Grėsmingos išvaizdos aktorius R.Dovydaitis pirmą kartą gavo geriečio rolę
Parašė Zaliukas· May 22 2013 17:19:29

Aktoriui Rolandui Dovydaičiui filmavimasis LNK seriale „Namai, kur širdis“ - visiškai nauja patirtis. Iki šiol televizijos serialuose vaidinęs tik neigiamus personažus, dabartiniame savo vaidmenyje aktorius dar nesurado nė vieno blogo būdo bruožo.

Šiaulių dramos teatro aktorius R. Dovydaitis vaidino teroristą LNK seriale „Garbės kuopa“, vėliau – aferistą Vadimą.

Įtikinamai nusikalstamo pasaulio autoritetą įkūnijęs seriale „Pavogta laimė“, kitame tos pačios kompanijos seriale „Namai, kur širdis“ aktorius tapo visiška priešybe savo ankstesniems personažams.

„Atsidūriau kitoje barikadų pusėje. Visada vaidinau nusikaltėlius, o dabar esu pats prokuroras. Arnas - absoliučiai teigiamas personažas. Dar nesuradau nė vieno neigiamo jo bruožo. Man tai patinka, visada įdomu išbandyti kažką naujo“, - nauju vaidmeniu džiaugėsi R. Dovydaitis.

Šis vaidmuo R.Dovydaičiui kitoks ne tik dėl to, kad yra nusikaltėlių priešingybė, bet ir dėl asmeninių savybių, požiūrio į gyvenimą.

„Paskutinis mano vaidintas mafijozas su moterimis elgdavosi kaip su žaisliukais. Tuo tarpu Arnas į jas žiūri su pagarba, jis siekia užmegzti nuoširdžią ilgalaikę draugystę su jam patinkančia moterimis. Jis taip pat – puikus tėvas, rūpinasi dėl savo sūnaus“, - sakė aktorius.

LNK serialo „Namai, kur širdis“ personažas Arnas pasirodys naujose serijose, kurios bus rodomos visą vasarą pirmadieniais-ketvirtadieniais 19.20 val.