Kuo baigsis R. Dovydaičio ir G. Ryškuvienės pažintis?
Parašė Zaliukas· May 14 2013 17:14:10

Kas sieja aktorius Gabiją Ryškuvienę ir Rolandą Dovydaitį? Abu jie – išsiskyrę ir neseniai tapo bendradarbiais. Be to, jie pirmą kartą dirba kartu. Stebint, kaip jaukiai jie abu pietauja susėdę ant sofos ir kaip maloniai šnekučiuojasi, kiekvienam gali kilti klausimas, kuo gi baigsis ši pažintis?

„Kai žmones sieja bendra gyvenimiška patirtis, tikrai gali kas nors užsimegzti, gal net rimti santykiai“, - svarsto aktorius R. Dovydaitis.

Tačiau kol kas šiais žodžiais Šiaulių dramos teatro aktorius apibūdina ne asmeninius santykius su G. Ryškuviene, bet situaciją, į kurią pakliūva jų vaidinami personažai LNK serialo „Namai, kur širdis“ antrajame sezone.

R.Dovydaitis vaidina prokurorą Arną, kuris yra išsiskyręs ir vienas augina sūnų. Jo bendradarbė Loreta (G. Ryškuvienė) – vieniša motina, auginanti dukrą. Loretos širdyje jau atsirado vietos šiltiems jausmams ir ji stipriai simpatizuoja Arnui. Arnui taip pat patinka Loreta, tačiau jis baiminasi, kaip sureaguos sūnus, kuris vis dar ilgisi savo motinos.

Aktorius R.Dovydaitis prisipažino, kad, nors ir nėra pakliuvęs į identišką situaciją, ji jam atrodo labai realistiška, todėl nėra sunku įsijausti į personažų jausmus.

„Esu išsiskyręs, turiu vaikų, bet juos auginu ne aš. Tačiau tikrai žinau vyrų, kurie lieka vieni su vaikais ir puikiai su tuo susitvarko.

Apie tarnybinius romanus iš savo gyvenimo nepasakosiu, tačiau tai tikrai gyvenimiška situacija. Darbe tikrai susitinka daug porų, kai kurie užmezga net ilgalaikius santykius“, - sakė R. Dovydaitis.

LNK serialas „Namai, kur širdis“ netrukus pasirodys televizijos eteryje su kitomis vasaros sezono „Vasarok aistringai“ naujienomis – projektu „Tikras gyvenimas“ su Daliumi Mertinu, nauja realybės dokumentikos drama „K-11“ bei filmų, serialų premjeromis.