Naujojo LNK sezono laidas Rūta Mikelkevičiūtė ir Giedrė Talmantienė mėnesį filmuos Afrikoje
Parašė Zaliukas· June 20 2013 01:18:46

„Ši vasara bus įspūdinga kaip niekada, - sako LNK laidų vedėja Rūta Mikelkevičiūtė. – Leidžiamės į mėnesio kelionę po Zambiją, Tanzaniją ir Zanzibaro salą. Susikrovėme kameras, foto, vaizdo techniką ir parvešime naujam sezonui istorijų, kupinų egzotiškų kelionių įspūdžių“.

Giedrės ir Rūtos komandiruotė į Zambiją – tai organizacijos „Gelbėkit vaikus“ projektas, žurnalistės kurs dokumentinį filmą apie trečiojo pasaulio vaikų gyvenimą.

„Tai filmas, kuris turėtų parodyti, kad Lietuvoje nėra taip liūdna gyventi. Žinau, kad daugelis sakys, kad ir Lietuvoje užtenka savo bėdų, bet mūsų filmo tikslas – edukacinis. Mokysime atjautos, o šiam jausmui nėra sienų“, - pasakojo R. Mikelkevičiūtė.

Po savaitės Zambijoje Giedrės ir Rūtos komandiruotė nusidrieks į Tanzaniją ir Zanzibarą, čia laukia kelionės po nacionalinius parkus, nakvynės palapinėse.

„Reikia melstis, kad liūtas neįslinktų į palapinę, - kvatojasi Rūta. – Laukia išgyvenimai ir nauji potyriai, adrenalinas, tik šiek tiek kitoks nei tiesioginiame eteryje. Apsikrovėme technika, prisipirkome kariškų batų, specialios aprangos džiunglėms – ruošime siužetus „Nuo... iki...“ laidai, kuriuos žiūrovai išvys jau rudenį, naujajame LNK sezone“.