TV3 Vakaro žinios – nuo šiol pritaikytos ir klausos negalią turintiems žiūrovams
Parašė Zaliukas· May 07 2012 14:57:18

TV3 dar žiemą įgyvendinusi socialinę iniciatyvą – „Didįjį penktadienio filmą“ pradėjusi subtitruoti lietuvių kalba, didina programų, kurias gali matyti visi, kiekį. Jau nuo šiandien, pirmadienio, Spaudos atgavimo dienos, žiūrovai TV3 Vakaro žinių, kurios rodomos 21.35 val., reportažus matys subtitruotus. Klausos negalią turintiems žiūrovams bus pritaikytos ir Sporto žinios, taip pat ir Naglio Šulijos pristatomi orai.

Primename, kad kiekvienas TV3 „Didysis penktadienio filmas“, rodomas 19.10 val., nuo vasario 17 dienos yra pritaikytas ir tiems, kurie negali girdėti, tačiau nori pilnavertiškai mėgautis geriausiu pasaulio kinu.

Pirmasis toks TV3 bandymas per Kalėdas – net du kompiuterinės animacijos šedevrai – gruodžio 25-ąją „Kalėdinis Madagaskaras“ ir gruodžio 26-ąją „Ledynmetis. Mamuto Kalėdos“ – kurie buvo ne tik profesionaliai įgarsinti lietuviškai, o ir titruoti lietuvių kalba, sulaukė itin didelio palaikymo iš klausos negalią turinčių asmenų, jų šeimų ir artimųjų.

Specialiu, visame pasaulyje visuotinai priimtu ryškiai geltonu ženklu yra žymimi visi „Didžiojo penktadienio filmo“, o nuo šiol bus žymimi ir TV3 Vakaro žinių anonsai.