Naujas „Šok su manimi“ nugalėtojų projektas skatins įkvėpti lietuvius
Parašė Zaliukas· June 03 2013 13:55:07

„Daugelis susikuria tam tikras ribas ir bijo jas peržengti. Tokie žmonės namie, draugų kompanijose, darbe būna „tyleniai“, bijo parodyti savo linksmąją, pozityviąją pusę. Net apie ką nors labai svajodami taip ir pragyvena gyvenimą nedarydami to, kas jiems nuoširdžiai patinka“, – sako projekto „Šok su manimi“ nugalėtojai – TV3 laidų vedėjas Mindaugas Rainys ir šokėja Milana Jašinskytė-Pankevičienė, pristatydami naują, Lietuvoje dar nematytą projektą „Išdrįsk!“, kurį jau nuo šio pirmadienio, birželio trečiosios, kasdien matys televizijos internete TV3 Play žiūrovai.

„Mums su Milana patinka šokti, ir mes pasiryžome šokti visur, kur tik įmanoma. Visą birželį mes šoksime tarp Lietuvos ir Pietų Amerikos: šokiui rinksimės įvairiausias vietas – nuo autobusų stotelių iki parkų, nuo kalnų, miškų, kur niekas nesilanko, iki žmonių pilnų aikščių. Savo trumpą šokį, nesidrovėdami aplinkinių, šoksime dėl savęs, pranešdami visiems: „Pabūkite spontaniški, pasielkite neprognozuojamai, pasilinksminkite ir pasitikite vasarą!“ – sako entuziastingai nusiteikęs Mindaugas.

Iš pradžių M. Rainys paslaptingąjį šokį žada šokti Lietuvoje, o Milana – Peru ir Bolovijoje. Vėliau Mindaugo maršrutas ves į Italiją ir Ispaniją: „Tikimės, kad šis, pirmasis, bandymas bus sėkmingas, šokiu užkrėsime ir kitus – tiek lietuvius, tiek užsieniečius.“

Pagrindinė žinutė, kurią geriausio žiniasklaidos projekto internete – TV3 Play – lankytojams neša „Šok su manimi“ nugalėtojai, – „Išdrįsk! Išdrįsk daryti tai, ką mėgsti.“ Pietų Amerikoje viešėsianti M. Jašinskytė-Pankevičienė jau nekantrauja TV3 Play žiūrovams parodyti netikėčiausias Peru ir Bolivijos vietas, kuriose šoks. „Išdrįsk!“ projektą bus galima stebėti ne tik kompiuterio ekrane, bet ir išmaniuosiuose telefonuose su iOS operacine sistema.

„Išdrįsk!“ – jau nuo birželio 3 dienos per TV3 Play!