„Pavogtos laimės 2“ aktorius Rolandas Dovydaitis bandito personažui nori suteikti žmogiškumo
Parašė Zaliukas· December 10 2011 01:49:33

„Žiūrovams galiu pasakyti, mano personažas Germanas tikrai keisis. Negali jis likti toks pat, koks buvo pirmajame serialo sezone. Tik dar nenoriu atskleisti pasikeitimo pokyčių, tegul lieka intriga gerbėjams, – sako aktorius Rolandas Dovydaitis. – Man patinka Germanas. Jis nėra tūpas žmogelis, kaip visi, užima atitinkamą vietą visuomenės sluoksnyje, turi tikslą gyvenime. Aš jam noriu suteikti žmogiškų savybių“.

Visai neseniai aktoriui teko filmuotis neįprastoje vietoje - tardymo izoliatoriuje. Tačiau Rolandas nesureikšmina šio filmavimo. „Ir anksčiau man tekę filmuotis tardymo izoliatoriuje. Tai buvo įprastas filmavimas, kaip eilinė darbo diena“, – teigia aktorius.

Žinomas aktorius nesieja savęs su nusikalstamo pasaulio autoritetu Germanu. „Ačiū Dievui, kad dar nepradėjau tapatintis su juo, kad žiūrovai atskiria personažą nuo aktoriaus. Niekas manęs gatvėje nemoralizuoja dėl Germano poelgių seriale, nebado pirštais. O jei kas nors praeidami kažką pasako, nusišypsau“, – kalba vyras.

Aktorius puikiai suderina darbą Šiaulių dramos teatre bei seriale. Net jei būna įtemptas laikas - repeticijos teatre, filmavimai seriale, tačiau aktoriaus darbai nenukenčia. „Jei yra noro dirbti, visur gali sudalyvauti bei viską spėti“, – teigia Rolandas.

Šiaulietis anksti ryte važiuoja į serialo filmavimą sostinėje. Kartais į filmavimus važiuoja su gerais draugais, kolegomis iš Šiaulių Inga Norkute bei Daliumi Jančiausku. Aktoriai, važiuodami į Vilnių, pasiskirsto, kurį tą rytą vairuos automobilį, o tuo metu bendrakeleiviai miega ar mokosi tekstą.

„Kai pasidalijam kelionėje darbus, neiškyla jokių nesusipratimų. Džiaugiamės, jog jokių kuriozų kelyje neturėjom“ – sako Rolandas.

Vyras palaiko gerus santykius su kitais aktoriais. „Per filmavimus neteko su niekuo susipykti. Nekonfliktuojam, geriau pasikalbam, pasijuokiam visi“, – šypsosi aktorius Rolandas Dovydaitis.

„Pavogta laimė“ sugrįžta jau greitai per LNK.