J.Smoriginas: didžiausios aferos gimsta užklupus sunkumams
Parašė Zaliukas· August 19 2012 18:06:13

Jubiliejiniam, dvidešimtajam, sezonui, kurio premjera – rugsėjo 2-ąją, besiruošianti TV3 televizija lietuviškų serialų gerbėjus pasitiks su situacijų komedijos „Motina ir sūnus“ premjera, Gruzijoje ir Lietuvoje filmuoto daugiaserijinio pasakojimo „Vyno kelias“ tęsiniu, visiškai naujomis „Naisių vasaros“ serijomis ir seniai pasiilgtais „Moterys meluoja geriau“ herojais.

Netrukus šeštąjį sezoną pradėsiantis žiūrimiausias lietuviškas serialas „Moterys meluoja geriau“ žiūrovus įtrauks į neįtikėtinas istorijas, kuriose dalyvaus gerbėjų pamėgtas tipelis, linkęs į avantiūras, – Feliksas Šmakovas. Herojų įkūnijantis aštrialiežuvis choreografas Jurijus Smoriginas žada, kad šį rudenį jo personažas neišsižadės kriminalinių triukų, tačiau prieš kirpdamas – devynis kartus pamatuos.

„Tokius žmones, kaip Šmakovas, tik karstas ištiesins, – sako šypteldamas J. Smoriginas, paklaustas ar jo herojus grįš į doros kelią. – Jei Šmakovas neturi ką parduoti, jis ima galvoti. Aš tikrovėje pažįstu šimtus tokių. Kai užklumpa sunkumai, žmonės pradeda mąstyti, o kaip tik tada ir gimsta didžiausios aferos. Tiesa, gyvenime galima laimėti tik protu, ne veiksmais, tad lietuviškasis Ostapas Benderis labai šaunia pavarde – Šmakovas, parodys, kad jo smegenys veikia.“

Jei šis herojus krutins smegenis, tai jo išrinktosios Irenos (akt. Kristina Andrejauskaitė) sūnus Robertėlis (akt. Nerijus Gadliauskas) toliau stebins naivumu ir paikumu. „Lietuva myli kvailelius, o talentingus ir gražius atstumia. Kadangi N. Gadliauskas seriale vaidina kvailelį, iš kurio smagu pasijuokti, jis visiems patinka, bet aš jį pažįstu labai daug metų ir galiu patikinti – Nerijus tikrovėje yra priešingas savo personažui. Tai labai inteligentiškas, kultūringas ir mielas žmogus, turintis puikų humoro jausmą“, – sako J. Smoriginas.

Choreografas puikiai sutaria ir su „Moterys meluoja geriau“ filmavimo aikštelės partnere – K. Andrejauskaite: „Seriale ji man meldžiasi, mat Feliksas – svajonių vyras, atnešęs ramybę į jos herojės sielą, o gyvenime ji mane gainioja ir kedena, palaiko discipliną ir prižiūri, kad niekur nevėluočiau.“