Azartiška moteris užčiaupė laidos vedėją
Parašė Zaliukas· May 22 2007 00:57:43
Žaidimas „TAIP arba NE“ (TV3, 19 val. 10 min.) sugriaus mitą, kad lietuviai – santūrūs žmonės. Laidos kūrėjai įsitikino – ramybė išgaruoja, kai tik atsiranda galimybė nesunkiai gauti pinigų.

Radviliškietė Daiva, sužinojusi, kad tapo pagrindine vakaro žaidėja, akimirkai prarado kalbos dovaną, tačiau jau netrukus studijoje aidėjo jos šūksniai. Pradžioje dvejojusi dėl vieno ar kito pasirinkto lagamino, keitusi savo sprendimus, Daiva taip įsijautė, kad netrukus turėjo svarstyti, ar priimti vieną po kito žaibišku greičiu augančius „TAIP arba NE“ banko pasiūlymus.

Žiūrovams studijoje beliko aikčioti, kai tapo akivaizdu, jog Daiva pačiupo už uodegos savo sėkmę ir vienintelis jos tikslas – nepadaryti lemiamos klaidos ir kuo geriau susiderėti su banku.

Daiva, pakliuvusi į azarto pinkles, ne tik nebevaldė emocijų, abejojo vyro patarimais, bet ir uždraudė laidos vedėjui Marijui Mikutavičiui kalbėti. Rinkdamasi lagaminus ji norėjo, kad Marijus tylėtų, kitaip nubaidysiąs sėkmę. Maža to, Daiva nusprendė pasiderėti net su pačiu bankininku – apie šitokį elgesį žaidime neteko girdėti.

Užbėgdami įvykiams už akių, išduosime – Daivos strategija buvo veiksminga.