10-ųjų Laisvų Joninių proga – nenutrūkstama TV3 transliacija
Parašė Zaliukas· June 20 2013 01:29:59

Naktis iš birželio 23-iosios į 24-ąją šiais metais bus ypatinga: jau dešimtą kartą švęsime TV3 iniciatyva iškovotas Laisvas Jonines. Televizija šia ypatinga proga savo žiūrovams dovanoja nenutrūkstamą eterio transliaciją su geriausiais filmais, kurie neleis užmigti ištisą naktį.

TV3 savo žiūrovus pasitikti šventinę naktį kviečia po birželio 23-iosios, sekmadienio, TV3 žinių: 19.00 val. eteryje – legendinė septintojo dešimtmečio rusų komedija „Kaukazo belaisvė“, o 22.40 val. – veiksmo komedija „Taksi 4“.

Iš karto po vidurnakčio, 0.30 val., šventinę kelionę į Joninių naktį pradeda Holivudo žvaigždynas – Oskarui nominuotas moterų numylėtinis Bradley Cooperis, kultinio serialo „Dievobaimingos kalės“ pažiba Leslie Bibb ir dviem Auksiniams gaubliams nominuota kino legenda Brooke Shields. Jie susitinka siaubo trileryje „Naktinis skerdynių traukinys“ (The Midnight Meat Train).

Užmigti neleis ir veiksmo scenų meistras Dolphas Lundgrenas. „Mechanikas“ (The Mechanik) kvies prie ekranų 3.55 val. Kino mėgėjai žino – beveik kiekviename filme įkūnijantis nepalaužiamą didvyrį D. Lundgrenas sugeba sublizgėti vis naujai.

Birželio 24-iosios rytą jau nuo 6.00 val. vaikus žadins animacija – filmas „Magiški fėjų Vinksių nuotykiai“ (Winx Club: Magic Adventure), 9.05 val. įtrauks nuotykių filmas visai šeimai „Žarijos miestas“ (City of Ember), o 13.15 val. bus nutiestas fantastiškas „Tiltas į Terabitiją“ (Bridge to Terabithia).

Garsioji „Sekso ir miesto“ žvaigždė Sarah Jessica Parker ir Brendan Fraser susitiks juostoje „Teisinguolis Dadlis“ (Dudley Do-Right), o po TV3 Žinių, 19.00 val., veiksmo, fantastikos ir nuotykių gerbėjų laukia dviejų dalių filmas „Drakono sūnus“ (Son of the Dragon).

Šventinį, dešimtųjų Laisvų Joninių, savaitgalį vainikuos komedija „Naktis su Bete Kuper“ (I Love You, Beth Cooper). Auksiniam gaubliui nominuota serialo „Herojai“ žvaigždė Hayden Panettiere čia puikuosis kaip mokyklos gražuolė, į kurios širdį nusitaikys didžiausias moksliukas. Kam pasiseks surasti paparčio žiedą TV3 eteryje, paaiškės iš birželio 23-iosios į birželio 24-ąją nusitęsiančioje specialioje transliacijoje.