TV3 televizija žada, jog J.Jurkutė eteryje dar tikrai pasirodys
Parašė Zaliukas· January 13 2013 23:35:19

Pastarosiomis dienomis pramogų pasaulyje pasklido žinia, kad viena mėgstamiausių televizijos laidų vedėjų Jurgita Jurkutė-Širvaitė palieka televiziją ir ketina atsidėti aktorystei. Tačiau TV3 televizija, kurioje jau ilgą laiką darbuojasi žinoma moteris žada, kad šią žavingą vedėją eteryje žiūrovai dar tikrai išvys.

Kaip DELFI sakė televizijos atstovė Eglė Šliževičiūtė, TV3 programų direktorius Jurgis Jefremovas patikino, kad šis etapas J. Jurkutės-Širvaitės gyvenime – laikinas.

"Ir ateityje tikrai planuojame dirbti su šia puikia laidų vedėja. Pastaruoju metu Jurgita turėjo labai daug veiklos, todėl natūralu, kad po tokio maratono norisi atsipūsti, pailsėti ir įgauti naujų jėgų", - teigė TV3 atstovė.

Pastaraisiais metais J. Jurkutė su Vytautu Šapranausku televizijoje vedė projektus "Šok su manimi", "Chorų karai". Prieš keletą mėnesių su Mindaugu Rainiu žadindavo žiūrovus rytinėje laidoje "Nauja diena".

Vasario pabaigoje turinčio pasirodyti projekto "Chorų karai" J. Jurkutė-Širvaitė neves. Pasak TV3 atstovės, kol kas dar yra laiko nuspręsti, kas stos prie projekto vairo. Tačiau pabrėžė, kad TV3 televizija turi ir daugiau profesionalių vedėjų, kurios gali puikiausiai susitvarkyti su tiesioginiu projektų eteriu. Geriausias pavyzdys - Rūta Ščiogolevaitė
ir Agnė Grigaliūnienė.