Interneto sensacija tapusi šokėja – „Meilės trikampio“ dalyvė
Parašė Zaliukas· June 20 2013 01:38:19

Kultinis „Meilės trikampis“ po ketverių metų pertraukos vėl grįžta į eterį. Nuo šio ketvirtadienio, birželio 20-osios, pirmadienio−ketvirtadienio vakarais 21.00 val. per TV3 – nepaprasti akli pasimatymai ir neįtikėtinos projekto dalyvių pramogos gražiausiose Lietuvos vietose, vandenyje ir net danguje. Meilės ieškančių dalyvių gretose – ir socialinio tinklo „Facebook“ sensacija tapusi šokėja iš Vilniaus – Monika Šalčiūtė.

Dėl savo išvaizdos, pomėgio pozuoti prieš objektyvą ir meilės šokiams Monika sulaukia nepaprasto dėmesio ir internete, ir realiame gyvenime. Nors devyniolikmetė sako, kad laisvalaikio beveik neturi, nes savaitgaliais dažniausiai dirba – šoka renginiuose, TV3 projektui „Meilės trikampis“ atrado laiko.

„Vaikinas turėtų būti rūpestingas ir dėmesingas, turėti gerą humoro jausmą, tesėti duotą žodį, skirti laiko man, būti nuoširdus, džentelmeniškas, mokėti mane prajuokinti“, – svarbiausias vaikino savybes „Meilės trikampio“ anketoje vardija M. Šalčiūtė. Mergina sako, kad mylėti jai dar neteko, o patinkančio vaikino širdį užkariautų tiesiog būdama savimi: „Norėčiau patikti žmogui tokia, kokia esu, be apsimestinių, perdėtų poelgių.“

Pasivažinėjimas su amfibija, plaukiojimas kateriu Neryje, golfas, jodinėjimas, važinėjimasis džipais ir riedžiais, šaudymas iš vinčesterio, duonos kepimas, pramogos vandens burbule ir net pietūs danguje... Ką iš šių pramogų išbandys Monika, ar sutiks savo simpatiją ir kokias savo charakterio savybes atskleis eteryje, paaiškės TV3 pasimatymų šou „Meilės trikampis“, kurio premjera – jau šį ketvirtadienį, birželio 20-ąją, 21.00 val.

Susirasti savo meilę trokštantys TV3 žiūrovai vis dar kviečiami pildyti dalyvio anketas televizijos internetiniame puslapyje.

„Meilės trikampio“ premjera – birželio 20-ąją 21.00 val. tik per TV3!