„Chorų karų“ himnas vienu metu suskambės šešiuose Lietuvos miestuose
Parašė Zaliukas· January 17 2012 02:16:38

Projekto starto išvakarėse naujasis „Chorų karų“ himnas, kuriam žodžius ir muziką sukūrė kompozitorius ir vienas projekto chorvedžių – Deivydas Zvonkus, vienu metu suskambės net šešiuose Lietuvos miestuose.

Jau šį trečiadienį (nes tai trečiasis projekto sezonas), sausio 18-ąją, 19.30 val. (nes toks šio projekto eterio laikas), himnas skambės šešių skirtingų chorų lūpose – „Chorų karų“ generolai ir jų vadovaujami chorai kvies savo kraštiečius chorų palydėtuvėms į muzikinio projekto kovą.

Visi „Chorų karų“ generolai – Katažina Nemycko su Deivydu Zvonkumi, Edmundas Kučinskas, Giulija su Monika, legendinės grupės „Rondo“, „Ventukai“ ir „Kitava“ ir jų vadovaujami choristai kviečia visus savo gerbėjus išlydėti savo krašto, rajono ar miesto chorą į didžiąsias muzikines kovas, kurios TV3 eteryje prasidės jau sausio 22-ąją dieną, 19.30 val. ir truks daugiau nei tris mėnesius.

Žadama, kad iniciatyviausi chorai, paraginti susirinkusių gerbėjų, atliks ir daugiau dainų iš šviežiai paruoštų muzikinių repertuarų.

Vienu metu „Chorų karų“ himnas skambės Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Kėdainiuos ir Naujojoje Akmenėje.

Jau žinoma, kad Klaipėdos miesto Jūros choras su Edmundu Kučinsku priešakyje dainuos Klaipėdos jaunimo centre (Puodžių g. 1, Klaipėda), Kauno Božolė choras su „Rondo“ dainuos Garliavos sporto centre (Vasario 16-osios g. 8, Garliavos m., Garliavos sen., Kauno r. sav.), o Šiaulių Saulės studentiškas choras ir chorvedžiai „Kitava“ dainuos PC „Saulės miestas“ (Tilžės g. 109, Šiauliai). Kitų chorų atsisveikinimo vietos bus praneštos vėliau.

Vienas pagrindinių „Chorų karų“ projekto tikslų – akcentuoti lietuvybę, skatinti patriotinius jausmus – išlieka ir trečiajame sezone.