Ar vyras, kuris daro manikiūrą, yra gėjus?
Parašė Zaliukas· April 28 2007 01:59:00
LNK laida „Dainius“ (17 val. 50 min.) šį kartą pateiks ne vieną šokiruojantį klausimą. Pasak laidos vedėjo Dainiaus Ožalo, naujoji vyrų karta nemano, kad leisti pinigus grožiui yra kvaila.

„Grožio produktus vyrams gaminančios kompanijos skaičiuoja pelną ir ruošiasi kovoti dėl kiekvieno kliento. Tačiau kaip tokius vyrus vertina visuomenė? Ar teisinga nuomonė, kad daug dėmesio sau skiriantis vyras darosi panašus į moterį?“ - klausia laidos vedėjas.

Laidoje dalyvavęs Gintaras Kuculis, kuris atstovavo Lietuvai „Mister World“ konkurse, tvirtino neskiriantis savo išvaizdai daug dėmesio, bet prisipažino, kad pešioja antakius. Dainininkas Milano sakė, kad dabar vyrui negėdinga darytis manikiūrą, naudoti kosmetiką, dažyti plaukus.

Prodiuseris Egmontas Bžeskas tvirtino, kad vyrui būti gražiam ir stilingam - ne nuodėmė, o privalumas. Dainininkas Igoris Kofas prisipažino, kad jei nebūtų dainininkas, sau tiek daug dėmesio neskirtų, nors išvaizda rūpinasi kur kas daugiau nei kiti ir nevengia naudoti kosmetikos.

Visuomenės veikėjas Linas Karalius naudojasi grožio procedūromis, daug dėmesio skiria aprangai, rekomenduoja visiems vyrams darytis pedikiūrą.

Dainiaus į laidą pakviesta Mama Rock'n'Roll sakė, kad Dievas ne veltui sukūrė moterį ir vyrą, o kai vyras labai rūpinasi savimi, jis tampa panašus į moterį. Vyriausiąja Lietuvos ragana vadinama Vilija Lobačiuvienė yra dar griežtesnė. Ji tvirtino, kad moteriškėjantis vyras eina prieš gamtos dėsnius.