G.Jaunius vėl apsivilko „TV Pagalbos“ kostiumą
Parašė Zaliukas· March 25 2013 13:54:27

Kurį laiką viešuose renginiuose ir TV eteryje rečiau matomas Gediminas Jaunius - vėl dėmesio centre. Praėjus keliems metams po nostalgiją keliančio projekto „TV Pagalba“ pabaigos G. Jaunius vėl atsidūrė prieš kameras kartu su Aušra Kilkuviene, vėl vilkėjo legendinį raudonai geltoną kostiumą.

Nuo kostiumo nupūsti dulkes privertė TV3 jubiliejus ir specialiai šiai progai Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre filmuojami vadinamieji „tyzeriai“. Kostiumą rasti nebuvo taip lengva - liemenė atsirado netikėtai ir į filmavimo aikštelę atkeliavo likus kelioms minutėms iki filmavimo.

G. Jaunius išgarsėjo būtent nusifilmavęs Justino Milušausko prodiusuotoje laidoje „TV Pagalba“, joje G. Jaunius dirbo beveik visą laidos gyvavimo laiką - šešerius metus. Po realybės šou tame pačiame projekte savo pozicijas televizijoje įtvirtino ir Agnė Jagelavičiūtė.

Su buvusia kolege A. Kilkuviene, kuri vedė šią laidą, G. Jaunius, kaip senais gerais laikais, iškart rado bendrą kalbą ir rodėsi, kad niekas nuo jaunų dienų nepasikeitė. Tiesa, liemenė G. Jauniui neužsisegė, tačiau vyras sakė turintis dvi - vieną mažesnę, o kitą - didesnę. Šiam filmavimui buvo panaudota mažesnioji, nes to reikalavo „tyzerio" idėja.

Nuotraukos