Per „Auksinių svogūnų“ apdovanojimus BTV tapo žiūrimiausia televizija Lietuvoje
Parašė Zaliukas· April 03 2012 03:01:33

Balandžio 1-ąją BTV buvo žiūrimiausias televizijos kanalas Lietuvoje, pasiekęs beveik milijoną žiūrovų. Lyderės pozicijas BTV užėmė dėka į šią televiziją sugrįžusios „Auksinių svogūnų“ ceremonijos – TNS LT duomenimis kas trečias Lietuvoje įjungtas televizorius rodė šiuos apdovanojimus, per kuriuos buvo išdalinti dešimt „Auksinių svogūnų“ šiemet labiausiai pasižymėjusiems politikams ir kitiems visuomenės veikėjams.

Tradiciniai šmaikščiausi metų apdovanojimai, transliuoti per BTV, vietomis pritraukė iki 40 proc. visų Lietuvos žmonių, leidusių laiką prie televizijos ekranų. BTV auditorijos dalis balandžio 1-ąją siekė 15,7 proc. – daugiausiai iš visų Lietuvos televizijų.

Apdovanojimus vedė Arūnas Valinskas ir Justinas Jankevičius. Ceremonijoje pasirodė dainininkai Rytis Cicinas, Radži, Vytautas Šiškauskas, Žilvinas Žvagulis, Merūnas, Inga Valinskienė, Natalija Bunkė, „Studentės“ ir daugelis kitų. Atsiimti apdovanojimų į Klaipėdos „Švyturio“ areną atvyko Kristina Brazauskienė ir Vytautas Šustauskas, „Auksinį svogūną“ gavę už metų skyrybas, Andrius Šedžius, pagerbtas už tai, kad, kaip ir kiekvienas lietuvis sugeba pragyventi už dešimt tūkstančių eurų, metų debiutantė Eglija Vaitkevičė ir kiti šiemet ne kartą visų apkalbėti herojai.

Be apdovanojimo neliko ir pats šventės vedėjas A.Valinskas – kolega J.Jankevičius „Auksinį svogūną“ jam įteikė už alkoholio uždraudimą Seime. Politiko duonos nesiruošiantis išsižadėti vyras priminė visiems, kad net būnant Seimo nariu nereikia bijoti kartais iš savęs pasijuokti.

Žiūrovų pageidavimu BTV kartos šiuos apdovanojimus per artėjančias šventes. Nemačiusieji „Auksinių svogūnų“ ceremonijos arba norintys ją pamatyti dar kartą galės tai padaryti antrąją šv.Velykų dieną, balandžio 9-ąją, 14 val. per BTV.