„Moterys meluoja geriau“ pažiba Robertėlis – naujas „Be komentarų“ vedėjas!
Parašė Zaliukas· February 15 2012 00:56:30

Jau rytoj, trečiadienį, TV3 žiūrovus nuolat stebinanti ir džiuginanti laida „Be komentarų“ pateiks tikrą sensaciją! Pikantiškiausias ir linksmiausias Lietuvos aktualijas tiesiai iš laidos studijos nuo šiol šmaikščiai pristatinės Džiugas Siaurusaitis ir jo naujasis kolega, didžiausio populiarumo sulaukusio lietuviško serialo „Moterys meluoja geriau“ žvaigždė – Robertėlis!

TV3 žiūrovams puikiai pažįstamas aktorius Nerijus Gadliauskas į vedėjo kėdę atsisėdo žaviajai Džiugo kolegei Sandrai Daukšaitei-Petrulėnei išvykus filmuotis į Laplandiją.

„Kai sulaukiau pasiūlymo vesti laidą, labai apsidžiaugiau ir iš karto sutikau! Manęs nereikia pristatinėti žiūrovams – bebaimį policininką Robertėlį ir taip jau visa tauta žino. O su Siaurusaičiu dirbti visur smagu, nesvarbu ar šaltame garaže, ar gražioje studijoje – Džiugas nerealus!“ – sako naujasis „Be komentarų“ vedėjas.

N. Gadliauskas neslepia, jog prieš startą ir pirmąjį eterį labai jaudinasi, tačiau tikina, kad stengtis būti nuotaikingam čia jam tikrai neprireiks: „Ir taip esu šmaikštus ir linksmas! Garantuoju – žiūrovai prie televizijos ekranų juoksis iki ašarų!“

Jau rytoj į žiūrovus besikreipsiantis naujasis „Be komentarų“ vedėjas žada nustebinti: „Jau vien mano apranga ko verta – būsiu su varlyte ir petnešomis. Ir tai bus tik pradžia!“

„Kostia su Robertėliu pavarys! Laikykitės, žiūrovai, pamatysite to, ko dar nebuvote matę!“ – prieš žengdamas į eterį sako entuziastingai nusiteikęs laidos senbuvis Dž. Siaurusaitis.

Intriguojantis pramoginis informacinis šou „Be komentarų“ su dviguba vyriška jėga į televizijos ekranus įsiverš jau rytoj, trečiadienį, 20.30 val. tik per TV3!

„Be komentarų“ – trečiadieniais 20.30 val. tik per TV3!