Naują LNK laidą „Labas vakaras, Lietuva“ ves Živilė Vaškytė ir Paulius Skučas
Parašė Zaliukas· August 25 2012 20:50:04

Populiari žurnalistė Živilė Vaškytė ir televizijos laidų vedėjas Paulius Skučas taps kasdienės LNK pavakario informacinės pokalbių laidos „Labas vakaras, Lietuva“ vedėjais. Nuo rugsėjo 3-osios darbo dienomis 17 val. LNK eteryje tiesiogiai transliuojama pavakario laida pirmoji praneš dienos aktualijas.

Su laida „Labas vakaras, Lietuva“ žavioji Živilė Vaškytė į televiziją grįžta po dviejų metų pertraukos. O Pauliui Skučui ji – svajonės išsipildymas.

„Pasiilgau televizijos, tiesioginio eterio, įdomaus, mėgstamo darbo. Tokia laida – tai garantija, kad nebus nuobodu – kasdien kitos žinios, nauji svečiai, pokalbiai. Šios laidos formatas labai geras – čia bus galima suteikti spalvų aktualijoms, pateikti įvairų požiūrio taškų ir versijų“, - sako Živilė Vaškytė.

„Visada svajojau vesti žinių laidą, tai buvo mano siekiamybė, - tvirtina Paulius Skučas. – Ši laida ir iššūkis, ir bandymas prisiliesti prie svajonės. Tai bus šilta, jauki laida. Ji bus arti žiūrovo, įtrauksime jį dienos naujienas“, - tvirtina Paulius Skučas.

Živilė su Pauliumi laidą ves kartu, abu kalbins pašnekovus, tarpusavyje aptars dienos įvykius. Paulius, kaip įprasta televizijos žiūrovams, skaitys orų prognozę.
Laida „Labas vakaras, Lietuva“ bus gyva ir dinamiška, joje bus gausu tiesioginių jungimųsi iš įvykių vietų, o kasdien studijoje lankysis keli svečiai - svarbiausių įvykių dalyviai ar liudininkai.

„Labas vakaras, Lietuva“ – jau nuo rugsėjo 3 dienos LNK eteryje su Živile Vaškyte ir Pauliumi Skuču.