Jubiliejinė „Išsipildymo akcija“ birželio 1-ąją prasidės tarptautiniu renginiu vaikams
Parašė Zaliukas· May 02 2012 03:10:51

Jubiliejinė, jau dešimtoji, TV3 ir SEB banko organizuojama „Išsipildymo akcija“ šiemet startuos ypač anksti – jau birželio 1-ąją, Tarptautinę vaikų gynimo dieną. „Išsipildymo akciją 2012“ atidarys tarptautinis renginys vaikams – „MTG Futbolas taikai“ (MTG United for Peace).

„MTG futbolas taikai“ – tai futbolo turnyras, vyksiantis gegužės 30 – birželio 1 dienomis, kuriame dalyvauja 12–14 metų amžiaus vaikų globos namų auklėtiniai. Komandų sudėtyse žaidžia ir berniukai, ir mergaitės. Šis turnyras Lietuvoje bus rengiamas jau trečius metus iš eilės, jį organizuoja žiniasklaidos koncernui MTG priklausanti skaitmeninė televizija VIASAT ir Lietuvos futbolo federacija, šiemet prisijungė ir televizijos TV3, TV6, TV8 ir kitos žiniasklaidos priemonės.

Vaikų namų auklėtinių, kuriuos globoja „Išsipildymo akcija 2012“, viena iš komandų, kuri nugalės visus varžovus, bus apdovanota kelione į „MTG futbolas taikai“ finalinį turnyrą, vyksiantį Osle, Norvegijoje. Finalo metu vyks tradicinis tarptautinis futbolo turnyras „MTG United for Peace“, kuriame varžysis įvairių šalių – Švedijos, Danijos, Ganos, Didžiosios Britanijos ir kt. – globos namų auklėtinių komandos.

Beje, finalas Osle vyks kaip tik tuo metu, kai bus paskelbtas Nobelio taikos premijos laureatas, tad globos namų auklėtiniai turės galimybę šią istorinę akimirką apsilankyti ir interaktyvioje Tolerancijos mokykloje, įsikūrusioje Nobelio taikos centre.

Jubiliejinės TV3 televizijos ir SEB banko „Išsipildymo akcijos“ tikslai išlieka tie patys – skatinti visuomenės dėmesį globos įstaigose augantiems vaikams, spręsti jų užimtumo, bendravimo ir lavinimo problemas. „Išsipildymo akcija 2012“ sieks mažinti socialinę atskirtį, keisti visuomenės požiūrį į globos namų auklėtinius, ugdyti toleranciją, laužyti mąstymo stereotipus bei padėti patiems vaikams augintis ambicijas ir suvokti savo vertę. Taip pat daug dėmesio ir daug suaukotų lėšų šiemet, kaip ir pernai, bus skiriama sunkiomis ligomis sergantiems ligoniukams.

Per devynerius metus TV3 ir SEB banko „Išsipildymo akcijai“ geros valios žmonės suaukojo beveik 20,5 mln. litų.

Filmuotos akimirkos iš pernykščio renginio, kuriame futbolą su vaikais žaidė ir daugybė TV3 žvaigždžių, tarp kurių – Džiugas Siaurusaitis, Rolandas Skaisgirys, Marijus Mikutavičius ir kt. garsūs šalies žmonės čia.

Jubiliejinės dešimtosios „Išsipildymo akcijos 2012“ startas – jau birželio 1-ąją!