Inga ir Arūnas Valinskai sidabrines vestuves švęs specialiame koncerte su ryškiausiomis žvaigždėmis
Parašė Zaliukas· November 09 2012 21:35:19

Žymiausia pramogų pasaulio pora – Inga ir Arūnas Valinskai – savo dvidešimt penkerių metų bendro gyvenimo sukaktį švęs kartu su visa Lietuva. Garsiausi Lietuvos dainininkai juos sveikins ypatingame šventiniame koncerte.

Apie juos kalbama nuolat. Paskalų mėgėjai tiek Arūnui, tiek Ingai perša vis kitus mylimuosius, lažinasi, kiek laiko jie dar išbus kartu, stebi kiekvieną jų žingsnį ir žvilgsnį. O Inga ir Arūnas, pasijuokę iš tokių kalbų, toliau dalinasi savo laime. Ir taip jau dvidešimt penkerius metus. Negi tai nėra tinkama proga kaip reikiant atšvęsti?

Inga ir Arūnas Valinskai nusprendė ne tik paminėti tokią gražią sukaktį patys, bet ir padovanoti šventę visiems televizijos žiūrovams. Ir švęs jie taip, kaip yra įpratę – su dainomis, šokiais ir dideliu būriu savo draugų. Rytis Cicinas, Česlovas Gabalis, Žilvinas Žvagulis, Irena Starošaitė, Merūnas Vitulskis, Marius Jampolskis su Irūna Puzaraite, grupė „Čilinam“, Katažina Nemycko, Andrius Butkus ir daugybė kitų gerai žinomų Lietuvos dainininkų atvyks pasveikinti garsiosios poros sidabrinių vestuvių proga.

„Aš tiesiog negalėčiau nedalyvauti tokioje šventėje. Juk Ingą ir Arūną pažįstu daugybę metų. Su Inga susipažinau, kai filmavomės viename seriale gal prieš du dešimtmečius. Jau tada taip pagalvojau ir per šitiek metų draugystės niekada nesuabejojau: Inga – vienas iš nuoširdžiausių žmonių, kokius man yra tekę sutikti“, – Ingą Valinskienę gyrė Rytis Cicinas.

Gražių žodžių sukaktuvininkams negailėjo ir M. Vitulskis. „Man atrodo, šios poros sėkmės paslaptis yra ta, kad jie abu – labai stiprios asmenybės. Kitaip jie tiesiog negalėtų būti kartu. Mums su žmona jie yra kaip pavyzdys, kaip reikia palaikyti ir skatinti vienas kitą. Juk jei abu žmonės yra veiklūs, jiems kur kas lengviau suprasti vienas kitą“, – kalbėjo Merūnas.

Šventinio koncerto žiūrovai išgirs ne tik atvykusių svečių palinkėjimus. Ar žinote, už ką labiausiai Ingą myli Arūnas? Kada jam pakirto kojas nuo Ingos grožio? Kiek slaptų gerbėjų turi charizmatiškoji I.Valinskienė? Beje, šį kartą viskas bus kiek kitaip nei visi įpratę – paslaptingoji Inga ne tik dainuos, bet ir kalbės, o Arūnas dovanos jau daugybę meilės dainų...

Ingos ir Arūno Valinskų sidabrinių vestuvių koncertas – lapkričio 15 d., ketvirtadienį, 20.25 val per BTV.