Šį sekmadienį – didysis „Kas? Kur? Kada?“ finalas
Parašė Zaliukas· May 06 2012 00:36:55

Tris savaitgalius iš eilės TV3 eteryje karaliavusi intelektualiųjų sekmadienių programa jau šios savaitės pabaigoje pasieks dramatišką finišo liniją. Intelektualus, azartiškas ir intriguojantis TV3 žaidimas „Kas? Kur? Kada?“ su žiūrovais atsisveikins iki jubiliejinio dvidešimtojo TV3 rudens. Jau šį sekmadienį, gegužės 6-ąją, 19.30 val. TV3 eteryje išaiškės, kas laimėjo įvadinę pavasario „Kas? Kur? Kada?“ žaidimo sesiją – ar TV3 Žiūrovai, ar Žinovų komanda.

Įvadinės žaidimo pavasario sesijos žiūrovai jau šį sekmadienį juodais kostiumais ir kokteilinėmis suknelėmis pasipuošusių svečių pilnoje studijoje išvys verslo žurnalistikos guru Aurelijaus Katkevičiaus vadovaujamą Žinovų komandą, kuri įvadinėje „Kas? Kur? Kada?“ sesijoje pasirodė geriausiai. Žaidusi antroje „Kas? Kur? Kada?“ laidoje, A. Katkevičiaus komanda sėkmingai metė iššūkį TV3 Žiūrovų komandai ir laimėjo rezultatu 6:1.

A. Katkevičiaus vadovaujamai Žinovų komandai talkina Justinas Žilinskas, Skirmantas Tumelis, Liutauras Ulevičius, Jonas Malinauskas ir Domas Savickas.

Azartiškiausios televizijos laidos – žaidimo „Kas? Kur? Kada?“ vedėjas ir kūrybinio turinio vadovas Robertas Petrauskas džiaugiasi televizijos eksperimento sėkme ir nekantriai laukia naujų iššūkių – jau rudenį „Kas? Kur? Kada?“ žaidime kovą tęs kone aštuonios Žinovų komandos.

Rusijoje intelektualus televizijos šou „Kas? Kur? Kada?“ prasidėjo 1975 m., vėliau laida populiarumo susilaukė Bulgarijoje, Armėnijoje, Azerbaidžane, Gruzijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje, o pernai – Turkijoje, Kazachstane ir JAV. Dabar licenciją kurti šį žaidimą turi ir TV3 televizija Lietuvoje.