Filmuojant antrąjį serialo „Namai, kur širdis“ sezoną visą mėnesį teko imituoti pavasarį
Parašė Zaliukas· May 07 2013 22:46:42

Jau netrukus LNK žiūrovai išvys populiaraus praėjusios vasaros LNK serialo „Namai, kur širdis“ antrąjį sezoną. Vėluojantis pavasaris nesutrikdė serialo „Namai, kur širdis“ antrojo sezono serijų filmavimo, bet privertė kūrybinę grupę gerokai paprakaituoti brendant per pusnynus bei sukant galvą, kaip filmuoti, kad tų pusnynų nesimatytų.

LNK serialas „Namai, kur širdis“ filmuojamas jau nuo balandžio pradžios. Kadangi šiemet pavasaris smarkiai vėluoja, daugiausia darbo iki šiol vyksta uždarose patalpose. Kad vasarą rodomo serialo kūrybinė komanda negaištų brangaus laiko, pirmiausia filmuojamos tos scenos, kurios vyksta viduje.

„Vis dėlto buvo tokių scenų lauke, kurias pagal grafiką turėjome nufilmuoti kuo anksčiau. Teko suktis taip, kad į kadrą nepakliūtų medžiai be lapų ar lopinėlis balandžio sniego“, - sakė serialo režisierius Laimantas Kairys.

Net ir išlindus saulei, filmavimai dar neskuba persikelti į kiemą – kūrėjai laukia, kol medžiai dar labiau sužaliuos ir net nenori prisiminti gamtos pokštų, kuriuos jiems ji pateikė balandį.

„Su kastuvais ir šluotomis sniego iš filmavimo aikštelės valyti neteko. Bet užtat turėdavome vargo pakliūti į norimą filmavimo vietą. Neretai mus pasitikdavo traktorių išvažinėtos sniego pusnys ar purvinos provėžos, kurių su savo transportu niekaip neįveiktume. Taigi tekdavo klampoti pėsčiomis“, - sakė L. Kairys.

Antrajame serialo „Namai, kur širdis“ sezone žiūrovai sužinos, kaip toliau klostosi jų pamėgtų herojų gyvenimai. Pagrindinei herojei daktarei Vilijai, kurią vaidina aktorė Jūratė Vilūnaitė, likimas negaili išbandymų. Moteris vis dar negali atsigauti po vyro Arūno neištikimybės su seserimi Raminta, košmariškuose sapnuose regi sesers mirtį ir nuo visų saugo paslaptį apie artimiausių žmonių išdavystę. Maža to, jai teks patirti siaubą dingus dukrai Ievutei.

Vilijai teks nuryti nuoskaudas, supratus, kad yra iškeldinta iš bendrų namų, nuolat saugotis įtūžusio vyro Arūno ir anytos Valerijos keršto, kovoti su jais dėl teisės auginti dukras. Vilija viena pati turės kurti naują gyvenimą: ieškoti darbo, naujų namų. Bet sunkiausia Vilijai bus grumtis su noru atsiduoti širdies šauksmui ir pasitikėti savo pirmąja meile Jokūbu.