LNK įsigijo teisę rengti populiarųjį pramoginį šou „Lietuvos balsas“
Parašė Zaliukas· October 08 2011 03:05:57

LNK televizija ir Nyderlandų bendrovė „Talpa International Productions“ pasirašė sutartį, pagal kurią įgijo teisę rengti ir transliuoti naują ir fenomenu vadinamą televizijos formatą, kuriame renkamas geriausias šalies balsas („The Voice of...“).

Pirmasis „The Voice of...“ su didžiuliu pasisekimu surengtas Olandijoje, vėliau iš karto parodytas JAV, kur NBC kanale sulaukė milžiniško populiarumo, čia viena iš mokytojų ir teisėjų dirbo scenos ikona Christina Aguilera.

„Galiu pasidžiaugti, kad esame 27-oji šalis, kurioje pasirodys naujas pasaulinio lygio TV formatas „Voice of...“, „Lietuvos balsas“. Tai – naujos kartos šou, nauja pakopa, naujas žingsnis pramogų televizijoje. Tai – tas „kažkas“, ko visi ieškojo po legendinių šou „Big Brother“, „Pop Idol“ ar „Dancing with the stars“, - sako LNK generalinė direktorė Zita Sarakienė.

Daugumoje šalių – Australijoje, Belgijoje, Suomijoje, Danijoje, Indijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Švedijoje ir kitose - šis formatas pasirodys šiemet arba kitąmet. Šou rengs ir transliuos stipriausios šalies televizijos, Didžiojoje Britanijoje - BBC One, Prancūzijoje – TF1.

Nuo kitų talentų šou „The Voice of...“ skiriasi esminiu dalyku – čia renkama ne žvaigždė, o balsas. Didžiausios šalies scenos žvaigždės atsirenka savo šou dalyvius nematydami, kaip jie atrodo, vadovaudamiesi vienu ir pačiu aukščiausiu kriterijumi – balso kokybe. Iš viso surengiami trys atrankos turai, po kurių paaiškėja geriausias šalies balsas, kuriam atitenka kontraktas su pasauline garso įrašų kompanija „Universal Music“.

„Voice of...“ nėra vietos vienadienėms žvaigždėms, tai – balso šou. Tai – programa, kurioje pagrindinis dalykas yra talentas ir kuriame bus ieškoma naujos tautos žvaigždės, kuri turi unikalų balsą. Čia nėra svarbi nei išvaizda, nei amžius, nei išsilavinimas.

LNK televizijai šį šou rengs kūrybos namai „Elitaz“.

„Mes didžiuojamės, kad galėsime Lietuvai surengti šį naujos kartos, stulbinantį šou projektą. Tai – didelis, nuoširdus ir jaudinantis šou, sužavėjęs viso pasaulio žiūrovų širdis“, - sako kūrybos namų „Elitaz“ prodiuseris Gediminas Jaunius.

Naujas šou „Lietuvos balsas“ – jau greitai per LNK.