TV3 premjeroje „Drąsi meilė“ – garsioji meksikietė Silvia Navarro
Parašė Zaliukas· August 21 2012 16:48:39

Likus vos daugiau nei mėnesiui iki jubiliejinio, dvidešimtojo, TV3 sezono, televizija pristato rugpjūčio premjerą – meksikiečių melodramą „Drąsi meilė“ (Amor Bravio).

Garsiausi Lotynų Amerikos aktoriai, meilei, įveikiančiai visas kliūtis, ištars „taip“ kiekvieną darbo dieną 16.40 val. Žiūrovų dievinama ir serialų kūrėjų liaupsinama melodramų „Amžinai tavo“ (Manana es para siempre), „Keršto bučiniai“ (Cuando Me Enamoro) ir „Perla“ (Perla) žvaigždė, gražuolė Silvia Navarro ir TV3 žiūrovams pažįstamas serialo „Liudininkai“ (In Plain Sight) gražuolis Cristian de la Fuente įrodys, kad nepasitikėjimą ir kerštą įmanoma nublokšti į šalį, kai protus ir širdis užvaldo drąsi meilė...

Patrauklioji S. Navarro įsijaus į veterinarės Kamilos vaidmenį, po tragiškos sužadėtinio netekties ieškančios dvasios ramybės savo dėdės bulių kovų rančoje. Tuo tarpu seksualiojo C. de la Fuente herojaus Danieliaus mylimoji iš karto po tuoktuvių pradės lauktis vaikelio. Visiškai skirtingus šių herojų gyvenimus sukrės neįtikėtini likimo smūgiai. Čia atsiras vietos ir kalėjimui, ir slaptam pabėgimui, ir netgi tikrosios savo tapatybės nuslėpimui. Kokiomis aplinkybėmis susitiks Kamila su Danieliu? Kokius išmėginimus jiems teks įveikti?

Aistros, keršto, piktų kėslų ir tyrų jausmų kupina uždraustos meilės istorija su S. Navarro, C. de la Fuente, nepakeičiamuoju meksikietiškų pasakojimų „seneliu“ – Jose Carlosu Ruizu, serialų „Rubi“ (Rubi) ir „Keršto bučiniai“ (Cuando Me Enamoro) žvaigžde Olivia Bucio, „Marinelos“ (Marinela) gražuoliu Cesaru Evora ir kitomis Lotynų Amerikos įžymybėmis – jau nuo rugpjūčio 24-osios.