Turkijoje su žmona poilsiavęs aktorius V. Petkevičius: „Kol pajudėsiu, tol keliausiu“
Parašė Zaliukas· May 18 2013 01:40:35

Nors ant nosies – vasara, žinomų šalies aktorių laukia antras darbymetis. Lietuvos teatro, kino ir televizijos aktorius, TV3 serialo „Pamiršk mane“, kuris eteryje – pirmadieniais–ketvirtadieniais 19.20 val., veidas Vidas Petkevičius atostogų sezoną jau atidarė. Radę atokvėpio minutę kartu su žmona jiedu neseniai lankėsi Turkijoje ir mėgavosi puikiais orais, gardžiais patiekalais bei ramiu poilsiu.

V. Petkevičius – aistringas keliautojas. Jo gyvenimas – nuolatinės gastrolės, įvairūs festivaliai ir renginiai, pažintinės kelionės. Šįkart į Turkiją garsus aktorius vyko tiesiog pailsėti ir pabūti su žmona.

„Kiekviena kelionė turi savo tikslą. Šįkart leidomės į šią turistų pamėgtą šalį, nes, kaip ir visi ten vykstantys poilsiautojai, norėjome atsipūsti, neapsikrauti jokiais papildomais su kelione susijusiais rūpesčiais. Turkija tam ideali, aptarnavimas viešbučiuose – puikus. O ir ta užsitęsusi žiema... Buvau labai pasiilgęs saulės“, – pasakoja garsus aktorius.

Jis pasakoja esąs aplankęs visus pasaulio žemynus. Išskirti gražiausias lankytas vietas V. Petkevičiui būtų pernelyg sunku – kone kiekviena vietovė turi ką nors savito, įspūdingo. „Esu buvęs visuose žemynuose, daugybėje šalių – tiek mažų, tiek didelių. Didžiulį įspūdį man paliko Australija. Nepaprasto grožio miestas yra Azerbaidžano sostinė Baku. Ir kone kiekvienoje šalyje atrandi kokį nors unikalų kampelį, kur norisi vėl apsilankyti“, – sako šypsodamasis TV3 serialo „Pamiršk mane“ aktorius.

Kelionių magija garsų kino, teatro bei televizijos aktorių užbūrė dar ankstyvoje vaikystėje. Šiandien jis tikisi, jog sveikata leis keliauti dar ne vienus metus. „Kol judėsiu, tol keliausiu“, – sako juokaudamas V. Petkevičius, pirmadieniais–ketvirtadieniais 19.20 val. su TV3 žiūrovais pasisveikinantis seriale „Pamiršk mane“.

Jame jis vaidina dėstytoją „kirvį“, akademinės aplinkos gerbiamą, o privačiame gyvenime paskui sijonus lakstantį Albiną Dudėną. Kuo baigsis jo žmonos „pagrobimo“ istorija – paaiškės naujausiose „Pamiršk mane“ serijose!

„Pamiršk mane“ – pirmadieniais–ketvirtadieniais 19.20 val. tik per TV3!