M.Starkus su V.Radzevičiumi kviečia atrasti Pietų Ameriką
Parašė Zaliukas· August 08 2011 01:35:25

Rugpjūčio 22–26 dienomis – likus vos kelioms dienoms iki naujojo televizijos sezono „Mano TV3. Čia šviesu!“ starto – TV3 televizija žiūrovus nukels į įspūdingų kontrastų žemyną – Pietų Ameriką. Keliauti kartu kvies naujausias keliautojų Martyno Starkaus ir Vytaro Radzevičiaus pasakojimas apie tolimus kraštus „Kartą Pietų Amerikoje“.

Žurnalistas, televizijos prodiuseris, laidų vedėjas M. Starkus ir žurnalistas, sporto komentatorius V. Radzevičius parodys dar nematytus Argentinos, Brazilijos ir Čilės veidus – tokius, kokius jiedu išvydo tradiciškai sėdę į senutėlį automobilį ir nukeliavę kelių žemyno šalių teritorijomis beveik 9000 kilometrų.

„Tai jau šeštoji mūsų kelionė per pasaulį senu automobiliu. Kaip tik taip televizijos žiūrovai gali ne tik stebėti, bet ir keliauti kartu su mumis, atrasti, pažinti vietinius žmones, jų kultūrą, matyti ne tik paradinę krašto pusę, bet ir kelionės dulkes“, – pasakoja M. Starkus.

Laidos autoriai intriguoja: jau pirmoje dalyje žiūrovai išvys tokias detales kaip Martynas ir Vytaras bando įsigyti automobilį, kaip siekia skubiai sutvarkyti pirkinio nuosavybės dokumentus.

„Kaip tik tą dieną išsiskyrė mūsų su Vytaru keliai, – prisimena M. Starkus ir priduria: – Mano kolega iškeliavo į Buenos Aires mokytis šokti tango, o aš pasilikau Rio de Žaneire ir susipažinau su vietiniais veikėjais – jie man net savo ginklus pademonstravo!“