Atsinaujinusia LNK „Būk mano meile!“ laida susidomėjo turtuoliai iš Turkijos
Parašė Zaliukas· September 01 2012 02:44:08

Aukso ir brangakmenių parduotuvės savininkas ir jo draugai milijonieriai – tai svečiai, kurių atvykstančių iš saulėtos Turkijos naujajame LNK sezone lauks pažinčių laida „Būk mano meile!“. Laidos dalyvio anketą ir asmeninį kvietimą atvykti bei dalyvauti Turkijos turtuoliams įteikė Marmaryje vasarą su šeima atostogavusi žinoma būrėja ir astrologė, laidos vedėja Vaiva Budraitytė.

Po šešerių metų pertraukos Turkiją aplankiusi Vaiva pasakoja, kad kurorte niekas, išskyrus kainas, nepasikeitė.

„Turkai labai mėgsta demonstruoti savo simpatijas ir dėmesį moterims iš Europos. Beveik visi svajoja vesti ne savo kraštietę, bet europietę. O dailios Pabaltijo, Lenkijos moterys ir merginos Turkijoje tiesiog garbinamos. Su dukružėle Šarūne ir anūke Benigna Morta saugios jautėmės tik seno pažįstamo Aladino kavinukėje ir jo viešbučiui priklausančiame paplūdimyje. Mat be savininko leidimo turkai nedrįsta jo teritorijoje kadrinti moteris“, - atvirauja laidos „Būk mano meile!“ vedėja.

Visur vyro Gaudento lydėta būrėja sykį, vis dėlto išėjo į miestą be jo, tik su mergaitėmis.

„Gaudentas ilsėjosi, o mes nusprendėme apsilankyti visų išgirtoje aukso dirbinių ir brangakmenių parduotuvėlėje. Ten įprasta, kad parduotuvėje dirba ir pats savininkas. Nors parduotuvėje buvo ir daugiau pirkėjų, savininkas aptarnavo būtent mus – aprodė įdomiausius papuošalus, rekomendavo, kas labiausiai tiktų. Nors buvau su mergaitėmis, aiškiai jutau, kad vyras labiau domisi ne tuo, ar kažką pirksime, bet manimi. Pasijutau kiek nesaugiai, tad mandagiai padėkojau ir išėjau“, - netikėto flirto su turtuoliu detales pasakoja Vaiva Budraitytė. - Galite įsivaizduoti, kaip nustebau, kai vakare į viešbučio kambarį gavau glėbį egzotiškų gėlių ir didžiulį padėklą su vaisiais. Dovanoje radau parduotuvėlės savininko vizitinę kortelę. Ją pamatęs Gaudentas tiesiog įsiuto. Ilgai aiškinau, kad manęs niekas nenuskriaudė ir nepagarbiai su manimi nesielgė, tiesiog įvyko klaida - greičiausiai turkas pagalvojo, kad atostogauju viena arba esu neištekėjusi.“

Galiausiai pora rado sprendimą, - kitą dieną į tą pačią parduotuvėlę grįžo visi kartu. Gaudento lydimą Vaivą pamatęs turkas elgėsi mandagiai, atsiprašė moters. Tačiau būrėja nepasimetė, - juk turtingas, įtakingas ir mandagus vyras gali patikti kuriai lietuvaitei, pagalvojo ji, - ir įteikė verslininkui rimtų pažinčių laidos “Būk mano meile!“ dalyvio anketą bei asmeniškai pakvietė sudalyvauti filmavime Lietuvoje.

„Pasirodo, jis su draugais – pasiturinčiais verslininkais - iš tiesų ketina apsilankyti mūsų šalyje ir žadėjo tapti mūsų laidos jaunikiu“, - juokdamasi pasakoja Vaiva Budraityte.

Kartu su Vaiva naujajame LNK sezone laidą ves žiūrovų pamėgti vedėjai – serialų žvaigždė, aktorė Inga Norkutė – Žvinienė ir charizmatiškas porų konsultantas Vytenis Pauliukaitis.