LNK rodys serialą filmo „Tai nutiko Manhatane“ motyvais
Parašė Zaliukas· May 17 2012 00:42:04

Nuo gegužės 24-osios LNK pradeda rodyti naują serialą „Meilės miestas“, sukurtą 2002-ųjų metų filmo „Tai nutiko Manhatane“, kuriame vaidino Jennifer Lopez ir Ralph Fiennes, motyvais.

Seriale „Meiles miestas“ pasakojama apie Marisą, dirbančią nedideliame viešbutėly viename mažų miestelių. Ji turi sūnų, kuriam dešimt metų. Marisa svajoja apie laimingą gyvenimą su sūnaus tėvu Viktoru, kuris gyvena Amerikoje. Marisa susiduria su negailestinga tikrove – jos miestelis tampa narkotikų kontrabandos centru. Viešbutis, kuriame ji dirba, tampa kruvinų susidorojimų ir narkotikų sandėrių sudarinėjimo vieta.

Marisa nusprendžia emigruoti į Jungtines Valstijas. Viktoras pasiperša Marisai, ir jai atsiveria galimybė legaliai gyventi ir dirbti Amerikoj. Los Andžele Marisa ir Viktoras susituokia, bet per vestuvių pokylį žmona užklumpa jį su kita moterim. Tada ji nusprendžia išvažiuoti į Niujorką, kuriame jos laukia vaikystės draugė. Marisa įsidarbina kambarine viename Manhatano viešbuty ir sąžiningu darbu įgyja viešbučio administratoriaus pasitikėjimą ir pagarbą. Ji išrenkama mėnesio darbuotoja, ir bendradarbių paskatinta, nusprendžia siekti administratoriaus padėjėjos vietos.

Viešbuty apsistojęs turtingas verslininkas ir senatoriaus sūnus Kristobalis pamato Marisą, apsirengusią turtingos viešbučio klientės drabužiais. Jis ją įsimyli. Ji irgi jam neabejinga, nors jaučiasi nusivylusi meile po nesėkmingai susiklosčiusių santykių su Viktoru ir kitais vyrais.

Marisą graužia sąžinė, kad jį suklaidino ir nuslėpė, kad yra kambarinė. Ji nelinkusi su juo susitikinėti, nes bijo prarasti darbą ir mano, kad jiedu priklauso per daug skirtingiems pasauliams.

Marisai ir Kristobaliui prireiks noro ir ryžto pažvelgti į viską iš naujos perspektyvos ir kitoje šviesoje pamatyti tikrovę, kad jų santykiai susiklostytų sėkmingai.

Pagrindinį vaidmenį atlieka Litzy Vanya Dominguez Balderas, Meksikoje gimusi aktorė ir dainininkė. Ji žinoma ir kaip buvusi Meksikos grupės „Jeans“ dainininkė.

„Meilės mieste“ įžanginį kūrinį Litzy dainuoja duetu su dainininku, modeliu ir aktoriumi Silleriu, kuris seriale vaidina Litzy herojės mylimąjį.

Litzy išgarsėjo laimėjusi „Telemundo“ rodytą realybės šou vaidybos konkursą. Po šio laimėjimo ji gavo pagrindinį vaidmenį telenovelėje „Karštai mylėti“. Litzy seriualuose vaidina tik pagrindinius vaidmenis.

Serialas „Meilės miestas“ – pirmadieniais – penktadieniais 15.40 val. per LNK.