Aktorius D. Mertinas – naujo LNK projekto vedėjas
Parašė Zaliukas· May 07 2013 22:43:12

Prieš metus klastingą ligą įveikęs aktorius Dalius Mertinas grįžta į televizijos eterį – jis taps vasarą startuosiančio naujo LNK projekto veidu. Žiūrovams D. Mertinas pristatys netikėtų ir gyvenimiškų istorijų seriją „Tikras gyvenimas“.

„Man visada naujas projektas yra įdomus, ne vieną sezoną esu dirbęs panašų darbą. Tačiau „Tikras gyvenimas“ unikalus tuo, kad jame pasakojamos skaudžios, netikėtos istorijos, kurios neretai pakrypsta labai nenuspėjamai. Šiose istorijose labai gerai pamatai, kaip svarbu nepasiduoti savo pykčiui, nedaryti impulsyvių sprendimų gyvenime, nes per vieną akimirką gali sugriauti tai, ką turėjai“, - pasakojo D. Mertinas.

Per devynerius metus, kol kovojo su sunkia onkologine liga – limfoma, aktorius tikro gyvenimo ragavo su kaupu – tai jis patyrė per nelengvus savo paties išgyvenimus, o taip pat gydymo įstaigose sutiko daugybę paprastų žmonių, išklausė jų gyvenimo ir ligos istorijų, matė, su kokiais sunkumais jie susiduria, kaip grumiasi su liga, kaip sveiksta, kaip nepraranda vilties net sunkiomis akimirkomis.

„Tikras gyvenimas – tikrai ne visada rožėmis klotas. Bet tikiu, kad meilė ir viltis visada nugali. Tai gyvenimo varomoji jėga. Tai – žmogaus sparnai. Naujame LNK projekte man svarbu tai, kad bus rodomos istorijos iš realaus gyvenimo, nes tik tai, kas tikra ir gyva, labiausiai domina. Tikras gyvenimas – kur kas spalvingesnis ir įdomesnis už išgalvotas istorijas“, - tikino naujo LNK projekto vedėjas D. Mertinas.

Dalius – ne naujokas LNK televizijoje. Porą sezonų aktorius dalyvavo LNK projekte „Žvaigždžių duetai“. Tiesa, pirmąjį kartą jam teko priverstinai pasitraukti iš šou, kai jo partnerė Berneen buvo sumušta gatvėje. Kitą sezoną su kartu su Kauno valstybinio muzikinio teatro soliste Aušra Cicėnaite Dalius nuėjo iki pat finalinių kovų.