Mindaugas Stasiulis trečią kartą taps vienišų gražuolių piršliu
Parašė Zaliukas· May 02 2013 14:21:38

Jau rytoj, pentadienį, gegužės 3 dieną, tiesioginiame TV3 eteryje 18.30 val. ir 19.20 val. žiūrovų laukia įspūdinga dvidešimtojo kanalo gimtadienio ceremonija, o visai netrukus, gegužės 27-ąją, prasidės pasimatymų projekto „Pasirink mane“ trečiasis sezonas, kur aistras kurstys merginų numylėtinis, charizmatiškasis TV3 laidų vedėjas Mindaugas Stasiulis. Beje, Mindaugas šią vasarą bus ne vienintelis TV3 eterio piršlys: „Ūkininkas ieško žmonos“ trečiajame sezone surasti gyvenimo meilę ūkininkams padės dainininkė Gintarė Valaitytė.

Nuo gegužės 27-osios pirmadieniais–ketvirtadieniais 21.00 val. dešimtys vienišų ilgakojų gražuolių rinksis, kuriam projekto „Pasirink mane“ dalyviui iš tikrųjų verta atiduoti savo širdį. Tiek žaidime dalyvaujančios merginos, tiek į jas pretenduojantys vaikinai neapsieis be M. Stasiulio patarimų – kaip tik jis padės susijungti meilės ieškančioms širdims.

M. Stasiulį galima tituluoti tikru piršliu–veteranu, nes trečius metus iš eilės jam atitenka vyriausiojo porų piršlio vaidmuo. Pernai Mindaugas tikino, kad „Pasirink mane“ merginų grožis verčia eiti iš proto net ir antrąsias puses turinčius Lietuvos vyrus. Praėjusiame „Pasirink mane“ sezone TV3 žiūrovai išvydo ne tik manekenėms prilygsiančias merginas iš visos Lietuvos, bet ir daugybę žinomų veidų, tarp kurių – merginų grupės „Pinup Girls“ narės Ieva Ambrazaitė ir Simona Šermukšnytė. Tarp vaikinų suspindėjo „Lietuvos talentų“ nugalėtojas Mikas, vaikinų grupės „Neo“ narys Tadas, dainininkas Onsa. Jau nuo gegužės 27-osios trečiajame šou sezone TV3 žiūrovams kraują kaitins ne vienas žinomas veidas. Kokios žvaigždės sužibės šįkart, kūrėjai kol kas neišduoda.

Vasariškas, linksmas, romantiškas trečiasis TV3 pasimatymų projekto „Pasirink mane“ sezonas į eterį žengia jau netrukus.

„Pasirink mane“ – pirmadieniais–ketvirtadieniais 21.00 val. tik per TV3!