Didžiosios eterio melagės rudenį kerštaus vyrams
Parašė Zaliukas· July 26 2012 14:36:35

Jubiliejiniam, dvidešimtajam, sezonui besiruošianti televizija TV3 pasitinka šį rudenį su trenksmu: jaukiai atnaujintoje „Beatos virtuvėje“ gimsta nauji kvapai ir skoniai, žinomi žmonės Lietuvoje repetuoja šokių žingsnelius ketvirtajam „Šok su manimi“ sezonui, penkiasdešimties profesionalų komanda ruošiasi didžiausio masto muzikiniam projektui Lietuvoje „X Faktorius“, Robertas Petrauskas kviečia drauge laukti azartiško TV žaidimo „Kas? Kur? Kada?“, o analogų neturinčios lietuviškos situacijų komedijos – „Motina ir sūnus“ – aktoriai jubiliejiniame sezone TV3 žiūrovams žada dozę juodojo humoro. Ištikimiausi TV3 žiūrovai jau šį rudenį vėl išvys tęsiamo populiariausio lietuviško serialo „Moterys meluoja geriau“ herojus. Jiems likimas pateiks didžių netikėtumų: vyrų laukia bedarbystė ir skurdas, o jų buvusių širdies damų – keršto saldybė.

Rudenį jau šeštąjį sezoną skaičiuosiantis visų laukų žiūrimiausias serialas „Moterys meluoja geriau“ į TV3 eterį grįš kupinas staigmenų. Nuo pat pirmųjų serijų aplink gražuoles sparną rėžęs ir vis didesnį finansinį kapitalą valdęs aktoriaus Ramūno Rudoko personažas Marijus naujausioje dalyje atsidurs... dugne. Jį nustekenusi sužadėtinė Meda, kurią įkūnija aktorė Inga Norkutė, pasistengs, kad buvęs mylimasis pajustų, kas yra visiškas skurdas!

„Marijus kalėjime lauks savo teismo. Tuo metu geriausias draugas ir žentas Donatas (akt. Marius Jampolskis) išparduos visą jo turtą, ketindamas kolegai pagelbėti. Tačiau ir jam sėkmė nesišypsos – praloš automobilį, vagys apiplėš butą. Be to, vienas po kito ims kristi Marijaus aplinkos žmonės“, – itin slaptų scenarijaus paslapčių atskleidžia „Moterys meluoja geriau“ scenarijaus autorius Edvinas Kalėda.

Žiūrovų pamėgto autoserviso savininko Kostiko, kurio personažą kuria Džiugas Siaurusaitis, taip pat laukia rimti išbandymai. Jo melagystes iššifravusi žmona Galina (akt. Vitalija Mockevičiūtė) smogs vyrui žemiau juostos – pasistengs atimti iš jo tai, kas brangiausia – garažą!

„Tai sužinojęs Kostas išeis paupiais“, – pasakoja E. Kalėda.

Į gamtą, tik su visai kita nuotaika, patrauks populiariausias serialo keistuolis Robertėlis (akt. Nerijus Gadliauskas). „Robertėlis ir Jūratė susirgs idėja pasistatyti rąstinį namą, lakstys po miškus. Bet galiausiai viskas baigsis koma“, – mįslingai šypsosi scenarijaus autorius.

Ar serialo vyrams pavyks išsilaižyti žaizdas ir pakilti naujai kovai už būvį, paaiškės jubiliejiniame, dvidešimtajame, TV3 televizijos sezone jau šį rudenį!

„Moterys meluoja geriau“ – jubiliejiniame, dvidešimtajame, TV3 televizijos sezone!