Į „Moterys meluoja geriau“ įžengia „vilkė avies kailyje“
Parašė Zaliukas· August 19 2012 17:18:49

Serialo „Moterys meluoja geriau“ personažų būrį šeštajame sezone papildys jauna, simpatiška ir ne ką mažiau apsukri už kitas „melagingas“ herojes panelė Luka, kurios vaidmuo patikėtas serialų gerbėjams gerai pažįstamai Grėtei Indičianskytei. Grėtė, visą paauglystę praleidusi serialo „Nekviesta meilė“ ir jo tęsinyje „Amžini jausmai“ filmavimo aikštelėse, vėl pajuto televizijos kamerų šauksmą.

Kitados TV3 serialuose G. Indičianskytė įkūnijo sunkiai išgyvenančią tėvų (akt. Rimantas Bagdzevičius ir Monika Bičiūnaitė) skyrybas paauglę Justę, kurios kelyje pasitaikė ir pirmoji nelaiminga meilė, ir sukčiavimai, ir sunkūs draugystės išbandymai bei daug kitų dramatiškų dalykų. Pasibaigus filmavimams jaunoji aktorė visa galva nėrė į mokslus, tačiau prabėgus keleriems metams pajuto nostalgiją filmavimo aikštelei.

„Dėmesio tikrai nepasigedau. Bet prieš filmavimo kamerą pasimaivyti, su komanda pajuokauti – šito trūko, – šypsosi Grėtė. – Labai malonu buvo atsiminti darbą aikštelėje, todėl sutikau ir vėl vaidinti, tik šįkart seriale ‚Moterys meluoja geriau‘.“

Kokią šįsyk ekrane išvysime Grėtę? „Mano personažas – vilkė avelės kailyje. Su tėvais ji – tvarkinga, miela mergaitė, bet vos išeina iš namų – kone vagišė!“ – pikantišką intrigą atskleidžia G. Indičianskytė. Scenarijaus vingiai jos heroję suves su kitomis, jau praėjusį sezoną vaidinusiomis jaunomis aktorėmis. Anksčiau ar vėliau Luka peržengs ir Sandros (akt. Milda Štakėnaitė) namų slenkstį. Tik ar gražuolės merginos taps draugėmis ar priešėmis?