V. Šapranauskas: „Visi mano personažai – iš gyvenimo“
Parašė Zaliukas· March 14 2013 14:06:34

„Visi mano televiziniai personažai gimdavo iš gyvenimo – pavyzdžiui, vaikščiojant gatvėmis ir stebint žmones: pasisemdavau peno savo herojams, kurių aplinkui galima įžvelgti labai daug“, – šį, ketvirtadienio, vakarą, 20.30 val. TV3 dvidešimtmečio projekte „Mano TV3. Jau dvidešimt metų!“ atskleis vienas žinomiausių Lietuvoje humoristų, TV3 laidų vedėjas, aktorius, Vytautas Šapranauskas.

Šį vakarą TV3 eteryje skambės nuoširdus juokas – ir projekto „Mano TV3. Jau dvidešimt metų!“ herojų, ir TV3 žiūrovų.

„Taip jau susiklostė, kad per du dešimtmečius mūsų televizijos eteryje niekada netrūko gero humoro laidų. Mus džiugino garsiausi šalies humoristai – Raimondas Šilanskas, Raimondas Bingelis, Vitalijus Cololo, Asta Baukutė ir, žinoma, V. Šapranauskas. Kartu su žiūrovais prisiminsime įspūdingiausias TV3 humoro laidas“, – žada „Mano TV3. Jau dvidešimt metų!“ vedėjas Mindaugas Rainys.

Unikalūs kadrai iš legendinių laidų „Už kampo“, „Tegyvuoja karalius“, „Šapro šou“ ir išskirtinis, itin atviras V. Šapranausko interviu – jau šįvakar 20.30 val.

„Man labai gaila, kad kai manęs nebebus, TV3 vis tiek dar gyvuos ilgus ilgus metus“, – apgailestaus ironiškai šypsodamasis Šapras.

Geriausi anekdotai ir juokingiausios situacijos, privesiančios žiūrovus griebtis už pilvų, 20.30 val. per TV3.

„Mano TV3. Jau dvidešimt metų!“ – ketvirtadieniais 20.30 val. tik per TV3!