V. Musvydaitė-Baranauskienė kviečia šokti į sportinius batelius
Parašė Zaliukas· February 23 2013 01:16:33

Pernai pavasarį daugybę televizijos žiūrovų įkvėpusi pakilti nuo sofų ir pakvietusi sportuoti TV3 sporto žiniukė Vlada Musvydaitė-Baranauskienė šiemet ir vėl kviečia šiltąjį metų sezoną pasitikti sveikiau. Kovo 3 dieną, sekmadienį, 10.30 val. TV3 eteryje Vlados kuriamos laidos „Sportuok su mumis“ premjera. Laidos autorė tikisi, kad sveikam gyvenimo būdui prijaučiančius televizijos žiūrovus šiemet ir vėl pavyks suburti į sporto mėgėjų gretas.

„Sociologiniai tyrimai rodo, kad Lietuvoje žmonės labiausiai susirūpinę savo sveikata, sveika mityba ir sveiku gyvenimo būdu. Nors „rūpintis“ ne tas pats, kas „imti ir daryti“, tačiau labai tikiuosi, kad mano entuziazmas žiūrovus įkvėps. Juk vieną kartą man tai jau pavyko!“ – šypsosi Vlada ir intriguoja, kad naujai laidai ruošėsi visą žiemą – nebuvo nė vienos savaitės, kada būtų praleidusi treniruotes!

Pasak laidos autorės, „Sportuok su mumis“ – pusvalandžio trukmės sportiško gyvenimo būdo laida, kuri skirta visiems – ir moksleiviams, ir namų šeimininkėms, ir biurų darbuotojams. Laidos tikslas įkvėpti televizijos žiūrovus gyventi įdomiau ir sveikiau bei skatinti gerinti gyvenimo kokybę.

„Laidą sudarys trys dalys: pirmoje susipažinsime su aktyviai gyvenančiu žinomu žmogumi, kurio gyvenime sportas – asmeninės sėkmės garantas. Antroje bendrausime su sportininkais profesionalais: krepšininkais, plaukikais, penkiakovininkais ar net šachmatininkais. Kažkas jau laimėjo savo auksą ir šiandien gyvena prisiminimais, kažkas dar tik ruošiasi olimpiadoms. Paskutinė laidos dalis – praktika. Šios laidos dalies metu televizijos žiūrovus kviesime mankštai čia pat prie televizijos ekrano“, – žada entuziastingai nusiteikusi V. Musvydaitė-Baranauskienė.

Laidos autorė tikina, kad mankštą su geriausiais Lietuvos treneriais darys žinomi žmonės, todėl televizijos žiūrovai turėtų nesidrovėti ir jau dabar susirasti drabužių spintos gale užmestą sportinę aprangą ir pasitikrinti, ar dar „sveiki“ sportiniai bateliai.

„Sportuok su mumis“ premjera – kovo 3 dieną, sekmadienį, 10.30 val. tik per TV3!