Į Lietuvą atkeliauja garsusis realybės šou „Pragaro virtuvė“
Parašė Zaliukas· June 18 2012 11:51:46

BTV žiūrovams ruošia tikrą sensaciją: visame pasaulyje populiarus kulinarinis realybės šou „Pragaro virtuvė“ jau greitai bus filmuojamas ir Lietuvoje. Jo premjerą žiūrovai galės išvysti jau šį rudenį.

Visame pasaulyje žinoma laida „Pragaro virtuvė“ prie ekranų kvies ne tik kulinarijos gerbėjus. Kartu su šiuo šou į Lietuvą grįš ir primirštas tikrojo realybės šou žanras. Dalyvių emocijos, nesėkmės, pykčiai ir tarpusavio dramos – čia niekas neliks paslėpta ar pagražinta.

BTV, nusipirkusi teises filmuoti kulinarinį realybės šou „Pragaro virtuvė“ iš jo autorių, įsipareigojo, kad jis bus kuriamas pagal visus tarptautinius standartus. Šiuo metu intensyviai ieškoma restorano, kuris atitiktų aukščiausius kokybės reikalavimus ir tiktų filmavimams: turėtų moderniausią įrangą, didelę virtuvę, erdvią ir precizišką restorano salę.

BTV džiaugiasi, kad jai pavyko rasti virėją, nei talentu, nei iškalba nenusileidžiantį garsiajam tarptautinio kulinario realybės šou „Pragaro virtuvė“ vedėjui Gordonui Ramsey. Lietuviškojo šou vedėjas taip pat apkeliavęs kone visą pasaulį, dirbęs garsiuose restoranuose, nėra tokio patiekalo, kurio jis nemokėtų pagaminti, todėl jis gerai žino savo vertę. Tuščiažodžiauti ir apsimesti kukliu tikrai ne jam – jis pasakys viską, ką galvoja. BTV kulinarinio realybės šou „Pragaro virtuvė“ vedėją tikrai žino visi Lietuvos kulinarai ir aukščiausios klasės restoranų lankytojai. Ir jis pasiryžęs ne tik prilygti G.Ramsey, bet net jį pranokti!

Kulinarinis realybės šou „Pragaro virtuvė“ bus kuriamas tiksliai pagal visame pasaulyje žinomą formatą. Tik čia virėjai ar norintys jais tapti sužinos, ko jie iš tikrųjų verti. Virtuvės šefui svarbiausias bus tik vienas tikslas – kad klientai būtų patenkinti. Jis žino, kaip pasiekti aukščiausią patiekalų kokybę ir savo patirtimi dalinsis su šou dalyviais, tačiau vargas tiems, kurių darbu jis liks nepatenkintas... Be to, virtuvės šefo mokiniai turės įtikti ne tik jam ir klientams, bet ir parodyti, kad yra geresni už kitus šou dalyvius.

Beveik 50 pasaulio šalių rodomą šou „Pragaro virtuvė“ labiausiai išgarsino virtuvės šefas Gordonas Ramsay, vadovavęs virėjų komandoms Didžiojoje Britanijoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose. Šio šou kūrėjų kolekcijoje – 3 „Emmy“ ir daugybė kitų apdovanojimų, 2011 m. JAV žiūrovai šį šou išrinko mėgstamiausiu metų realybės šou, o G.Ramsey – mėgstamiausiu televizijos virtuvės šefu.