„Auksinių svogūnų“ ceremonijoje R.Cicinas pasipuoš įspūdingu kostiumu
Parašė Zaliukas· March 31 2012 02:43:36

Lietuvos estrados princas Rytis Cicinas šiuo metu visas jėgas skiria artėjančiai „Auksinių svogūnų“ apdovanojimų ceremonijai. „Dabar mano visos mintys jau ten, noriu žiūrovams padovanoti kažką ypatingo“, - šypsojosi jis.

R.Cicinas – dainininkas, dalyvavęs daugelyje „Auksinių svogūnų“ apdovanojimų. „Tiesą sakant, net nebeskaičiuoju, kiek jų buvo. Tapo įprasta, kad artėjant balandžiui pradedu ruoštis šiai šventei. Štai ir dabar – mokausi žodžius, repetuoju, noriu, kad viskas būtų nepriekaištinga“, - pasakojo Lietuvos estrados princu tituluojamas vyras.

Ši ceremonija jam – ypatingas renginys, reikalaujantis visai kitokio dėmesio. „Vienas dalykas yra pasiruošti paprastam koncertui, o čia – apdovanojimai, kuriuose reikia daugiau teatrališkumo, kitokių, nei įprasta dainų. Svarbiausia, kad visiems būtų ne tik gražu, bet ir linksma“, - pastebėjimais dalinosi R.Cicinas.

Jam pačiam ši šventė visuomet labai patiko dėl savo geraširdiškos nuotaikos. „Čia susirenka žmonės, kurie moka iš savęs pasijuokti. Juk galime tai padaryti nors kartą metuose, niekas dėl to tikrai nenukentės“, - kalbėjo jis.

Atlikėjas užsiminė, kad specialiai „Auksinių svogūnų“ ceremonijai jam ruošiamas ypatingas kostiumas, tačiau koks jis bus, atskleis tik šventės dieną – balandžio 1-ąją.

„Auksinių svogūnų“ tiesioginė transliacija iš Klaipėdos „Švyturio“ arenos – sekmadienį 19 val per BTV