TV3 serialo „Pamiršk mane“ žvaigždėms – geriausių aktorių nominacijos
Parašė Zaliukas· April 18 2013 13:24:49

Lietuvos kino ir televizinio kino apdovanojimų „Sidabrinė gervė 2013“ geriausio aktoriaus ir aktorės kategorijose nominuota dvidešimtmetį švenčiančios televizijos TV3 serialo „Pamiršk mane“ herojų pora – aktoriai Aldona Bendoriūtė ir Andrius Bialobžeskis. Skausmingų santykių siejamus žmones vaidinantis duetas realiame gyvenime vienas kitą labai palaiko. Juolab, kad A. Bendoriūtei šis vaidmuo – pirmas vaidmuo televizijos seriale, o jo imtis kaip tik ir prikalbino kolega Andrius.

„Aktorius yra aktorius tiek kine, tiek teatro scenoje, tiek televizijoje. Tai tiesiog skirtingi kambariai. Kad ir į kurį užeitum, darbą tu turi padaryti gerai. Be to, serialai ir jiems rašomi scenarijai vis gerėja“, – teigia į garbingą titulą kaip tik už pagrindinį vaidmenį TV3 seriale „Pamiršk mane“ pretenduojantis A. Bialobžeskis.

TV3 žiūrovams aktorius puikiai pažįstamas ir iš kitų populiarių daugiaserijinių televizijos pasakojimų – „Amžini jausmai“, „Širdys paklydėlės“, „Svetimi“. Blogiečio vaidmenys jam ne naujiena, tačiau seriale „Pamiršk mane“ Andriui teko ypatingo niekšo, smurtaujančio dviveidžio Danieliaus vaidmuo. „Susigyventi su tuo nėra lengva. Bet gana įdomu“, – aiškina žinomas aktorius.

A. Bialobžeskio įkūnijamo veikėjo terorizuojamą žmoną Rūtą vaidinanti aktorė A. Bendoriūtė prisipažįsta apie tokias baisias situacijas, kokiose tenka vaidinti, yra nebent skaičiusi spaudoje: „Na, dar vaikystėje turėjau kaimynus, kurie pasimušdavo, bet kitą dieną vėl susikibę už rankų vaikščiodavo. Meilė ir neapykanta visada greta“.

Aldonos kolega ne tik televizijoje, bet ir Jaunimo teatro scenoje A. Bialobžeskis pats ją rekomendavo TV3 serialo „Pamiršk mane“ kūrėjams. Aktorė iš pradžių dvejojo imtis vaidmens, nes filmavimasis bandomojoje serijoje sutapo su spektaklio premjera, tačiau Andriaus atkaklumas nugalėjo.

A. Bendoriūtė iki šiol džiaugiasi darbu seriale, už vaidmenį ji nominuota „Sidabrinei gervei“. „Iš pradžių lengva nebuvo. Sudėtinga suprasti pačią sistemą, tempas kuriant serialą – didžiulis. Tu nežinai, kas bus priekyje, nesupranti, kaip save „išdėlioti“, o ir vaidmenį kuri ne vienas, šalia yra režisierius, kuris mato galbūt kitaip“, – pasakoja su filmavimo kameromis jau susidraugavusi Aldona.

Ar pirmas vaidmuo televizijos seriale aktorei pelnys „Sidabrinės gervės“ statulėlę, paaiškės jau gegužę, o kaip seriale „Pamiršk mane“ toliau seksis jos herojei Rūtai, žiūrovai sužinos pirmadieniais–ketvirtadieniais 19.20 val. tik per TV3.

„Pamiršk mane“ – pirmadieniais–ketvirtadieniais 19.20 val. tik per TV3!