„Lietuvos balse“ - nauji vedėjai
Parašė Zaliukas· April 07 2012 03:11:35

Finalinį etapą pasiekęs grandiozinis LNK projektas „Lietuvos balsas“ nuo šiol turės net tris vedėjus. Į talką aktoriui Vytautui Rumšui jaunesniajam ateina žurnalistas ir buvęs dainininkas Žygimantas Barysas, dirbsiantis specialiai užkulisiuose dalyviams įrengtame „Interaktyviajame kambaryje“, iš kurio bus transliuojama laidos metu, taip pat kurs tiesioginę laidą oficialioje „Lietuvos balso“ svetainėje.

O nuo antros „Finalinių kovų“ laidos prie Vytauto ir Žygimanto prisidės simpatingoji Ugnė Skonsmanaitė. Mergina papasakoja apie naujus darbo iššūkius.

- Ugne, kas tave paviliojo prisidėti prie „Lietuvos balso“ komandos?

- Labai gražus projekto logotipas (juokiasi). Jei rimtai, pastarosiomis dienomis dažnai girdžiu šį klausimą, todėl labai rimtai apie tai susimąsčiau. O atsakymas paprastas: todėl, kad šis šou yra muzikinis, propaguojantis gyvą garsą ir itin kokybiškas. Be to, mane žavi projekto komanda, Mokytojai, muzikantai, dalyviai. Net neabejoju, kad artimiausius du mėnesius, kol dirbsiu „Lietuvos balse“, man bus labai smagu. O kas gali būti geriau nei darbas, kuris teikia malonumą?

- Kaip manai, ar reikalingi tokio pobūdžio projektai Lietuvoje?

- Žinoma, tokie šou reikalingi ne tik mūsų šalyje, bet ir visame pasaulyje. Pirmiausia dėl to, kad čia grojama tik gyva, gera muzika, taip šviečiama ir lavinama visuomenė. Antra, tokie projektai suteikia unikalią galimybę talentingiems dainininkams išlįsti į dienos šviesą ir parodyti, ką jie sugeba. Milžiniškas paskatinimas stengtis ir siekti patekti į finalines „Lietuvos balso“ kovas yra kai kuriems dalyviams atsiversianti galimybė pasirodyti su pasaulinio lygio žvaigždėmis ir įgyti naudingos patirties.

- Finalinės „Lietuvos balso“ kovos vyks tiesiogiai iš „Pramogų arenos“. Ar nebijai darbo tiesioginiame eteryje?

- Nors daug kas ir nustemba išgirdę, tačiau man labai patinka dirbti tiesioginiame eteryje. Apskritai man nėra didelio skirtumo, ar dirbti iš anksto įrašytoje laidoje, ar gyvai. Prieš filmavimą abiem atvejais vienodai jaučiu atsakomybę ir stengiuosi, kad viskas pavyktų gerai ir iš pirmo karto.

- Kiekvieną sekmadienį „Lietuvo balso“ grandiozinius koncertus stebės maždaug 2000 žmonių. Kaip suvaldysi minią?

- Tie žmonės puikiai žino, kur eina. Neabejoju, kad visi bus puikiai nusiteikę, geranoriški, todėl dirbti su tokia auditorija bus vienas malonumas. Manau, kad tas suteiks papildomo azarto ir adrenalino.

- LNK laidoje „Kakadu“ dažniausiai esi padūkusi, linksma, o „Lietuvos balse“ būsi kiek rimtesnė. Ar nebus sunku kaskart persikūnyti?

- Neketinu „Lietuvos balse“ būti labai rimta. Juk šis šou nėra toks, kurio vedėjai kalba tarsi iš Seimo tribūnos. Tačiau su partneriu Vytautu Rumšu jaunesniuoju atsakingai dirbsime savo darbą. Kita vertus, rimtumas gali būti dvejopas: juk būna ir rimtų juokelių, ir juokingų rimtų situacijų...
Mudu su Vytautu pasistengsime visus nustebinti. Laidoje „KK2“ aš esu personažas, o „Lietuvos balse“ pagaliau pamatysite tikrąją Ugnę Skonsmanaitę (šypteli).

- Ar seniai esate pažįstami su Vytautu Rumšu jaunesniuoju?

- Vytautą pažįstu jau gana seniai, todėl tikiuosi gražaus mudviejų bendradarbiavimo. Manau, kad mums puikiai seksis dirbti eteryje. Bent jau vienas kito vardo tikrai nepamiršime (juokiasi).

- Pastaruoju metu atrodai gerokai sulysusi. Ar kilogramai krinta dėl greito gyvenimo tempo?

- Ačiū už komplimentą. Jei atvirai, nežinau, ką atsakyti. Tiesą pasakius, nieko specialiai nedariau. Sveikai gyvenu, gerai maitinuosi, reguliariai sportuoju ir tiek. Manau, kad ateityje mano kūno formos dar ne kartą keisis, todėl neverta jų sureikšminti.

„Ugnė Skonsmanaitė – ryškus ir mylimas LNK televizijos veidas. Svarbiausia – Ugnė turi reikiamos ir ypač tinkamos šiam muzikiniam projektui televizinės patirties, kurią ji sukaupė dirbdama MTV. Ji viena iš tų merginų, kuri puikiai geba dirbti tiesioginiame eteryje, todėl neabejojame, kad Ugnės ir Vytauto duetas bus ne tik sėkmingas, bet ir įsimintinas,“ - sako Gediminas Jaunius, projekto prodiuseris.