Naujas „Baimės akių“ sezonas – tik internetinės TV žiūrovams!
Parašė Zaliukas· May 02 2012 03:17:30

Gegužę populiariausia televizija internete „TV3 Play“ švęs vienerių metų gimtadienį ir savo žiūrovams rodys išskirtinę programą, kurioje: antrasis „Baimės akių“ sezonas su Robertu Petrausku, išankstinės naujojo lietuviško TV3 serialo „Be namų“ su krepšininku Linu Kleiza serijos, populiariausių vasaros laidų ir projektų – „Ūkininkas ieško žmonos“ ir „Pasirink mane“ kūrimo užkulisiai, TV3 20-ojo sezono didžiųjų projektų „Šok su manimi“ ir „X Faktorius“ įdomybės, ir daugybė kitų niekur nerodytų TV pramogų!

Gimtadienio dovanų seriją pradės antrasis „Baimės akių“ sezonas su R. Petrausku – jį „TV3 Play“ žiūrovai galės matyti kiekvieną antradienį nuo gegužės 1 dienos. Gegužės 28-ąją startuosiantis naujas lietuviškas serialas su Linu Kleiza „Be namų“ „TV3 Play“ žiūrovams bus pristatytas savaite anksčiau nei TV3 žiūrovams – jau gegužės 21-ąją, pirmadienį. Keturias dienas iš eilės „TV3 Play“ bus parodytos keturios premjerinės „Be namų“ serijos.

Tyrimų bendrovės „Gemius S.A.“ duomenimis (2011 spalis – 2012 vasaris) „TV3 Play“ per vieną mėnesį vidutiniškai sulaukia daugiau nei 200 tūkst. unikalių lankytojų ir patenka į didžiųjų televizijų internete sąrašą Baltijos šalyse. „TV3 Play“ žiūrimiausiųjų laidų tope (laikotarpis 2012 01 01–03 31) puikuojasi serialas „Moterys meluoja geriau“ – net 1 077 058 peržiūrų, TV3 Žinios, Orai ir Vakaro žinios – 240 634 peržiūrų, serialas „Naisių vasara“ – 237 719 peržiūrų, ketvirtoje – didžiausio masto muzikinis projektas Lietuvoje „Chorų karai“ – 214 151 peržiūrų, penktoje – serialas „Vyno kelias“ – 188 241 peržiūrų.

„TV3 Play“ televizijoje pateikiamos ne tik TV3, o ir kanalo „chuligano“ TV6 laidos: mados simbolio Lietuvoje Manto Petruškevičiaus stiliaus žurnalas „Mados reidas“, laida apie fotografiją ir jos paslaptis „Per objektyvą“, žvejų ir jiems prijaučiančių pamėgta „Vienam gale kablys“, gyvūnų mylėtojų žurnalas „Tavo augintinis“ bei nauja pramoginė mokslinė laida „Paprastai apie sudėtingus“ su Mindaugu Rainiu ir žavia eterio naujoke Gabriele Laškaite.

Moterų kanalo TV8 eteryje transliuojamos laidos – „Išminties rakčiukai“ su Agota Panaviene ir „Keturkojis šou“ su Skaiva Jasevičiūte taip pat laukia „TV3 Play“ televizijoje savo gerbėjų. Netiesiogiai rodomos laidos atsiduria interneto televizijoje „TV3 Play“ iš karto po eterio, o tiesiogiai transliuojamos – kitą dieną po eterio.

„TV3 Play“ vienų metų gimtadienis – gegužės 1–31 dienomis!