji jos antrininkė yra daug panašesnė į ją nei jos pačios dukros. Mat vyresnioji Renatos dukra yra šviesių plaukų ir mėlynų akių, o jaunesnioji Sofija, nors ir paveldėjo rudas mamos akis, verčiau juodų plaukų pasirinko šviesiai lietuviškus.

„Kai buvau jaunesnė ir neturėjau vaikų, įsivaizduodavau savo dukrą, tai tikrai galvodavau, kad ji bus panaši kaip Viltė. Bet senelių genai vis dėlto kartais pramuša tėvų genus.

Na, o Viltė iš tiesų yra gerokai drovesnė už mane, nėra tokia drąsi. Aš vaikystėje buvau aktyvesnė, drąsesnė, visą laiką pati prieidavau prie suaugusiųjų. Gal toks ir didesnis mūsų skirtumas būtų“, – sako laidos vedėja.

Vis dėlto, R. Šakalytę-Jakovlevą ypač sužavėjo mažosios Viltės paprastumas, nuoširdumas ir meilus bendravimas su tėvais, o pačią anonso idėją Renata dar ilgai nešiosis savo širdyje:

„Namo grįžau puikiomis nuotaikomis ir pilna gerų įspūdžių. Labai buvo smagu susirinkti su visa komanda vienoje vietoje, o tai būna reta. Tokie filmavimai yra galimybė pabūti kartu ir pasidalinti vasaros įspūdžiais. Man asmeniškai tai yra vienas gražiausių „TV pagalbos“ anonsų, kokius esame filmavę.“

Paulius Morkūnas ir jo antrininkas Matas

„TV pagalbos“ veterinaro Pauliaus Morkūno antrininku tapo keturmetis Matas. Vyras juokiasi, kad berniukas – tikrų tikriausia jo kopija, o nuotrauką pamatę gerbėjai galvojo, kad Matas yra Morkūnų šeimos atžala.

„Kas keisčiausia, jis tikrai panašus į mane. Išvaizda tokia panaši, kad net nustebino mane. Pamačius buvo vau, tikrai pagalvojau, kad jis yra mažas aš. Labiausiai nustebino, kad filmavimo metu darėme ėjimą, tai jis – grynas aš, negalėjo nustovėti vietoje, toks makalas. Visi vaikai kaip vaikai – gražiai stovėjo vietoje, o jis duodasi su tuo ant kaklo pakabintu fonendoskopu.

Iš šono žiūrint ėmė juokas, nes toks pats ir aš vaikystėje buvau, negalėjau nustovėti vietoje ir turėjau nuolat kažką krapštyti, judinti“, – juokiasi veterinaras.

Pasak Pauliaus, po fotosesijos liko tik pačios geriausios emocijos. Labai patiko ir pati idėja atkurti jų mažąsias kopijas, todėl su nekantrumu laukia galutinio rezultato.

„Įsivaizduoju, kad buvo labai didelis darbas surasti vaikus, kurie būtų panašūs į mus. Matas tikrai buvo labai panašus į mane. Mes susiderinome drabužius, šukuosenas ir jis tikrai atrodė, kaip mažasis aš.

Buvo labai juokinga, kai įdėjome pirmąsias nuotraukas į „Facebook“, žmonės pradėjo rašyti, kad tikra tėvelio kopija, auga sūnelis. Žmonės net nesuprato, kad Matas iš tikrųjų nėra mano sūnus. Su draugais juokėmės, kad išėjus nufilmuotam anonsui, prasidės kalbos, iš kur pas mane dar vienas vaikas“, – juokiasi Paulius.

Veterinaras pasakoja, kad iš pradžių Matas pasirodė labai nedrąsus ir nežinojo, kaip seksis filmuoti, tačiau berniukas labai greitai įsidrąsino ir pradėjo šypsotis.

„Iš tikrųjų visi vaikai buvo labai drąsūs. Aš atsimenu ir pirmąjį savo anonso filmavimą – buvo jaudulys, kaip nusišypsoti, kaip eiti, kur sustoti, kur pasisukti. Visų vaikų disciplina buvo tiesiog fantastiška – jie klausėsi kada paeiti, kada sustoti, kada nusišypsoti. Atrodo, kad jie būtent tam ir sukurti“, – pagyrų negaili „TV pagalbos“ žvaigždė.

Gerda Žemaitė ir jos antrininkė Klaudija

Gelbėtoja G. Žemaitė sako, kad po filmavimo iki pat dabar jai yra išlikusios pačios geriausios emocijos, prie kurių bene labiausiai prisidėjo tai, kad laiką leido kartu su vaikais.

„Kaip aš sakau – ten, kur yra vaikai, visada būna geriausios ir smagiausios emocijos, begalinis džiugesys. Filmavimasis su vaikais tikrai padarė didžiulį įspūdį. Aš žinojau, kad jame dalyvaus vaikai, bet iš anksčiau jų nemačiau, nenumaniau, kokia gi mergaitė būsiu aš.

Dėl to buvo labai įdomu pamatyti, palyginti, kiek yra panašumų. Tikrai ši patirtis buvo pati geriausia, man labai patiko“, – šypsosi G. Žemaitė.

Gelbėtojos antrininke tapo neįtikėtinai į ją panaši mergaitė Klaudija. Gerda neslepia, kad kai kuriems net iškilo klausimų, ar tai nėra jos dukra.

„Klaudija mane tikrai labai primena, ypač tada, kai aš buvau dar tokiais ilgesniais plaukais. Ji į mane panaši ir vizualiai, ir savo judesiais, jei aš pasižiūrėčiau savo vaikystės nuotraukas, tai panašumas būtų akivaizdus.

Vakar iš savo sekėjų „Instagrame“ net sulaukiau klausimų, ar čia mano dukra? Vadinasi, dar yra nežinančių, kad turiu du sūnus. Parašiau, kad labai gaila, mergytės visą laiką labai norėjau, bet čia ne mano dukra“, – juokiasi gelbėtoja.

Nors jųdviejų išvaizdos panašumas tikrai stebina, Gerda atskleidžia, kad charakteriai vis tik gerokai skiriasi.

„Ji labai miela, truputėlį nedrąsi, bet tai labai natūralu, juk ne kasdien būna prie kamerų. Galiu pasakyti, kad charakteriu Klaudija manęs neprimena, nes aš jau vaikystėje buvau drąsi, manęs visur buvo pilna, man viskas buvo įdomu, o ji tikrai daug kuklesnė. Bet šis charakterio bruožas yra labai gražus“, – šiltai kalba G. Žemaitė.

Ji pasakoja, kad nors filmavime dalyvavę vaikai iš pradžių jautėsi kiek nepatogiai, netrukus tai pasikeitė – visi pakankamai įsidrąsino ir jautėsi gerai. Moteris sako, kad jos antrininkė buvo viena iš kukliausių ir klausimų apie gelbėtojų darbą neuždavė, tačiau prisipažino, kad Gerdą yra mačiusi per televizorių.

„Daugiausiai mes bendravome apie tai, ko klausinėjau aš, pavyzdžiui, ar jai patinka „TV Pagalba“? Klaudija sakė, kad mėgsta žiūrėti šią laidą ir kad aš jai labai patinku. Nors ji ir buvo kiek nedrąsi, tikrai labai maloniai pabendravome, be galo faina mergaitė“, – gražių žodžių savo antrininkei negaili gelbėtoja Gerda.

Gelbėtoja Sandra Žutautienė ir jos antrininkė Adrija

Šiltų žodžių šiai patirčiai negaili ir kita gelbėtoja S. Žutautienė. Ji sako, kad filmavimo įspūdžiais dalijosi su artimais žmonėmis ir prasitaria, kad tai jai buvo vienas iš geriausių laidos anonso filmavimas.

„Kai po filmavimo važiavau iš Vilniaus į Klaipėdą, visą kelią šypsojausi, paskambinusi pasakojau ir sesei, ir draugei, kad turėjau nerealią patirtį. Pernai anonso filmavimas taip pat buvo labai įsimintinas, toks šiltas, nes buvome su savo šeimomis, artimiausiais žmonėmis.

Šiais metais taip pat buvo labai daug gerų emocijų, net pati nekantrauju pamatyti galutinį rezultatą, nes man tai vienas gražiausių anonsų“, – dalijasi gelbėtoja.

Sandra sako, kad bene įsimintiniausias buvo pats pirmasis įspūdis, kai ji tik pamatė susirinkusius antrininkus, pasipuošusius gelbėtojų kostiumais.

„Aš tiksliai nežinojau, nei ką, nei kaip darysiu, nei kas bus. Tik iš vakaro sužinojau, kad būsim tarsi su savo sumažintomis versijomis, tai buvo labai smalsu pamatyti, kas gi bus manoji.

Kai atvažiavau į filmavimą, pirmiausia pamačiau daktariuką, mažą Knispeliuką ir kitus vaikus, kurie buvo aprengti mūsų kostiumais, tai iš karto atsirado nuotaika“, – pasakoja S. Žutautienė.

Ji atskleidžia, kad savo antrininkę žinojo ir jos nuotraukas socialiniuose tinkluose matė iš anksčiau, mat mergaitės mama yra atlikėja Gabrielė Grigolaitytė-Vasha.

„Aš Adriją žinojau, nes socialiniuose tinkluose seku jos mamą Gabrielę, tai matydavau ir ją, tik nebuvau sutikusi gyvai, nebuvome susipažinusios. Tai pirmiausia susipažinome ir aš jos paklausiau – Adrija, ar tu žinai, kad šiandien būsi mini Sandrutė, ar gerai bus? O ji atsakė – gerai!

Tada suplojom rankomis, kartu pasigarbanavome plaukus, kad būtumėm panašesnės, ji man net ir ant rankų pabuvo. Dar pasijuokėme, kad Adrijai reikėtų truputį daugiau pavalgyti, kad būtų į mane panašesnė. Nors mes to laiko ir nedaug kartu praleidom, tikrai buvo labai smagu“, – pažintimi su savo antrininke džiaugiasi gelbėtoja.

Sandra pasakoja, kad ji su beveik ketverių metukų Adrija turi tikrai nemažai panašumų, ypač kalbant apie jų temperamentą.

„Tas vaikas yra energijos užtaisas. Pavyzdžiui, lyginant visus ten buvusius vaikučius, Adrija buvo pati energingiausia. Ji ėjo tokiais plačiais žingsniais ir yra iš tų vaikų, kurie nesukaustyti, atsipalaidavę.

Aš pati irgi tokia buvau vaikystėje – kaimietukė, vaikščiojanti plačiais žingsniais, energingai. Tai ji ta savo energija visiškai mane primena.

Jei kalbant apie išvaizdą, tai jos plaukučiai tokie rusvesni, o mano išbalinti, ji – kūdutė, o aš burbuliukė, bet ne tame esmė buvo, nes pačiu charakteriu ir savo energija ji labai panaši į mane“, – vardija Sandra.
Žemaitė pasiryžo netikėtam iššūkiui: nori įkvėpti ir kitas moteris
Žemaitė pasiryžo netikėtam iššūkiui: nori įkvėpti ir kitas moterisRytoj lenktynių trasoje karaliaus moterys – vyks ryškiausias ir puošniausias „Aurum 1006 km lenktynių“ renginys – „108 kilometrų moterų iššūkis su Sonax“. Organizatoriai dalyvėms žada daug naujų iššūkių ir užduočių.

Tarp kelių dešimčių komandų savo jėgas išbandys ir du TV3 žiniasklaidos grupės ekipažai – „Magic 3“ir „TV Pagalba“, rašoma pranešime spaudai.

„Šiemet merginų laukia naujos kryptys ir naujas maršrutas, nusidrieksiantis per Drevernos mažųjų laivų uostą ir Ventės ragą, bei daug naujų, įdomių užduočių. Pavyzdžiui, komandos Klaipėdos areodrome turės įveikti slalomo ir važiavimo ant šlapios dangos užduotis, taip pat bus girtumą imituojanti užduotis ir dar daug kitų dalykų“, – „108 kilometrų moterų iššūkio“ detales atskleidė renginio koordinatorė Jolanta Iselionienė.

Kasmet renginyje dalyvauja kelios dešimtys komandų – pernai jų buvo 80, užpernai apie 60, nemažas būrys susirinks ir šiemet. Tarp kelių dešimčių komandų savo jėgas išbandys ir dvi TV3 žiniasklaidos grupės komandos „Magic 3“ir „TV Pagalba“.

„Pavadinimas „Magic 3” yra apie tai, kad TV3 – daugiau nei televizija, kad su įvairiais šou, filmais, žaidimais kuriame gerų emocijų magiją žiūrovams, apie tai, kad vasaros turi būti kupinos smagių pramogų, įspūdžių, potyrių – tiesiog magiškos“, – pavadinimą pristatė komandos narės Nijolė, Giedrė ir Sigita.

Merginos neslepia, kad dalyvauti renginyje jas įkvėpė pernai metų „tv3.lt – greitos skyrybos“ komandos pavyzdys. „Prisiklausėme tiek gerų įspūdžių, prisižiūrėjo įspūdingų nuotraukų ir nutarėme šiemet joms nenusileisti. Juolab, kad pavasarį sulėtėjus gyvenimo tempui, dabar norisi atsigriebti, norisi pramogų, gerų emocijų ir tiesiog pasimėgauti vasara, kuri pas mus nors ir permaininga, bet vis tiek nuostabi – kaip tikra moteris“, – džiugiai nusiteikusios kalbėjo „Magic 3” narės. Jos važiuos su KIA XCeed automobiliu.

„108 kilometrų moterų iššūkyje“ dalyvaus ir ralio senbuvės – „TV Pagalba“ ekipažas. „Kasmet dalyvaudamos ralyje, pusę dienos bendraujame tik tarpusavyje ir pasisemiame tiek gerų emocijų, taip smagiai praleidžiame laiką su kolegėmis, pailsime nuo šeimų, kad tai jau tapo mūsų moteriška tradicija. O ir turime progą įvairius automobilius išbandyti – pernai važiavome su greita, žvitria Kia Ceed, o šiemet rungtyniausime su nauju Volkswagen Passat. Jis į lenktynių trasą išriedės tiesiai iš „Avis“ automobilio salono, tai bus pirma jo kelionė. Tuoj kaip tikros auto ekspertės, galėsime automobilių apžvalgas daryti“, – juokavo „TV Pagalba“ komandos narė Gerda Žemaitė.

Pasak jos, „TV Pagalba“ jau daugelį metų yra itin žiūrima laida, jos nariai jau yra gerai atpažįstami kasdieniame gyvenime, tai savotiškai įpareigoja elgtis apgalvotai, atsakingai. „Tampam pavyzdžiu kitiems, taigi ir dalyvaudamos šiame renginyje norime įkvėpti Lietuvos moteris – išdrįsti išbandyti kažką naujo, tiesiog atsipalaiduoti, papramogauti, juk pasikrovus gerų emocijų ir kasdienybė taps gražesnė“, – kalbėjo Gerda.

Orientacinio ralio metu moterų ekipažams reikės pademonstruoti ne tik vairavimo įgūdžius, bet ir greitą orientaciją – jos turės naudotis žemėlapiu bei kelio ir užduočių knyga, kad atliktų organizatorių paruoštas užduotis.

„108 kilometrų moterų iššūkį su Sonax“ bei visos „1006 km lenktynių“ festivalio naujienos ir įdomybės – naujienų portale tv3.lt: www.tv3.lt/lenktynes.

Tiesiogiai per TV6 transliuojama:

Liepos 17 d. DRIFTO lenktynės 22:00 – 24:00 val.

Liepos 18 d. pagrindinės „Aurum 1006 km lenktynės“ 11:00 – 21:00 val.
Labiausiai įslaptinto naujojo televizijos sezono projekto vedėjas Giedrius Savickas: „Kai pakvietė, išsigandau“
Labiausiai įslaptinto naujojo televizijos sezono projekto vedėjas Giedrius Savickas: „Kai pakvietė, išsigandau“LNK televizija naują sezoną pradės labiausiai įslaptintu muzikiniu šou šalyje. Įsigijusi licenciją kurti pasaulinį televizijos hitą „The Masked Singer”, LNK ruošiasi žiūrovus nustebinti laidos dalyviais, kurie dainuos slėpdamiesi po kaukėmis. Iš visos filmavimo komandos visus dalyvius žinos vos keli žmonės, kurie laikyti paslaptį įsipareigos pasirašydami konfidencialumo sutartį.

Už naujo projekto, kuris Lietuvoje vadinsis „Kaukės”, vairo stos teatro ir kino aktorius Giedrius Savickas.

„Kai mane pakvietė vesti šio šou, truputį išsigandau, pasvarsčiau, bet sutikau. Pagalvojau, kad jau labai seniai esu vedęs kokį nors projektą vienas. Dažniausiai šalia turiu partnerę ar partnerį. Dviese dirbti lengviau, jei tą dieną būna prasta nuotaika, šalia esantis žmogus gali pridengti, o ir žiūrovui gal smagiau. Bet šį kartą būsiu vienas ir tai man labai įdomu”, – pasakoja Giedrius Savickas.

Šiame projekte dalyviai slėpsis po ryškiomis, specialiai jiems kurtomis kaukėmis, o kas žmonės, dainuojantys pasislėpę po įspūdingais kostiumais, nežinos niekas – nei komisijos nariai, nei žiūrovai, nei pats vedėjas.

„Man pačiam labai įdomu, kad nežinosiu, kas slepiasi po kaukėmis. Čia svarbus tas momentas, kad kuo mažiau žinai, tuo įdomiau. Kaip Kalėdos, juk neįdomu, kai žinai, kokia dovana slepiasi po spalvotu įpakavimu, svarbiausia – pats netikėtumas. Todėl nesistengsiu sužinoti anksčiau, nei ateis laikas”, – sako naujo muzikinio šou „Kaukės” vedėjas Giedrius Savickas.

Pagal formatą, laidoje pasirodžius visiems dalyviams su kaukėmis, komisija nuspręs,

kuris iš jų tą vakarą turėtų nusiimti kaukę ir atskleisti savo tapatybę. Ir tik tuomet paaiškės, kas slėpėsi po kostiumu.

„Man labiausiai įsiminė mano kaukė, kurią nešiojau karantino metu, – juokauja Giedrius, paklaustas, kuris kostiumas, stebint užsienyje jau parodytas laidas, įsiminė.

„Žinau, kad bus ir su mūsų nacionaliniais motyvais susijusių kostiumų, pavyzdžiui, šakotis. Labai įdomu ir turėtų linksmai atrodyti. Dar galėtų būti ir koks spirgučių kostiumas ar vėdarų, manau, labai juokingai atrodytų”, – šiek tiek paslapčių atskleidžia Giedrius Savickas.

Pietų Korėjoje sukurtas formatas „King Of Mask Singer” nukeliavo į JAV, kurioje tapo “The Masked Singer”. Didžiulio populiarumo sulaukęs projektas jau parodytas tokiose šalyse kaip Didžioji Britanija, Rusija, Estija, Australija, Vokietija, Suomija, Kinija, Prancūzija, Graikija ir kitose. Rudenį įspūdingas įslaptintas šou nustebins ir Lietuvos žiūrovus.
TV3 eteryje – naujas lietuviškas serialas apie meilės intrigas: tą išgyvenę esame visi
TV3 eteryje – naujas lietuviškas serialas apie meilės intrigas: tą išgyvenę esame visiTurbūt niekas taip nenuspalvina gyvenimo kaip meilė. Ir visos jos spalvos – pavydas, intrigos, aistra ir išdavystės... Visa tai žiūrovai išvys naujame lietuviškame humoristiniame seriale „Blogoms merginoms viskas“.

Serialas TV3 eteryje pasirodys birželio 29 d. ir visą vasarą džiugins žiūrovus spalvingais personažais, komiškomis situacijomis ir įmantriais siužeto vingiais.

„Lietuviški TV serialai yra labai mėgiami žiūrovų. „Prakeikti“, „Moterys meluoja geriau“ – seniai yra tarp mylimiausių, o šių metų naujovės – „Gaujų karai“, „Mano meilė karantinas“ – yra šiuo metu labiausiai žiūrimas ir piratų medžiojamas turinys Go3 platformoje. Taigi, galiu drąsiai teigti, kad lietuviški serialai su įdomia, šiuolaikiška, aktualiai tematika pritraukia vis daugiau auditorijos. TV3 žiūrovams vasarai paruošėme spalvingą dovanėlę – naują, smagų, lengvą serialą apie tai, ką daugelis mūsų esame patyrę ir išgyvenę – jausmai, dramos, meilės intrigos. Tikroviški charakteriai, gyvenimiškos situacijos, nuspalvintos humoru garantuos smagius vakarus prie TV ekranų“, – kalbėjo Arvydas Rimas, TV3 kūrybos direktorius.

Serialas „Blogoms merginoms viskas“ pasakoja apie trijų moterų – Danguolės, Svajonės ir Vitos draugystę bei jų nuotykius. Kažkada jos prisiekė, kad padės viena kitai išspręsti visas problemas. O problemų jų gyvenime netrūksta – kiekviena moteris trokšta mylėti ir būti mylima, bet jų išrinktieji – toli gražu ne idealūs… Taigi, prisiekusi feministė Danguolė bando atverti savo draugėms akis ir parodyti jų vyrų trūkumus. Tai tampa netikėtų įvykių, kurie pakeis ir pačios Danguolės gyvenimą, pradžia. Kartais atrodo, kad iš susidariusios padėties neįmanoma rasti išeities, bet moteriškas solidarumas gali nuversti kalnus. Ypač, jei iškilusios bėdos sprendžiamos su humoru ir išradingai.

Seriale vaidina visa puokštė įdomių aktorių. Pagrindinius vaidmenis atlieka Akvilė Vitkūnaitė, Ingrida Voverytė ir Agnė Šiaulytė. Taip pat – Mykolas Vildžiūnas, Mindaugas Capas, Emilis Pavilionis, Gytis Pintulis, Giedrius Arlauskas. Pasirodys ir kviestinės žvaigždės: Žilvinas Tratas, Ineta Stasiulytė, Andrius Bialobžeskis, Gintarė Latvėnaitė ir kiti.

Pasidomėjus, ką pagrindines herojes įkūnijusios Akvilė Vitkūnaitė, Ingrida Voverytė ir Agnė Šiaulytė mano apie teiginį „Blogoms merginoms viskas“, aktorės juokėsi, kad pavadinimas kelia daug asociacijų ir su romanu, ir su dainomis. Tačiau gyvenime jos nelinkusios moterų skirstyti į geras ar blogas. Jų nuomone moterys yra įvairiapusiškos ir nėra „vienplanės“. Moterys kasdien gali nustebinti savo skirtingomis pusėmis, bet juk tai ir daro moteris žaviomis ir nepakartojamomis.

„Blogoms merginoms viskas“ – nuo birželio 29 d. pirmadieniais – ketvirtadieniais 20.30 val. per TV3.
„Lietuvos talentai. Supervaikai“ nugalėtojo emocijos – laimėjo 10 tūkst. eurų
„Lietuvos talentai. Supervaikai“ nugalėtojo emocijos – laimėjo 10 tūkst. eurų2020 m. „Lietuvos talentai. Supervaikai“ nugalėtoju tapo mygtukiniu akordeonu grojantis mažeikiškis Jonas Vozbutas! Net 10 tūkstančių eurų piniginį prizą laimėjęs kuklus vaikinas paskelbus nugalėtoją griebėsi už galvos, o akyse buvo matyti džiaugsmo ašaros. Netrukus keturiolikmetis vėl turėjo lipti į sceną ir atlikti nugalėtojo pasirodymą.

„Tikrai, esu labai laimingas. Nesitikėjau, ačiū jums visiems labai“, – paklaustas Mindaugo Stasiulio, kaip jaučiasi, susijaudinęs kalbėjo jaunasis akordeonistas.

II vieta atiteko oro akrobatei Kristinai Bujanauskaitei, III vietą užėmė šokėjos „Smaragdo miesto žonglierės“.

Mygtukinio akordeono paslapčių Jonas mokosi daugiau nei pusę savo gyvenimo, aštuonerius metus.

Šiandien vaikinas savo akordeono įgudžius tobulina Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijoje. Visgi Jonas nemėgsta, kai jam lipdoma žinomiausio Lietuvos akordeonisto Martyno Levickio etiketė.

„Noriu daryti kažką savo, kurti savaip ir nekartoti kitų. Man patinka išsiskirti iš kitų“, – tv3.lt tikino perspektyvus akordeonistas.

Jis yra pasakojęs, kad pasirinkimą groti akordeonu priėmė pats, nors jo tėvai turėjo ir kitokių planų.

„Mano tėvai norėjo, kad aš gročiau kitu instrumentu. Mama labai norėjo, kad aš gročiau saksofonu, tačiau tėtis svajojo, kad aš gročiau gitara. Žinojome, kad fortepijonu groja labai daug žmonių, o akordeonas yra toks nepopuliarus instrumentas, todėl norėjau jį išbandyti“, – atskleidė jis.

Nugalėtojo pasirodymą ir pergalės akimirkas žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

VISĄ FINALINĘ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:

Komisaras Reksas
komisarasreksas.lt - Komisaro Rekso Lietuviskas puslapis
Tapk mūsų draugu
Žaliukas Feisbuke
Narių apklausa
TV3 ar LNK ?

TV3
TV3
100% [1 Balsas]

LNK
LNK
0% [0 Balsai]

Balsai: 1
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 13/09/2017 16:17

Apklausų archyvas
6,794,992 unikalūs lankytojai