Į BTV sugrįžta legendinis žaidimas „Taip. Ne“!
Parašė Zaliukas· July 11 2012 00:00:52

Dėl šio žaidimo iš proto ėjo visa Lietuva. Apie jo užduotis buvo kalbama visą savaitę... iki kitos laidos. Praėjus daugiau nei dešimčiai metų į BTV eterį grįžta legendinis „Taip. Ne“!

Su žaidimu „Taip. Ne“ prasidėjo lietuviškų televizijos žaidimų istorija. Jei dėl kokių nors nepaaiškinamų priežasčių negalėjai pažiūrėti šio žaidimo, kitą dieną neturėdavai, apie ką kalbėti su bendradarbiais. Tuo metu žaidime skambėję sąmojingi jo vedėjo Arūno Valinsko komentarai būdavo perpasakojami lyg anekdotai. Ką jau kalbėti apie prizus, kuriuos laimėti daugeliui atrodė kone nepasiekiama svajonė...

Atsinaujinęs, šiuolaikiškas, bet vis dar toks pat geras ir laukiamas žaidimas grįžta į televizijos eterį. BTV neabejoja, kad televizijos žiūrovai pasiilgo smagaus žaidimo, subalansuoto visai šeimai. Draugiška atmosfera, daug azarto ir gera nuotaika – toks paprastas šio ilgametes visos šalies simpatijas pelniusio žaidimo receptas. Be to, žaidimo laimėtojų laukia ir puiki galimybė krizės metu papildyti savo šeimos biudžetą, rašoma BTV pranešime spaudai.

Ar jis pagamintas iš plastmasės? Medžio? Valgomas? Naudojamas statybose? Daug klausimų ir tik du stebuklingi žodžiai „taip“ ir „ne“ žaidimo dalyviams turės padėti rasti teisingą atsakymą. Taisyklės – paprastos kaip du kartu, didžioji dalis Lietuvos jas iki šiol puikiai prisimena.