Labdaros koncertas „Pasidalinkim“: pasidalinti negalima laukti
Parašė Zaliukas· November 30 2012 23:48:18

Gruodžio 9-ąją, sekmadienį, LNK ir „Maisto bankas“ transliuos specialų kalėdinį paramos koncertą „Pasidalinkim“. Jo metu pramogų pasaulio žvaigždės ragins visuomenę padėti pamaitinti tuos, kuriems gyvenimas susiklostė daug prasčiau. Tiesioginį daugiau nei tris valandas truksiantį paramos koncertą ves net trys vedėjai - Rolandas Vilkončius, Giedrė Talmantienė ir Andrius Butkus.

„Su LNK televizija kviesime žmones pasidalinti su tais, kurie gyvena vargingai. Tai metas, kai visi laukia stebuklo. Ypač tie, kuriems gyvenime nelabai pasisekė“, - sako „Maisto banko“ vadovė Deimantė Žebrauskaitė.

„Nuo kiekvieno žmogaus priklauso, kur prieš Kalėdas jis padės kablelį šioje frazėje: „Pasidalinti negalima laukti“ ir ar jo šventės bus prasmingos, - sako vienas koncerto vedėjų Rolandas Vilkončius. – LNK televizija yra nuolatinė „Maisto banko“ partnerė, nuolat prisidedanti prie šios organizacijos pastangų pamaitinti kiekvieną alkstantį“.

Kiekvienas, per paramos koncertą „Pasidalinkim“ paaukojęs bent penkis litus, padės vieną šeimą išmaitinti visą savaitę.

Koncertas „Pasidalinkim“ tiesiogiai vyks iš Teatro arenos ir „Akropolio“ ledo studijos. Rolandas ir Giedrė renginį ves iš Teatro arenos, o Andrius dirbs studijoje, įsikūrusioje ant ledo. Čia bus statoma eglutė iš konservų dėžučių. Kuo daugiau pinigų bus aukojama, tuo aukštesnė ji iškils. Vėliau konservai bus paaukoti vargingai gyvenantiems žmonėms.

Renginyje be atlygio koncertuos „Pop Ladies“, Smaragdinis ir Božolė chorai, Violeta ir Vilius Tarasovai, Merūnas, „Čilinam“, Andrius Butkus, Marius ir Irūna, Česlovas Gabalis, Evelina Anusauskaitė ir Ruslanas Kirilkinas, Birutė Dambrauskaitė ir Radži, „Studentės“, Vaida Genytė, Stasys Povilaitis, Katažina, Deivydas Zvonkus, Donato Katkaus vadovaujamas Šv. Kristoforo kamerinis orkestras.

Tai jau antras didelis paramos projektas, kurį šiemet transliuoja LNK. Spalį LNK organizavo koncertą „Už vaikystę“, per kurį organizacijai „Gelbėkit vaikus“ žiūrovai suaukojo per 360 tūkstančių litų.