Per LNK - meilės intrigos kaime
Parašė Zaliukas· June 03 2013 14:00:53

Serialo „Namai, kur širdis” heroję bėdos atsiveja ir į kaimą, kur ji mėgino pasislėpti nuo negandų. LNK pradeda rodyti filmo antrojo sezono serijas.

Praėjusį sezoną seriale „Namai, kur širdis” gydytoja Vilija (Jūratė Vilūnaitė), patyrusi vyro Arūno (Jurgis Damaševičius) išdavystę, išvyko į kaimą.

Tačiau gyvenimas ten toli gražu nėra idiliškas. Šio sezono serijose matysime, kad Vilijai ir toliau tenka saugotis įtūžusio vyro ir anytos (Larisa Kalpokaitė) keršto. Sutrikusi moteris nežino, ar gali pasikliauti širdimi ir pasitikėti savo pirmąja meile Jokūbu (Giedrius Arbačiauskas).

Kol kas Vilijai vienai teks kurti naują gyvenimą – ieškoti darbo, namų. Ji turės grumtis dėl teisės auginti dukteris Ievą (Saulė Rašimaitė) ir Agnę (Dovilė Karaliūtė).

O didžiausią siaubą Vilijai teks išgyventi tuomet, kai vieną dieną Ieva staiga dings.

Šį sezoną filme išvysime ir naują heroję Loretą. Išsiskyrusią moterį, kuri viena augina dukterį, vaidina Gabija Ryškuvienė. Loreta patyrė daug likimo išbandymų. Tačiau jos širdyje atsiranda vietos naujiems jausmams bendradarbiui, kuris taip pat išsiskyręs ir vienas augina sūnų.

LNK, 19.20 val.