Iš Gruzijos grįžę "Pilies" kūrėjai ir dalyviai: komandą persekiojo vienuolių prakeiksmas
Parašė Zaliukas· November 26 2012 12:02:49

Penktadienį žiniasklaidai pagaliau buvo pristatyti ilgai laukto, paslaptingojo naujojo TV3 realybės šou "Pilis" kūrybinė komanda bei dalyviai.

Išlikimo realybės šou "Pilis", eteryje startuojanti gruodžio 4 dieną, buvo filmuojama Gruzijos viduramžių pilyje. Šiai išlikimo dramai buvo skirti du mėnesiai pasiruošimo, dvi savaitės atrankų, buvo suburta penkiasdešimties žmonių kūrybinė komanda, pustrečio tūkstančio valandų filmuotos medžiagos 12 hektarų apimančioje pilies teritorijoje.

Realybės šou projektui sukurti buvo mestos stiprios pajėgos. Pirmajam originaliam lietuviškam realybės šou sukurti susivienijo Rolandas Skaisgirys, Martynas Starkus, Saulius Urbonavičius-Samas, Mindaugas Meškauskas ir Rimvydas Martinaitis.

"Pilies" pristatymo vakarą šie televizijos vilkai žiniasklaidai prisistatė vilkėdami vienuolių abitais. Užkeiktųjų vienuolių legenda, pasak naujojo televizijos projekto vedėjo Andriaus Paulavičiaus, persekiojo projekto dalyvius viso filmavimo Gruzijoje metu. "Mistišku būdu gesdavo šviesos, lūžo brangios kameros", - išdavė jis.

M. Meškauskas pasakojo, kad užkeiktieji vienuoliai kadaise buvo ištremti iš pilies, nes norėjo pasisavinti vietos gyventojų suaukotą auksą. Ir prakeiksmą gali nutraukti tik tas, kuris laimės realybės šou. Išlikimo dramą laimėjęs dalyvis su savimi į Lietuvą išsigabens ir pagrindinį prizą - 50 tūkst. litų.

Žiniasklaidai buvo pristatyti ir visi dvidešimt "Pilies" dalyvių, kuriems Gruzijoje teko patirti patį didžiausią nuotykį jų gyvenime. "Pilis" padovanojo man ne tik gerą draugę, bet galbūt ir žmoną", - glausdamas vieną iš projekto merginų prisipažino vienas iš dalyvių.