LNK visą produkciją transliuos nauju formatu
Parašė Zaliukas· August 30 2012 00:48:31

Jau rugsėjo 1-ąją startuoja naujas LNK televizijos sezonas, kuriame be naujų laidų – „Diagnozė: Seimas“, „Radži ieško žmonos“, „Labas vakaras, Lietuva“, „Pasaulis X“, serialo „Kriminalistai“ – ir visiškai atsinaujinusi kanalo grafika, vinjetės bei naujas, kokybiškas 16:9 formato vaizdas.

Nuo naujojo televizijos sezono visą savo autorinę produkciją ir daugumą iš užsienio įsigytų filmų, serialų ir koncertų LNK transliuos plačiaekraniams televizoriams pritaikytu 16:9 formatu.

„Nuo naujojo sezono mūsų žiūrovai galės mėgautis kokybišku vaizdu. Siekiame, kad visa LNK programa būtų transliuojama 16:9, tiesa, kol kas ne visi užsienio partneriai mums gali pasiūlyti šį formatą. Tačiau galime pasidžiaugti, kad pagaliau visos mūsų kurtos autorinės laidos bus pritaikytos žiūrėti per plačiaekranius televizorius“, - pranešime spaudai sako LNK grupės technikos direktorius Ričardas Kazlauskas.

Pasak R. Kazlausko, plačiaekranių televizorių šalyje vis daugėja, o jų įsigijimo bumas prognozuojamas televizijai pereinant prie skaitmeninės ir išjungus analoginę eterinę televiziją.

„LNK televizija visada buvo inovatyvi ir pasirengusi techninei pažangai. Praėjusį gruodį LNK pirmoji transliavo lietuvišką programą HD formatu visoje Lietuvoje, tai buvo mūsų šokio projekto „Kviečiu šokti“ finalinis vakaras“, - pažymėjo R. Kazlauskas.

Jau šį rudenį prie 16:9 formato pereis ir kiti LNK grupės kanalai – „Info TV“, „Liuks!“ ir TV1.